I try to hit Lady Dimitrescu with Fly Swatter..part 2.

Please consider supporting me if you like the channel! I can’t earn revenue on YouTube due to copyright restrictions, so help the channel continue to grow by...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

ETS 2 de gişelerin hepsini ogs yapan bi mod var mı ?
ben yıllar yıllar once kullanmıstım ama sımdı bulamadım.
o kadar sık gişe varki dur kalk yapmaktan bıktım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

yurt dışından gelme garantısız logitech g304 farem var. 1 hafta once cıft clıck problemı olusmaya basladı. kendım cozebılırmıyım yoksa servıssız cozulmezmı. zaten yurt dışı oldugu ıcın garantı yok logıtech ılgılenırmı onuda bılmıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
erdem paylaştı.

#GününOkGibiFilmi #2HitlikFilimdir

Stowaway (2021) ‧ Bilim Kurgu/Dram ‧ 1 saat 56 dakika Filmi büyük heyecanla açtım izlemeye başladım. Aman diyim siz bu hatayı yapmayın. Arkadaş konu güzelde mok etmişler filmi. Bir mars görevine roket atılır. Ve serüven başlarda ne serüven.. 🙂 🙂 Neyse uzaya çıkarlar. (Tövbe tövbe) Gemi Mars yolculuğuna başlar hızlanır gemi. Komutan gemi kontrolü yaparken yerde bir iki damla kan bulur. Ve üst kapağı açar. Bir de ne görsün. 2 metrelik siyahi arkadaş bayılmış halde komutanın üstüne düşer. Öfffff daraldım. Anlıyacağınız saçmalamışlar. O 2 metre adamın üstüne kapağı vidalamak nedir. Bir idnelik var bu işte dedim ama bir şeyde çıkmadı. :

Filme 10 üzerinden 3.25 veriyorum.
TKDB: https://drive.google.com/drive/folders/17xXafF4q98dwo1jiCtjdmgTdcT2umhiV?usp=sharing

BeğenFavori PaylaşYorum yap