yurt dışından gelme garantısız logitech g304 farem var. 1 hafta once cıft clıck problemı olusmaya basladı. kendım cozebılırmıyım yoksa servıssız cozulmezmı. zaten yurt dışı oldugu ıcın garantı yok logıtech ılgılenırmı onuda bılmıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
erdem paylaştı.

#GününOkGibiFilmi #2HitlikFilimdir

Stowaway (2021) ‧ Bilim Kurgu/Dram ‧ 1 saat 56 dakika Filmi büyük heyecanla açtım izlemeye başladım. Aman diyim siz bu hatayı yapmayın. Arkadaş konu güzelde mok etmişler filmi. Bir mars görevine roket atılır. Ve serüven başlarda ne serüven.. 🙂 🙂 Neyse uzaya çıkarlar. (Tövbe tövbe) Gemi Mars yolculuğuna başlar hızlanır gemi. Komutan gemi kontrolü yaparken yerde bir iki damla kan bulur. Ve üst kapağı açar. Bir de ne görsün. 2 metrelik siyahi arkadaş bayılmış halde komutanın üstüne düşer. Öfffff daraldım. Anlıyacağınız saçmalamışlar. O 2 metre adamın üstüne kapağı vidalamak nedir. Bir idnelik var bu işte dedim ama bir şeyde çıkmadı. :

Filme 10 üzerinden 3.25 veriyorum.
TKDB: https://drive.google.com/drive/folders/17xXafF4q98dwo1jiCtjdmgTdcT2umhiV?usp=sharing

BeğenFavori PaylaşYorum yap

merhaba
gameplus gfn uyesı bır arkadasım var. elite dangerous oynuyor gfn uzerınden bırde denemek ıstedı. nısan basında alfa surecınde olan bır sürümü mevcut. steam uzerınden gırılebılıyor fakat gfn uzerınden gırılemıyor. gameplus a maıl gonderdı durumu anlattı alfa surumu getırmelerı konusunda bılgı verdı. merak ettıgım ise boyle bır istek doğrultusunda alfaya gfn uzerınden gırılebılır duruma getırebılırlermı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Housedakitopal @housedakitopal

  Oyunun alfa surumu Steam'de bir branchtan ( ozellikler-betalar) erisilebilir degilse mumkun degil getirmeleri.

 • Shamino Salle Dacil @salledacil

  Odyssey Alpha GFN ile oynanabilir değil sanırım. Reddit'te ve Frontier forumlarında birkaç konu görmüştüm. Alpha için klasik şekilde oynayacak mecburen.

  Reddit'te birisi gelen cevabı yazmış:

  Support Agent Ikaros (Frontier Developments)

  Apr 11, 2021, 11:01 GMT+1

  Hey CMDR,

  Thanks for getting in touch in regards to installation of Odyssey alpha on Geforce Now.

  Please note that Odyssey is currently in Alpha stage and is not fully released. This means that GeForce do not currently support Odyssey.

  Rest assured, upon its finally release, Geforce will support Odyssey but that won't happen until late Spring.

  Hope this helps!

  Kind regards.

  Support Agent Ikaros

  Frontier Developments Customer Support

  The information in this email is confidential and solely for the use of the intended recipient(s). If you receive this email in error, please notify the sender and delete the email from your system immediately. In such circumstances, you must not make any use of the email or its contents.

VALVE 2013 yılında 1 nisan şakası olarak HL2 EP3 çıkış duyurusu yapmıştı. çıkış tarihi olarakda 10 ekim 2013 olarak belirlemişlerdi.

Bence şakası yapılmayacak yapılsada şakası kaldırılamayacak konulardan biri 😀 😀 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap