merhaba

gameloop ıle ındırdıgımız oyunlar hdd de nereye kaydedılıyor. yada istediğimiz bir hdd ye oyunu nasıl yuklerız. bır kac deneme yaptım ama hdd seçtırmedı yuklerken.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

merhaba

spotify play listimi tidala otomatik olarak geçirebilirmiyim bir yöntem var mı ?

spotify daki her şarkı tidalda yok fakat en azından var olanları eşleyip kolay bir şekilde tidal da

liste oluşturabilirmiyim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba

Max 1000 TL ye kadar

ön ve yan panel tempered glass olan bir kasa tavsiyeniz var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

NASA nın uzay teleskoplarını ESA, Japonya, Hindistan, Çin gibi ülkeler kullanabiliyor mu ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

PS4 Blue Light of Death - APU reball from begin to end

In this video we show you how we do BLOD repairs. When you like this video, please give us a thumbs up. When you want us to get your BLOD repaired, please co...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

merhaba
arkadaşım amazon türkiyeden saat alıcak. ürünün sayfasında taksit seçenekleri görünüyor fakat sepete ekleyince taksit yapılamıyor tek çekim seçeneği dışında herhangi bir seçenek çıkmıyor. daha önce sizinde başınıza geldimi böyle bir durum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

PC için soruyorum. MS game pass in bir uygun fıyatlı olanı var bırde pahalı olanı var. ıkısının arasındakı fark nedır. bırınde daha cok bırınde daha az mı oyun var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

merhaba

aliexpress üzerinden ssd satın almak istiyorum. binlerce satışı gerçekleşmiş bazı ssd ler var görece markalı ssd lere göre daha uygun fiyatlı. aramızda daha önce satın almış ve uzun kullanım bilgisi verebilecek arkadaşlar var mı ?
1 yada 2 yıl içerisinde performansında belli bir düşüş yaşadınız mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7
 • Ekrem 🎧 🎮 @huseyinekrem

  Bu tarz ürünlerin, ucuz ssd'lerin ucuz olmasının sebebi SSD'leri kral yapan Dram'den yoksun olmaları. Bu onları daha ucuz ama daha yavaş yapıyor.
  Tabi, HDD'den yine kat kat daha iyiler ama pahalı ssd'lerin pahalı olmasının markadan bağımsız bir de bu sebebi var. Ömür konusuna bir şey diyemeyeceğim pek, 3 ayda bozan da var, 4 yıldır kullananda.
  Ha hayatımda neyi değiştirir derseniz, çokta bir şey farketmiyor. Özellikle ofis işleri ve günlük kullanımda. Tabiki biraz daha hızlılar hatta uzun süredir bilgisayar kullanıyorsanız aradaki farkı hissedersiniz bile ikisini de kullanırsanız eğer. Ama ayıracak bütçeniz yoksa gerek yok.
  Tek tavsiyem, çin işine girişmeyin. 3-5 daha verip hi-level harici her hangi bir bilindik flash bellek markasının ssd'sini alabilirsiniz. En azından uzun ömürlü olma konusunda daha şanslı olursunuz. Biliyorsunuz, bizim ülkede garanti işi sallantıda.

 • Emre Hasan Erol @erolemre

  tr de al derdim ..gigabyt ve patriot 'un cok cok komik fiyatlı ssd 'leri bile aliexpressdekilerden iyidir...onemli olan iops degerleri ve chipsetleri ..dram mi ,sdram mi .slc,mlc yada tlc mi yada 3dnand flash mi ..siz illa 3d nand flash olmasına dikkat edin ii..250 gb icin 250 tl , 500 gb icin de 400-500 tl arasi kum gibi ssd var tr de.

 • xpow3r @xpow3r

  Aman aman bi fiyat farkı yok neden risk alıyorsun ? Bi sıkıntı çıkarsa 2 sene garantin var.

 • harunshn @harunshn

  Çinden alınacak son ürünler; flash bellek, SSD vs.

merhaba

arkadaşım ps4 gamepad ini bluetooth ile telefonuna bağlamış sonrasında telefondan bağlantıyı koparsa bile ps4 gamepad i görmemiş. tekrar nasıl tanıtabilir ps4 e gamepadi

BeğenFavori PaylaşYorum yap