#tsasbayraklari
Tebrikler @hkellecioglu abi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 17

#tskapaniş
#tsekis
#tsyeniyol
#tsyenimacarelar

Evet arkadaslar sosyalin kapanmasina cok az bir zaman akldi.Belki lp abi 10 dan geriye sayima baslamistir.
Herkes kendine yeni bir mecra yenibir videoinceleme yenibir sosyal medya bulsun.
...
O meshur editorumuz ulkerde kendine is bulmus.
Tebrik ederim.😁😁😁😁

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#tsilkpost
#tsilkmesaj
#tsilkgün
Hani kapaniyordu?
Hanı fisicekiliyordu?
Felan filan....

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9
 • qubit @qubit

  YT'de işlemci mimarileri videosuna gidin. 203 yorum var. Çoğu pozitif "güzel video, helal, eline sağlık" videosu. Kaliteli yorumlar da mevcut. YT bağış vs. gibi olaylara da girince hava parasını düşmesine rağmen yayıncıya daha pozitif gelmeye başladı. Hukuki derdin yok, moderatör derdin yok.

  TS'de ise 13 yorum var. Gene bu saatte epey iyi rakam ama YT'nin yanında çok düşük. Bilgi içeren bir mesaj da yok. Yani TS Sosyal çoktan öldü. Solaris kullanan kalmış mıdır burada? Pek sanmam. Şirket ortakları işletmenin yolunu bulamadıkları için isteyerek veya istemeyerek fişini çektiler. Dolayısı ile gün saymayın. Ağustos'taki videoda Eylül'de kapanacak deniyordu, sonra Kasım, Sonra 1 Ocak...Yedeğinizi alın nasıl alacaksanız. TS kapanırsa da TS'nin resmi discord'unda takılınır herhalde. Diğer girişimlerin (kusura bakmasınlar) maalesef şansı pek yok.

  • qubit @qubit

   Dipnot: sistem toplayacaksan, bir sorun yaşıyorsan YT'de çözemezsin. Dolayısı ile TS gibi platformlar hala şart. Ama şu an Discord'a geçiş şu sosyoekonomik koşullardan daha mantıklı gözüküyor diye yayıncıya kızamayız. Zehir sözü hariç; ondan ne kastettiğini LP inşallah bir ara açıklar ve geç de olsa gönül alır. İlla ki haklı olduğu yorumlar vardır.

 • seckyn @seckyn

  😛 Kötü espiri kabul 😀

 • oniki @oniki

  Benim tahminim TS yürümeyecek (üzgünüm), LP sağlık sorunlarını bahane edip 2025 olmadan TSyi kapatacak, dolayısıyla eğer daha önce bir şekilde sunucu çökmesinden dolayı kapanmaışsa TS sosyalin fişi o zaman çekilir.

 • Deniz Fidan @deniz-fidan

  Ne istiyosunuz ki? Kapanınca neden kapanıyor kapanmayınca neden kapanmadı.

Serkan Demiroglu paylaştı.

https://www.youtube.com/watch?v=ggFcDQ5wPf0

Irak'tan telefon alacakların dikkatine "sıfır telefon ama kutusu yok" deyip toplama telefon çakıyorlar dikkat edin. Bu telefonların şarj soketinin yanında bandrollü etiket oluyor. Toplarken dandik parça kullandıklarından uzun kullanımda sorun çıkarıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#tssonpost
#tskapanıs
Oy vermedim..oyunu alabilcek yetkinlikte bir aday yoktur...

BeğenFavori PaylaşYorum yap