"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara geri verebilir misin? O halde idam istemek konusunda hevesli olmayın."
JRR Tolkien - Yüzük Kardeşliği
https://www.youtube.com/watch?v=L6UjNkpZaCE

İdam Yanlıştır - Bilimsel ve Mantıksal Argümanlar

Seslendirme Mustafa Yağmur https://www.youtube.com/channel/UCHP1INAu7BADNsIHQ-1PeOQMetin Uygarlık YoluTwitter: https://twitter.com/uygarl_yoluInstagram: http...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tiktok Youtube'a rakip olur mu? Şu an short olarak rakip ama uzun videolarda YT daha iyi. Önceden tiktoktan hoşlanmazdım ama rakip olursa Youtube'a iyi olur bence.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Demokrasiye alternatif bir öneriniz var mı? Mesela meritokrasi olacak diyelim, nasıl olacak? Açıklayarak belirtirseniz sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 23

Ian Kasırgası Orlando'yu Vurdu! | Porsche 911 Pert Oldu..

Ian kasırgası Florida bölgesinde çok etkili oldu. Tahminlerimde bu sefer yanılmış oldum. Artık daha dikkatli olucam :)Lightroom Preset Packler - https://sell...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tecrübelerime göre bir film 30. dakikaya kadar size sıkıcı gelmişse kapatın gitsin, size göre bir film değildir ve devam etmek 30 dakikadan sonra boşa zaman kaybıdır. Ne zaman devam etsem hep böyle oldu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

İleride 15 bin mb/s hızında SSD çıkacak diye haber görmüştüm, umarım şu oyunlardaki bekleme süreleri son bulur. Son bulması mümkün mü mesela 15 bin mb/s hızında bir ssd'ye kurulduğunda oyun? GTA 6'da en çok merak ettiğim konu bekleme süresi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 11

Böyle sakin başlayıp sonra patlayan müzikleri çok seviyorum.
https://www.youtube.com/watch?v=PXixgEldnvU

The XX - Angels (Love Thy Brother Remix) [HD]

Probably the best XX remix ever done. DL: let me know if there is oneSubscribe: http://www.youtube.com/user/dubstepdiscoveryFollow LoveThyBrother: http://www...
BeğenFavori PaylaşYorum yap