Erhan M. paylaştı.

Sabahki paylaşım pek ilgi çekmemişti. Retweet ederseniz sevinirim.

https://teknoseyir.com/durum/1345469

Üniversite ve yüksek lisans sırasındaki ev

Üniversite ve yüksek lisans sırasındaki ev arkadaşım ALS hastası ve artık sadece gözlerini hareket ettirebiliyor. PC kullanmak için Tobii marka bir eyetracker kullanıyor ancak yazılımı...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

MONSTER Abra A5 V16.6.1 Intel Core I5 10200h 16gb 500 Ssd Gtx1650ti Freedos...

Trendyol.com sayesinde MONSTER ürününe çok özel indirimlerle sahip olabilecek ve alışveriş alışkanlıklarınızı değiştireceksiniz.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 12

#twitch teknoseyir e bir prime da benden...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5
Erhan M. paylaştı.

Arkadaşlar, bir hevesle aldığım toplamda birkaç yüz resim çektiğim Canon Eos M aynasız fotoğraf makinesini ihtiyacım olmadığı için satmaya karar verdim, makine sıfır gibidir . Çantası , 2 yedek bataryası, şarj ünitesi, kabloları , masaüstü tripodu dahildir . Sahibindene 1500 gibi bir fiyat koyacağım, burdan ilgilenen olursa en son 1200'e vereceğim. erdemozkir@gmail.com

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Halı sahaları kapatıyorlar, spor salonları ise açık. Halı saha açık hava, spor salonunda ise millet birbirinin nefesini kokluyor.

Kış vakti 20 den sonra sokağa çıkma var. Sanki ülkede herkes gece kulübüne gidiyor. Hani yaz olsa tamam, herkes gece yarısına kadar sokakta.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9

#sağlık
Yaklaşık 1 senedir vücudumda sıcağa, cimciklemeye, kıl çekmeye karşı bile anında deri kızarması, kaşıntı yaşamaya başladım. Zaten 2 senedir elimde egzama sorunu hiç bitmemişti. Yaş 30 u geçtikten sonra vücut dökülmeye başladı.

Bilmem kaçıncı cildiye doktoruna bugün yine gittim. Bu sefer doktor alerji testi istedi. Alerji testi randevusu veren hemşire vücuduma yapıştırdıkları bantlar sebebiyle 5 gün banyo yapamayacaksınız dedi. Ben her gün duş alan biriyim nasıl dayanacağım 5 gün 😢

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 17

@gamsizm twitch de 5 saatten fazla yayın yapmışsın. Vücut iflas edebilir sürekli bu kadar uzun yayında. Bence kendince 2 saat gibi limit koymak daha verimli olabilir. Seviyoruz seni.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10

#Twitch i ilk defa teknoseyir i izlemek için kullanmaya başladım. Ekranın solunda kendinemüzisyen isimli kanalı 27 bin kişinin izlediğini görünce şok oldum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6