2 ay önce yapılan canlı yayındaki cevaplarına bakarak Levent abi Murat'a içerlemiş demiştim. Ki kendince de haklı nedenleri vardır, normal bir şey. Ama bu tespiti yaptım diye bazı arkadaşlar sanki fitne yayıyormuşum gibi yok öyle bir şey vs demişti. Dün influencer'lar ayrıldı demiş.

https://www.youtube.com/live/aT3WHDu5IbE?si=Dd9qrLdMhWyaR8VU&t=5330

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Steam 'den AC eski seriyi alayım dedim. Sonra Ubisoft mağazasına bakayım dedim. Arkadaş orada çok daha ucuz. Yok bu dolares işi bizi bozar. Steam ve Ubisoft sepet sonucunu aşağıda. Ubisoft'ta bir kaç oyun daha var paket içinde.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 12

Son yıllarda yaptığım en iyi yatırım 3 yıllık #GamePass ve Xbox 9. nesil kontrolcü almak oldu. İkisi de hayatıma konfor kattı. Çocukluğumdaki Nes çakması konsollardan beridir kontrolcü kullanmıyordum. İlk başta zorlandım ama şimdi onsuz oyun oynamam modundayım.

Yaklaşık 10 yıldır güncel oyun oynamadığım için kütüphanedeki oyunlar ve zamanında Epic'ten aldığım bedava veya ucuz AAA oyunlar beni bir süre idare edecek. Sonrası...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Türkiye'nin en büyük sorunlarından birisi bir yerleri kalkmamış, sözünde duran, seni kazıklamaya çalışmayan #usta sayısının çok az olmasıdır. Ülkenin kanayan yarasıdır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11
 • Fırat Duran @firat_duran

  Yurtdışında usta ücretleri çoktur, malzeme ucuzdur.
  Bizdeki çakal ustalar malzemeden de kar alır, işçilikten de.

 • Mafyasus @bobrekus

  Ustaların da hakkı yeniyor bir yandan . Adam evine iş yaptırmaya çağırıyor, ustanın istediği paraya çok diyor. Adam 100 liraya eve mi gitsin, gitse de günde kaç eve gidebilir. Harcadığı zamana değecek paralar değil.

 • onimarsynn @onimarsynn

  Öyle ustalarla uğraşmamak için gidip sigorta yaptırıyorsun, gönderdikleri usta yine aynı. Bir de üzerine yalan yanlış rapor doldurup benim sigorta puanımı etkiledi herif.

  Hatta isim de vereyim uzak durun, Eureko Sigorta. Bir tesisat sorunu oldu 20 günde yaptılar o da yanlış yaptılar banyoda su deliğe gitmiyor 😀 Onu nasıl becerdiler gerçekten bilmiyorum, neyse tekrar aradım sigortayı yine aynı ustayı gönderdiler, adam gelmiş bana su evin içine akmasın diye kapının oraya set yapmayı öneriyor. NE? dedim. Onarım düzgün yapıldı, müşteri tekrar bozmuş diye rapor doldurmuş. Konuşmaların tamamı kamera kayıtlarıyla kanıtlı olmasına rağmen düzeltmediler. Toplamda tam 2 ay uğraştım, en son kendi cebimden yaptırdım. Dava açacaktım avukat kazanırız ama en iyi ihtimalle 5 sene sürer dedi, bakalım henüz karar aşamasındayım.

Güvenle ve şişirilmemiş fiyattan #zeytinyağı aldığım Vakıf Zeytinlikleri tasviye edilmiş. Bu da basın açıklamasıymış. Ben de 1 aydır siteye girdiğimde zeytinyağı olmadığını gördüğümde hasat azlığından sanıyordum.

https://www.vgm.gov.tr/duyurular/vakif-zeytinlikleri-basin-aciklamasi

https://www.vakifzeytinleri.gov.tr/ (buradan online alışveriş yapıyordum)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yaşasın artık #YouTube ta oyun oynayabileceğim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap