Erhan M. paylaştı.

GENERAL MOBILE GM9 PRO TEK SIM GOLD AKILLI TELEFON - Vatan Bilgisayar

GENERAL MOBILE GM9 PRO TEK SIM GOLD AKILLI TELEFON fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#teknoseyir #akış
@hkellecioglu selamlar. Yazıların altındaki beğen, paylaş linkleri ile ona bağlı olan simgeleri her seferinde karıştırıyorum. Beğen düğmesine basmak yerine beğeni sayısını gösteren simgeye basıyorum.

Benim gibi başka karıştıranlar da vardır. Ufak bir müdahale ile daha anlaşılır yapılabilir diye düşünüyorum, renkleri bile farklı (mesela kırmızı) olsa yeter. Sihirli ellerinize bakar 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #NoRGB #pctoplama

Çölde vaha. @gamsizm ve @leventp ye gelsin.

https://youtu.be/4R04aKu4ceY

Ultimate NO RGB build in 2019 - Time-lapse build

After the huge success of our ZERO RGB Build back in 2018, we're back at it again with a new NO RGB 2019 Edition Build. Yes we may have cheated with the memo...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #trojan #coinminer #windows10

Selamlar. Az önce Windows Defender router üzerinde paylaşım için kullandığımız USB de "Trojan:Win32/CoinMiner.BB!bit" buldu. Oraya nereden geldi anlamadım. Uygulamaya tıklamadım, Windows Defender oraya girer girmez kendi buldu ve sildi.

Şimdi derin tarama yaptırıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Erhan M. paylaştı.

#akış #9gag

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Erhan M. paylaştı.

Eskilerden ama güzel iş 🙂 Yapan arkadaşı tebrik ediyorum...

TeknoSeyir Ofisinde Klasik Müzik Ziyafeti

Bu videoyu beğenmeyi unutmayın 👍🏻
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Erhan M. paylaştı.

Ciddi misiniz siz ya ? FaceTime aramlarında videolu olarak karşı kişiyi aradıktan sonra kendinizi de eklerseniz karşı kişinin telefonu otomatik olarak video konferans başladı zannedip sesi iletmeye başlıyormuş. Eğer bu olay başladıktan sonra telefonun sağ butonu ile arayı kapatmaya çalışırsa bu sefer videoyu aktarmaya başlayıp sesi kapatıyormuş. Tabii bu olay FaceTime çaldığı sürece oluyor yani bunu yapan biri siz eğer telefonu duymazsanız 30 saniye kadar sizi dinleyebilir ve onu geçtim bunu gün içerisinde birden fazla kez tekrarlayabilir. Böyle saçma bir bug olabilir mi ya? Bunun oluşmasına neden olan kod satırlarını acayip derece de merak ediyorum 😀 #HaftalıkGündemeMalzeme #Apple

Serious FaceTime bug allows you to listen remotely before anyone answers —...

If the recipient dismisses, it will also share video without answering
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 16

#TeknoYardım #internet #ModemRouter

Merhaba arkadaşlar,

Bir süredir sürekli internet kopma sorununu yaşıyorum. İnternete kablosuz olarak bağlanıyorum ve Windows 10 (1809) kullanıyorum. Servis sağlayıcı Turk Telekom, VDSL 24 Mbit.

Genelde sabah bilgisayarı açtığımda ağ simgesi üzerinde ünlem işareti ile karşılaşıyorum. Bağlantıyı kes düğmesine tıklayıp tekrar bağlan dediğimde bağlanıyor. Gün içinde her bağlantı koptuğunda aynı şeyi yapmak zorunda kalıyorum. Bugüne kadar izlediğim yolları anlatayım:

1- Öncelikle antensiz usb wi-fi alıcısndan kaynaklanıyor düşüncesi ile çift antenli alıcı taktım.

2- Modem eskidi artık deyip yeni modem aldım. (TP-Link TD W9970v3 ---> Asus DSL AC52U)

Yine sorun devam edince sinir oldum. Bu sabah fark ettim ki modemin DSL ışığı sabit yanarken internet ışığı arada bir yanıp sönüyor. Modem diğer odada olduğu için fark etmemiştim daha önce. Bir kaç ay önce apartman girişindeki telefon kabloları ile uğraşıyorlardı, acaba kabloya hasar mı verdiler? Aşağıda hat değerleri var. Hatta sorun olduğundan eminim artık.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • fsh77 @fsh77

  sürekli kopma hattan (oksit pas eskime)veya aşırı hız nedeniyle oluyor hat kaldırmıyor

 • Hasan Kusdil @hasan-kusdil

  Bina girişinden dairenize gelen hattı değiştirme imkanınız varsa belki sorun çözülebilir. Ben sorunu böyle çözmüştüm.

 • Erhan M. @erhanm

  Arkadaşlar sorun devam ediyor. DSL kaydına baktığımda modemi taktığım günden beri yani 6 gündür hattan düşmediğimizi görüyorum.

  Modem üzerinde DSL ışı yanında bulunan internet ışığı da sürekli sabit yanması gerekmez mi? Bizdeki 3 saniye yanıp, sonra sönüyor sonra tekrar yanıyor. Bahsettiğim ışık veri akışını gösteren 2.4 GHZ ışığı değil.

#TeknoYardım #Firefox

Dün Chrome yerine Firefox kullanmaya karar verdim ama bir sorunla karşılaştım. Edge veya Chrome'da izlediğim video veya indirme işlemi bitmişse, zamanı geldiğinde Windows 10 (1809) uyku moduna geçiyor, Firefox'ta ise geçmiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#CanAkbulut #bakışaçısı #akış
Sen çok yaşa @Can 😀
https://www.youtube.com/watch?v=C1gj9jvV7Q0

Can Akbulut'un Meşhur Tüm Bakışları

TeknoSeyir'in Otoseyir bölümündeki Can Akbulut'un meşhur tüm bakışları. TeknoSeyir izleyicileri iyi bilir.
BeğenFavori PaylaşYorum yap