#TeknoYardım

Merhaba arkadaşlar,

Logitech MK345 klavye fare seti kullanıyorum. Ofis kullanımı ve günde 8 saat CAD yazılımları kullanıyorum. Fare küçük geldiği için büyük fareli bir "kablosuz" set arıyorum.

Microsoft'un şu ürününü buldum. Başka önerebileceğiniz set var mı?

https://www.vatanbilgisayar.com/microsoft-wireless-desktop-2000.html

MICROSOFT Wireless Desktop 2000 fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz...

MICROSOFT Wireless Desktop 2000 fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Erhan M. paylaştı.

Önümüzdeki hafta Tozlu Raflar yağdıracağız tozdan boğulacaksınız 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#twitter ı bırakalı 3 ay oluyor. Ne kadar saçma bilgilerle zihnimin yorulduğunu şimdi anlıyorum. O kadar politize edici bir yer ki her an mücadele içinde buluyorsunuz kendinizi. Az önce Cem Yılmaz'ın boykot edildiğini okudum bir yerde. İlginç ya. Siyaset zehir gibi gerçekten. İnsanlar nefes alamıyor ve çırpınıyor gibi geliyor.

Cem Yılmaz'ın hiç bir filmine sinemada gitmedim ve yarısından çoğunu da izlemedim dahi. Ondan zeki olduğum için değil, ilgimi çekmedi. Ben beğenmedim diye bu adamı gömecek miyiz yani? Ülkedeki önemli olaylarda sesini çıkarmadı diye yuhalayalım mı? Senin benim gibi sıradan bir adam arkadaş o da. Kafanızda büyütüp insanları ulaşılmaz yere koyup sonra da çok beklenti içine girmeyin.

Birisinin yok olmasını istiyorsan ismini bile anma yeter. Yıpratmaya gerek yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

#akış
Hepimizin bildiği hayat pahalılığını karşılaştıran market alışverişi. Temel gıdalarda vergi bile yok.

https://www.youtube.com/watch?v=nXMYxd13oaI

Market Alışverişi (2020 Asgari Ücretiyle) | Kanada vs. Türkiye

Hiç Türkiye’de yaptığımız bir alışverişi, gramı gramına aynı ürünlerle Kanada’da yapsaydık ne kadar tutardı diye merak ettiğiniz oldu mu? Biz çok merak ettik...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 13

#TeknoSeyir #TechTalks

Vay be bunu yeni gördüm.

https://youtu.be/4rJDknAE3wU

TeknoSeyir TechTalks 2014 sunumu

TeknoSeyir'in Ankara'da katıldığı TechTalks 2014 toplantısını, katılamayanlar için yayınlıyoruz. Teknolojiye dair son haberleri kaçırmamak için ABONE olun ► ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #BerfinÖzek

https://www.ntv.com.tr/turkiye/berfin-ozekin-yuzune-asit-doken-saniga12-yil-18-ay-hapis,sSVWhoZmn0-cERY1oyuVug

Şimdi okudum haberi ve kahroldum. Bir insanın yüzüne asit döküyorsun ve yüzü tanınmaz hale geliyor. Bunun cezası kısasa kısas olması gerekirken hadi müebbet olsun diyorsun ama adam 13,5 yıl ceza veriliyor. Üstelik yarı süre infaz olduktan sonra serbest kalma ihtimali de var.

Benim buradan başka sosyal hesabım yok. Aranızda ekşisözlük yazarı ve twitterı aktif kullananlardan ricam bunu gündeme getirin. Ülkede sosyal mecrada haber olmayınca adalet yerini bulmuyor çünkü.

Allah'ım bizi de bir gün internetten adalet aramak zorunda bırakmasın inşallah.

Berfin Özek'in yüzüne asit döken sanığa 12 yıl 18 ay hapis

Hatay'ın İskenderun ilçesinde, 19 yaşındaki Berfin Özek'in yüzüne asit dökerek sağ gözünü kaybetmesine ve yüzünün bir bölümünün yanmasına neden olan sanık,
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7
 • harunshn @harunshn

  Bu gibi karşı tarafta geri dönüşü olmayan tahripler yapan insanlara daha ağır cezalar verilmeli. Hatta mağdura cezayı seçme şansı verilmeli.

 • alaria @alaria

  Bir insanın hayatını mahvediyorsun ve 6-7 yılda cezan bitiyor. Bu ülkeye adalet gelmeden hiçbir şey düzelmez.

 • lterlemez @lterlemez

  Dün benzer bir duruma (bu yasayı şuradan, şu yasayı oradan almışız, biraz da İslami yasalardan alsak ne olur? durumuna) yazdığımı yazayım. Bu noktalarda tartıştığımız şey adalet değil zaten. Adalet; kültüre, milliyete, dine, vergisini nasıl verip/vermediğine, kimi nasıl desteklediğine/desteklemediğine vb şeylere göre düzeltilip, doğrultulduğu sürece adalet değildir.
  Biz burada, dolaylı yoldan, adaletin başındakileri tartışıyoruz sadece. Adaleti tartışabilmemiz için, önce başındakileri aşmamız gerekiyor (iyi anlamda anlayın bu cümle yüklemini).
  Hatta, daha da ileriye gideyim; diğer problemlerimizin hepsi için bu geçerlidir, bana göre. Bütün problemlerimizin başındakilerini tartışmalıyız, problemlerimizi değil. Çünkü, ne kadar tartışırsak tartışalım, başındakiler değişmediği sürece, problemlerimiz de değişmeyecek.

#akış #LOST #dizi

Kardeşimle 2006* in sonuna doğru başlamıştık izlemeye. İlk bölümden içine çekmişti. Torrentten 480p 350 mb bölümleri 256k ADSL ile indirdiğim anlar geldi aklıma. 4GB kota vardı. Hey gidi günler hey...

Her ne kadar sonuna kıl olsam da tekrar izleyebilmek için unutabilmek isterdim.

4, 8, 15, 16, 23, 42...

*Düzetlme yapıldı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 24