Erhan M. paylaştı.

Facebook SDK (Yazılım Geliştirme Kiti) kullanan bir çok iOS uygulamasında giriş esnasında an itibari ile çökme yaşanıyor. Facebook sorunun farkındayız, araştırıyoruz demiş.

Gördüğüm çöken bazı uygulamalar: Spotify, Enpara, Yandex Navi, N11, vs.

https://www.reddit.com/r/apple/comments/homx7a/facebook_sdk_causing_app_crashes_megathread/

edit: 2020 Mayıs'ta da benzer sorun olmuş, ancak bazı uygulamalar bu tip çökmelerin yaşanmaması için aksiyon almamış görünüyor.

https://techcrunch.com/2020/05/06/tiktok-tinder-pinterest-spotify-down/

#facebook #iOS #HaftalıkGündemeMalzeme

r/apple - Facebook SDK Causing App Crashes MEGATHREAD

0 votes and 22 comments so far on Reddit
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış google.com.tr 'ye 30 dakikadır giremiyoruz kablonet üzerinden.
tr uzantısını kaldırınca sıkıntı yok. Bu sorunu yaşayan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9

#TeknoYardım #recuva #EaseUS

Daha önce dosya kurtarma işlemi için bir kaç defa Recuva kullanmıştım ve başarılı olmuştum (bkz: http://www.mafiamax.com/2017/01/recuva-ile-silinmis-dosyalari-kurtarin.html). Az önce router'a dosya paylaşımı için bağlı olan usb bellekteki silinen dosya için Recuva'yı kullandım ve işe yaramadı. (Belleği bilgisayara bağlayarak)

Bunun üzerine Google amcada dosya kurtarma diye arama yaptım ve hiç araştırma yapmadan ilk çıkan sonuçlardan biri olna EaseUS Data Recovery'i yükledim. Ve sonuç mükemmel. Hiç bilmediğim bir yazılım ilk kullanışta beni memnun edince ayrı bir vuruldum.

teknoseyir'de 2 yıl önce sponsorlu içerik girilmiş: https://teknoseyir.com/blog/silinen-dosyalari-kurtarmak-easeus-data-recovery-wizard-professional-ile-imkansiz-degil

Silinen Dosyaları Kurtarmak EaseUS Data Recovery Wizard Professional ile...

Aktif olarak bilgisayar kullanan herkesin en azından bir kere başına gelmiştir. İhtiyacı olan dosyalara ulaşamadığı gibi; bilgisayarın hiçbir yerinde bulamadığınız zamanlarda da...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Erhan M. paylaştı.

Mi box almak isteyen varsa kaçırmasın, çok uygun fiyat. 378.

https://www.amazon.com.tr/dp/B07K3KC5CP/?tag=donanimtr01-21&ie=UTF8&language=tr_TR

#Amazon

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 21 / 22
Erhan M. paylaştı.

Destek olmaya değer bir arkadaş olduğunu düşündüm.
https://www.facebook.com/groups/turkmucitlerbirligi/permalink/3634408783239096/
-
#BostonDynamics #elektronik #robot #Ardunio #FacebookTadındaPaylaşımlar

Ahmet Yildirim

Merhaba, oğlum Halid (Halid Yildirim), 17 yaşında. Sokağa çıkma kısıtlaması döneminde evde geliştirdiği projeyi paylaşmak istedim. Şaseyi kendisi bilgisayarda tasarladı ve 3D yazıcıdan çıktısını...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #TeknoYardım

Selamlar arkadaşlar. Kardeşim bir ödevi için okulun bağlı olduğu kütüphanedeki online bir kitaptan belli bir yeri kopyalamak istiyor. Ancak, kitapta herhangi bir yer seçilemiyor. Kitap doğrudan pdf şeklinde sunulmamış, web viewer içinde görüntüleniyor.

Bilse bilse buradaki arkadaşlar bilir dedim. Yardımınızı rica ediyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 20

#akış
Hani internet yayıncılığı klasik medya düzenine sürekli bok atıp özgür olmadığını söylüyor ya çok haklılar. Ama özgür olabilmek için para gerekir nerede habercilik yaparsan yap. Yani birileri parasal destek oldukça bir yere kadar bağımsız olabilirsin.

Sakın destek istemesini ayıplamadığımı sanmayın. İsteyecek ve bunu açıkça söylemesi de gizli kapaklı yapmasından iyidir. Ama 5-10 yıl sonra TV de nefret ettiğimiz ne varsa çok daha fazlasını internette göreceğiz.

https://youtu.be/uvlqQk-IG7Q?t=213

TAKSİCİ LOBİSİ 1 - 0 EKREM İMAMOĞLU ; ŞİMDİLİK!

Destek Olmak İçin ► http://bit.ly/cuneytozdemirdestek — 3 gazetecinin tahliye edilmesi 3'ününse tutukluluk halinin devam etmesi ne anlama geliyor? 65 yaş üst...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • 3dfx @3dfx

  2010lara kadar internet güzel yerdi. sonra bozuldu.

  • Erhan M. @erhanm

   2003-2004 te 56k ile bağlandığım zamanlar... O zamanlar takip ettiğim PCnet ve donanımhaber forumlarına 10-15 dakikalığına girer güncel kalmaya çalışırdım. Şimdi bolluk var, 24 saat internete bağlıyız ama interneti leş hale getirdik. Bolluk olunca, zaman-para derdi olmayınca kıymetli şeyler arama veya üretme derdi de azalıyor.

  • Echo @echo

   @erhanm o zaman İnternete erişen kitlenin eğitim düzeyi ile şu andaki durum. Herkes burada.

 • kei @kei

  Sıradan kişiler de internet kullanmaya başladıkça bence internetin amacı bitmiştir. Herifler vaktiyle akademik araştırmalara ulaşım kolay olsun falan diye uğraşmışlar bugün millet saçma sapan tiktok çekiyor. o ekipte olsam icat ettiğime pişman olurdum herhalde.

#akış
YouTube daki aşırı yaratıcı reklamları sayesinde Trendyol, Çiçeksepeti ve Yemeksepeti markalarından nefret eder oldum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Mkyb @mkyb

  Bu devirde reklam engelleme eklentisi olmadan internete girilmez zaten.

 • rhymestein @rhymestein

  adamlar reklam yapmayı bilmiyor ki. şunu kocaman a1 kağıdına yazıp göndereceksin "HİÇ KİMSE YOUTUBE'A REKLAM İZLEMEYE GİR Mİ YOR" abicim sunacaksan teklifini sun ve izleyiciyle aranda bağ kuracak sadece maksimum 3-4 kelimelik bir şey söyle geç git ya 1 dakika reklam mı olur Allah aşkına dalga mı geçiyosunuz kaç kişi izliyor o 1 dk reklamı. Geçen domainci bir sitenin reklamını izledim şaka yapar gibi en baş söylenecek şeyi reklamın sonunda söylemişler, bu bir strateji olabilir ama bence yanlış. hiç bişey yapmıyosanız garyvee'nin iki üç kitabını okuyun derim. ben facebook reklamlarını kullandım bir abimin işini boost etmek için, müşteri başı 4tl harcayarak 20-30tli lik kâr getirmiştim garyvee'den aldığım taktiklerle