Ah be Makee. Üzdün.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Erhan M. paylaştı.

MAİL ATAN HERKESE KOD İLETTİM.

Umarım faydalı olur. Güzel ve rahat bir hayat diliyorum kendini geliştirmeye açık ve çaba gösteren herkese.

______________________________________

EDİT: BU AKŞAM KOD GÖNDERECEĞİM. Kod isteyen ÖĞRENCİ veya İŞSİZ arkadaşlar mail atsın lütfen. Kodları buradan paylaşamam, mail ile göndermem gerek. Durumu olanlar lütfen mail atmasın, 35 lira zaten.

Hem çok yakın arkadaşım hem de birlikte iş yaptığım dostum React Native kursu oluşturdu Udemy'de. Amacı kurstan para kazanmak değil zaten İngilitere'de yazılım şirketi + benimle de ortak işi var. Amacı sektöre ihtiyaç olan yazılımcılar yetiştirmek.

Kursu alıp DC grubuna katılıp kendini az çok geliştiren arkadaşlara kendi şirketi üzerinden hızlıca iş imkanı oluşturup hem gençlere imkan sunmak hem kendi yazılımcı ihtiyacını bir nebze çözmek amacı.

Kurs içeriğine bakmadım, eğitmenlik kısmını bilmiyorum ama bilgisine ben kefilim. 3 yıldır hem benim şirketimin bütün mobil geliştirmelerini kendisi yapıyor hem de Turkcell ve İngilterede büyük bir çok şirkete kendi şirketi üzerinden React Native alanında yazılım hizmeti veriyor.

Kursu alıp yada almasanız bile kendinizi bu alanda geliştirip DC sunucuna girip ufak tefek kendinizi gösterirseniz freelance, outsource yada full time remote olarak iş alma imkanınız çok yüksek. Hatta kendini geliştiren herkese iş sağlayacak kadar elinde iş imkanı var. Ben de kendi işlerimi o DC üzerinden vermeye çalışacağım.

ÖĞRENCİ yada işsiz olup 35 lira ücret bile şuan beni üzer diyen arkadaşlar varsa hepsine kod göndereceğim. Buradan yazmak istemeyen olursa alicanselcuk gmail'e mail atabilir. Hafta sonu kod yollarım toplu olarak.

Kurs: https://www.udemy.com/course/react-native-2022-savaskalkan/?referralCode=D90DDB9CCA0880679217

Not: Savaşın kendi yayıncı referansıyla kod paylaşıyorum ki Udemy %97 komisyon almasın

React Native 2022 - IOS & Android Mobil Uygulama Geliştir

React Native(2022) ile 0'dan 100'e IOS ve Android native mobil uygulamanı hızla geliştir. Redux, Hooks, React Navigation
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 14

Önder abimle gurur duydum 😍 Hayatta mıdır acaba.

https://youtu.be/k_HTTkyM-u8

Öğrenci Değiştirme Programıyla Amerika’ya Giden Türk Öğrenci Yunanlı...

Öğrenci değiştirme programıyla Amerika’ya giden Türk öğrenci katıldığı sempozyumda Yunanlı ve diğer ülke öğrencilerini alt ediyor. Türk öğrenci İngilizcesi v...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Anıl @anil

  Tüm dünyada yaşanan güçlü ülke sorunlarını ele alırsak en masum ülke biz olabiliriz, şu an kendimizi savunmak zorunda hissediyorsak bunun tek sebebi şu an o kadar güçlü bir ülke olmamamız. Almanlara Holokost'u kabul ettiremezsin, onları naziler yapmış çünkü 🙂 Fransızlara ya da Amerikalılara da kabul ettiremezsin, hepsinin kendince geçerli bir sebebi vardır. Ama konu Türkler olunca, hepimiz bir uygarlık düşmanı soykırımcı oluyoruz. Bunun bir çok sebebi var tabi, Ayasofya, Yahudiler ile iyi anlaşmamız, bizi öldürmeye gelen düşmana boyun eğmek yerine savaşmamız. Emin olun savaşta kırılsak, bir avuç kalsak, bütün köylerimiz yağlamanmış olsa yine de bundan bir mağduriyet çıkarır diğer ülkeler. Bu yüzden yıllardır insanlar ile geçmişi tartışmıyorum. Çok alevlenirse konu "x kişisi yapmış, Türklerle ne alakası var" diyip konuyu kapatıyorum.

 • M U H A M M E D @muhammed

  Yorumlarda belirtmiş
  "Merak eden arkadaşlar için bilgi: Türk öğrenci (Önder Güler) hayatta ve Amerika Ohio’da yaşamaktadır. Bu video 1958 yılına aittir"

@gamsizm konuk olduğu Creator Talks bölümü az önce yayınlanmış.

https://youtu.be/5dpM25QsOlY

#31- Serhat Oypan - Murat Gamsız | Creator Talks

Creator Talks'ta bugün, uzun yıllardır teknoloji sektöründe yer alan teknoloji editörü ve yayıncı Murat Gamsız'ı konuk ettik. Teknolojinin yanı sıra, fotoğra...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Erhan M. @erhanm

  @pizza ya senin @ozgurg e verdiğin referans yorumunu yanlışlıkla silmişim. Senin yorumu görünce, bu yazıyı silmek istediğim. Hatta sildiğimi sanıp gidip Özgür'ün yazısını da hem beğenip hem de paylaştım 🙂

  Sil derken senin yorumu silmişim meğer 🙂 Şimdi yazıya gelen beğeni bildirimlerini görünce anladım durumu. Kusura bakma.

Erhan M. paylaştı.

sizinle değerli bişey paylaşıyım,
Ord. Prof. Dr. Cahit Arf'in zamanında yazdığı "Makine Düşünebilir mi" adlı orjinal yazısı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Süte yine #zam gelmiş. Sabah, Türkiye Tarım Kredi Kooperatif marketi önünden geçtim. 5 lt çiğ süt dün 57,95 TL idi. Bugün 74,95 TL olmuş. %30 zam hayırlı olsun Türkiyem.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 23

YouTube abone olduğum kanalların çoğu shorts atmaya başladı. MG de dünden beri yağdırıyor. YouTube evrim geçiriyor. Bu TikTok neymiş böyle.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 16

Madem ağzı, dişleri olan "bir şey" yaptın, bari kenara, köşeye ufak çiz. Tam ortaya o nedir öyle.

https://mobile.twitter.com/istgundem/status/1525749857566195713

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Halo yu Türk dizileri gibi yanlış anlama klişesine kurban ettiler. Bu kadar ucuz hikaye yazmayın ya...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Özgür'üm, Özgür'sün, Özgür @ozgurg

  Master Chief bekaretini kaybetti diye haber gördüm dün.

 • Orcun @orcun

  SPOILER UYARISIDIR

  Amaaan bitse de kurtulsak yani hikayesi tıkandı gitti en başta, tek bir ana konu üstünden işleniyor o kadar. Halo da halo yok biri taşa elliyor geçmişini görüyor birtane daha manyak karı var o da elliyor birşeyler oluyor. yok bu taşla bunun anahtarını birleştiren savaşı bitiriyormuş falan fistan. Ya master şef midir nedir uzaylı öldür geç gitsin ya, herif zırhsız ama zırhlı adamla dövüşüyordu son bölümde ben böyle saçmalıkta görmedim. Zırlı parmağıyla vursa şöyle fisk diye adamın suratı delinecek ama herifi oyun hamuru gibi oynadılar zırhsızken vs. hadi yiyeyim öyle işi ya.

  • Erhan M. @erhanm

   Master Chief ya zırhsız da güçlüdür diyerek kabul edilebilir de o yanlış anlama klişesi çıldırttı beni.

  • Orcun @orcun

   @erhanm İlk bölümde gördün işte ya herifler tepeden atlıyorlar falan kaç metre yükseklikten hiçbirşey olmuyor. Uçuyorlar zıplıyorlar falan. Hele o oğlan tipli kötü karakter de ayrı bir boyut. Bunların başı da garip birtane hindu abla koymuşlar vs. zerre mimik yok oyunculuk zaten sıfır can çekişiyor. Karakterler insanı biraz kendine bağlar ya bu böyledir yani ama o da yok. Çerezlik dizi işte izleyip geçeceğiz bitecek gidecek. 🙂

  • ammavelakin @ammavelakin

   Hocam ayıp değil mi makee ye manyak diyorsun 😀

  • Orcun @orcun

   @ammavelakin İsminde hayır yok. Tipinde ayrı bir hayır yok, birde traşlamışlar ablayı iyice şey olmuş. 😀 17 yaşındaki ergen çocuk gibi duruyor. 😀 Birde o son bölümde mastır şefle takılıyor ya dedim bu da oğlancıymış. 😀