Erhan M. paylaştı.

@mesutcevik adlı kişinin Tweetine göz at: https://twitter.com/mesutcevik/status/1052364089329180673?s=09

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 16

Sevgili @gamsizm,
#teknoseyir e markalar ambargo mu uyguluyor yoksa siz lansmanlara katılmamayı mı tercih ediyorsunuz?

Mesut Çevik Londra’da, Erdi Özüağ ise Macaristan’da Huawei Mate 20 pro’nun lansmanı katılmış, sanırım Erdi telefonu ofise de getirmiş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Intel Radeon RX li işlemciler duyurulmuştu. Sanki hiç ilgi çekmedi mi ne?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#FilmTavsiyesi arkadaşlar tam bizlik film. Az önce izledim ve beğendim.

https://youtu.be/3Ro9ebQxEOY

SEARCHING - Official Trailer (HD)

We are what we hide. #SearchingMovie is only in theaters August. After David Kim (John Cho)’s 16-year-old daughter goes missing, a local investigation is ope...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 19 / 22
 • GCN @gcn

  Böyle lüzumsuz filme hayatta zamanımı veremem.

 • paheli @paheli

  Yahu adamı tavsiye ettiğine pişman etmeyin aa:) konusuna tam bakmadım ama attım fava, idx – web of lies belgeselini izlemeyi özlediğimi fark ettirdi bana fragman….

  • kaancaliskan @kaancaliskan

   tamam tamam sadece cümleye takmıştım biraz 😀 kusura bakma kardeş @erhanm

  • kaancaliskan @kaancaliskan

   @paheli bu ara çatacak yer arıyorum 😀

  • Erhan M. @erhanm

   @kaancaliskan ben de içimden geldiği için “bizlik” dedim.

  • Erhan M. @erhanm

   @paheli belgeseli merak ettim, bakayım.

  • paheli @paheli

   @erhanm barıştınız tamamdır:) @kaancaliskan investigation discovery kanalında dönem dönem yayınlanan en sevdiğim belgesellerden. İnternete dayalı suçları işliyor, internet üzerinde tanışıp yalancı çıkan partnerler, iş ilânları vs geniş baya konular. İzleye izleye iyice şüpheci güvensiz yaptı ama hepsi gerçek olaylar:)

  • kaancaliskan @kaancaliskan

   @paheli zaten ilgimi çekmezmiş benim 🙂 ben zaten onun gibi şeylerden uzak duruyorum :p

  • paheli @paheli

   @kaancaliskan ben de izleyemiyorum artık boneliği kapattırdım. Her bölümü iyi değildi ama bazı bölümler offf. Boşver uzak dur ilerde bakarsın 😁

  • kaancaliskan @kaancaliskan

   @paheli keşke o kadar çok boş vaktim olsa ki oturup bir gün astronomi bir gün felsefe vs gibi kendimi geliştirsem ama imkan tanımıyorlar 🙁

  • paheli @paheli

   @kaancaliskan Ya daha yeni başladın kendini hiç üzme o konularda dengeyi zamanla yakalarsın. Aradan ukala tipler çok bilmişler çıkar ama herkes zamanı gelince yeni şeyler öğreniyor. Daha kendine geleceksin düzenini oturtacaksın vs seneler uzun. Bir sene sonraki işleri idare edişinle şu an bir olmayacak. Benim 2. sınıf ve 4. sınıf çok zor geçti o yıllar hiçbir şey yapamadım açıkçası. Yaptıklarım da hemen notları düşürdü orası ayrı:) Zamanla olur yani. Zaten azıcık molan var onda da istediğin gibi kafanı dağıt zamanla oturur her şey.

  • kaancaliskan @kaancaliskan

   @paheli bir evlenip, işe geçip hayatımı düzene oturtsaydım. Kendi öz yükselişim yarım kalıyor böyle ve aşırı rahatsız oluyorum.

  • paheli @paheli

   @kaancaliskan 🙂 yahu sen daha 18 yaşındasın böyle düşüncelerle ne kendine eziyet et ne kimsenin sana eziyet etmesine izin ver. Ben de 25 yaşındayım mesela. Akranlarım evlenmeye başladı. Benimse henüz böyle bir düşüncem yok. Bu sene alan değiştirmek üzere 3. kez üniversiteye başladım. Ha insan kalbi günün birinde birilerini sevecektir ama evlilik ve düzen oturtması başka bir şey. Bir gün seveceğim kişi ya evlilik teklif ederse diye bile korkularım var. Çünkü sırf düzen olsun diye omzuna huzurla başını koyamayacağın seni darlayıp her şeye karışacak, senin kendi benliğini çeşitli tavırlarla engelleyecek bir insanla beraber olamazsın. Bu kafada gerekirse ömür boyu bekâr kalmayı da göze aldım. Çünkü partner diye seçeceğim insan sorumluluklara kilitler, amaçlarımdan beni ayırmaya çalışır diye korkuyorum. Bakıyorum çevremdeki ilişkilere baskı, tavır, trip. Partnerlerin birbirini ruhsal olarak besleme gayesi az ya da bana öylesi denk gelmedi çevremdeki ilişkilerde bunu gözlemleyemedim daha. Duygusallık bir yana eşin olacak insanla çok iyi arkadaş olabilmek lâzım öncelikle. Sonra evlilik dediğin bir imza parçası ya sanki nedir yani. Fazla şairane olmak istemem ama eş değil de ruhunun eksik parçasını bulabilmek aslolan:D Beraber sırt çantalarınızı alıp gezebilmelisiniz mesela dertleşebilmelisiniz gülebilmelisiniz. Sen takılma öyle evlilik vs vs kimse sana kurulu düzen için gelmesin senin ona verdiğin değere, samimiyete, sohbete gelsin.Yoksa yemişim düzeni. Geri kalan kısımlar bir şekilde hallolur. Essay yazdım peh:P

  • kaancaliskan @kaancaliskan

   @paheli düşündüm de tamamen haklısın 🙂
   Evlenmemek gibi bir şey yapmam büyük ihtimalle çünkü çocuklarımla ilgili ciddi planlarım var 🙂 onun dışında haklısın.

 • Fatih @fatihy

  Bende geçen hafta sinemada izledim. Çok ilginç bir film. Bütün film bir bilgisayarin içinde geçiyor. Gerçek hayatı sadece bilgisayarin kamerası ile görebiliyoruz.
  Basından sonuna bir aksiyon var.

 • Nostromo @nostromo

  Bu çekik gözlü adam Amerikan pastası 1-2-3 de vardı. Yaşlanmış bayağı

#TeknoSeyir hadi bir şeyler olsun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#MicrosoftOffice 365 kullanıyorum. Sekme tasarımının içine etmişler. Bu ne ya. Bugün açınca güncellendiğini fark ettim. İlk açılışta mevcut sürümü açıyor, kapatıp açınca güncel sürümü açtı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım selamlar arkadaşlar. Böyle bir TV ünitesinde kapak kapalı iken PlayStation veya XBOX kontrolcüsü (kablosuz) çalışıyor mu? Yeni nesil konsolları hiç kullanmadım, belki alabilrim, o yüzden soruyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 19

#android ve #ios taki RAM ve batarya ihtiyaç farkı çok fazla değil mi? Hani diğer firmaları geçtim Google Pixel telefonlar da aynı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 13