Tp link modemi garantiye yolladım. Yıldırım düşmesi yüksek voltaj felan dediler garanti dışı isterseniz ücret karşılığı tamir edilebilirse edelim dediler bende istemedim modemi geri gönderin dedim ve gönderdiler.
1-yüksek voltaj gerçekten garanti dışı mı?
2-Arıza tespiti yaptıkları için 18 tl ücret istiyorlar bu yasal mı? Ürünün garantisi devam ediyor

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mi 9 beni mutlu etmedi.
4000 mah ve 5g desteklemesini bekliyordum.Oneplus 7 ne zaman tanıtılır acaba 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İstanbul yaşayan arkadaşlar
ögrenci İstanbul kartı almak ne kadar sürer hangi belgeler ihtiyacım var

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

Note 9 s9 mate 20 pro ve snapdragon 845 kullananlar telefonlar gece wifi açık şekilde bıraktığınızda yaklaşık 8-10 saat içinde ne kadar şarj gidiyor?
Gün içinde hiç kullanmadan mobil veri açık dolaşırsanız ne kadar gidiyor yani kısaca bekleme şarj durumu nasıl

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Orcun @orcun

    O durum içindeki android'in ne kadar optimize edildiğine göre değişir. SN845'e birtane çok kötü optimizasyonda alfa rom yüklersin şarjı 5 saat gitmez. Ama üreticinin verdiği romu yüklersin 2 gün gider.
    Samsunglar o konuda biraz zayıflar, ben note 8 kullandığım dönemde wifi 3g 4g vs. açık e ama evdeyim telefon uyku modunda sabah bir elime alıyorum haydaaa pil yüzde 10'a kadar neredeyse gitmiş. Sonra üstüne yamalar falan geldi düzeldi sayılır ama gene de var arkadaşım hala kullanıyor. Bu durum yani üreticiye bağlı ne kadar optimize çalışıyor o android mühim olan odur.

    Mesela şu da var, adam bilmiyor garip uygulama yüklemiş bu uygulama devamlı arkaplanda çalışıp pili emiyor sonra diyor ki '' ya bu ... telefonun allah belasını versin pili hiç gitmiyor '' e abicim sen abidik kubidik uygulama yüklemişsin bir bak ya neyi ne kadar sömürüyo ona göre yazmadan önce sil vs.

  • Efe Kayrak @shyrelia

    845 bilmem ama 835'te %4~5 gidiyor

Android veya ios da uygulama üzerinden hd tv seyreden var mı? Tivibu go veya tv+ kullananlar memnun mu? Amaç sadece karasal yayınları hd izlemek

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 12

Elimde ipad air 1 nesil var ikinci elde 800-850 tl ediyor,
Diyorum ki bunu satıp 150-200 ekleyim mi pad 4 alsam acaba sizin fikriniz ne olur
Xiaomi neden geçmek istiyorsunuz derseniz ipad işlemci ve ram yetersiz geliyor 1 gb ram var mesala ts de aşagı dogru fazla gittim diyelim safarinin kendini yenilediği oluyor. İşlemci youtube tam ekrana geç çık derken bile bariz yavaş kalıyor donmuyor ama geç tepki veriyor.
İpad uygulama konusunda başarılı ama ben safari youtube netflix ve spotify dışında uygulama kullanmıyorum bunlar Android tarafındada sorunsuz.
Siz olsanız böyle birşey yaparmısınız yoksa hiç heyecana girmeye gerek yok mu?
Xiaomi tableti 3 gb ram 32 rom olan versiyonu

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Burda biri paylaşmıştı bunu internet bulma imkanımız var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gigabyte aorus soğutmalı rx 580 kullanıyorum ama 300 mhz sabitlendi.
Radeon 18.12.2 sürümü var yeni güncelleme çıktımı bilmiyorum 1 haftadır internet yok sanki işlemcinin gpu ile oynuyor gibiyim sorun ne olabilir

BeğenFavori PaylaşYorum yap