Bir yakınım 3000 en fazla 3250 tl ye telefon alacak hangi telefonu önerirsiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bilgisayarı araba ile 700-750 km uzaklıktaki bir yere göndercem kendi arabamız kargo ile gelirken ekran kartını ayrı kutuda göndermişler bende mi söküp göndereyim?
Bir diğer sorunda monitörde sadece vga çıkışı var. Hdmı vga çevirsek ne kadar kaybımız olur verimli olur mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

Ryzen 3 3300x işlemciyi hepsiburada üzerinden imza bilişim satıcısından ayın 4 ün satın aldım aynı gün kargo yazıyordu. Bugün hala kargoya verilmedi mesajlara 3-4 gün içinde kargoya verilecek şeklinde sürekli geçiştirme cevap verildi.
En sonun dedim ki bu ürün satıcının elinde var mı tedarik aşamasında mı diye sorduğum da ürün tedarik edilemiyor isterseniz ek ücret ödemeden farklı bir satıcıdan gönderimi yapabiliriz dedi.
Ürünü 1050 tl ye almıştım diğer Satıcı 1360 tl satıyordu ücret almadan aktarıldı.
Yeni Satıcı ligorin bakalım neler olacak 🙂
Edit 1:Bugün kargoya verilmesi gerekiyordu verilmedi yarın artık 🙂
Edit 2:ürün elime ulaştı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İphone 7 den mi9t pro geçtim uygulama açılış felan bana daha hızlı geliyor ama pubg girerken arkadaşın birinde 8 plus birinde 7 plus var onlar daha hızlı giriyor ilk 8 plus yaklaşık 2 sn sonra 7 plus 1 sn sonra mi9t pro giriyor
Sizce neden ios sisteminin uygulamaya optimizasyonundan mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

2-2.5 yıldır kenarda duran termal macuna bir şey olur mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
samedl paylaştı.

Akıncı belgeselini yeni izleme fırsatı yakaladım. Projenin kendisi zaten başlı başına gurur verici ama proje içerisinde kendi arkadaşlarımı da görmek ayrı bir gurur kaynağı oldu. Buradan kendilerine selam eder ve başarılarının devamını dilerim.

AKINCI BELGESELİ

Türkiye’nin savunma sanayiinde kritik bir eşiği daha aşmasına neden olacak önemli projelerden biri olan Bayraktar AKINCI TİHA’nın (Taarruzi İnsansız Hava Ara...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10
 • Özay @ozay

  Proje güzel, belgesel fikir olarak güzel ancak bana yapay geldi, daha doğal ve daha iyi olabilirdi, biraz daha karakterlere inilmeli idi, 2-3 bölüm olurdu ama sonuçta daha iyi bir belgesel olurdu, bu hâliyle daha çok teknik bir belgesel olmuş, zaten belgeseldeki herkes mühendis, belgeselde teknik bir sunum gibi olmuş.

  Ancak bu belgeselden sunuda anladım Selçuk Bayraktar gerçekten vizyon sahibi biri, yaptığı güzel bir işi en mantıklı şekilde anlatmak istemiş, inşallah uçan araba cezeri belgeselinde daha doğal bir sunum ve daha iyi bir kurgu ile karşılaşırız.

  Yani mesela 3-5 mühendis belirleyip onların aileleri ile kahvaltılarını, onların hayata bakışlarını aralara serpsinler, eşlerini, çocuklarını göstersinler, sadece seyirciyi daha çok içine çekmesi için, bu hâliyle kendimizden bir şey bulamıyoruz, herkes mühendis değil ki olaya teknik baksın, bir iki bilim kurgu, üç beş aksiyon, tartışma, kavga, biraz aşk acısı fena olmaz ama sanırım bunun için 3-5 bölüm ve daha iyi yönetmen şart...

 • Afsinyus @ufo

  Kac paraya kitlediklerini soylememisler 😉 o paraya hangi ucaklar alinabiliyor acaba? Ben de yaparim oyle iha'yi

  • dusunuyorama @dusunuyorama

   🙂 çok pajalı devleti kazıklı yormuş ha bende dayımın amcasının komşusunun yengesinin çoğundan öğrendim damat işte. gerçi defalarca açıklandı malyetleri ortada ama siz onalara sakın inanmayın çünkü troller açıklıyor. Mesela geçen Yunanistan siha karşı f16 kaldırmanın maliyetinden gidip heron kiraladı sanırım yunanistanda bunları aha ucuz ve maliyetsiz olduğuna inandırmak istiyor bunalrda bunalrın adamı vatan elden gidiyor koşun dostlar. bimde satılan dronden ne farkı var sanki.

 • Afsinyus @ufo

  gelişmiş, 21.yy standardındaki bir ülke vatandaşı kaça aldın kaça yaptın diye sorar. Bakanlıkların sitesinde bütçe olur, harcamalar yazar.

  Zeytindalı, barış pınarı operasyonu yaptın hepsi çok başarılıydı. Libya'da destan yazdın bütün dünya seni konuştu. Ee? Neyine yaradı bunlar? 5 milyon suriyeli döndü mü, akdeniz gazını aldın mı yoksa avcunu mu yaladın. Yunanistan adalarını süpürüyor alıyor sen hala masal anlatıyosun, iha uçuyo kaçıyo diye.

  • dusunuyorama @dusunuyorama

   seni memnun etmek imkansız çünkü içinde bir nefret var dünyanın en iyi işide olsa sen karşı taraf yaptı diye aglayıp durursun demezsin bu benim ülkemin başarısı. memnuniyetsizlik bir hastalık bırakın siyasi düşünceyi bir tarafa başarıya başarı diyin. Tebrik edin bu konuda ülke çag atlıyor ve gelecekti yerini şimdiden hazırladı.

 • Afsinyus @ufo

  2008de Koç grubu(Otokar) yerli milli tanki yapti. 2 de prototip uretti. Fuar fuar gezdi. Sonra nooldu? 13 sene oldu uretime filan gecmedi. Sebebi sizin belirttiginiz iclerindeki "nefret"

  Nerde ulkemin basarisi? Basardik urettik iste. Niye öldü askerler Suriye'nin çöllerinde kore savasindan kslan tanklarin icinde. Al sana nefret?!

  Vatan millet sakarya filan degil. Amaclari is yapmak degil cep doldurmak. Tankin maliyetini herkes biliyor. Bu kuslarin maliyeti nedir niye bilmiyoruz? Pantsir vurduk evet ne gecti elimize? Ne sağladı bize?

  • dusunuyorama @dusunuyorama

   koç bu ülkeye ne faydası dokundu ki onlar gitsin parça birleştirip araba satsın sence koç kalkıp araba üretirmi bu ülkede zaten hazır işleri varken. Koç diyorki bizi land satacaktı ford biz almadık niye çok borcu varmış alanalr şuan kar ediyor alıp niye bu ülkede üretmedi. nefret diyor 13 sene oyalamış 13 sene nasıl bir nefretki üretimemi engel olunmuş olunsa koç bursada oto birleştirmesine müsade mi ederlerdi sallıyorsun ancak içindeki nefretten gözün kör olmuş klasik yalanları sallıyorsun.

b450 anakart ile ryzen 3xxx serisi bir işlemci aldık diyelim bios güncel değil.Güncelleme yapmak için ryzen 1-2 serisi takıp öyle güncelemek gerekiyormuş yokmu ryzen 3 serisi takılıyken bios güncellemesi yapılacak bir anakart
Edit:En temizi satıcı ile konuşup bios sürümünü bilerek almakmış 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9

Daha önceden varmıydı bilmiyorum.
Masaüstünde bir sitede gezerken iletişim kısmına numara koymuşlar üstüne tıkladım telefona gönderiyim mi diye sordu gönder dedim bildirim olarak geldi basdım ama yanlış numara gelmiş 😀
sistem çalışırsa güzel 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap