Zamanında dolar kuru 7,64 iken 785 usd yapıyormuş. 400 dolarlık şeyi iyi geçirmişler. Hiç hesaplamadan almışım. Birde telegram gruplarında link kovaladım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Gemide, vapurda trende apple vision veya quest 2-3 tracking yapamadığından fonksiyonel bir şekilde kullanamayacağınızı biliyor muydunuz?

Hand Track özelliğini disable etmeyi başarabilirseniz ( ki baya zor görüntü kayarken bir tuşa basmak) bir dizi film izleyebilirsiniz.
12 knotla giden gemide bile track etmiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Cs2 de fps monitorun resfresh rate i de olan 165 fps=hz i geçmiyor.
fps_max 0
Vsync kapalı
Sorun ne olabilir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hibrit aracın pilini doldurmak için yolda motoru yüksek devire çıkarıp daha fazla yakıt harcıyor deniliyor. Ortalama yakıt tuketimleri çokta düsük degil. Sadece frenden rejeneratif kullanarak doldur diye bir seçenek varsa o zaman olur. Ek 50-60 km için kimsenin hızlı şarja takacagını da düsünmüyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu kadar boktan marvel filmi ve dizisi izlememiştim. The marvels filmi ve the echo dizisini izlemeyi planlıyorsanız zamanınıza yazık etmeyin. Arkadan gelen yeni jenerasyon marvel için çalışanların yüzünden olduğunu düşündüğüm bu kalitesizlik devam edecek gibi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Orcun @orcun

    Marvels filmi tamamen çöp. Echo karakterine dizi çekilecek kadar ne yapıldı ? yani nasıl bir karakter bu kardeşim ? o kadar boşbeleş o kadar yancı bir karaktere niye dizi çekiliyor ? çek daredevil'ı mis gibi karakter oyuncu süper zaten gerisi gereksiz.

https://www.koctas.com.tr/promo-blister-akulu-vidalama--24-parca-aksesuar/p/2000029392

Bunu kullanıyordum fakat her ucuz üründe olduğu gibi bu da cartayı çekti. Hem şarj yemiyor. Hem de tuşu bozuldu.

Bana şöyle uzun ömürlü, gerekirse ufakta olsa duvarı da delebilecek ( bununla delebiliyordum.) tavsiyeniz var mı?.

Şu alttaki worx gibi şık bişi de olabilir ama gücünden emin olamadım.

https://www.hepsiburada.com/worx-wx240-4-volt-1-5-ah-li-ion-akilli-sarjli-tornavida-26-adet-bits-uc-pm-HBC000015YX81

@orcun Sen ne dersin hocam.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Fort solis çok konuşuldumu bilmiyorum ama oyun arayanlar veya oynamayı unutanlara bu güzel gerilim oyununu hatılatayım. Ben bayıla bayıla oynadım. Grafikler şahane. Buna karşılık saglam bir pc istiyor şimdiden söylemiş olayım.

https://store.steampowered.com/app/1931730/Fort_Solis/

Save 25% on Fort Solis on Steam

Answer the call from a mining base on Mars as engineer Jack Leary and search for the missing crew. Fort Solis will immerse you with cinematic visuals powered by UE 5 and voice acting of Roger Clark...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

4k Premier lig nasıl izleyebilirim. Youtube da özetler çamur gibi. Vpn ile yurtdışı servis üyeliği peacock amazon prime kullanan var mı? Kalite nasıldır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap