Denizci oldugumdan artık son çıkan oyunları takip edemez oldum. Arada kaçırmak istemediğim indie veya büyük oyunlar olabiliyor. Tarih sırasına göre takip edebileceğim bir site varmıdır. Çöplerden arındırılmış oyunlar . Sadece pc için yeterli. Belki sizin bir öneriniz de olur ugur bey @ugury

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Opera mini benzeri nette haber okurken resim göstermeyen kota yemeyen bir başka tarayıcı, program rss reader var mıdır? Opera çalışmamaya başladı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kotalı bir wifi ağına , ios cihazıyla bağlanıp, sadece whatsapp internet yesin arkaplanda hiçbir sistem internet yemesin istiyorum. Bunu yapabilen bir program varmıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Steam Summer demolarından inmost gözden kaçmaması gereken bir pixel art oyun olmuş. Zaman ayırın derim. @ugury
https://store.steampowered.com/app/938560/INMOST/

INMOST on Steam

Escape the depths of an otherworldly labyrinth in this cinematic puzzle platformer. Explore a hauntingly beautiful world, with three playable characters, in one dark, interconnected story.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Adam gibi bir bilgisayar masası öneriniz varmı. Monitor ve tv m var. Tv yi duvara monte edip aynı kasaya hem de monitoru bağlayacağım. L masa olsada olur olmasa da.Ölçüleri min 80 cm x 140 cm olacak şekilde sallanmayan (4 ayaklılar genelde sallanıyor) sunta olmayan. İkea demeyinde sakın.:)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 17

Kiracı evi çıkarken full boyamak zorunda mı? Avukat var mı buralarda. Bana yazarsa sevinirim muhtemelen davalık olacağız.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 28
 • Fatih Kınık @fatihkinik

  Boyamak zoeunda değilsin bilerek zarar vermesiysen. Yazılı olmayan kurallar gereği boyalı aldıysan boyalı veriyotsun ama zaten çopu ev sahibi depozitoyu tam da bu yüzden alıyor. Ben çıkarken boyatmıycam depozitoyuda istemeyeceğim mesela

 • Pablo Vader @definitive

  Evi boyasız teslim alıp kendi zevkime göre boyatıp çıkarken de kirlenmiş falan da olsa karışmamayı tercih ediyorum.

  Ev kiraya verirken de tersini tercih ediyorum eğer kiracı da kabul ederse ama benim talep ettiğim gibi bir yaklaşım olursa da hayır demem.

  Her durumda depozitoyu geri aldım, alamadım sıkıntısı yaşanmıyor.

  Bence boyası yeni yapılmış bir eve kiracı olarak giren kişi çıkarken de sıfır boyayı yaptırıp ayrılır yada bunun maliyetini öder. Kontrata da bu yazıldıysa şimdi çıkarken itiraz etmenin de pek anlamı yok. Söylendiği kadar temizse duvarları basit bir silme işlemi sonrası boyattığınızı söyleyip kontrole çağırabilirsiniz.

 • burner @burner

  Ev sahibim yüzünden tüm ev sahiplerinden nefret ediyorum. Kiraları ederinden üste çıkartan, kiracıya asansör tamir parasını dahi kitleyen, elinden gelse kiracıyı tüm maaşına kadar soyacak derecede adileşebilen tüm ev sahiplerinden nefret ediyorum.
  Bir de kirayı elden vermeni istemeleri yok mu? İşte bu hırsızlık niyetli ev sahiplerinden nefret ediyorum.
  Para para para varsa yoksa para. Taptıkları paralaşmış. Ya da tapındıkları paraymış gibi.

  • 1Kan @birkanurlu

   Asansör bakım-tamir parasını kiracı öder. Büyük sitelerde de aidat adı altında toplanan para ile yapılır bu. Hayatının önemli bir bölümünü ev almak için harcamış insanlar size bedava versin istiyorsunuz herhalde evini. Kira artış oranı sözleşmede belirtilir, baştan kabul ettiğiniz şey için serzenişte bulunmanız ne kadar doğru? Ayrıca tam 18 ay önce önce satın almak için girişimde bulunduğum ev şu an 2 katı fiyatına satılıyor. Bu durum herhalde ki kira fiyatlarına yansıyacak.

  • burner @burner

   @birkanurlu Evet her moku kiracı öder. Ev sahipleri oturduğu yerden 1000 Tl etmeyecek evin kirasını 1350 TL yapar. Corona falan dinlemez. Sen maaş almazken bile gelir, kapında pinekler. Tıpkı bir dilenci gibi.
   Sözleşmeyi kiradan kaçmak için ucuz yapmaya çalışır. Bankadan para istemez.

   Çoğu ev sahibinden nefret ediyorum. Özellikle sonradan görme olanlar yok mu? Onların evlerini başlarına yıkmak gerek.

  • 1Kan @birkanurlu

   @burner Ekonomik sıkıntılarınızı ev sahiplerine değil de bizleri bu halde yaşamaya mahkum edenlere gösterin.

 • Deniz Fidan @deniz-fidan

  Hayır değil diye biliyorum. Eğerki duvarlara zarar verdiysebiz depozitonuz yanar. Depozito vermediyseniz ve duvarlara zarar verdiyseniz o zaman boyamak gerekebilir.

Mi band 4, honor band 4 veya apple watch kullananlar yardımcı olabilirmi. Aritmi olmaktan şüpheleniyorum. Bu cihazlar devamlı kalp atışını takip edebilmesi yüzünden almak istiyorum. Ekg özelliği için apple a 3000 tl vermeye gerek yok diye düşünüyorum. Mi band 4 ün çok sahtesi oldugunu okudum. Iphone kullanıyorum. Uyumluluk nasıldır bilmiyorum. Önerileriniz var mı bu konuda? @gamsizm

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hotel california gibi kafa patlatmayan, içinde rock gitar solo ve normal gitar sesleri ağırlıklı çalma listesi için nasıl aratmalıyım. Spotifyda Rock guitar solos adlı bir playlist var ama kesmiyor. Çok daha iyi parçalar var ama playlist olarak yok sanırım. Önerileriniz varsa alabilirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12

An itibariyle gta online ın içine etmişler. Hileciler basmış arabalar spawn olup hava durumunu saniyede değiştiriyorlar. #GTAV

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6