Forza horizon 5 son rally dlcsi ile birlikte Launch control ve Twin turbo anti lagli yükseltmeler geldi.

https://www.youtube.com/watch?v=Wl8oi9ClnW0&t=183s

Forza Horizon 5 : New Customization, Anti Lag & Launch Control Gameplay!!

Forza Horizon 5's New Update 19 is here! We're checking the Forza Horizon 5 New Customization with New Widebodies, Anti Lag, Launch Control and more! Subscri...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Airpods yada beats kullananlar; işitme cihazı özelliğini açınca, çevrenizdeki sesleri ne kadar yükseltiyor. Bir işitme cihazı yerine geçmeyebilir tabiki ama yine de kullanılabilir seviye de mi işe yaramaz mı. Erişilebilirlikten transparan modu açıp çevresel sesleri yükselteceksiniz. Deneyip bilgi verebilir misiniz? Ona göre alacağım. Deneyip alabileceğim bir ürün olmadığından yardımlarınıza ihtiyacım var. Teşekkürler..

BeğenFavori PaylaşYorum yap

25 metre lan kablosunu salondan diğer odaya kablo kanallarından döşemiştim. Şimdi en ufak bir masanın hareketinde kablo temassızlık yapıyor ve net gidip geliyor. Zaten aldığımda da rj45 jackına bağlarken çıt diye ses gelmiyordu, dandikti yani uçlar ama sorun çıkmamıştı. Şimdi ben bu kabloyu duvarın dibine linkteki ayırıcı ile sabitlesem, iki ayrı cihaza internet versem, ne gibi sorunlar yaşarım. @gamsizm Siz ofise böyle bir uzatıcı almıştınız ve bazı sorunlardan bahsetmiştiniz hatırlayamadım şimdi. Sıfırdan kablo çekmek daha mı iyi sizce?

https://www.amazon.com.tr/anahtar%C4%B1-da%C4%9F%C4%B1t%C4%B1c%C4%B1-adapt%C3%B6r%C3%BC-Ethernet-ba%C4%9Flant%C4%B1s%C4%B1/dp/B08BY88HDN/ref=sr_1_30?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&crid=30O29ZYVI7T05&keywords=RJ45+ay%C4%B1r%C4%B1c%C4%B1+adapt%C3%B6r&qid=1678472618&s=computers&sprefix=rj45+ay%C4%B1r%C4%B1c%C4%B1+adapt%C3%B6r%2Ccomputers%2C160&sr=1-30

5 adet RJ45 LAN kablo anahtarı dağıtıcı adaptörü, uzatma için, Y ağ...

5 adet RJ45 LAN kablo anahtarı dağıtıcı adaptörü, uzatma için, Y ağ dağıtıcı soket Ethernet bağlantısı 1 ila 2 çift dişi bağlantı noktası T adaptörü 1 ila 2 korumalı modüler...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Google bitmiş. Arama sonuçları saçma sapan sonu .pl .fr uzantılı siteler ilk sayfada çıkıyor. Aradığımı bulamaması da cabası. Yandex, bing tek atışta buluyor ve spam yok sayfada.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Nvidia son sürücüsü işlemciyi yüzde 15 lerde çalıştırıyor, yüklemeyin. Nvidia container ı görev yöneticisinden sonlandır diyince geçici çözümle kurtuluyoruz. Fix bekleniyor. Chrome video iyileştirmesi için yüklemiştim ama meh yani. Evet gözle görülür bir fark oluyor ama fanları bağırttırmaya değecek bir kalite yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

E-devlet 2 aşamalı doğrulamayı IOS telefondan, ptt ye gitmeden açmanın bir yolu varmı?
Nfc işlevsiz olduğundan kimliğim ile teli eşleştirmenin tek yolu ptt galiba. Çevremde android tel kullanan da yok.

Edit: Yorumlardan sonra araştırdım ip7 den sonra nfc kullanımına izin vermeye başlamış apple.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 17
 • Batuhan @achfighter

  Benim telefonda NFC var. Android 13(en son versiyon). NFC açık ancak uygulama ayarlarında NFC izni yok. Yani NFC ayarı olsa açacam da yok yani. İstanbulkart uygulaması telefondaki NFC'yi kullanabiliyor. Ancak e-devlet uygulaması NFC açıkken hala NFC izni ver diyor, kafayı yicem. İzinlerin ayarlandığı yerde NFC için bir seçenek gözükmüyor bu uygulama için.

  Telefon bu uygulama Android 13 uyumlu değil diye uyarı da verdi bu arada. Bir yıl önce çıkmış işletim sistemini hâlâ destekleyememişler.

  Üstüne üstlük artık SMS doğrulama da açılamıyor. İlla kimliğini NFC ile doğrulayacan. Android 9 varken kendi hesabımı yapmıştım da anneminkini yapamıyorum.

  • UnicornKnight @unicornknight

   uygulamayı bozmuşlardır, ya da bir şekilde 12 ile uyumluyken 13 ile bir uyumsuzluk vardır, zira geçtiğimiz aylarda yine E-Devlet tarafından sunulan Authenticator uygulamasından bu bahsedilen 2 aşamalı doğrulamaya geçerken kimliği okutarak kolayca halletmiştim.

   açıkçası uygulamayı bozmuş olma ihtimallerini göz önünde bulundurarak işlemi iptal edip tekrar denemeye de paçam yetmiyor.

 • ahmet @ahmet0

  SMS doğrulama zaten 2 aşamalı olmuyor mu? Onu açın. E devlet uygulamasından

 • FlashLight @flashlight

  iPhone 14de telefon arkasına okuttum ve halloldu.

 • AnilE @anile

  iPhone 14 pro’da NFC ile eşleştirme yaptım. Belirli iPhone versiyonundan sonra(yanılmıyorsam iPhone 7 veya 8) apple NFC’yi 3. parti uygulamaların kullanımına izin verdi.

Beleş oyun. 2 günde biter.

BeğenFavori PaylaşYorum yap