Bulaşık makinesi sepetinin paslı metal yerlerini sprey boya ile kapatmak istiyorum. internetten ne diye aratmalıyım. (yeni sepete 450 tl fiyat çekiyorlar)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

ios ta çıkan yeni yayınlanmış oyunları günlük gösteren bir sekme varmı. Ben yıllardır bulamadım. Haftalık yeni oyunlar veya editörün seçtikleri değil. Ben o gün ne yayınlanmış görmek istiyorum. Örneğin Project cars yayınlanmış haber sitelerinden öğrenmesem mağazada linki bile yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Windows 10 20H2 19042 sürümünde kopyala yapıstır problemi yaşayan ve çözebilen var mı? Herhangi bir şey kopyaladığımda her seferinde aşağıdaki texti yapıştırıyor. Tam çıldırmalık. Yardım lütfen.? Asus b350f ryzen 1600x @gamsizm

C:\Users\user\AppData\Local\Temp\PRODUCT_NAME_UNKNOWN_CrashDumpPRODUCT_VERSION_MAJOR_UNKNOWN-PRODUCT_VERSION_MINOR_UNKNOWN-2021-02-21--20-16-21_.dmp

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Samsung SSD 870 EVO, 2 TB, Form Faktörü 2,5 inç, Akıllı TurboWrite,...

Samsung SSD 870 EVO, 2 TB, Form Faktörü 2,5 inç, Akıllı TurboWrite, Magician 6 yazılım, siyah: Amazon.com.tr
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Jdownloader 2 youtube indirme verimli çalışmıyor. Varmı başka kullandıgınız program?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 16

İphone 12 pro dubai fiyatı 8k civarı kayıtsız.
xbox sx 4k
Akraba istemişti teli ama onun üzerine nasıl kayıt yaparım. Ya da Kendi üzerime kayıt ettirdikten kaç gün sonra herhangi birine satabilirim?
not: Şu an havaalanındayım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Playstation 5 çin fiyatı trden daha fazla. 1150 dolara satılıyor. apple ürünleride çok pahalı. nerde bu çinde ucuz teknoloji. ps5 hayallerim suya düştü. bi sonraki durak endonezya >hindistan.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

E sim olayını kullanan/bilen varmıdır. Denizciyim. limanlarda çıkış olmadıgından karaya ayak basmadan internete erişmek için büyük kolaylık esim teknolojisi. ama pratik etme fırsatım olmadı zira en son model sayılı telefonda var bu özellik. tel yenileme zamanı geldi. almışken esim olsun diyorum ama dediğim gibi pratikte süreç nasıl işliyor, eğer uzaktan kayıt işlemleri hat çekince yapılabiliyorsa, ödemede karttan çekiliyorsa olay bitmiştir. Geçenlerde tr vodafonun bayiye gitmeyi zorunlu kılması bu teknolojinin ruhuna aykırı bir hareket. Bilenler yardımcı olursa sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10
 • KaptanExa @kaptanexa

  Şu an zaten turkcell yurtdışı paketi kullanıyorum. 2 gb kesmiyor. örneğin katarda 40 gb ı e simi ilk defa kullanana bedava tanımlıyordu. Çok daha uygun paketler var gibi gibi

 • Cem @cemturgood

  Ben Vodafone Türkiye'de hizmeti sunmaya başladığından beri eSIM kullanıyorum. iPhone SE 2020'yi bir eSIM birde fiziksel SIM olmak üzere çift hatlı bir şekilde kullanıyorum. Gayet memnunum. Ancak sizin de bahsettiğiniz gibi Vodafone şu aşamada eSIM geçişlerini bayiler aracılığı ile yapıyor. Henüz uygulama veya internet sitesi üzerinden geçiş gibi bir durum söz konusu değil diye biliyorum.

 • suicide @suicide

  diger ulkelerde nasildir bilmem ama tr gibi bu tarz konularda despot olan bir yerde firmalar illa o sozlesmeye imza attirmak isteyecektir. sonucta mazallah o hat ile cok kaka şeyler yapabilirsiniz hemen sizi bulabilmesi lazim polisin 🙂

 • Furkano Simone @furkanosimone

  İphone 11 de ana hat turkcell, e sim vodafone kullanıyorum. Gayet memnunum.

Playstation 5 i Çin den almanın ne gibi sıkıntıları olur. Dijital almayı düşünüyorum , psn hesabıyla sıkıntı olmaz sanırım ama ellerinde sadece diskli versiyon varsa ve alırsam bölge sıkıntısı yaşatırmı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap