Tek bir pembe vw oyuncak 150k $

https://www.youtube.com/watch?v=b55pNh71LtY

Million Dollar Hot Wheels Collection

SUBSCRIBE to Barcroft TV: http://bit.ly/Oc61HjA TOY cars enthusiast has amassed the world’s most valuable Hot Wheels collection – worth over $1million. Extre...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

İlk kez denk geldim. Acaip iyi komedyen. Hintli aksanı muhteşem 😀

https://www.youtube.com/watch?v=ux8GZAtCN-M

Fluffy Goes To India | Gabriel Iglesias

Happy throwback Thursday from 2014!#GabrielIglesias
BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Katar pro mouse'a update ile 2000hz polling rate gelmiş. Eski yazılımla 1000 üstü gözükmüyordu. İşlemciyi yüzde 10 a vurduruyor hızlı hareketler yapınca. 1000 yeterli.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • anıl @anil_

    Yeni farelerde 4khz-8khz de var ama oyununa göre üst düzey işlemci ve ekran kartı da olsa fps drop oluyormuş. 2khz- 4khz bir standart olabilir ama ileride. Şu anda farelerin geneli 1khz ile geliyor. Eski laptopta benim 1khz ile masaüstünde bile coil whine oluyordu, o geldi aklıma.

Steam cüzdanına istediğiniz miktarda para ekleme yöntemi. Tabiki direk kredi kartıyla da alabilirsiniz ama bu yöntemle kampanyalara katılım sağlayabilirsiniz. Örneğin paycell kampanyası var 500 tl üzeri 100 tl veriyor. Steam 400 ve 800 eklemenize izin veriyor. Bu şekilde net 500 ekleyebilirsiniz.

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=328859255

Steam Community :: Guide :: Add Custom Funds to Steam Wallet

Ever have so much disposable money that you find yourself pretty annoyed pressing add funds "100" dollars five times just so you have enough money to spend~! Well come on in because this...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

E-yds girecekler için bilgi olsun. Zira ben hiç bilmiyordum. Yıllardır da işim olmadığı için böyle bir bilgi öğrenemedim.
e-yds de kontenjan varmış ve açıldıktan 2 dk içerisinde doluyormuş! Bir tek ankara boş. Koskoca milyon insanın yaşadığı istanbul dolu. Her ay bu sınavlar için toplanan 380 tl sınav ücreti, yeni bilgisayarlar alıp koymak için yetersiz geliyor demekki.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar arkadaşlar, TOEFL ve YDS (ingilizce) deneyimi olan arkadaşlar var mı aramızda?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Demoyu indirip kendi bilgisayarınızı ağlatabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=0TTgoTQHxNg

RTX 4090 & i9 12900k - Unity "Enemies" Demo

Download the demo here: https://unity.com/demos/enemiesPayPal Tip Jar:https://www.paypal.com/donate/?hosted_button_id=VPYF6CLHZ5CFCTest System:Intel i9 12900...
BeğenFavori PaylaşYorum yap