Microsoft ve sony haric tutarsak bile halen çok fazla dev firma var. Endişelenmeye gerek yok BENCE. @ugury

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Lenovo laptopta yaşadığım son arıza da merak edenler için yazmış olayım. Premium care kapsamında eve teknik servis gelebilyormuş Bende bu hakkımı kullanıp bozulan hoparlörü değiştirmeleri için servis isteğinde bulundum. İlk aradığım kişi olmaz illa servise getirin bakalım derken, 2. kişi chat üzerinden arıza talebini açtı. Parçayı sipariş ettigini bekleyeceğimi söyledi. Parçanın gelmesi 2 haftayı buldu. Bu süreçte 3-4 farklı kişi tarafından arandım. En sonunda bdh diye bir servisten bir kişi elinde parça ile gelip direk değişimini yapıp gitti. Arızaya dahi bakmadı.( Arızayı görmek ister diye düşünmüştüm) . Laptopu servise vermeden 2 hafta beklemeden böyle bir hizmet takdire şayan. İyi şeyleri de söylemek lazım. @kirazerik

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Free video editoru neredeyse 10 senedir kullanıyordum ama Boyutu yüksek videolarda hata vermeye başladığı için yeni bir arayışa geçtim. Videoyu render etmeden sadece kesen biçip çıktı veren, free ve güncel bir yazılım öneriniz var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@hsynn Bir coin elastic mi değilmi nerden bakıyoruz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Banka faizi 32 günlük %19,5. Nasıl verebiliyorlar bunu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu masanın altındaki ayak destegi tam istediğim şey. Nasıl bulabilirim bunu özel bir adı var mı yoksa kendisi mi yapmış acaba.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 13