Kız arkadaşımın aldığı 6.5lt #Onvo marka airfryer'ın haznesi, ilk kullanımın 5. dakikasında kenarından erimeye başladı. Yanık plastik kokusu, kısa sürede etrafı kaplayan duman... Böyle markalara güvenip mutfağınızı emanet ederken iki kere düşünün derim.

Şimdi "ya ben sorunsuz kullanıyorum" diyen parlak zekalı çok bilmiş arkadaşlar çıkabilir. Evet, zaten bütün Onvo airfryer'lar eriyor olamaz değil mi? Yoksa şu anda başka bir şey konuşuyor olurduk. Ancak evinizde bir kere yangın çıkar. Bunu da unutmayın. Kaldı kl sizinki erimemiş bile olsa; bu durum, kullanılan genel malzeme kalitesi hakkında da bir fikir veriyor olmalı.

Hani "ya bu airfryer'ların teknolojisi hep aynı hangisi ucuzsa alın geçinciler" var ya? Hah işte ben ucuza bulup almaya niyetlenen arkadaşlar olursa, bir uyarı niteliğinde paylaşmak istedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 17
 • Erdinç B. @erdincb

  Ts üyeleri yine durduk yere fırça yemiş 😄

 • Murat Şentürk @senturkmurat1999

  Düzgün marka olanı da öyle çok pahalı değil sanki artık. Bir dönem çok popüler olduğu için fiyatları şişirmişlerdi ama o ilgi azalınca fiyatlar da düştü.

 • lterlemez :) :\ :( @lterlemez

  Geçmiş olsun, en kaliteli markada bile dikkatli olmak gerekiyor ya; olabilir böyle şeyler, üretim bandı bile olsa insan kontrolünde olan bir şey, hata çıkabilir; üretim hatası çıkmasa, kullanım hatası çıkabilir. İnsanız, insan kabiliyetindeki her şey mümkün....

 • Adem Helvacı @ademhelvaci

  Geçmiş olsun öncelikle. Önümüzdeki hafta incelemeye gideceğim bir yangın dosyası var Komisyonumuza gelen. X üretimi (Resmi dosya halen Hukuki süreç devam ettiği için şimdilik marka yazmıyorum, dosya görüşmeleri bittiğinde belirtirim) bir bulaşık makinesinden olduğu iddia edilen yangın. Daha önce de Vestel üretimi bir televizyonun patladığı iddiası ile ev yangını belirtilmişti. Sonrasında İmzirde bir sitede balkonda yanan klima, Deprem bölgesinde evin önünde yanan klima, Yine sanırım İstanbulda yanan bir Baymak klima vs vs.

  Benim anlamadığım konu genelde şu oluyor. Bu yangın mevzularının sonrasında hiç haber devamlılığı olmuyor. Ya abi klima cayır cayır yanmış, evin komple yanmasının ucundan dönülmüş, ne marka ne de bir Devlet yetkilisi çıkıp da ''bir teknisyenin klemens bağlantısını iyi yapmamasından dolayı'' veya ''bir mühendisin tasarım hatasından dolayı'' falan demiyor.

  Bunlarla ilgili kim suçlu bulunuyor, sorumluluk kime yükleniyor, tekrarı olmaması adına ne gibi önlemler alınıyor kesinlikle ortada somut bir bilgi yok.

  Şimdi ben elimdeki dosyada bulunan delil nitelikli fotoğraflara bakıyorum, yangına sebep olarak Bulaşık makinesi kaynaklı olduğu iddia ediliyor itfaiye raporunda (''kesin'' dememişler, ''öyle olduğu kanaatindeyiz'' demişler), fakat yanan yer makinenin üst tablası, diğer yandan makinenin arkasında ikili bir gömülü priz var, prizin birisi resmen erimiş gitmiş fişi ble bölünmüş yani yarısı prizin içinde kalmış dişğer yarısı kabloda kalmış ama sorun şu ki o fiş bulaşıkmakinesinin değil set üstü ocağın fişi.

  Bulaşık makinesinin üst tablasının olduğu bölümde ne bir elektrik bağlantısı, ne bir elektronik kart vs hiçbir şey yok, planlamama göre çarşamba günü giderim incelemeye diye düşünüyorum, gittiğimde bakacağım her şey belli olur bakalım ne olmuş ve nereden olmuş.

  Haaa makineden de olsa, ocaktan da olsa bu ihale Arçeliğin başına kalır o ayrı konu zira iksii de aynı marka fakat değinmek istediğim husus, Elektrikli ev aletleri kaynaklı yangınlara gerekli öncem verilmiyor kesinlikle.

  • Orcun @orcun

   Valla abi yasalarımız yetersiz bu konuda yetmiyor. Yetse bile uygulama kısmında sorun var. Bu bile sorun oluyor yetmiyor davası osu busu şusu tüketici sürünüyor, sorumlu ve suçlu olan tarafın hiçbir şekilde sorumluluğu yok. En kötü karar çıksa bile uymuyor uymamayı kendinde hak görüyor, gitsin diyor tüketici kendisi icrayla uğraşsın bize ne ?

  • Adem Helvacı @ademhelvaci

   @orcun Çözümü inanılmaz basit konular bunlar, sadece çözmeyi istemek gerekiyor Orçun kardeşim. Ticaret Bakanlığına defalarca yazı yazdık ve 6502 ye ayıplı mal tanımına ek madde girilsin istedik.

   Çözümü ne mi?

   Kardeşim yasal hak olmasına rağmen uygulamayan firma ile ilgili bir dosyada tüketici haklı bulunduysa eğer,
   1- Dosyadaki talep kabulü ile ücret iadesi ürün değişim her ne ise firma bunu yapacak
   2- Yargılama giderleri firma tarafından ödenecek
   3- Dosya bedeli kadar rakam hazineye aktarılmak üzere firmaya ceza olarak kesilecek.

   Somut örnek vereyim hemen.

   Benim bir küçüküğüm olan kardeşim daha geçen ay Apple Macbook Pro M3 satın aldı, 17 inci gün macbook fan arızası verdi ki kendi sorun tanılama uygulaması da bunu doğruluyor. Kardeşim firmayı arıyor ve ''Tamir edebiliriz bizde değişim yok'' diyor.

   Kardeşim durumu bana aktarınca hemen dosyasını hazırladım ama işleme almadan önce bir metin yazıp firmaya yollamasını istedim. O metinden 1 gün sonra firma arayıp çark etti ''Aman efendim yanlış anlaşılma var, sizin zaten yasal hakkınız var değişim için, ürünü bize yollayın, 3 iş günü içerisinde gereğini yerine getireceğiz'' dediler.

   Şimdi bu bahsi geçen firma, vatandaşın KESİN YASAL HAK sahibi olmasına rağmen yükümlülüğünü yerine getirmediğinde, THH olarak biz tüketiciyi haklı bulup değişim talebini onaylamamız haricinde, firmanın tüketiciye sofor yeni bir M3 vermesi haricinde bir de 66.990TL cezayı ödeseydi, sizce vatandaşın yasal hakkı olmasına rağmen ''Bizde değişim yok, tamir yaparız'' deme cesaretini gösterebilirmiydi?

   O halde sizlere basit bir soru. lütfen cevap verin. Sizce 6502 Sayılı TKHK içerisine bu maddeyi yerleştirmek ne kadar zor olabilir?

  • Orcun @orcun

   @ademhelvaci Abi zaten bunlara ben yüzde yüz katılıyorum. Ama gördüğün gibi bazı şeyleri birileri sümenaltı ediyor. İşleyiş kısmı da sıkıntılı ve şikayet kısmı zaten yetersiz öbür tarafta da çok ciddi sorunlar var.

The Day Before'un ilk fragmanı yayınlandığında ağzının suyu akanlara selamlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çaylar, kahveler hazırlanıyor mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Uğur Yurtsever paylaştı.

9 sene önce, aşağıdaki paylaşımı yapmışım. Burada neler paylaşmışım diye bakarken gördüm. Tam da yazıda bahsettiğim sebepten, bulmam çok zor olmadı. Keza toplamda iki elin parmaklarını geçmeyecek kadar paylaşımım var.

TeknoSeyir'in en kötü tarafı her zaman izleyici kitlesiydi, bu hiçbir zaman değişmedi. Yayınların bitrate'i değişti, Murat'ın saçlarının yoğunluğu değişti, LP'nin kilosu, Uğur'un sakalı değişti ama bu asla değişmedi. Bu kadar değeri kendinden menkul, kendisini muteber sanan bir kitle daha olamaz. Ne yayınlarda sorduğu soru sorudur, ne sosyalde yaptığı paylaşım paylaşımdır. Elbette sözüm yine iki elin parmaklarını geçmeyecek kadar kişiyi kapsamıyor. Ne yapalım, istisnalar da kaideyi bozmuyor.

Daha 24 saat geçmeden, bir yeni gelin edası ve şehveti ile burayı ne hâle çevirdiğinizi görmüyor musunuz? Bir de bunu çok sevdiğini söylediğiniz yere yapıyorsunuz. Demek ki nefret etseniz Fethiyeli'ye rahmet okutacaksınız. Gerçi Fethiyeli'yi anlamak, onunla empati kurmak daha kolay. Kapı gibi raporu var. Sizin neyiniz var? İçi boş bir özgüveniniz, "sizi bizler yarattık" kibriniz dışınızda neyiniz var?

LP, zehirli dedi diye kızıyorsunuz. Öyle olmadığınızı düşünüyor, haksızlığa uğradığınızı düşünüyorsunuz. Peki adama sormazlar mı, öyle değilseniz neden üstünüze alınıyorsunuz? Ben sorayım, sahi neden üzerinize alındınız? Yoksa siz zehirli olduğunuzu zaten biliyordunuz da gerçekleri ortaya çıkmasına mı öfkelendiniz?

Lafın tamamı abdala söylenir. Uzatmanın âlemi yok.

LP zehir demiş...

Ben size zehir demem,
Zehirler duyar ar eder.
Bir zerreniz düşse zehire,
Onu da mundar eder.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 24 / 29
 • imperio @imperio

  "Yoksa siz zehirli olduğunuzu zaten biliyordunuz da gerçekleri ortaya çıkmasına mı öfkelendiniz?" 😂😂😂😂😂😂😂 A haber yazısı okur gibi oldum. Öyle bir zehirliymiş ki MG yıllarca durmuş burada. Başka bir teknoloji yayını bu lafları "Teknoseyir" diyerek söylese LP de üstüne alınmazdı değil mi? Alınırsa da "gerçekler" ortaya çıkmış olurdu 😀 LP'nin sadece bu yayında insanlara ettiği lafların veya twitter'da insanlarla konuşma biçiminin %1'i yapılmadı burada. Ama TS sosyal "zehirli" 😅 O kadar komik ki ciddi bir cevap veremeyeceğim. Sen bir şey yazmamaya geri dön bence.

  Önümüzdeki saatlerde gönderinin etkileşimlerini takip edip kimin ne olduğunu anlamak için de güzel bir turnusol oldu. Teşekkürler

  • imperio @imperio

   @tongyabguhan34 LP'nin istediği kendisi herkese her türlü lafı özgürce etsin, kimse ona cevap veremesin. Twitter'ı kullanım şeklinden bunu biliyorduk zaten. Oradaki konuşma şeklini burada yapmaya kalksa işte o zaman insanlar burada "zehirli" konuşmaya başlardı 😀 MG LP'nin aksine yıllarca burada durdu, yeri geldi insanlarla tartıştı da bol bol. Ona rağmen yıllarca maddi manevi her türlü desteği veren kitlesine böyle cümleler kurmuşluğu olmadı. Buradaki insanlardı TS'nin çıkardığı her maddi şeyi anında satın alıp bitiren. Ama sosyal zehirliymiş. Müthiş.

 • Uğur Yurtsever @ugury

  Yine anında kendisini ispat eden, turnusol gibi bir paylaşım olmuş.

  Dün geceden beri yazılanları şaşkınlıkla okuyorum. Aslında ayrı bir şeyler söylemek istiyordum; ama görünen o k ne söylersen söyle asla anlaşılmayacak. LP, dünkü yayında "pozitif üyeler de var, bir sürü güzel şey var bir sürü insan var güzelce sohbet eden" dediği halde hala birileri çıkıp zehirli tabirini üzerine alınıyorsa zaten artık buna diyecek bir şey yok. Gerçi sizler cevabını verdiniz dün geceden beri; ama neden pozitif üyelerden biri siz olmayasınız ki?

  Bugün burada zehirli sözünü üzerine alınanlar belki aynı kişiler değil; ama bu platform herhangi bir beklentisi olmadan içerik üretmeye çalışan adamı bile kaçırdı yıllar önce. Bir başkasına da son dakikaya kadar zorbalık yapmaya devam etti. Ne konuşuyorsunuz ki hala?

  Bir arkadaş benim için sosyal ne etti kendisine demiş. Ben burada anlatmaya utanıyorum, ama o arkadaşlar hala buralarda utanmadan yazmaya devam ediyorlar. 🙂

  • Uğur Yurtsever @ugury

   @tongyabguhan34 Senden bahsetmediğimi anlamış olman lazım. Bu kadar alınganlıkla hayatta çok kalbin kırılır.

  • Azazil @azazil

   Çok şey yazarım da anlayacağınızı sanmıyorum ki anlamıyorsunuz yıllardır burada yazıyoruz. Beni eleştiriyorlar diyip site kapatmak. Bana birilerini hatırlatıyor. Neydi adı? Baş harfi "R"

  • Uğur Yurtsever @ugury

   @tongyabguhan34 Bana ne etti diye sormuşsun ya? İşte o arkadaşlar. Neden senden bahsedeyim, seni tanımıyorum bile. 2 aylık üyesin. Sen her şeyi böyle üzerine alınırsan hayat geçmez dostum.

  • Azazil @azazil

   @mucahitkose Siteden ne kadar uzak kaldıklarının bir göstergesi 🙂 2 aylık üyesin dediği adamı ben engelleyeli 2 yıl oldu 🙂

  • Uğur Yurtsever @ugury

   @mucahitkose Kayıt tarihi: 14.07.2023 4 ay mı diyeyim.

  • Uğur Yurtsever @ugury

   @azazil Ha yani bir de kimin kaç tane hesap kapatıp yeniden açtığını mı takip edeceğim ben başka bir işim yok. Sitede herhangi bir moderasyon yetkim bile yok benim. Gerçekten zehirlisiniz dostlar. Üzgünüm ve hoşçakalın. 🙂

  • Azazil @azazil

   @ugury Hoşcakal efendim hoşcakal 🙂 Haydii

  • Azazil @azazil

   @tongyabguhan34 Diyecek hiç bir şey yok. Turnusol kağıdıyla bizi test edip işe yaramaz da ilan ettiler 🙂

  • Orcun @orcun

   '' ama bu platform herhangi bir beklentisi olmadan içerik üretmeye çalışan adamı bile kaçırdı yıllar önce. Bir başkasına da son dakikaya kadar zorbalık yapmaya devam etti. Ne konuşuyorsunuz ki hala? '' Tansel mi ? yoksa öbür o fesli arkadaş mı ? sosyale burada blog yada inceleme yazan ben başkasını hatırlamıyorum. Ama doğru burada çok üye gitti, bıraktırılmak zorunda bıraktırıldı.

   Günün bilgileri diye adamın biri o günün tarihteki önceki olayları yazıyorsun blog olarak inceleme olarak 250 300 ü geçti galiba adama gelip '' TEKNOLOJİYLE LAKASI YOK BUNLARI BURADA YAZMA OKUNMUYOR BİRDAHA YAZARSAN BEN SİLERİM '' deyip tabi caizse s. çekti BİRTANE arkadaş.

   En son işte alican kardeşimiz akışta uygulamasını gösteriyordu yatırım anlatıyordu vs. altına gelip '' DOLANDIRILIRSANIZ TEKNOSEYİRİ SUÇLAMAYIN GÜVENMEYİN BÖYLE DURUM PAYLAŞMAYIN SİLERİM '' deyip adamı dolandırıcı yaptı.

   Ondan sonra niye bu kitle zehirli yılan ağızlarından irin mirin akıyor de mi ? 😀

  • altalena @altalena

   Tamamen katılıyorum. LP defalarca kez "Habersiz kapanmayacak" demesine rağmen sanki bugün kapanıyormuş gibi paylaşım yapanlar mı dersin ,sanki tüm topluluğa toksik ve zehir saçıyor demiş gibi herkes sitem ediyor. Üyeliğini silip herkesin paylaşımını yorumunu çöpe atıp sonradan tekrar kayıt olanlar var bir de, bu eylemin kendisi başlı başına toksiklik ve ben bunu yapsam bu konuda yorum yapmaya utanırdım.
   Buraya yorum atıp alınanların bir kısmının dünkü yayında LP'yi dinlemediklerini ve sadece burada yangın çıkaranların yorumlarıyla hareket ettiklerini düşünüyorum çünkü bu kadar kişi yanlış anlayıp alınganlık yapıyor olamaz, olmamalı.

  • Mehmet Aybars Işken @kahraman810

   @ugury Üzülerek belirtiyorum ki; bu sefer size katılamıyorum, böyle ifade edilmez bu düşünce.
   Biz de aynı yayındaydık ve biz de dinledik. Bizim gibiler için bir tane olumlu şey söylendiyse arka arkaya belki de onlarca cümle negatiflik saçıldı, bence siz de insanları bir anlamaya çalışın, yoksa kalanlar da kaçacak. 🙁

  • Mehmet Aybars Işken @kahraman810

   @altalena Dinledik kardeş dinledik. Kimsenin yorumlarıyla hareket edecek kadar zavallı değil burada yıllarca bulunan insanlar.
   Bu bildiğin son yılların en büyük iletişim kazasıydı, ne sektörlerde ne seviyelerde çalışacak kadar zeki ve akıllı insan vardı burada, birilerinin gazıyla hareket etmeye ihtiyaçları yok yani. 🙂

  • altalena @altalena

   @kahraman810 Bence herkes adına kefil olmayın hocam. İyiler çoğunluk ama toksik, laftan anlamaz insan da çok var burada. İsim tagleyip tartışmak uğraşmak istemiyorum bir kısmını önceden engellemiştim zaten, bu nedenle gördüklerimi, aklıma gelenleri paylaşayım:

   Çocuk gibi sürekli üyeliği paylaşıp silip ardından tekrar gelenler (yukarda örneği var mesela üyeliği silip gitmiş Uğur'un cevapları boşa düşmüş, ts sosyal bir şekilde açık kalsa yeni üyelik alır gelir muhtemelen), bir üye kurallara uymadı diye geçici banlandığı için sırf o üyenin sitede paylaşımı çok diye ayrıcalık isteyip bir anda kazan kaldıranlar, TS ile ilgili bir konu olduğunda mutlaka ama mutlaka TS'yi gömmeye gelen üyeler. Uğur Yurtsever'i bile darlayan, bunaltan tipleri görmüştüm burada. Her toplulukta çıkıntılık yapan, değişik tipler olur ama yukarda saydığım örnekler münferit, basit örnekler değil, çok sık yaşanan ve görülen olaylar. Bu kesim buraya alıştığı için ne kadar gömseler de bırakmıyor ve bu durum oluşuyor.

  • Mehmet Aybars Işken @kahraman810

   @altalena Bana toksik insan görmediğin bir yer söyle de seni haklı bulayım bu konuda? 🙂 Sosyal hayatta bu insanları, eğer aynı ortamda bulunmak mecburiyetinde değilsen, kendinden uzak tutabilirsin ama internet televizyondan bile daha düstursuz bir şekilde hayatımıza bu tip insanları sokan bir ortam.
   Giden insanlar her türlü olumsuzluğa rağmen burada kalan insanlardı ve imkanları dahilinde maddi destekte de bulundular. Bu laf doğrudan kendilerine gelmese bile de haklı olarak, bence de çok yanlış bir şekilde ifade edildiği için, gittiler. Ha ben yine kalacağım ama kırılmış bir şekilde. Umursanmaz ya da umursanır, onu bilemem, kendimi ifade etme hakkına da sahibim sonuçta. 🙂

 • Coppermine @coppermine

  Kendi adima tek tek yorum yapayim müsade ederseniz, müsade etmezseniz de silebilirsiniz tabiiki, bu durumu zehirli bir tavir olarak yorumlasam da sahsi olarak almam 🙂

  * Eski bir üye oldugunuzdan (9 sene önceki mesajiniza atifla) ve bir elin parmaklarini gecmeyen mesajiniz bulundugundan bahsetmissiniz. Bu durumda siz bir teknoseyir takipcisi olabilirsiniz ancak bir Teknoseyir Sosyal kullancisi, sosyali kullanarak fayda saglayan yada fayda saglanan bir üye olmadiginizi kabul etmemiz gerekir. Bu da Teknoseyir Sosyal'de bu amacla bulunan kitleyi yargilama lüksünü size vermez. Bu benim görüsümdür.

  * LP'yi cok eskiden ve DHW zamanlarindan taniyor ve takip ediyorum, sahsi olarak da tanir, görüsür ve konusurum. Sohbetini sevdigim, bilgi birikimini takdir ettigim bir büyügüm ve arkadasimdir. Teknoseyir kapansa da ona olan saygim degismez. Öyle olsaydi, DHW hezimetinden sonra burada yer almamayi secen kitlenin arasinda olurdum, ki bir acidan onlar da haklilar. Bu ayri bir konu oldugu icin buna girmeyecegim. Demek istedigim, LP dün acikca sosyali kapatmaya kararli oldugunu, bunun sebebinin de buradaki zehir icerikler (yada kisiler) oldugunu söyledi. Eger siz bir isim vermiyorsaniz, yada bu kisileri elimine edip bunu duyurmuyorsaniz ve ancak bu durumdan sikayet ediyorsaniz, bu sözünüzü burayi kullanan genel kitle tabiiki üzerine alacaktir. Bu tipik bir yarasi olan gocunur durumu degildir. Bu pire icin yorgan yakmak durumudur.

  * Teknoseyir Plus varken ona abone olanlar, youtube'da katila abone olanlar (tamami olmasa da önemli bir bölümü), sitede duyurusu yapilan TS ürünlerini (kupa, anahtarlik vs) satin alanlar youtube kitlesi degil TS Soyal kitlesiydi. Bu esantiyon hediyelikler siteye bir para birakmiyor deseler de insanlar corbada bir tuzum olsun diyerek bunu yaptilar. TS Soyal kullanicilari ortami bu derece sahiplenmiskken, genel bir ifadeyle ortama toksik demek tabiiki bu kitleyi yaralayacaktir.

  Sözlerimi yine sizin gibi bir alintiyla bitireyim, cok begendigim sair Orhan Veli'den;

  ne atom bombasi,
  ne londra konferansi;
  bir elinde cimbiz,
  bir elinde ayna;
  umurunda mi dünya!

 • dQw4w9WgXcQ @ugurcansayan

  @emiracle tanımam etmem; dostum değilsin ki sevmem, düşmanım değilsin ki sövmem; ama hakkını vermek lazım iyi yazmışsın. Hakikaten zehirli kişiler kendini belli etmeye başlamış. Hem eski üye olduğunu söyleyip hem de ban-evasion maksatlı yan hesaplarla devam etmenin ve kendini göstermenin başka bir tabiri de olmasa gerek. Siteye yeni kullanıcı çekip düzenli yorum ve video izlenmesi alan kişiler sanki onlarmış gibi siteyi de kanalı da sahiplenmişler. Onların yorumlarını, resimlerini, paylaştıkları durumlarını gören okuyan kaç kişi, onları takip eden kaç kişi -yirmi kişi var mıdır?- bir yanda buraya video çekip yazı yazan kaç kişi, onları takip eden kaç kişi? Bir karşılaştırın kimler kimler için burada diye. Üstüne alınan alınsın, kızan veya kalbi kırılan varsa da buyurup engellesin.

Ben daha kötü bir tablo bekliyordum açıkçası. Dişe dokunur oyunlar yapan firmaların çoğu önerilen fiyatlara uymuş. Bugünden itibaren her şeyin daha da kötü olacağını düşünürsek, başladığımız nokta kötünün iyisi denebilir. 🙂 #Steam

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 39

#AlanWake2, oyun için yapılan şarkıların oyunla tematik ve lirik uyumu konusunda yeni bir çıta belirliyor. Üstelik bence sadece oyunlar için değil filmler için bile bir benchmark. Böylesi bir tematik bütünlük ancak bir müzikalde olabilirdi, ki Alan Wake 2 onu da yapıyor. Uzun süre bunu geçebilecek bir iş çıkabileceğini sanmıyorum.

#Oyunmüzikleri

https://www.youtube.com/watch?v=rrqjcTX78NY

Alan Wake 2 OST - No One Left to Love featuring ROOS + BERG ("Deerfest" Chapter...

Writers: Christel Roosberg, Jori Roosberg, Joalin Loukamaa, Sam LakeProducers: ROOS+BERG
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geçen hafta bilgisayarda çok tuhaf bir sorun yaşadığımdan bahsetmiştim. Problemi merak edenler için link: https://teknoseyir.com/durum/1684846

Sanırım bu garip durumu çözdüm. İlk olarak iki gün önce sorunun sadece Chrome açıkken tekrar ettiğini fark ettim. Bir süre Opera kullandım ve bir daha olmadı. Sonra Chrome'a döndüm ve eklentileri aradan çıkarmak için bir süre gizli modda takıldım. Yine tekrar etmedi. Eklentileri kaldırdım. Uzun süredir bir sorun yok.

Oysa son 1 yıldır falan yeni bir eklenti de kurmamıştım. Yani yeni yeni yüklediğim bir eklenti falan yoktu. Muhtemelen var olan eklentilerden biri bir şekilde saçmaladı.

Bu arada bu durum, bizim Murat'ın da başına gelmiş geçenlerde. O da Chrome kullanıyor. Aynı eklentileri de kullanmıyoruz. Yani siz de benzer bir şey yaşarsanız ve Chrome kullanıyorsanız, eklentilerinize bir göz atın.

Çok acayip bir sorunla karşınızdayım.

Çok acayip bir sorunla karşınızdayım. Bazen klavyedeki bazı tuşlar başka bir tuş olarak basıyor. Nasıl mı? Mesela V'ye basıyorum ama K çıkıyor. K'ye basıyorum yine K çıkıyor....
BeğenFavori PaylaşYorum yap