Fotoğraf bilerek net değil, Teknoseyir için tasarladığım alüminyum malzemeden M.2 ssd #heatsink prototiplerini(5 adet) yapıyorum şu an. M.2 SSD üzerine termal bant ile basitçe yapıştırarak monte edilebilecek şekilde bir tasarıma karar verdik. 20 mm genişliğindeki mavi termal bant, alüminyum bloğu tutar mı, soğutmaya faydası olur mu, @gamsizm önümüzdeki günlerde deneyecek. Sonuçlar olumlu olursa, belki TS mağaza için bir ürün bile olabilir.

Amazon, hepsiburada gibi yerlerden kolayca ulaşılabilen bu mavi termal bantlarla ilgili bir tecrübeniz oldu mu, özellikle yapışkanlığı konusunda?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 39

İnsanların tatil yaptığı zamanlar en sevdiğim aktivite, sanayi komple bomboş ve sakinken, bu gibi iş olsun diye kendime icat çıkardığım deneysel çalışmalarımla uğraşmak oluyor, terapi gibi.😊

İyi bayramlar TeknoSeyir ailesi ❤❤❤

(Gizli proje)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

8 yıl olmuş bunu üreteli, sadece bir adet yapıp, onu da LP'ye yolladım diye hatırlıyorum, facebook anılardan akışımda görünce hatırladım. #Darkhardware #anahtarlık #TozluRaflar

@leventp 'nin çok da hoşlaşmadığı işler bu anahtarlık mevzuları,
o yüzden aklınızdan bile geçirmeyin 😂😁

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Üretim fazlası x86 adet SERİ NUMARASIZ #tsanahtarlık, paketleyici firmaya yollandı. 😊

Satışa konulacak bir miktar da orijinal seri numaralı olanlardan varmış.
Ne zaman satışa çıkarlar, ben bilmem, bekleyenler tetikte olsun. 👍

(Son fotoğraf, kumlama/zımpara/parlatma öncesinden)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 17
 • CEZMARK @cezmark

  Ellerinize sağlık bu sefer kaçırmam umarım

 • eskod @eskodd

  Bi 26 numara olaydı ah ahhh

 • makouli @makouli

  Koleksiyoncularda sıklıkla rastladığım bir husus: Ruh hastalığı... Paylaşımlarınızın altında muhakkak bir iki marazi ruha denk geliyorum. Onca emekten sonra bir de bunlarla uğraşıyorsunuz, Allah sabır versin.

 • Polemik @polemik

  Önceki 3 seriden de alan biri olarak bu anahtarlıkların da satışa çıkmasına neden bu kadar tepki gösterildiğini anlamam mümkün değil. Ben bu anahtarlıkları hem anı olması, hem üretim kalitesi ve tasarımları çok beğenmem, hem de Teknoseyir'e katkı olması nedeniyle aldım, ileride çok para eder de satarım diye düşünmedim. Zaten kaç para edecek? Bu anahtarlıklardan zengin olacağını düşünen birileri mi var?

  Kaldı ki bu anahtarlıklar zaten seri numarasız, yani seri numaralı anahtarlıklarla önemli bir farkı var. Diğer taraftan bu son seriye bu kadar ciddi talep olmuşken ve anahtar alamayan pek çok kişi varken, bu duruma tepki göstermek bence çok da anlamlı değil. Son seriden anahtarlık alamayan bir kişi daha alabilsin diye ben bu numarasızlardan almayı düşünmüyorum açıkçası.

  Hele bu anahtarlıkların numaralı alan biri olarak bizlere haksızlık olduğunu hiç düşünmüyorum. Şahsen benim hayatımda düşünmem gereken çok daha önemli sorunlarım var ve bu anahtarlık meselesi diğer sorunlarımı düşündüğümde onların oldukça gerisinde.

ismail ozan izci paylaştı.

Bayraktar geldi. Şimdi düşmanlarım düşünsün 😀

Koleksiyonluk güzel bir nesne bence. Bildiğim kadarıyla İsmail Bey çok az üretti, koleksiyonuna katmak isteyenler kaçırmasın.

@asaltek Ellerinize sağlık gayet güzel olmuş. Boya ve vernik daha da güzelleştirmiş.

Not: Fotoğraf çekmeyi hiç beceremediğim gerçeğiyle bir kere daha yüzleştim 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#BayraktarTB2 #anahtarlık
(120x30x4mm-17gr, alüminyum)

Bir kişisel savunma aracı olan #kubotan ile karışık, enteresan bir çalışma oldu, avuç içine tam oturuyor, nasıl denk geldi bilmiyorum, bazen oluyor işte öyle. Beklenmeyen sıkıntılı zamanlar için, bir savunma aracı olarak çantada bir tane bulundurmak belki faydalı olabilir; bayraktar temalı olması da karışıklık sonrası polis ile diyaloglarda bir avantaj sağlar. (conversation +1, charisma +1)

Gündüz gözü ile bir de dipte kalan kısımları siyaha boyamayı deneyeceğim.

Artık bu iş biraz meraklısına özel bir çalışma oldu, çantada bulunsun bir tane diyenler bana ulaşabilir.
250TL/adet (her şey dahil)

https://www.instagram.com/

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 22

Bayraktar TB2 enektarlığı yapmamı isteyen var mı?
Varsa yazın alta lütfen.

Alttaki proje iptal olmuş bu arada, KITTY AID! 'e dönüşmüş.
Nedeni belli değil, tehdit edilmiş olabilir.
https://twitter.com/SarahJaneAvory/status/1503065795022278657

BeğenFavori PaylaşYorum yap
ismail ozan izci paylaştı.

@asaltek İsmail bey yine efsane iş çıkarmış. Ellerine sağlık.
Referans ettikleri oyunlar ile alakam pek olmasa da bu tür objelere kayıtsız kalamıyorum. 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#EldenRing #anahtarlık (42x60x3,5mm-alüminyum)
300TL/adet

Geçenlerde paylaştığım Elden Ring anahtarlığının daha ulaşılabilir, daha ufak bir versiyonunu hazırladım. Büyük versiyon ile tasarım olarak aynı, ebat olarak da horizon anahtarlığı kadar.

Bu seride bazı iyileştirmeler üzerinde çalıştım, finish'de daha önce kullanmadığım yeni yöntemler denedim ve sonuçtan memnun kaldım. Sprey vernik kullandım mesela, kontrasta çok faydası oldu, renkler canlandı ve boyayı koruyacak. Bu defa, fotoğraftakilerden daha iyi görünüyorlar, fakat bunu ispatlayamam, siyah renklerdeki tonlamalar çıkmamış.

Bunları kaçırmayın derim, olması gereken fiyatın kesinlikle altındalar, sadece 8 adet var.
- 4 tanesi gönderime hazır, ilk gelenler kapar.
- 4 tanesinin ise az bir boya işi kaldı, ama önce ince uçlu narin kalemlerden (edding780, tanesi 75TL) sipariş etmeliyim bir kaç adet.

Büyük olan 500TL/adet. (4 adet, boyanması gerekiyor)

http://www.instagram.com/asaltek

BeğenFavori PaylaşYorum yap