ismail ozan izci paylaştı.

Türkiye’den Almanya’ya kargo var!!! @asaltek kalitesi ile #GhostOfTsushima ve #Cyberpunk2077 anahtarlık ve keycard’ları hazır. Süper kalite ve süper işçilik. Teşekkürler üstad!

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bunlar sonuncu, başka #GhostOfTsushima gelmez.
(Her bir madalyon, 2 renk kumaş ve bir adet ip ile gönderililir)
(Tüm desenler birbirinden farklıdır, zaten paketlenmiş olduğundan, rastgele gönderilecektir)

Son zımpara işçilikleri, Özkan'ın konuk olduğu son #TeknoseyirMuhabbet yayını keyifle 'dinlenirken' eş zamanlı olarak yapılmıştır. (Arif: Bunu dokuyan çocuk kör oldu!)
Zımpara yapmayı çekilebilir hale getirmek için ilaç; "Teknoseyir dinlemek", başka türlü ömür törpüsü işlerdendir. Program başlamadan başlamıştım, bittiğinde son rötuşları yapıyordum, önceki kaba zımparalama işçiliklerini saymıyorum bile.

Ghost Of Tsushima aluminyum #anahtarlık;
125 TL /adet + Yurtiçi kargo(+20TL) (gönderime hazır)

(Cyberpunk2077'nin çıkışına daha var, #arasaka #keycard 'lardan yakında bir kere daha gelir. kaçıran varsa, istek listesine yazayım)
Cyberpunk aluminyum keycard anahtarlık;
295 TL/adet + Yurtiçi kargo(+20TL) (ödemesi ürün hazır olunca)

iletişim için;
https://twitter.com/asaltek
https://www.instagram.com/asaltek/

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 24

Bir sürpriz paket açma videosu geldi @gamsizm 'dan. Çok teşekkürler.
#keycard #anahtarlık

#Cyberpunk2077: 295 TL /ADET + Yurtiçi kargo(+20TL)
#DeathStranding: 325 TL /SET + Yurtiçi kargo(+20TL) - (son bir adet)
#GhostOfTsushima: 125 TL /ADET + Yurtiçi kargo(+20TL)

iletişim için;
https://twitter.com/asaltek
https://www.instagram.com/asaltek/

https://youtu.be/micVthZeufc

Cyberpunk 2077'yi Beklerken Ne Geldi?

İsmail Ozan İzci, ışın kılıcı üretirken arta kalan zamanında popüler oyunlara yönelik tasarım ve üretimler yapıyor. Bana da sevdiğim için Cyberpunk 2077 ile ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
ismail ozan izci paylaştı.

@asaltek Ozan bey, siparişlerim elime geçti. Fotoğrafı güzel çekemedim ama gerçekten her ikisi de harika. Hele Cyberpunk2077 keycard üzerinde çok uğraşmışsınız belli. İşçiliğe hayran kaldım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sadece meraklısına özel;
#DeathStranding #anahtarlık
325 TL /SET + Yurtiçi kargo(+25TL)

- yarın kargo. (sadece 3 set var, devamı gelmez)
- faturası ile birlikte gönderilecektir.
- 1 set, 6 adet aluminyum parça ve 1 ader zincirden oluşur.

Daha detaylı resimlere şuradan ulaşabilirsiniz;
https://teknoseyir.com/durum/1161750

iletişim için;
https://twitter.com/asaltek
https://www.instagram.com/asaltek/

x x x

Ayrıca;
4 adet #GhostOfTsushima anahtarlığı, yarın kargo.
125 TL /adet + Yurtiçi kargo(+25TL)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 17
 • Anıl @anil

  Hocam önceki anahtarlığı Can Sungur'a siz mi yolladınız? Yoksa başka biri alıp hediye mi etti 😀

 • Hamit ÖZLÜ @hamitozlu

  Tek tek resimleri olsa daha iyi. Ne yazılmış belli değil.

 • Can @berkaroon

  @asaltek Hocam elinize sağlık. Almak istiyorum fakat kullanmaya kıyamıyorum 😀 Evde yatıyor TS anahtarları. Çok başarılı ürünler cidden.

  • ismail ozan izci @asaltek

   Teşekkürler.
   Gövde sağlamlığı ve hafifliği bakımından çok iyi bir malzeme alüminyum, işlenmeye de elverişli, fakat kolay çizilmeye müsait aynı zamanda. Evet belki ısıl işlem ile bir miktar daha çizilmelere ve vurulmalara karşı dayanım sağlanabilir aslında, ama çok adetli olarak yapılır o işler, bu gibi 4 tane-10 tane ile uğraşmaz insanlar.
   Zaten daha çok, oyunun kutusunun yanında koleksiyon ve hatıra olarak saklamak isteyen meraklılarına özel bunlar. Tabi isteyen anahtarlık yapıp hep yanında taşır, alüminyum bunun için hem hafif, hem sağlam.

 • ismail ozan izci @asaltek

  Yorumlar genel olarak 25 TL'lik kargoya takılmış. Yurt dışındaki takipçi kitlemle ve satışlarımla kıyaslayınca o kadar trajikomik geliyor ki bu!
  Çoğunluğumuzun el işi ve hobi kültüründen çok uzakta olduğu çok belli. Canım ülkemde cepler dolara endeksli zayıflamaya devam ederken, sanatını da, sanatçılarını da ekmek arası tüketmekte.

  Yurt içi Saberkraft ürünlerini soranlar oluyor bazen, çoğunlukla tanıdık değilse geri çeviriyorum, bu gibi şeylere mantık olarak hazır değiliz. Zaten site yurt içi satışlara da kapalı, çünkü ödemesini yapacak ve aylarca üretimin bitmesini bekleyecek bir de...abovvv, düşünemiyorum bile.

  Neden bilmiyorum ama aramızdan birileri sanatı devam ettirmek, bu işleri yapmak zorunda, o kişilerden biri benim. Lütfen 25 TL kargo ücreti pahalı gelen arkadaşlar burada vakit kaybetmesinler. Yurt içi kargo 'nun her gönderimde benden talep ettiği en düşük ücret budur, iki kuruş için büyük bir emekle ve özenle hazırladığım bu el işlerini, hakkında her gün internete tonlarca şikayet yazılan, merdiven altı firmalarla gönderecek değilim. Firmalarla anlaşma yapacak adetlerde bir satış da söz konusu değil.

Sadece meraklılarına özel #GhostOfTsushima #anahtarlık
4 gün önce kendim için yapmıştım ve her zamanki gibi birkaç adet fazladan hazırladım,
tekrarı olmaz.

125 TL /adet + Yurtiçi kargo(+25TL)
- bu salı günü kargo.
- 9 adet var.
- faturası ile birlikte gönderilecektir.

https://twitter.com/asaltek
https://www.instagram.com/asaltek/

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 35

Selamlar,

Saberkraft'ın yeni stand projesinde kullandığım maun ağaç kütük plakadan artan şu ufak parçaları değerlendirmek, yeni bir şeyler üretmek istiyorum (mümkünse para eden bir şeyler).
Ama ne?
Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.

(15mm olan kalınlık değişebilir, ama dış kenarlar aynı kalmalı, o kısımlar zaten düzgünce işlendi, hepsi aynı ölçü, 88x32mm)

Bittiğinde, resimdekilerdeki gibi, yani koyu renkli görünecekler. Malzemeye keten yağını sürünce ağaç hemen bu yağı emiyor, dokusu ve hissi değişmeden rengi koyulaşıyor ve öyle kalıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 18 / 41

https://saberkraft.com/

Selamlar,
#Saberkraft internet sitesini #WordPress 'de @hkellecioglu hazırlamıştı 3 sene evvel. Ben sadece ürün eklemek, siparişlere bakmak, mevcut halinde ufak ayarlar yapmak gibi şeyleri biliyorum ve idaresini komple kendim yapıyorum. Fakat ürün yelpazesi büyüdükçe, site iyice dağınık bir hal aldı ve daha da ürün eklenecek yakında. Siteyi daha düzenli, ürün gruplarına bölünmüş bir hale getirmeyi istiyorum.

Ama bunu yaparken de mevcut sipariş geçmişinin, ürünlere yapılmış yorumların ve iyzico satış ayarlarının bozulmaması şart. Ayrıca bunu kendim yapmak istiyorum, çok detaylı bir değişim değil istediğim; ürün grupları olsun, ürün içinde de renk seçimi, sağ/sol gibi varyasyonlar olsun yeter.
WordPress bilenler, bu değişim için ne yapmam gerektiği hakkında önerilerinizi yazarsanız sevinirim.

Geçmiş silinmeden, veriler kaybolmadan bu değişim mümkün mü, basit bir ön bilgi ya da bir başlangıç noktam olursa, araştırarak devamını çıkartabilirim ve yavaş yavaş bu değişimi yapabilirim diye düşünüyorum. Gerekirse kendim yeni bir WordPress hesabı da açabilirim, bu illa ki gerekli ise.

Her türlü tavsiye, öneri ve yardım için şimdiden teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 17 / 24
 • ARMv7 @armv7

  Öncelikle eğer mümkünse ücretli bir e-ticaret teması seçeceksiniz, daha sonra sunucuda alt alan adına sitenin bir kopyasını kuracaksınız ve veritabanını klonlayacaksınız, o kopyaya yeni veritabanı bilgilerini girip temayı yeni kopyaya yükleyeceksiniz, gerekli düzenlemeleri yapıp siteye olur verdiğinizde eski siteyi yenisi ile değiştireceksiniz. Yorumlar sipariş geçmişi vs hepsi aynen yeni siteye gelir çünkü sitenin kopyası üzerinden yapacaksınız ne yapacaksanız. muhammed@m-artworks.com maili üzerinden bana ulaşabilirsiniz. Seve seve yardımcı olurum.

  • ARMv7 @armv7

   https://themeforest.net/category/wordpress/ecommerce buradan güzel ve bütçenize uygun bir e ticaret teması seçebilirsiniz.

  • ARMv7 @armv7

   Bu arada kopya oluşturma sebebimiz halihazırdaki sitede bir sekte olmaması.

  • ismail ozan izci @asaltek

   Sanırım ben öncelikle kendime bir wordpress hesabı açıp, güzel bir tema satın almalı, offline olarak siteyi orada oluşturmalıyım. Tasarım olarak tamam olduğunda da, zaten şu anki hali ile düzgün çalışmaya devam eden ana sitenin veritabanını ve ayarlarını oraya aktarmam gerekiyor ve bu mümkün. Bilmem doğru mudur?

  • ARMv7 @armv7

   @asaltek Benim anlattıklarım görsel olarak bir düzen getirir, ürünleri kategorize etmek için yapmak gereken daha basit bir yol var. Dediğim gibi hostingte bir klasör oluşturup oraya siteyi klonlarsanız hem oradan tema değişikliği yapabilirsiniz, wordpresste site görüntüsü tamamen kabuktan ibarettir. Kabuğu değiştirebilirsiniz kolayca hatta halihazırdaki sitede bile değiştirebilirsiniz sadece kontrolsüz olur diye kopyası üzerinden yapmak mantıklı. Sitenin kopyasını oluşturmak ve temayı kurmak konusunda yardım etmeye hevesliyim 😀 Bilgisayarda bunları yapıp hostinge yüklemek daha teferruatlı. Ayrıca veritabanı aktarmak sıkıntılı bir işlem. Dediğim gibi yapmak çok daha kolay. Beraber yapmaya sıcak bakıyorsanız pürüzsüzce halledebiliriz bunları, siz sadece güzel bir tema seçin 😀

  • ARMv7 @armv7

   @asaltek Az önce bir WordPress bir sitenin hostingini taşıyıp temasını değiştirdim 😀 Bahsettiğim yolla yaptım 😀

  • ismail ozan izci @asaltek

   @armv7 Bu konuda biraz bilgi edinip araştırayım da, aksiyon zamanı dönüş yapabilirim. Teşekkürler yardım için.

  • ARMv7 @armv7

   @asaltek Burada başlıca rahatlığımız orjinal site üzerinde hiçbir değişiklik yapmayacağız, orijinal site aynen çalışmaya devam edecek, ne dosyalarıyla ne eklentileriyle oynayacağız. Kopyasında yapacağız herşeyi. Onun düzgün çalıştığından emin olduktan sonra o kopyayı asıl site yapacağız.

  • ARMv7 @armv7

   @asaltek Ne demek, ben teşekkür ederim, anladığım kadarıyla size biraz karanlık kuyu gibi şuan bu durum 😀

  • ismail ozan izci @asaltek

   @armv7 Şimdilik bir plugin bile güncellemeye ya da yüklemeye korktuğum seviyedeyim. Biraz bilgi edinip bir ara saldırıcam, istediğim hepsiburada değil de, sadece 4-5 ürün grubu ve içinde ufak konfigürasyonların yapılabildiği 20-30 ürünlük bir yelpaze olduğundan, ileri seviyelere çıkmama gerek olmayacak. Ama şimdilik kurcalamadan sadece araştırmam gerek. Öncelikle veritabanı ve iyzico ayarlarının bozulmadan taşınabilmesi güzel haber, bunu bilerek devam ederim.

  • ARMv7 @armv7

   @asaltek üzerinde çalıştığım bir site. Orijinal siteyi ellemeden alt klasörde yeni bir tane oluşturdum. Ayrıca bunun e-ticaret kısmı da var, bir göz gezdirebilirsiniz.

   http://agromerbiosan.com Bu sitenin orjinalini
   http://agromerbiosan.com/newsite Bu da benim yaptığım.

 • maxemilian @maxemilian

  Cok iyi olur siteye de bi tasarim sart

 • Alperen Tunçeli @alperen141

  @asaltek abi SaberKraft'ı Asaltek'in alt sayfası olarak düzenleyip, yaptığın diğer tasarımları da online satış yapabilecek bir forma sokmayı düşünüyor musun? Kasa tasarımları vb. tasarımlarınla iç pazara da işler yaparsın böylece.

  • ismail ozan izci @asaltek

   İç pazar aslında yok, talep sıfır gibi bir şey, yaptığım işler sadece beğeniliyor. Ülke insanı olarak satın alım gücümüz ise, bu gibi özel üretimler için yetmiyor, hobi bile edinmek artık lüksü geçti. Mesela ben, vatan bilgisayardan kasa alacağım zaman, en ucuzu hangisi ise onu tercih ediyorum. 30bin dediğimiz kasa ise, o çoktan 100bin oldu, ve ayrıca o kadar cahiliz ki, rakamı duyunca kıçıyla gülen de çok kişi olacaktır, ben de onlara buradan gülüyorum tabi 🙂 Sanayi ve üretim gerçeği, bu gibi kişilerin bildiklerinden oldukça farklı. Prototip ürünlerin çarkı, arka planda son tüketicinin asla göremeyeceği şekilde işler. Vestel telefonun daha bahsi geçmezken, ondan 2 sene evvel prototip maketlerini, görmüştüm işlendiği dükkanda, Manisa'da, nihai ürün ile alakaları yoktu, galaxy s2 den çakmalardı.

   Yurt dışı da asaltek'i bilmez zaten, o yüzden saberkraft'ın sitesi ayrı olmalı.

  • Alperen Tunçeli @alperen141

   @asaltek abi peki şimdi ülkedeki dolar kurunu düşününce ihracat extra karlı olmuyor mu? Yoksa kalemler eklenince yine aynı miktara mı denk geliyor? Yani hammadde de dışarıdan mı geliyor size? Devre kartları vs. değilde metalin kendisinden söz edersek.

   Bu tip işlerde karınız nereden oluyor? Vergiden mi, malzemeden mi yoksa sadece kur farkından dolayı mı?

  • ismail ozan izci @asaltek

   @alperen141 İşin %100'ü atölyede bittiğinden, kazanç işçilikten oluyor, o yüzden dolar kurundaki yükselişin avantajlı geldiğini söyleyebilirim rahatlıkla. Ama kur artışının dezavantajları da oluyor; gider kalemlerinde ürünü yapmak için kullandığın malzemeleri bulamıyorsun, fiyatları yükseliyor kur artış oranında, önceden vadeli alabildiğin metaller, yağlar, ekipmanlar, peşine dönüyor, dükkan kirası artıyor, olmaması gerekirken vergiler artıyor, elektrik su artıyor, (dünyada sanayi elektriğinin hane elektriğinden pahalı olduğu başka bir ülke olmayabilir, %140 gibi bir zam geldi son 1.5 yılda), paypal kapanıp yerli malı salakça şeyler geliyor, ek gümrük vergileri koyuluyor, yurt içi satışlar sıfıra yakınken sıfır oluyor. Ve bunların dengelenmesi için doların şu an 8-10 civarı falan olması gerekiyor, ama bir şekilde değil.

 • Tegin @tegin

  Konu özünden uzaklaşmış olsa da 20 yılı aşkın bir süredir programcılıkla ilgilenmiyorum. Öğrendiklerimi de zaten çoktan unuttum. Fakat elimden gelen bir şeyler olsaydı sitenin hakkında kısmında "site tasarımı x.y. tarafından yapıldı-güncellendi irtibat bilgileri + sosyal medya hesapları" yazılmış 2-3 satır not karşılığında başka bir maddi beklentim olmaksızın güncelleme ve geliştirmeyi yapardım. İsmail beyin de bu çalışmayı karşılıksız bırakacağını düşünmüyorum.

#DeathStranding #Necklace

BeğenFavori PaylaşYorum yap