'96 Monaco grand prix
1 aracın ısınma turunda , schumacher dahil 5 aracında ilk turu tamamlamadan yarış dışı kaldığı, sadece 3 aracın yarışı tamamlayabildiği efsane yarış.yanlış hatırlamıyorsam Alman kanalında izlemiştim bu yarışı.Aynı zamanda panis'in kazandığı tek yarış. #f1

https://www.youtube.com/watch?v=psFrbD-s5r8

The Race With The Fewest Finishers In F1 History

Watch the Formula 1 grid get whittled down on Monte Carlo's menacing streets during the 1996 Monaco Grand Prix For more F1® videos, visit http://www.Formula1...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

mutfak sandalyesinden bir ofis- oyuncu koltuğuna terfi edeyim dedim. neredeyse 6 aydır koltuk bakıyorum. yorumları okudukça çıldıracak duruma geldim.700 tlye kadar bir oyuncu koltuğu kullanıp memnun kalan varmı?

En son türksit concorde alacaktım. onunda yorumları bir çok iyi bir çok kötü.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 17

G&S - Street Fighter 2 Medley

Games&Symphonies performs music from the video game Street Fighter II: The World Warrior. 0:05 - Capcom Logo 0:12 - Opening Title 0:45 - Character Select 1:2...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Xiaomi redmi note 8 128gb versiyonunu aldım. Üründen gayet memnunum.

Kamera olarak gayet tatmin etti beni. geniş açı ve makro çekim kamerası benim için gayet yeterli görünüyor. Makro çekimi smd lehimlerken kullandım.Anneminde dantel örneğini yakınlaştırdık.İşe yarıyor gibi görünüyor.Gcam ile 1080p 60 fps video kaydı yapabildim.Güncelleme geldi henüz yükleyip denemedim. değişiklik varmı kendi kamerasında bakacağım.

Konuşma kalitesi gayet iyi. Hoparlörden ses çok net geliyor.daha önce hat kesilen yerlerde şu an sorunsuz konuşabiliyorum. 4 yıllık sony z2'den daha iyi olduğunu kesinlikle söyleyebilirim.Ama 2 kere data hattı kesildi, 1 kerede simkart yok olarak gördü bu aşamada. ona birşey diyemeyeceğim.

Şarjı ilk şarjda tam 32 saat gitti. Karma kullanımda. 5 saat uçuş modunda kaldı. Şarj süresi aynı zamanda şarj ettiğim deji bataryalı z2de 9 saat civarıydı 🙂 benim için harika bir durum. 2. şarjda ise 16 saat geçmesine rağmen %75te. Pil ömrü bence oldukça başarılı. Oyun oynayıpta bir gün test edeceğim.

İşe giderken yolda çok zaman harcadığım için çok fazla müzik dinliyorum.Müzik dinleme kalitesi ise Sony xperia z2'ye göre beni hayal kırıklığına uğrattı.Ses seviyesi çok yüksek. 1 kademe indirdiğinizde ise çok düşüyor. Hem bas ve hem tizlere çok fazla basmış durumda. Tabiki ses kalitesi kişiden kişiye değişen bir durum. ama ben pek hoşlanmadım.müzik dinlemeye z2 ile devam edeceğim.

Ekran kalitesi çok iyi. olumsuz bir durum yok. sadece yakınlık sensörü sağ üst köşede konumlandırıldığı için sağ kulakta konuşurken ekran açılmazken, sol kulakta ise hep açık durumda neredeyse. konuşurken başka menülere giriyor. bu durum rahatsız edici biraz. orta kısımda olsa daha kullanışlı olurdu.

Oyun performansı pubg düşük ayarlar ön tanımlı olarak açıyor. ancak yüksek ayarlara getirince herhangi bir sorun yaratmadı. yarım saatte ısınma görmedim. Bence yeterli.

Ürün evofone etiketli olarak geldi. Ama içinde hologramlı mi Türkiye garanti belgesi var.Garanti işini işimiz düşerse artık bakacağız.

Ürün içinden 2 amperlik normal şarj aleti ve usb-c kablo çıkıyor. Saydam silikon kılıf mevcut. kulaklık mevcut değil.Başka birşey yok zaten.

Genel olarak bu fiyat seviyesinde beklentimin çok üzerinde bir kalitesi olduğunu söyleyebilirim. 2000 tl altına bu kalitede ve özelliklerde , ayrıca düzgün çalışan bir telefon bulmak harika.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba

Yavaştan elimdeki mini-itx sistemi güncellemeyi düşünüyorum.Elimdeki sistem i5 4430+ asus h81I+16 gb ram.

aslında ryzen 3600 toplamayı düşünüyordum.Ryzen amd anakartlar çok pahalı ve bulunmaz hint kumaşı olduğundan mecbur olarak sistemi intel tarafına güncellemeyi düşünüyorum.

H310 çipset anakart + 9400f almaya değermi. siz ne dersiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar yarın lokal anestezi ile bir ameliyata gireceğim. Daha önce girmiş olan varmı. Ameliyat öncesi sonrası ve ağrı durumunu merak ediyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 24