Gazoz firması 2 araçla birden yarışırken koskoca ferrar'nin 2 aracı birden yarış dışı.Bu sene redbull şampiyon belli oldu artık.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Amazondan 360 tl'ye aldığım wd green 480gb m2 ssd testleri.Ucuza geliyor diye almıştım.
Önceki ssd'den macrium reflect ile clone aldım.387 gb doluydu bu testi yaptığımda.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.youtube.com/watch?v=mzyfjQ4PIr4
Bana verseler hortum fırça ile iç dış girişirim 😀
2500 adet üretilmiş v8 motorlu aleti adam garaja atıp farelere yedirtmiş ya 😀

Most Disgusting Car Ever! Barn Find First Wash in 24 Years: Lost Bricklin SV-1

This is by far the most disgusting car I've ever done. A 1974 Bricklin SV-1 chassis #333 found in a barn in upstate CT. It wasn't moved in 21 years and was c...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kargo gelmemesine rağmen tamamlandı olarak değişmiş. Bana gelen kargo yok. Bana çıkıp alınmamış kargoda yok. Kargodaki kızla akran olduk zaten.
Parası neyse versek yurtiçi kargo ile yollasanız olmazmı? #tsanahtarlık

BeğenFavori PaylaşYorum yap

vay be george.naptın sen 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir kulaklık alacağım.Kz ürünlerinin çok beğenildiğini görmüştüm buralarda.150-250 tl aralıkta bir iki ürünü var.Nasıldır.almaya değermi.cuma seyahate çıkmadan almam lazım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Memleketteki köye internet bağlatacaktım.Turknetin sitesinde 85 mb vdsl yazıyordu. inanmadım. TTnet'i aradım.Onlarda aynı şeyi söyleyince türknetten başvuru yaptım.Sırası ile olay şöyle
-TTnet ekibinden bir arkadaş eve hattı çekip" biz yanlış sisteme girmişiz sadece 4mb civarı bir hız alabilirsiniz.Burası köy yeri.Burada zaten randıman alamazsanız bence bağlatmayın" dedi.hafiften fırçalayarak
-Türk net kurulum ekibi formu imzalayıp vermeme rağmen ben olmadan kurulum yapmayacağını, kurulum yapsa bile tarih kurulum yapılacak günden farklı yazılı olduğundan kabul etmeyeceğini söyledi.Ayrıyeten gelip bakacak eğer olmazsa ben adsl için tekrar başvuru yaptığımda gelecekmiş.
-tabi bedava modem olmadığından burada da kullanırım diye Amazondan keenetic modem almıştım. Oda pazartesiden önce gelmeyecek.Oda ayrı bişey.
-2 firmanında bir işi bu kadar eline yüzüne bulaştırması akıl alacak gibi değil.Köy yerinde bakır kablo ile gelen, merkeze 15km uzakta olan bi yere nasıl vdsl yazıyorlar anlayamıyorum.
hat çekmemek için binbir türlü bahane üreten, başvuru yapmadan imza almadan iş yapmayan firmalar haline geldiler.Türknetin sözleşmesi yok bişeyi yok.Neyin imzası acaba.
Sonuç olarak 2 ay kullanacaktım zaten.İptal ettim başvurumu.Modemide iade işlemi başlattım.Henüz teslim almamıştım.Amazonuda göreceğiz bakalım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap