Kargo gelmemesine rağmen tamamlandı olarak değişmiş. Bana gelen kargo yok. Bana çıkıp alınmamış kargoda yok. Kargodaki kızla akran olduk zaten.
Parası neyse versek yurtiçi kargo ile yollasanız olmazmı? #tsanahtarlık

BeğenFavori PaylaşYorum yap

vay be george.naptın sen 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir kulaklık alacağım.Kz ürünlerinin çok beğenildiğini görmüştüm buralarda.150-250 tl aralıkta bir iki ürünü var.Nasıldır.almaya değermi.cuma seyahate çıkmadan almam lazım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Memleketteki köye internet bağlatacaktım.Turknetin sitesinde 85 mb vdsl yazıyordu. inanmadım. TTnet'i aradım.Onlarda aynı şeyi söyleyince türknetten başvuru yaptım.Sırası ile olay şöyle
-TTnet ekibinden bir arkadaş eve hattı çekip" biz yanlış sisteme girmişiz sadece 4mb civarı bir hız alabilirsiniz.Burası köy yeri.Burada zaten randıman alamazsanız bence bağlatmayın" dedi.hafiften fırçalayarak
-Türk net kurulum ekibi formu imzalayıp vermeme rağmen ben olmadan kurulum yapmayacağını, kurulum yapsa bile tarih kurulum yapılacak günden farklı yazılı olduğundan kabul etmeyeceğini söyledi.Ayrıyeten gelip bakacak eğer olmazsa ben adsl için tekrar başvuru yaptığımda gelecekmiş.
-tabi bedava modem olmadığından burada da kullanırım diye Amazondan keenetic modem almıştım. Oda pazartesiden önce gelmeyecek.Oda ayrı bişey.
-2 firmanında bir işi bu kadar eline yüzüne bulaştırması akıl alacak gibi değil.Köy yerinde bakır kablo ile gelen, merkeze 15km uzakta olan bi yere nasıl vdsl yazıyorlar anlayamıyorum.
hat çekmemek için binbir türlü bahane üreten, başvuru yapmadan imza almadan iş yapmayan firmalar haline geldiler.Türknetin sözleşmesi yok bişeyi yok.Neyin imzası acaba.
Sonuç olarak 2 ay kullanacaktım zaten.İptal ettim başvurumu.Modemide iade işlemi başlattım.Henüz teslim almamıştım.Amazonuda göreceğiz bakalım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#crew2 oynayayım dedim hazır bedavayken. En azından forza horizon tadında bir oynanış bekliyordum.O kadar bile olamamış. Araçların sürüşü Çok fazla yapay. simülasyon ile alakası yok. Ama sürüş nfs tadında da değil. Aracın kontrolleri kesinlikle rezalet. Aynı virajdan tam gaz geçerken bir sonraki geçişinde aracı resmen kaldırıp duvara vuruyor oyun motoru. Yarım saat dayanamadım.
Grafik motoru çok iyi.Resim çekmek arabalar çok iyi görünüyor.
Bağlantı ise bendenmi bilemiyorum ama her yarıştan sonra bağlantı sorunu deyip oyundan atıyor.

Herkes söyleyince heveslenmiştim ama ilk oyundan hiçbir farkı yok.En azından bana hitap etmediği kesin. Gece pc'yi açık bırakmama değmemiş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu anda zaten mini-itx sistem kullanıyorum.Ama şu cihazlar beni epey heyecanlandırıyor.
ekran kartı ihtiyacını bile bir yere kadar karşılayabiliyorlar.Türkiyede bulmak zor.Almak dahada zor.Yurtdışında 400-450 dolar olan m90n türkiyede 5000-7000 arası satılıyor.Asrock ise zaten yok.

https://www.youtube.com/watch?v=_raw4h7VfZQ

https://www.youtube.com/watch?v=kU5luwKKpig

Ryzen 4750G ASRock Desk Mini Build - A Tiny APU Beast!

In this video, we build a super Small For Factor 8 Core 16 Thread APU Beast using the all-new ASRock X300 Deskmini and the AMD Ryzen 7 4750G Pro 4th Gen APU/...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu akşam 3d yazıcılara yükseldim. Taksitle almayı düşünüyorum. Ama fazla bilgim yok.2000tl civarında en iyi cihaz nedir. Anlayan varmı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap