Selam Arkadaşlar.

Balıkesir/Burhaniye Örendeki arkadaşımın yeni taşındığı ev için eski evindeki Ttnet i nakil yaptıralım dedik hatlar dolu olduğu için yeni port açamıyorlarmış. İstanbul'daki bazı firmalar gibi kablosuz internet sağlayıcılar var mıdır acaba örende bilgisi olan Arkadaşlardan öneri bekliyorum. Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Cruiser Chopper Motor bakayım dedim. Youtube kanallarında hep ikinci el fiyatlarını vermişler. Nasıl olsa kimse bu saatten sonra sıfır alamaz diye hiç sıfır fiyatlarına değinmiyorlar heralde.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selam Arkadaşlar. Size teknik bir sorum var.
Bu yılın başında çatıya Gün ısı sistemi taktım. Açık sistem olduğu için ( Şebeke suyu kötü olduğu için kapalı sistem önermiyorlar. ) basınç sağlayabilmek için yükse ye taktım, ama yine de yeterli olmadığı için Basınç motoru taktım. Gelelim soruya, yüklediğim fotoğraflarda da görüleceği üzere 24 adet cam tüp var. Malum Ege bölgesindeyiz kışında olsa güneş gözükür bizde ama hava soğuk estiği için suyun ısınması yeterli olmuyor. Bende bu tüplerin etrafını cam ile çevireyim altına da ayna yerleştireyim yukarıdan vuran güneş aşağıda aynadan yansıyıp tüplere alttan da vurur diyorum. Camla kapalı olacağı içinde soğuk rüzgar vurmaz tüplerdeki su soğumaz. Yazında üsteki camı sökerim alttaki aynayı da bir şeyle örterim yoksa kaynamaktan su tutamayız. Bana maliyeti 200 tl gibi birşey olacak Değer mi acaba. Değerli fikirlerinizi bekliyorum.
Not: Yüksekliğini de düşüreceğim. Basınç yeterli olmadı yüksekte olsa.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 27

1 Ağustos 1992 yılından bir haber.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

8 saatir bakmadığım akışı 15 dk. bitirdim. Cyberpunk postlarını atlayınca birşey kalmadı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şİmdi farketim tek Plus ben mi kaldım acaba. ( Teknoseyir editörleri hariç tabii.) Yıllık almıştım iptal ettirmemiştim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selam Arkadaşlar.

EBA uygulamasını kurabileceğim Smart 50 inc veya üzeri market markaları da olur ( A101- Bim'de Satılanlar ) Lg - Samsung'da olur. Televizyon var mı bildiğiniz. Market tv'lerin de Android var, Lg de Webos, Samsung da Tizen. Bu sistemlerin hangisinde EBA uygulamasını Çalıştırabiliriz. Şimdiden Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap