Şöyle bir tarlam var nasıl değerlendirebiliriz.
eni: 6,33 metre, boyu:682 metre.
https://parselsorgu.tkgm.gov.tr/#ara/cografi/39.57044939170676/27.420372962951664

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 33

On sene kadar önce bir tek çorabımı kaybetmiştim onu da bulur mu acaba.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir telefon istiyorum. En hızlı işlemci, En çok Ram, En çok Hafıza, En büyük pil, Hızı kablosuz şarj, En iyi ekran. Bu kadar. Kamera olmasın ne önde ne arkada. Olur mu olursa fiyatı ne kadar olur. Kullanmadığım özellik için en az 300 dolar fazla vermek istemiyorum. Kamerasız telefon istiyorum arkadaşlar ey Çinliler kamerasız telefon. Çok görmeyin bize bunu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selam Arkadaşlar.

Balıkesir/Burhaniye Örendeki arkadaşımın yeni taşındığı ev için eski evindeki Ttnet i nakil yaptıralım dedik hatlar dolu olduğu için yeni port açamıyorlarmış. İstanbul'daki bazı firmalar gibi kablosuz internet sağlayıcılar var mıdır acaba örende bilgisi olan Arkadaşlardan öneri bekliyorum. Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Cruiser Chopper Motor bakayım dedim. Youtube kanallarında hep ikinci el fiyatlarını vermişler. Nasıl olsa kimse bu saatten sonra sıfır alamaz diye hiç sıfır fiyatlarına değinmiyorlar heralde.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selam Arkadaşlar. Size teknik bir sorum var.
Bu yılın başında çatıya Gün ısı sistemi taktım. Açık sistem olduğu için ( Şebeke suyu kötü olduğu için kapalı sistem önermiyorlar. ) basınç sağlayabilmek için yükse ye taktım, ama yine de yeterli olmadığı için Basınç motoru taktım. Gelelim soruya, yüklediğim fotoğraflarda da görüleceği üzere 24 adet cam tüp var. Malum Ege bölgesindeyiz kışında olsa güneş gözükür bizde ama hava soğuk estiği için suyun ısınması yeterli olmuyor. Bende bu tüplerin etrafını cam ile çevireyim altına da ayna yerleştireyim yukarıdan vuran güneş aşağıda aynadan yansıyıp tüplere alttan da vurur diyorum. Camla kapalı olacağı içinde soğuk rüzgar vurmaz tüplerdeki su soğumaz. Yazında üsteki camı sökerim alttaki aynayı da bir şeyle örterim yoksa kaynamaktan su tutamayız. Bana maliyeti 200 tl gibi birşey olacak Değer mi acaba. Değerli fikirlerinizi bekliyorum.
Not: Yüksekliğini de düşüreceğim. Basınç yeterli olmadı yüksekte olsa.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 26