Biri havalar soğukmu dedi.
Rusyanın bir yerinde sabah saat 9. 1 saattir güneş var.
Şu an saat 10.00

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 18

AutoClub
Herkesin merakla beklediği TOGG ile ilgili son gelişmeler ve merak ettiğiniz tüm soruların yanıtları bu canlı yayında
https://www.youtube.com/watch?v=yJGNwnkLA40&t=1178

TOGG Hakkında Merak Ettiğiniz Her Şey - Canlı Yayın 21:00

Herkesin merakla beklediği TOGG ile ilgili son gelişmeler ve merak ettiğiniz tüm soruların yanıtları bu canlı yayında.Halit Bolkan Gemlik'te yapılan toplantı...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 23

Sadece İstanbul'dan Edremit'e gitmek istemiştim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 15

Gazetede bir haber okuyayım dedim. İyiki mouse fiyatına bakmışım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selam Arkadaşlar.
Şöyle bir problemim var. ( Benim kullanmamdan kaynaklanan bir sorun 🙂 ) Notebook a bağlı iki monitörüm var birisi vega birisi hdma dan bağlı. Notebookun kapağını hiç açmıyorum ( Notebook ekranı bozuk) Ama bilgisayarı açmak için kapağını kaldırmam gerekiyor, o yüzden üstünü kullanamıyorum. Eskiden At veya Atx kasalarda klavyeden çalıştırma yapılabiliyordu. Notebooka usb üzerinden klavye bağlı. Notebooku kapağını açmadan ( Malum açma düğmesi notebookun esc tuşunun üstünde bir yerde) bilgisayarı nasıl açabilirim. Notebook Asus K95V. Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 15 / 25

Foundation Başlamış. Malum yerlere 1. bölümü düşmüş.

Bir grup sürgün, Galaktik İmparatorluğun çöküşünü engellemenin tek yolunun mücadele etmek olduğuna karar verir.

Isaac Asimov'un dünyaca ünlü bilim kurgu serisinden televizyona uyarlanan Foundation'ın oyuncu kadrosunda Jared Harris, Lee Pace ve Leah Harvey gibi isimler bulunuyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Anahtarlığım geldi. Sipariş no: #1458091
Yalnız kutuların üzerinde numaraların yazması ....

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 12
 • Ahmet Erdoğan #### @aerdogan17

  1458xxx'lerden teslimat varsa benim ki de yoldadır herhalde...

 • Elixir @elixir

  @gamsizm bu konuda bizleri aydınlatırsa seviniriz. Bazı kutuların üstünde neden numaralar yazılı?

 • ismail ozan izci @asaltek

  @cinsimit @omerfa Sanmıyorum, ama belki bir kayırma yapılmışsa bile, mantık yürütürsek, gönderimi yapan ekip TS dışı olduğundan, ancak o ekibin TS sosyalden varsa bir tanıdığı, ki o da ilk günkü karmaşada siparişini verebildiyse, çok ufak bir kitle ile sınırlı kalırdı diye düşünüyorum, ki dediğim gibi, böyle bir şeyle uğraşacaklarını hiç sanmam. Bu türden koleksiyonluk seri numaralı şeyler, ülkemizde çok kısıtlı bir kitle tarafından kıymetli görüldüğünden, rahat olun bence bu konuda. Aslında biraz kendimiz çalıp, kendimiz oynuyoruz bu kültürü, diğerleri de, "ne yapıyor ya bunlar?" diye seyrediyordur.
  Dağıtıcı ekibin, kutuların üzerine numaraları yazma nedenlerini bilmiyorum, ama bunun için boşuna uğraşmamışlardır, gönderimi belgelemek ya da benzer bir nedendendir diye tahmin ediyorum; ama evet, bence de kutu üzerinde numara yazılmasaydı, takipçiler için daha güvenilir ve şık olurdu.

 • Murat Gamsız @gamsizm

  Takibini yapmak için yazılmıştı. Online sistem arızalıyken garanti olsun diye elle tutuldu bunlar. Sonra sanırım bırakıldı düzelince. Siz seçerken hatta elden alırken sayı söyleyemiyorsunuz. Dolayısıyla kutular tamamen şansınıza seçiliyor. Kişiye özel numara olsun isteseydik, fiyat farkı ile yapardık zaten. Böyle bir şey ücretsiz yapılır mı 🙂 Ordan anlayın şansa olduğunu. O iş bir sonraki özel seride olacak.