Diğer yurtdışı sitelere göre uyguna geliyor sanki. Her şey dahil 978 lira sepette alınır mı?

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B09W9JXFPV/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

SoundPEATS Capsule3 Pro Kablosuz Kulaklık, LDAC'li Hi-Res Ses Bluetooth...

SoundPEATS Capsule3 Pro Kablosuz Kulaklık, LDAC'li Hi-Res Ses Bluetooth Kulaklık, Aktif Gürültü Önleyici Hibrit Kulaklık, Aramalar için 6 Mikrofon, Oyun Modu, Toplam 52H : Amazon.com.tr: Elektronik
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu testlere bakılırsa(350 farklı kulaklığın anc performans kayıtları) ANC kulaklıktan kulaklığa acayip farkediyor kimisi tizleri iyi uçururken kimisi baslara dokunmuyor kimisi basları yokederken tizler duyuluyor değişik... Jabra elite 4 mesela basları olduğu gibi bırakmış tizleri uçurmuş. sade bas kalınca kötü bir deneyim değil aslında uyku getirebilir kedi mırlaması gibi yerine göre ihtiyaca göre seçmek lazım 🙂

https://www.rtings.com/headphones/tests/isolation/noise-isolation-cancellation-passive-active

Noise Isolation/Cancellation Of Headphones

Noise isolation is the headphones' ability to block ambient noise passively and/or actively.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

yarımşar kilo hepsi 1 adet ekmek toplamda 47 lira herşey dahil normal mi? markete gitsem ne kadara gelirdi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yaşlı alzeimer i olan ananem için beyinsel aktiviteyi az da olsa hareketlendirecek bir faaliyet arıyorum. Sizin de iyi fikirleriniz varsa beklerim. Bu tip durumlarda çok boş durmak yaramıyor hastaya malum...
1-İlk aklıma gelen "şoray uzun yolda" gibi bağlantı kurabileceği bir şeyler izletmek.
2- Eli eskiden örgü tutardı ama artık zor o yüzden daha basit renkli boncukları ayrıştırma gibi görevler içeren birtakım görevler vermek bu sayede bir iş yapmış olmasını sağlamak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • ahmed @ahmed

  dot2 kullanıyordum bozuldu dot3i ile değişim yaptılar. Bence anc için alınmaz çünkü dot2 deki pasif yalıtım çok daha iyiydi hiç gerek kalmıyordu ancye. Şimdi anc ile kullandığım zaman pil su gibi gidiyor kapatırsam da dot2 ye göre çok daha fazla ses alıyor. Senin yerinde olsam ancyi kriter yapmazdım bu fiyat seviyesindeki bir kulaklıkta.

 • kaira @kaira

  Dot3i kullanıyorum ama 2.seçenek kağıt üzerinde daha iyi gözüküyor. Tabii kullanıcı gözünden o kadar iyi olamayacağına dair önyargım var o fiyatı aralığında.

Donmuş uskumruyu yıkamadan fırına atmak makul müdür?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu rapçilerin "para bende" "çok zenginim" triplerinin tarihi nedir bunu nasıl meşrulaştırıyorlar kendilerince? Çok komik bir yandan da bir hikayesi var mı acaba

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Höşelek @benvaryaben

  piyasaya göre rap yapıyorlar çünkü. gücü yansıtan raplar tutuluyor.
  mesela
  norm ender mekanın sahibi 222 milyon
  norm ender depresyon oteli 4.4 milyon

 • Emiel Regis Rohellec Terzieff- @regis

  Abd de çıktıgında dogu be batı yakası gruplaşmaları vardı. Yanlış hatırlamıyorsam dogu yakasından fakir batı yakasından zengin gençler rap yapmaya başlamıştı. Ordam öyle bir akım olmuştu ama bizde olan şey orda olanla tamamen alakasız. Varoşların fakirlerin sistemi eleştirdikleri müzik türüne zengin çocuklarda onlara destek sisteme başkaldırı babında girmişti. Sonradan stüdyolar müzik şirketleri bunları bünyesine alıp pazar yapmıştı. Aslında bu hiphop kültürü fakirlerin sanatıydı sonradan böyle ana akım oldu. 20000-2006 arası filan biz dinlerken millet bön bön bakardı şimdi herkeste akım olmuş. Bu işin sanatsal kısmıyla hakkını vererek yapan tr de sadece 5-6 kişi kalmıştır gündemde olan. Türkiyede 2000-2013 arasında yaşanmış bir gerçekten rap hadisesi vardır. Şuan olan bitenle alakası yok. Breakdance ta mesela öyle 90 larda bayagı yaygındı bizde şuan yok. Graffity si dj i bilmem nesi ile yaşandı bitti. Saian,da poet, raziel nisroc, farazai kayra ve hayki ile dramelodi project ve ismini hatırlamadıgım bir kaç kişi işin ustalarıdır. Herkes ceza sagopa fuat üçlüsü diyor ama ıı bence bu adamlar işin piiri. Özellikle raziel in mekanı cehennem ep si türkçe rapin zaman taşlarında biridir sansar ise petrolü yakıtıydı. Bir işi ilk yapanlar degil en iyisini yapanlar üstaddır bu yüzden herkesin bildigi üçlüyü eledim. Aktif olarak yer aldıgım sıralarda altın çagını yaşamıştı. Şimdi elde silah her tarafında dövme uyuşturucu içen tipler türedi ele geçirdi o yüzden uzak durun.

 • kaira @kaira

  "Flex" kavramından bahsediyorsunuz.
  Var tabii, o fakirliğin içerisinde cinayetlerin, uyuşturucunun yaygın olduğu semtlerden çıkıp hayal bile edemeyecekleri zenginliğe ulaşınca bunu parçalarına yansıtıyorlar.
  Hip-Hop tarihi için Türkçe olarak bu kaynak iyidir.
  https://youtube.com/playlist?list=PLSCAlG2gd3cM7dfJHTt87h-J89-EV65uF

https://www.amazon.com.tr/dp/B09W9JXFPV/ bu güzelmiş ama tr satıcılı neden yok? Buradan alsak garanti iade muhabbeti nasıl oluyor?

SoundPEATS Capsule3 Pro Kablosuz Kulaklık, LDAC'li Hi-Res Ses Bluetooth...

SoundPEATS Capsule3 Pro Kablosuz Kulaklık, LDAC'li Hi-Res Ses Bluetooth Kulaklık, Aktif Gürültü Önleyici Hibrit Kulaklık, Aramalar için 6 Mikrofon, Oyun Modu, Toplam 52H : Amazon.com.tr: Elektronik
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • LOOP @loop

  Satıcı Hakkında
  TEKTEK-EU, SoundPEATS Markasının Türkiye yetkili satıcısıdır. 2010 yılında kurulan SOUNDPEATS, yıllardır akıllı teknoloji ve sofistike üretim süreçleri aracılığıyla nihai orijinal ses üretimi arayışına kendini adamış dünyaca ünlü bir ses markasıdır.

  SOUNDPEATS akıllı teknolojiyi savunur ve müziği günlük hayata entegre etmeye kendini adamıştır. Her kullanıcıya en üst düzey görsel-işitsel deneyimi sunmak için bilimsel ve yenilikçi kablosuz Bluetooth ürünleri yaratmayı amaçlıyorlar.

  Müşteri servisi:

  Herhangi bir nedenle 30 günlük para iade garantisi

  Satın alma tarihinden sonraki 30 gün boyunca, SoundPEATS ürününüzü hasarsız olarak iade edin ve herhangi bir nedenle tam bir geri ödeme alın.

  Kaliteyle ilgili sorunlar için 12 aylık garanti (Satın alma tarihinden itibaren 12 ay boyunca).

  Değiştirme veya tam geri ödeme ile kaliteyle ilgili tüm sorunları hallediyoruz.

  Bize Ulaşın:

  SoundPEATS Posta Kutusu: [email protected]
  Müşteri Hizmetleri Telefonu: +1 (855)997-4505 (ABD) Pazartesi - Cuma 09:00-17:00 PST
  Daha fazla SoundPEATS ve ürünlerimizi bilmek istiyorsanız, lütfen sağdaki bu sayfanın sarı düğmesine tıklayarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  Talebinizi aldıktan sonra 24 saat içinde size geri döneceğiz.

 • Azazil @azazil

  30 gün içerisinde şartsız bir şekilde iade edebilirsin. Kargo ücretlerini amazon karşılar. (Sen önce kargoyu gönderirsin. Faturasını alırsın. Amazona ulaştırırsın. Ödediğin bedel kadar kartına veya amazon hesabına bakiye aktarırlar.)
  30 günü geçti ise 12 aylık amazon garantisi altına giriyorsun. Ancak bu garanti tamir ve değişimi kapsamıyor. Sadece para iadesi alabilirsin. Bu aşamada ise ürün bedeli sana iade edilirken gümrük bedeli geri ödenmiyor. Bir miktar daha az nakit alıyorsun yani. Kargo kısmını hatırlayamadım buradaki. 30 Günü geçtikten sonra kim karşılıyordu orayı unuttum şuan.
  2 yıllık garanti mevzusu yok yani. Tamir ve değişim de yok.

3 ay önce yaptığım is basvurularina bugün dönmeye başladılar bu bi tesadüfmü acaba ilginç. Birden fazla çağrı olunca hemde cok eski basvurulara bugün son günmü nedir

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5