Orta eşya seviyeli 2+1 daireden İstanbul içinde taşınma maliyeti nedir? Alınan hizmete göre de değişir muhtemelen ama, yakında taşınanlar illaki vardır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bununla klasik ayaklı vantilatörü yavaşlatabilir miyim?

Viko Karre R Dimmer Rl 600W - Beyaz Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Viko Karre R Dimmer Rl 600W - Beyaz en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 17 / 19

Kesin kayıt sırasındaücret almayan tezsiz bölümlü üniversiteden bedava tecil yapmaşansı varmıdır? ders kayıt sırasında istiyormuş parayı .öğrenci belgesini aldığımızgibi tecili yapar üniversiteye de beş kuruş vermemiş oluruz ,olmaz mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

bu fizikleri nasıl taklit ediyorlar acaba,

[SIGGRAPH 2017] Anisotropic Elastoplasticity for Cloth, Knit and Hair Frictional...

Anisotropic Elastoplasticity for Cloth, Knit and Hair Frictional Contact http://www.seas.upenn.edu/~cffjiang/research/cloth/paper.pdf Chenfanfu Jiang, Univer...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Arda Zeytin @ardazeytin

    Soruyu tam anlamamış olabilirim ama bunlar animasyon yada tahmini taklit değil. Fizik kuralları belli. Hesaplayabiliyorsun. Ama mesala bir karenin hesaplanıp görsele dökümesi 2 dakika bile sürebiliyor. 30 saniye izlediğin bir video 1800 dakikada falan oluşabiliyor. Bunlarda genelde devreye süper bilgisayarlar giriyor.

Yeni farkettim redmi note 2 1080p video kaydında 16fps mi çekiyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bugün akşam 19:30 daki kahramanmaraş otobüsüne bilet alsam bu bileti iptal etme şansım var mı varsa hangi zaman aralığında vardır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bundan trde hesaplıca bulup alamam mı?16 liraya mesela

Tahmini Teslimat Zamanı

Ucuz 12 V DC Fırçasız Su Pompası 3 M 240L/H Fırçasız Mini Elektrikli Dalgıç Su Pompası ABS Ultra sessiz IP68 4.2 W Akvaryum Pompe, Satın Kalite Su Pompaları doğrudan Çin...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu tarz bir işyeri tavanı olan bir oda var, bu odanın penceresinden hava vurunca bu tavan havalanıyor diğer taraflara bu odadan hava yada koku geçiyor, bu tavana en kolay şekilde nasıl hava geçirmez hale getirebilriiz? Yapışkan kağıt kaplamalarla halledilebilir mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir vantilatörünüz var ve en düşük hız ayarında bile size göre çok...

Bir vantilatörünüz var ve en düşük hız ayarında bile size göre çok hızlı, hızını daha düşük modlu bir hale getirmenin maliyeti düşük bir yolu yok mu?
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 18