Çok ilginç, wireles mouse arızalandı. kendi kendine 2 sn lik sol tık yapıyor önce virüs sandım, başka pcde denedim aynı sonuç.. sağa sola hareket ettirirken saçmalıyor bişeyleri sürüklüyor(haliyle tıkladığı için.) İlginç..

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İnterneti komşuyla paylaşmak ne kadar doğru?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 19
 • Normalde Hit @formaldehit

  Yanlış, eskiden faturanın yarısını çıkarırız vs. diye düşünüp verilirdi ama artık şifre vermek çok riskli. Hız düşmesi filan değil, büyük güvenlik sıkıntıları var. Bir operatör baz istasyonundan aynı IP ile birkaç cihazı internete açtığı için kaç kişinin başı dertte kim bilir. Artık internet de pek çok şey de paylaşılmaz kimseyle.

 • Gizem Aksut @gizemaksut

  hem güvenlik açısından çok riskli hem de uğraşmaya, çileyi çektiğine değmez. yavaşlatır vs can sıkar yani, ne gerek var?

 • Gump @runforrest

  Etik veya yasa dışı olmasını bir kenara koyun büyük güvenlik açığı demek. Modem şifremi internete açılan kapımın anahtarına benzetiyorum. Ev anahtarınızı ne idüğü belirsiz kişi/kişilere teslim eder misiniz? Kişiler diyorum çünkü paylaştığınız kişinin kimler ile paylaşacağını bilemezsiniz. En ufak bir şeyde abone sahibinin başı ağrır. Değmez bence hukuki açıdan kendimi savunmak zorunda kalmadım hiç Allaha şükür bu ülkede. Ama anlatılanlara ve gözlemlerime dayanarak söyleyebilirim ki şu karmaşık gündemde herhangi bir felaket senaryosunda canınız yanar değmez. Ne bileyim internet bankacılığı vs. gibi işlemlerde bile diken üstünde olmanız gerekir.

 • PCMODTR @pcmodtr

  iyi bir cihazın varsa yasaklı siteler oluşturup load balancer yapıp kablosuz paylamak mantıklıdır.Onun dışında her şey sıkıntıya davetiyedir. Tecrübe ile sabittir.

Nano kaydırıcılar ne kadar sağlıklı? Kimyasal sonuçta ayakkabıya şuna buna sıkıyorlar üzerinde kir su tutumuyor kayıp akıyor her şey..

BeğenFavori PaylaşYorum yap

http://www.silead.com/
Bu ne biçim firma, dokunmatik paneller üretiyorsun fakat driverlarını kendi sitende indirilebilir şekilde koymuyor düzgün destek vermiyorsun… Tabletimde bu firmaya ait dokunmatik yüzey var ama uygun driver yok win10 da.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Biraz detay bilgiler olur belki ama keşke işin uzmanı biri Windows’un çalışma birimlerini bir anakarttaki çipleri tanıtır gibi tanıtsa; mesela bir gezinti yaparak dese ki “Windows klasöründe gezelim bakın bu diagnostics klasörü şu görevlerle ilgili kayıtları içerir” gibi…

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Medeli MD700 MD 700 Org Klavye Midi - Org ve Tuşlu Çalgılar sahibinden.com'da...

Medeli MD700 MD 700 Org Klavye Midi - Org ve tuşlu çalgılar uygun fiyatlarla alışverişte ilk adres sahibinden.com'da
BeğenFavori PaylaşYorum yap