Bu diş tellerinin çalışma prensibi nedir, dişe hep aynı yönden baskı yapınca hareket ediyor galiba.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Üst düzey kalite akan bir ıslak mendil. Yüzünüzü kimyasalsız rahatça silebilirsiniz suya erişiminiz kısıtlıysa.

https://www.trendyol.com/waterwipes/waterwipes-dogal-islak-mendil-60-adet-p-1077552?boutiqueId=371351&merchantId=112260

WaterWipes Waterwipes Doğal Islak Mendil 60 Adet 5099514041215 | Trendyol

Trendyol.com sayesinde WaterWipes ürününe çok özel indirimlerle sahip olabilecek ve alışveriş alışkanlıklarınızı değiştireceksiniz.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir filmde görmüştüm kötü kokan bir cesedin yanına varmadan önce burnuna bişey sürüp koku almıyordu bir adam. öyle bir ilaç var mı ya koku alma duyusunu geçici olarak engelleyen.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Askerde eski kamuflaş dağıtılıyormuş rezalet ya. Kolonya sokup dezenfekte etmek şart leş gibi kokar şimdi o dış elbise. Bu ülkede hiç mi bişey düzgün olmayacak yahu

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 17
 • Mert @quantum

  Askerde bir çok kıyafet koyun kokar. organik hem de kaliteli oldukça sıcak tutar. ama kokusuna akismaniz gerek 😀

 • Doğuş @dogus

  Temizlenmeden verileceğini düşünmek komik değil mi =)

 • dusunuyorama @dusunuyorama

  muş la mişle olacak iş değil bu haber. Gerçek mi yalan mı bilmeme ama yakın tarihte 4 arkadaşım gitti klasik sorunlar dışında dediğinizle karşılaşan arkadaşım yok. Klasik sorun ilk banyonun 2 haftaya varan bekleme olayı (ben kısa dönem askerlik yaptım bende 1 hafta bekledim), Kantinin yükü kaldırmaması (doğal acemi birliklerindeki klasik sorunu ) , çamaşır yıkma yok bu sebeple de yataklar temiz verilip 1 ay onda yatıyorsun (acemi birliklerindeki klasik sorun usta birliklerinde 15 günde bir yıkanıyor). yani kalabalığından doğan sıkıntılar dışında acemi birliklerinde çok büyük bu şekilde kamuflaj sorunu olmaz. aşmanın yolu bolca iç çamaşırı getirip kullan at yapmak.Birde eski kamuflajı nerden buluyorlar 🙂 zaten askerliği biten atıyor oda depoda imhaya gidiyor. ne kadar kullanılmış kamuflaj saklaya bilirsin.

  Üstüne bu kamuflajlar yıkanmaz yıkanırsa özelliklerini yitiriyor zaten. garip bir durum. 1 ay askerlik yapacaklar onuda kılından tüyünden rahatsız oluyorlar . Dediğinizin olması genele yayılması imkansız bir durum.

 • Gorunmez @gorunmez

  Rezalet ya 15.000 ver bir de 2.el kıyafet çok saçma dostum şikayet edin kesinlikle

  • dusunuyorama @dusunuyorama

   doğru söylyorsun 15 bin verip nasıl general olarak yapmıyoruz allahım kafa pırıl pırıl.

  • LOOP @loop

   @dusunuyorama saçmalıyorsunuz, burada istenen şey üst düzey birşeymi temiz kokmayan elbise hepsi bu. Herkesin de hakkı, sizin gibi tipler yüzünden ilerleyemiyor ülke en basit konuyu anlamaktan acizdiniz ya

  • dusunuyorama @dusunuyorama

   @loop saçmalıyorsunuz kimseye kirli bir şey verilmiyor bir üst mesajı okuyun sızlanıp durmayın 21 gün ve kalabalıgın getirdiği dışında çok bir sıkıntı yok oda size has değil tüm acemi birliklerde olan şey. Siz nemden kıldan tüyden bir şey kapıyorsunuz. Eski kamuflaj bulunması imkansız helede bu kadar adama eski verilmesi imkansız. Bir üst mesajda belirttim. Siz zaten yapı olarak askerliğe elverişli değilsiniz psikolojik olarak belli. Bu psikolojide şuan gitmeye yakın size kıldan men kapma olayı yaratıyor. Bir doktora gidin bence. Askeri depolarda yılda binlerce kamuflaj hazırlanıyor artık her ay celp dnemi var Türk silahlı kuvetlerinin stoklarıda iyidir. Nerden biliyorum ben genel görevi doğuya mal sevki yapan bir ikmal birliğinde askerlik yaptım işleyişi bilirim az çok.

  • LOOP @loop

   @dusunuyorama Her yer bir değil bir yere bakıp genel bir yargı çıkarıyorsunuz, ..

  • Gorunmez @gorunmez

   @dusunuyorama parası ile değil mi hiç ya 20 bin ver yüzbaşı ol 200 bin ver paşa ol sorun yok

Deney: Kolonya mikropları öldürür mü?

Mikroplara bağlı hastalıklardan korunmanın en etkin yolu sık sık el yıkamaktır. Peki ara sıra kullandığımız kolonya bu işte ne kadar etkili? copyrights: NTV ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

James donkey m2 ssd nin üzerinde şimdi farkettim hayvan gibi parlayan yeşil minik bir led var. işlem yaparken farklı boştayken farklı bir şekilde yanıp sönüyor. Bence gereksiz parlak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap