#netflix paylaşımlı kullanımı engellemek istiyormuş.
https://www.bbc.com/turkce/haberler-dunya-56373856

Netflix pilot uygulamayla şifre paylaşımına son vermeye hazırlanıyor - BBC...

Netflix, pilot uygulama olarak başlattığı denemelerle şifre paylaşımına son vermeye hazırlanıyor.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10

Selam, online görüşme yaparken arka plandaki seslerin karşıya gitmesini engelleyecek bir uygulama biliyor musunuz? RTX voice benzeri bir şey arıyorum aslında da her sistemde çalışması lazım tabi :D.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar, akıllı priz almak istiyorum. Apple homekit desteği de olsun istiyorum fakat ucuz modellerde bunu bulamadım. İlk etapta Tapo p100 ve S-Link Swapp Sl-01 modlleri gözüme çarptı 100₺ bandındalar. Bunları kullanan veya başka önerisi olan var mı? #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 12
 • Burak Özkes @burakozkes

  SLink kullanıyorum. Tuya desteği olduğu için tapo falan bakma bence. Tuya çok başarılı

 • AnilE @anile

  Evet ikisinin tek farkı biri S-link Tuya kullanıyor, Tapo kendi uygulaması var. Gördüğüm kadarıyla iki uygulama da aynı işleri yapıyor fakat Tapo'nun Türkçe desteği daha iyi gibi. Tuya'da bazı yerler İngilizce. Tuya'nın avantajı da başka markanın cihazını buraya ekleyebilirim fakat böyle bir cihaz var mı ileride alacağım bilmiyorum. Ampul olabilir belki. Şu işi bi standarta bağlasalar güzel olurdu :).

 • Fatih @fatihy

  [TRY211.43 21% OFF]DIGOO DG-PS01 EU Plug Smart Power Strip Work with Alexa Smart Home USB Port Remote Control Multiple Socket Smart Home from Consumer Electronics on banggood
  https://banggood.app.link/UHD0asJ3ybb

  Bende bu var.

 • AnilE @anile

  Burada da incelemesi olduğu için gönlüm Tapo'dan yanaydı fakat S-link 16 ampermiş Tapo 10 amper. Bu yüzden S-link'i aldım. Teşekkürler.

  • AnilE @anile

   @burakozkes Kullanım olarak bi sıkıntı yaşamadım. Şimdiye kadar buzdolabı, ekmek kızartma makinesi, kettle, led ışıklar, hoparlör, televizyon + Digiturk + Apple tv, bilgisayar + monitör gibi cihazlara takıp denedim, maksimum 8 ampere kadar çıktı (kettle o da). Yani 16 amper olmasına pek gerek yok gibi. Yazılım anlamında beğenmedim. 1.si Türkçe dil desteği berbat. 2.si de kullanım kolaylığı pek iyi değil. Benim kullanımım kolay fakat annem de kullansın istiyordum ona karışık geliyor ve Türkçe dil desteği kötü olduğu için kullanamadı pek. Şu an bir daha seçim hakkım olsa yazılımdan dolayı Tapo alırdım :). Ama Tuya uygulamasını kullanan başka cihazlarınız varsa, dil desteği önemli değilse ve cihazı kullanacak kişi bu işlere yatkınsa Tapo veya S-Link fark etmez.

  • lordfeanor @lordfeanor

   @anile Selamlar, kestirmeler ile Homekit'e ekleyebildiniz mi? Ben de Philips Hue alıp, akılsız ışıkları da bununla akıllandırıp hepsini Homekit üzerinden kontrol etmek istiyorum. Mümkün mü acaba?

  • AnilE @anile

   @lordfeanor Selam, Tuya uygulamasından kestirme ekleyemedim. Zaten kestirme eklesem de onu Homekit'e ekleyemiyorum sanırım. Tuya dışında başka uygulamalarla yapılabilir mi bilmiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar,
Aşağıdaki televizyonu almayı düşünüyorum. Bu televizyon hakkında iyi veya kötü yorumlarınız var mı? Veya günce Philips modelleri için de olabilir yorum. Benim tek gördüğüm kötü yanı kanal değiştirmesi aşırı yavaş. Gerisi güzel görünüyor. #TeknoYardım #televizyon

https://www.philips.com.tr/c-p/55PUS7304_62/7300-series-ambilight-3-tarafli-4k-uhd-led-android-tv

Satın al: Philips 7300 series 4K UHD LED Android TV 55PUS7304/62 4K UHD LED...

İster ailenizle film gecesi düzenleyin ister en önemli maçları izleyin, olağanüstü görüntü kalitesine ve mükemmel sese bayılacaksınız. Üstün performans sunan bu TV, tüm...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 15

İnternet olarak Turkcell Superonline kotalı internet kullanıyorum. İnternetimin kotasını aşmışım. Kota aşıldı mesajı gelmedi diye müşteri hizmetlerini aradım "içinde bulunduğumuz durumdan dolayı kotalı internetleri sınırsız" yaptık dedi. Aynı durumu yaşayanınız var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Superonline sonunda upload hızını mı arttırdı naptı :). İzmir'de Superonline 50mbitlik fiber internet paketini kullanıyorum.
Not: Gözlerime inanamayıp 2 defa test yaptım 2'sinde de bu hız çıktı sonuç.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar, elimde Logitech x-540 5.1 ses sistemi var. Bunu masaüstü bilgisayarda 5.1 olarak ses kartıyla beraber kullanıyordum. Fakat başka eve taşındığım için bilgisayarı götüremeyeceğim. Sistemin aşağıdaki gibi (adamın elindeki) ses kartına bağlanan kabloları var. Bu hoparlörü salonda nasıl kullanabilirim acaba diye düşünüyorum. Bildiğiniz bir yöntem var mı?
Aklıma gelen şunlar;
1. Seçenekler hdmi girişi olup bu çıkıştan verecek bir aparat olabilir. Sonra tekrardan hdmi çıkışı verir televizyona.
2. Seçenek optik girişi olup bu çıkıştan verecek bir aparat olabilir. (optik ses çıkışı veren cihazlarda kullanılabilir en azından)
3. Seçenek televizyona film vs. seyretmek için laptop bağlayabilirim. Laptopa da usbden ses kartı gibi bir şey takıp bu çıkışları kullanabilirim belki. #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

ios 12deki fotoğraf paylaşma özelliği sizde çalışıyor mu? Bende çalışmıyor da.

BeğenFavori PaylaşYorum yap