Hala toner dolumu var mı? Mantıklı mı? Yoksa Muadil tonerler daha mı mantıklı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Herkese iyi geceler,
https://sine.space/ diye bir şey varmış. Facebook'un Metaverse'i gibi bir şey herhalde. Deneyimi tecrübesi olan var mı? Veya yapan firmayı bilen eden.
@gamsizm sizin katıldığınız sanal sunumlar bu tür bir ortamda yapılmıştı sanırım. Bu firma da sempozyum, toplantı vs gibi etkinlikleri hedefliyor gibi.
Bütün bunları sorma sebebim bu insanlarla çalışma ihtimalim var haklarında bilgi toplamaya çalışıyorum.

Home | sinespace

Fast-growing virtual world platform with limitless fun, from fashion & casual hangouts to FPS & racing games & beyond! Play, socialise; create, monetise. A Unity Asset Store partner now in Beta on PC,...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Mesh #wifi için önerisi olan var mı? Kayınpederimin evi için kullanacağız, taban alanı 110 metre kare 2 katlı toplamda 650 metre karelik bir arsa üstünde. En kalitelisini veya hızlısını aramıyoruz çünkü zaten 16mbitlik wifi internet kullanıyorlar. Direk fiyat performans ürünü tavsiyeniz varsa çok sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 11

#ENPARA da hesabı olan arkadaşlara bir sualim olacak. Swift işlemi için ne kadar ücret alıyor? Yurt dışındaki abime bir miktar para yollamam lazım, malum swift işlemi ücretleri çok yüksek. Enparanın sitesinde 60tl diyor ama bu ücret sabit mi yoksa paranın miktarı ile artıyor mu belirtmiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#MotoSeyir #motosiklet severlere selamlar. Benim sevgili dayım birkaç senedir motosiklet kullanıyor ve son zamanlarda tek ulaşım aracı oldu. Zaman zaman yanında yolcu olunca iletişim sıkıntı oluyor diye Scala Q1 ve Scala Q3 hakkında bilgi almak istedi ama bu konularda cahil olduğumdan sizlere danışmak istedim. Tavsiyelerinizi ve önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden çok teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#BenimEvcilHayvanım #tüytemizliği Herkese selamlar, geçtiğimiz hafta sonu barınaktan bir köpek sahiplendik. Şimdilik her şey çok güzel gidiyor. TS ailesindeki tecrübeli insanlara bir sualim olacak. Tüyleri çok dökülmüyor ama temizliği kolaylaştırmak için bu işte iyi bir el süpürgesi aramaya başladım. Özel olarak önerdiğiniz bir model var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herkese selamlar, iş bilgisayarımda kullanmak için PD destekli TypeC ile bağlanacak USB hub gerekli. Önerebileceğiniz marka model var mıdır? Sebebine gelince, Thinkpad X1 Carbonun tek usb girişi bozulmuş durumda, ikinci giriş TypeC ve aynı zamanda güç girişi olarak kullanılıyor. Bu yüzden hem USB çoklayacak hem de gücü iletecek TypeC bağlantılı hub lazım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herkese selamlar, daha önce belki görenleriniz olmuştur. Elimde kalmış bir M2 NVME vardı ve garantiden yenisi geldi. Bu arada tabi ben çoktan daha güvenilir bir marka alıp işime devam etmiştim. Böylece elimde iki tane iyi performans veren M2 NVME olmuş oldu. Bir süredir ne yapabilirim diye düşünüyordum. Sonunda en idealini anakartı değiştirmek olduğuna karar verdim. Çünkü herhangi bir performans sıkıntısı yaratmadan 2 adet M2 NVME kullanmanın tek yolu bu şu anda. İki anakart arasında kaldım açıkçası aradaki farkı hak edecek bir şey bulamadım bir de bu sizlere danışayım dedim. İki anakart arasında 200₺'yi hak edecek fark var mı sizce?
ASUS PRIME X570-P
ASUS TUF GAMING X570-PLUS
Şimdiden yazayım OC yapmayı sevmem, Ryzen 2600 ile kullanacağım ve RGB umurumda değil.

BeğenFavori PaylaşYorum yap