Bugün Forza Horizon 4 deli etti beni. Durduk yere 3 kere kapandı. Neyse, fotoğraf modu yeter 🙂 #Forzahorizon4

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 13

İyi geceler 🙂 #forzahorizon4

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dünden önce Forza Horizon 4 Standart Edition almıştım. Fiyat farkına dikkat etmedim pek. Ultimate ile aralarında çok fark yokmuş. İade edip ultimate edition aldım. F710 ile oynuyorum. Gerçekten mükemmel bir oyun. NFSU2'den sonra keyif aldığım tek yarış oyunu bu olabilir. İçeriği de oldukça geniş. Henüz 5 yarış tamamladım ama vizelerden sonra buna sararım gibi 😀 Fotoğraf modunu da çok beğendim. Fotoğraf moduyla fotoğrafı çektikten sonra alttaki yazıları gizleyip F12'ye basarsanız Steam'den bulabilirsiniz ekran görüntüsünü. Xbox ile uğraşmamak için Steam'den aldım. En azından kurduğum yeri biliyorum 😀 Yoksa bir aylık gamepass alacaktım. Ama değdi bence 🙂 #forzahorizon4

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 19

Ben bu raporu APA stilinde nasıl cite edeceğim? (Hem yazı içinde hem de references kısmında.) Farklı makalelere bakıyorum ama emin olamadım bir türlü.

EF EPI 2020 - EF English Proficiency Index

The 2020 edition of the EF English Proficiency Index ranks 100 countries and regions by their English skills.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Standart Sürüm 59,80₺ #steam
Deluxe Editiom 75₺
Ultimate Edition 82,50

Ultimate edition almak için standardı iade ettim.

Save 35% on Forza Horizon 4 on Steam

Dynamic seasons change everything at the world’s greatest automotive festival. Go it alone or team up with others to explore beautiful and historic Britain in a shared open world.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Öndüzenleme: Sanırım Steam'e güncelleme gelmiş, unavailable kısmında görünüyor.

Steam'de CSGO envanterim görünmüyor ve sunucularda inanılmaz bir doluluk var 😀 Bir bakıyormuşuz yeni cs geliyormuş 😀 #csgo Envanterlerde sıkıntı olurdu da 6 yıllık CSGO hayatım boyunca ilk defa profilde envanter kısmının görünmediğini gördüm.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aramızda Biotin kullanan var mı? Hangi markayı kullanıyorsunuz? Ben bunu almıştım eczaneden ama bitti. Sitesinde 49₺ tavsiye edilen satış fiyatı yazıyor ama HB'de 24₺ Bir sıkıntı olmasın 😀 https://www.hepsiburada.com/nutraxin-biotin-5000-mcg-takviye-edici-gida-30-tablet-p-HBV00000ZKOD8

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 23

Arkadaşlar İngilizce dil bilgisi bilen var mı aramızda? 3 tane derivational affixes içeren bir kelimeye ihtiyacım var. örneğin dis-place-ment bu kelimede 2 tane affix var. dis ve ment. place kelimenin kökü. Bunlardan üç tane olacak ama bulamıyoruz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 26