Eşya satışlarından 230 lira birikmiş yine Steam'de, almak isteyen varsa daha önce yaptığım gibi %20 indirimle oyun alabilirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Fiyatında hata yoksa Ryzen 5 3600 ve Rx6600'lü sistem 12.499 ₺

KENDINE MUZİSYEN-FLASH/AMD RYZEN 5 3600/ASUS Radeon RX 6600 DUAL 8GB/16GB...

KENDINE MUZİSYEN-FLASH/AMD RYZEN 5 3600/ASUS Radeon RX 6600 DUAL 8GB/16GB DDR4/500GB M.2 SSD/GAMING BILGISAYAR en uygun fiyat seçenekleri ile ITOPYA.COM'da
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Eski laptop'ın HDD'sini söküp kutuya koyduğum için laptop disksiz kalmasın diye şöyle bir SSD aldım. Üstüne de laptop 4. nesil i5 olmasına rağmen TPM bypass yöntemiyle Windows 11 kurdum. SSD'nin yazma okuma hızları fena değil, ama Windows 11'e -asıl sistemimde- kolay kolay geçeceğimi sanmıyorum 😀 Laptop Windows 11 ile bayağı hızlı çalışıyor aslında ama arayüz ve diğer özelliklere baktığımızda makyajlı bir Linux dağıtımına benzemiş Windows 11. Zaten Windows'un linux'laşması bir süre önce PowerShell ile başlamıştı ama şimdi iyice abartmışlar, klasörde sağ tıklayınca "Terminalde aç" diyor 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

MNG göndermiş, bu şimdi şubede mi dağıtımda mı? Şubedeyse niye böyle bir mesaj atıyorlar 😀 Bir de Amazon AGT ile gönderiyordu, sanırım MNG'ye geri dönmüşler. Şikayet çok olunca AGT işi bitti heralde.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 12

https://www.trendyol.com/s/sehrinin-saticilari Bu linkten eskiden şehre göre satıcılara ulaşılabiliyordu ama şimdi hata veriyor 🙁

BeğenFavori PaylaşYorum yap

40₺lik indirimle 222 liraya geliyor. Tek amacı laptop'ı çalıştırmak. Üzerinde hiçbir önemli veri bulunmayacak. (En fazla film vs. bulunur.) Daha iyisi yoktur bu fiyata, değil mi? Satıcı ve gönderici Amazon.

Leven 2.5'' SATAIII 120 GB SSD, Siyah : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Leven 2.5'' SATAIII 120 GB SSD, Siyah : Amazon.com.tr: Bilgisayar
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aramızda Udemy'ye kurs hazırlamış olan var mı? Bu pazar KPSS var, o geçince sınav ingilizcesi (YDS, YÖKDİL, YDT vs.) odaklı bir Udemy kursu hazırlamayı düşünüyorum. Kamera kullanmayacağım, baktım birçok kursta kamera kullanılmamış. Ama aklıma takılan birkaç soru var. Mesela, Udemy'ye kurs hazırlayıp yüklemek ücretli mi? Başka yayınların sorularını (en azından tek tek seçsem) videoda çözebilir miyim? ÖSYM sorularını videoda çözebilir miyim? Çoğunlukla soru türlerinin açıklaması ve çeviri üzerine olacak, kendi hazırladığım ödevleri de vereceğim yani dolu dolu bir kurs olacak. Ama soru çözüm videosu olmadan kurs etkili olmaz diye düşünüyorum. Kendim de oturup baştan soru yazamam, hem çok uzun sürer hem de güvenirlik ve geçerlik açısından tartışmalı olur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Supermaniac @supermaniac

  ÖSYM sorularını çözme, onlar telif hakkı var. Diğer yayınlarınınkileri söylemeye gerek yok.

 • Ali @norego

  Yakın arkadaşım hazırladı.Amaç para kazanmaksa kendin link ile satış yaparsan para kazanırsın yoksa senin sponsor linkin dışından gelenlerden para kazanmıyorsun.

  Kendi sponsor bağlantını paylaşırsan ve bu link üzerinden satın alan olursa o satışın %97'si sana geliyor. Ama senin linkin dışında Udemy üzerinden arayıp bulur veya google üzerinden vs bulursa satıştan sadece %37 pay alıyorsun. Ek olarak Udemy'inin mobil uygulamalarından olan satışlarda ek %30 Google ve Apple market kesintisi oluyor.

  Zor yani para kazanmak eğer amaç oysa.

 • Fikri @fikri

  Araştırmıştım bir ara.
  Konuyu biliyor ve anlatabiliyor olsanız bile video ile anlatmak başka bir olay. Zamanla oturuyormuş.
  Udemy'de kurs açmayı düşündüğünüz alanda rakip analizi yapmak gerekiyor. Onların önemli eksiklerini çıkarıp ona göre bir kurs yapmanız iyi oluyormuş.
  Reklam yapmanız gerekiyor.
  - Instagram, Twitter vs. de ücretsiz bilgi kırıntıları vererek kitle toplayanlar var.
  - Ücretsiz bir Udemy kursu oluşturup kitle toplayan sonradan üst seviye kursu ücretli yapanlar var.
  - Ücretli Udemy kursunu bir süre kendi dağıttığı kuponla ücretsiz yapıp yorum toplayanlar var.
  Bir kere yaptım kendi kendine gider olmuyor. Zaman zaman güncellemek gerekiyormuş.

Yökdil açıklanmış. 100 bekliyordum da gözden kaçanlar olmuş demek ki 🙁 Neyse bir dahakine, zaten keyfine giriyorum artık 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap