Dua edin Microsoft Word denen allahın belası programa işiniz düşmesin. Bu programı yapanlar geri zekalı olmalı. Hele bir de versiyonlar arası dolaşıyorsa dosya off, bittiniz. Yazdığınız tezde Word'ü zorunlu tutan okula bile gitmeyin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mühendislik derslerini İngilizce verip yaz okulu açan bir okul var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11

Bir arkadaşımın bitirme projesi var, robot el yapıyor. Kullandığı servolar Mg995 modelmiş, datasheet'inde 7.2 volt yazıyormuş, 8.2 volt verirsem bir sorun olur mu diyor. Olur mu sizce?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Steam dışında oynadığım bir oyunu, Steam durumumda sürekli oynadığımı gösterir şekilde nasıl ayarlayabilirim? Steam dışı oyun olarak ekleyince oyunu açtıktan bir süre sonra "Çevrimiçi" olarak değişiyor durum. Başka oyun oynarken arkadaşlarımdan bildirim almak istiyorum ama oyunda olduğumu da bilsinler, başka oyun daveti atmasınlar. Bazı Steam BOT'larında bu özellik var, adam oraya herhangi bir şey yazıp sürekli reklamını yapıyor mesela.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Birkaç gün önce bahsettiğim Overwatch'u aldım, buraya yazmayı unuttum 😀 Keşke daha önce alsaymışım, oldukça casual ve hızlı bir oyunmuş tam istediğim gibi. Hero'ları falan öğrenemem diyordum ama öğrenmeden de bir şeyler yapabiliyorum Quick Play'de 😀 Rekabetçiye uzun süre girmem zaten, Overwatch gibi bir oyunun rekabetçi modunun zevk vereceğini de sanmıyorum şahsen. Battle.net nick'im RickDeckard#21840, bu sistemin arkadaş eklemesi de bir garipmiş yav 😀 #Overwatch

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 14

Redmi Note 7 alacağız arkadaşa. Xiaomi Türkiye garantili mi alalım Genpa garantili mi? @umtk sen daha iyi bilirsin hocam bunları, sen de bir bak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sabah bahsettiğim şey buydu. Ondan sonra "İnsanlar İngilizce öğrenemiyor." diyorlar. İşte Türkiye'nin eğitim sistemi. Tamamen ezber ve çözüm tekniklerine dayalı bir sistemde kalifiye eleman yetiştirmeniz imkansızdır. Sistem sizden bunu istiyor. Bunu yapmazsanız da o sınav zaten yetişmiyor. Dili, alanı fark etmiyor. Bu sabahki sınav da böyleydi. Ben bu sınava 5 kere girdim ve bu durum bir kere bile şaşmadı.

yökdil hazırlık paketi tense part 2

materyalin pdf i www.ercumentcem.com da
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir arkadaşım 2500 lira ve altına telefon bakıyor. Vatan'dan gidip alacağız. Ne önerirsiniz? Normalde Huawei almayacaktık ama Huawei de alabiliriz duruma göre. @umtk 5 yıldır burdayım ilk defa bir durumda seni etiketledim sanırım hocam 😀 Bu arada arkadaşım da benim gibi yurtta kaldığı için telefon bozulduğunda garantiyle uğraşmamak için mağazadan almak istiyor. Yoksa internetten alırdık.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10