10mbit Superbox kullanıcısıyım.Geceleri torrentler max 250kib/s hızında iniyor gündüzleri normal.Böyle bir sorun yaşayan var mı?Hız testi 10mbiti sonuna kadar veriyor hızda sorun yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Epic Games, GTA V indirirken bilgisayara restart atınca 75gb dosyayı silip baştan indirmeye başlamıştı.Bu sorunu yaşayan çok kişi var gördüğüm kadarıyla.Ben Fitgirl'ün son çıkardığı release i kurup(39gb),Epic Games'e o dizini göstererek dosyaları doğruladım.Doğruladıktan sonra Epic sadece 350 mb daha indiriyor.Bu şekilde hem Launcher'ın kafasına göre dosyaları silmesini engelledim hem de hız limitini aştım.Benim yaşadığım sorunu yaşayan varsa bence bu yolla oyunu yüklesin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Epic Games ile Gta V %80 civarı inmişken bilgisayara restart attım.Şu an en baştan indirmeye başladı.Aglamak üzereyim.
Not:10Mbitspor

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 32
 • ScKn @scknn

  Hocam yanlış anlamayın ama şu yorumları okurken çok gülüyorum bedava diye kimse şikayette edemiyor hayır dosyaların yüzde yüzü inse ekranda nanik yazsa kimse şikayet etmez kaderine razı gelir bedava diye 😀 😀 şu bedava olmasa ve şu sorunlar yaşansaydı ortada uçacak küfürleri zihnim tahmin bile edemiyor. 😀

 • ersoy @ersoy

  bende inerken iki kere pc dondu, sanırım epic launcher nedeni, neyse.. direkt kapattım (restartı iptal ettim rgb için) kaldığı yerden başladı..

 • Ebola Mt2 @ky83480

  ya başta 10gb indirmiştim yeniden başlattım bişey olmadı sonra 70 gb indirdim pc yavaşladı diye restart atıyım dedim gta 5 i indirmeyi durdurdum ve restart attım ve aman allahım dedim hepsi gitmiş indirdiklerimin şuan 2saattir sövüyorum başa sardık indirmeyi :/

 • Michael Wittmann @lfg41

  Çıldırdım ya 92 gb dayken windows mavi ekran verdi kapandı açıldı gitmiş bütün dosyalar 92 gb gitmiş ,bide steam"e rakip olacakmış g*tüm steam in tırnağı olamaz isterse bedava 10 oyun versin.

10 Mbps bağlantı ile indirmesi kaldı geriye. #EpicStore #GTAV

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10

Hayallerimi yaşayan biri daha.
https://www.youtube.com/watch?v=JeNgJX5aOeU

Tekne İle Kamp | 2 Gün Tek Başına | Solo Boat Camping. Samba deluxe

Herkese selamlar. Bugünkü videoda tek başıma çıktığım Teknem ile gezdiğim yerleri ve yaptığım şeyleri sizlerle paylaştım. Umarım keyif alarak izlersiniz. Da...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Superbox kullanıp CS:GO oynayan biri varsa aldığı ping değerlerini paylaşabilir mi? Ben Valve sunucularında minimum 90ms görüyorum oyun zevkini baltalıyor bu durum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 18 / 21
 • Mr. Can 2.0 @extreme

  Ben artik pinge gore oynuyorum gitmeden once ates etmeye basliyorum vs vs zamanda yolculuk yapiyorum sanki. illa burda biri vardir diyorum 🙂

 • Emre @emre64

  Hocam yıllardır mobil veri üzerinden CS oynuyorum. Şunu soyleyebilirim ki, ister superbox olsun ister normal telefon, mobil veriden gecikmenin önemli olduğu online oyunlar oynanmıyor. Adamın psikolojisini bozuyor. Ben oynuyorum ama yokluktan oynuyorum. Onu da iko aydır oynamıyorum zaten, bu saatten sonra da zor oynarım.

  • Doğu @doguu

   Normalde vurabileceğin adama ping yüzünden ölünce quit atma istedği beliriyor hemen bende.Faceit sunucuları daha az ms veriyor mecburen faceit takılacağız.

  • Mr. Can 2.0 @extreme

   @doguu Ben eglence modunda oynuyorum siz level kasiyorsaniz cinnet gecirtir

  • Doğu @doguu

   @extreme Ben de sadece death match ya da casual takılacağım gibi gözüküyor isp değiştirene kadar.Competitive maçlar ile sinirleri bozmaya hiç gerek yok bu şartlarda.

  • Ali Pektaş @alipektas

   @emre64 Hangi operatör? Turkcell'de 70-90 arası (sunucuya göre değişiyordu) ping ile oynadım ben de birkaç yıl. Akşam yine arada nadir de olsa fırlıyordu ama geceleri hem biraz daha düşüyor, hem de stabil oynatıyordu.

  • Mr. Can 2.0 @extreme

   @doguu Anlik paket yollayan oyunlar oldugu icin PING stabil olmasi lazim yoksa dusuk gibi gorunuyor ama yine ara ara atiyor anlayamiyorsun bu seferde diyorsun adam cok iyi oynuyor hissiyati veriyor. Ama senin ping duzelince diger round adam dagiliyor sende sasiriyorsun noldu bu adama ya dokulmeye basladi vs vs.

  • Emre @emre64

   @alipektas Türk Telekom. Ama operatör farketmiyor, düşük pingle de oynadım, yüksek pingle de oynadım. Hatta bulunduğum bölgelerde en iyi Türk Telekom çekiyordu. Mobil veride anlık paket kaybı, jitter gibi şeyler çok yüksek. Ping tek başına bir şey ifade etmiyor esasında. Önemli olan bağlantı kalitesi. Telefondaki 70 ms ile, fiber veya VDSL'deki 70 ms bir değil. Ama ADSL çok kötü. ADSL ile oynayacağıma mobil veride oynarım daha iyi.

  • Ali Pektaş @alipektas

   @emre64 İnanır mısın Turkcell'de loss, jitter falan neredeyse yoktu. Muradiye'deki yurtta oynuyordum bu arada. TT'da çok kötüydü, ilk denemede cooldown yemiştim hatta rekabetçi başta. Vdoafone'da ping sürekli binli değerlere çıkıyordu falan. Fakat Turkcell dediğim gibi stabilite olarak da gayet iyidi benim deneyimimde. Bağlandığın baz istasyonundan/bölgeden, kullandığın cihazdan falan olabilir.

  • Emre @emre64

   @alipektas Farklı şehirlerde, farklı bağlantılarla denedim 😀 Muradiye'de arkadaşım Turkcell vınn'la sürekli 1000 ms'leri görürken Turk Telekom'la çok maç bitirdim. Bu iş mobil veriyle olmuyor ama hiçbir şekilde 😀

  • Ali Pektaş @alipektas

   @emre64 Oda arkadaşlarımı arayıp buraya üye ettirip şahit diye yorum mu yazdırayım hocam n'payım? 😀 Oynadım diyorum, gayet de stabildi. geceleri hele, bildiğin 70-72 ping, sıfır loss sabaha kadar oynadım kaç kere. Bir tek biri arayınca gidiyordu bağlantı, onun dışında dalgalanma dahi yaşamadım geceleri.

  • Emre @emre64

   @alipektas Oynamışsındır hocam 😀 Benim de oda arkadaşım Turkcell vınn kullanıyordu, sürekli pingi 1000 olup donuyordu LoL'de 😀 Kaç kere küfredip aldığına pişman oldu adam 😀 A bloktaydık biz, kütüphaneye bakan tarafta, 513'te 😀 Belki o yüzdendir, Turkcell baz istasyonu öbür taraftadır. Ama Türk Telekom baz istasyonu eski mühendislik fakültesinin ordaydı, bize doğru bakıyordu.

  • Ali Pektaş @alipektas

   @emre64 Vınn'dan kastın görseldekiyse: O zaten çok dandik bi' üründü. Bir süre sonra sapıtıyordu, tahminimce ısınmadan kaynaklı. Blok olayından da olabilir, çok mantıklı geldi bana da. Benim oda diğer tarafa bakıyordu. Zten çoğu zaman tam çekiyordu şebeke.

 • Housedakitopal @housedakitopal

  CS'nin icinde ayari var ; su pingin ustundeki maclara bakma diye. Diger turlu default hali ile nereye gelirse oraya atiyor. Kimi zaman sansina 65 ping de oluyor 100 de.

 • Doğu @doguu

  Buraya yazsan daha iyi olur dostum herkes faydalansın.