U Watch u8

U Watch u8 (Aliexpress)
Ürün bugün akşam saatlerinde elime geçti. İlk izlenim olarak beklentimin baya üzerinde olduğunu fark ettim. Kutudan üzerinde ekran filmi ile çıktı bu hoşuma gitti çünkü çizilme gibi durumların olması mümkün camının gorilla glass olduğunu düşünmüyorum. Üründe Türkçe dil desteği mevcut.
Kutu içerisinden : Saat, Usb kablo, Bir tanede arka kapağı açmak için parça çıktı.
ekran çözünürlüğü gayet iyi ve her şey net bir şekilde seçilebiliyor. 3 adet tema mevcut saat ekranı içinde analog ve dijital olmak üzere 4 adet tema mevcut. Telefonunuzda yüklü bütün uygulamalardan bildirim alabiliyorsunuz.(Klanlar, Facebook, whatsapp vb) Alınan uygulama mesaj barındırıyor ise bunları okuya biliyoruz. Örneğin klanlar oyunundan gelen mesajları gayet güzel bir şekilde okuya biliyorum. Aramalara cevap verme saat üzerinde görüşme yapma saat üzerinden arama yapma işlemleri de sorunsuz bir şekilde çalışıyor. 2 saattir kurcalıyorum donma takılma gibi bir sorunla karşılaşmadım. Adım sayar, alarm, barometre gibi özellikleri de mevcut. İlk izlenim olarak fiyatına göre gayet iyi bir ürün. Fiyata gelecek olursak 34 dolara almıştım fiyatlarda değişiklikler mevcut sizin tercihinize kalmış daha yüksek fiyata yada dağa düşük fiyata alabilirsiniz. Ürünü alırken kalın ve kaba olmasından korkmuştum bunun yanında ağır olur diyordum ama gayet hafif ve ince geldi bana 1cm altında. Saat kullanan biri değilimdir normalde bu ürün rahatsız etmedi. Almayı düşünen arkadaş var ise önere bilirim.

Uzun Kullanım

Ürünü yaklaşık olarak 20 gündür kullanıyorum. İlk olarak pilden bahsedeyim ciddi anlamda söyledikleri kadar varmış ilk başta inanmamıştım 🙂 adım sayar kapalı bir şekilde 3 gün çok rahat bir şekilde pili gitmekte.Adım sayarı açtığımızda ise bu süre yarıya düşüyor.
Dokunmatikte herhangi bir sıkıntı çıkmadı ilk gün ki gibi hala 🙂
Konuşma işlemlerinde gürültülü bir ortamda isek asla konuşamıyoruz. karşı tarafın sesi geliyor ancak bizim ses gitmiyor diye bilirim. sakin rahat ortamlar da sıkıntısız şekilde görüşmelerimizi saatten gerçekleştire biliyoruz. Bildirimlerde geçikme olmuyor teelfona düşen bildirim 1-3sn gibi bir süre sonra saate de düşüyor.
Bu süreçte gözlemlediğim eksikler saate uygulama kurulamaması verilen 3 temanın dışına çıkılmaması oldu. Aldıktan sonra güncelleme falan araştırdım güncel şekilde yollanmış 3 kere güncelleme almış cihaz.
Fiyatına göre gayet başarılı bir ürün olmuş tavsiye edebilirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Bu ürünle ilgili tüm incelemeler