Sevdiğim kanal olan The 8-Bit Guy'dan yine güzel bir video daha gelmiş. Öneririm.
https://www.youtube.com/watch?v=XsMRxNSDccc

How Speech Synthesizers Work

Support this channel on Patreon https://www.patreon.com/8bitguy1 Visit my website http://www.the8bitguy.com/
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Emre paylaştı.

Avermedia Live Gamer Portable Lite USB (GL310) Fiyatı

Avermedia Live Gamer Portable Lite USB (GL310) en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Nedendir bilinmez Windows'ta bugünlerde değişik sorunlar yaşıyorum. İlk başta bütün klasör ve dosyaları kendi kafasına göre sıkıştırmaya çalıştı. Şimdi de benim "iktidarsızlık" sorunu dediğim izin sorunları ortaya çıkmaya başladı. Artık bir programı "Yönetici" ile çalıştırmam bile etkisiz kalıyor.

Kaspersky Rescue Disk ile taradığımda sıkıntı çıkmadı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Emre paylaştı.

Mi 6 ahize problemine çözüm ararken çok garip bir olaya denk geldim, kısaca özetleyeyim belki birileri daha bilinçlenir.

Ahize problemi yaşayan kullanıcı telefonunu Delta servise gönderiyor, Delta da "bu telefonun arka kapağı kırık, 200 tl verin yapalım yoksa ahizeye de bakamayız" diyor. Kırık da ufak bir şey. Kullanıcı "kapağı tamir etmeyin ahizeyi tamir edin gönderin" diyor. Delta arka kapağı parçalayıp telefonu iki parça halinde geri gönderiyor. "Arka kapağı tamir etmeyin dediğiniz için öyle açtık ve parçalandı, sorumluluk kabul etmiyoruz" diyorlar. Bu arada sözde ahizeyi tamir etmişler ama yaptıkları tek şey ahize kısmını bir şeyle kazımak.

https://www.sikayetvar.com/delta-teknik-servis/delta-teknik-servis-xiaomi-mi-6-telefonumun-ahize-sesinde-problem-var

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 32

Apex Legends'de fx-6xxx serisi işlemciyle oynayıp crash sorunu yaşayan varsa sorun BIOS üzerinden CPU'nun 5. ve 6. Çekirdeği kapatarak düzelebilirmiş.

Fx-6300 ile çekirdekleri kapattıktan sonraki ilk seferinde oyun yine crash verse de ayarlardaki CPU'yu ilgilendiren (sağ taraftaki metin kutusunda belirtir) şeyleri düşük ayara çektiğimde 2 el sonrası hiçbir crash sorunu fark etmedim. Umarım bir daha sıkıntı çıkmaz.

Sizlerde durum nedir? Çekirdeği kapatınca sorunu çözebildiniz mi?

#ApexLegends #AMD #fx

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 17
Emre paylaştı.

Bugün Vodafone'dan bir mesaj aldım. "Olağan kullanımları aştığınız için bir daha ki ayda aynı şekilde olursa paket güncellemesi yapılacaktır" demişler. AKN sonrasında tüm AKN'li paketleri sınırsız yapmışlardı. Benim pakette onlardan birisi. 50 mbps sınırsız.

Müşteri hizmetlerini aradım ve uzun bir konuşma yaptık. Müşteri hizmetleri de bir şey diyemedi. 100% haklı olduğumu biliyor. 1 hafta önce yürürlüğe girmiş, bireysel kullanım için "135 GB" ayırmışlar. Onun üstünde kullanımı kurumsal diye nitelendiriyorlarmış. Yahu 2019 yılındayız. Netflix, YouTube, bilgisayarlar, telefonlar bin bir türlü elektronik alet güncelleme alıyor, stream yapıyor, 2019 yılında ne yapılıyorsa onları yapıyor. 135 GB benim 1-2 haftalık kullanımım zaten. ortalama 350 GB kullanımım var.

Şimdi bir daha ki ay büyük ihtimal paketi güncelleyecekler. Ben de Tüketici Hakem Heyetine vereceğim. Sonuç alır mıyım bilmiyorum. Bu durumu yaşayan var mı?

#Vodafone #vodafonenet #VodafoneNetPişmanlıktır #VodafonePişmanlıktır

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 23