Emre paylaştı.

Günün fıkrasını anlatıyorum arkadaşlar #turknet almayın, aldırmayın. Net

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 53

Ankara'da yaşayanlara soru, şu an ankarakart yerine kredi kartımızı kullanabilir miyiz? Malum Hes kodu zorunluluğu geldiği için kaldırılmış olabileceğini düşündüm.

Şehri ziyaret edeceğim için hiç ankarakartım yok, sabahın körü olduğundan da bulabilir miyim bilmiyorum. Başkasından da istemek sıkıntı olabilir hes kodu tanımlamasından ötürü

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 13

Alıcı ödemeli kargo için kurye çağırabileceğimiz kargo firması var mıdır?
Bir başka deyişle, karşı taraf tarafıma dosya gönderecek ama kargo ücretini sadece kendim teslim alırken ödemek istiyorum.
#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hafta içinde fotokopiciler veya kırtasiyeler açık olacak mı? Birkaç evrak çıkarmam gerekiyor. Açık değilse nasıl halledebilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herkese selamlar. Geçen buradan ismini hatırlayamadığım birisi bir Türkçe köşe yazısı sitesi paylaşmıştı gündemle alakalı haftalık yazılar oluyordu, en önemlisi sadece kayıt olunca o yazılar okunuyordu. Eğer okuyorsan, sitenin linkini kaybettim paylaşırsan sevinirim.

Edit: Bulundu. https://read.apos.to/

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Emre paylaştı.

Powerbank dediğinde böyle olur =)

https://www.youtube.com/watch?v=PsZy78J8uFs

TELEVİZYON ÇALIŞTIRAN POWERBANK Mİ OLUR ? PHILIPS DLP5724AB 24000 mAh

Bu videomda Philips marka 24000 mAh powerbank'i inceledim. Bildiğiniz tam powerbank'leri unutun. Üzerinde bildiğiniz 220v priz var. Televizyon çalıştıran pow...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Emre paylaştı.

Bütün Teknoseyir ahalisine merhabalar. 🙂 Bilindiği üzere bilmeyenler de olabilir tabi ki ama baya bir süredir #tamirtadilat işleri yapıyorum. Çevremden olsun, Teknoseyir ortamından olsun baya bir kişinin tamir işlerini yaptım. Sağolsun çok arkadaş cep telefonlarını, notebooklarını vs. hiç güven sıkıntısı olmadan yolladılar.

Malum bilenler biliyor gene aralık ayından beri neredeyse işsizim. Pandemi yüzünden fabrikada ücretsiz izne çıkartıldım. Çıkartılmadan öncesi de bu işi zaten yapıyordum ama daha çok hobi gibi 2. iş gibiydi. Ondan sonra oradan gelen para ile de kedilere sokak hayvanlarına mama vb. şeyler için yapıyordum. Haliyle son zamanlarda işsiz de kalınca bu iş ilk işim oldu. O yüzden bozulan tamir ettirmek istediğiniz cihazlar varsa tamirini yapabilirim.

Mesela ne tamiri ? Atıyorum telefonunuzun ekranı kırıldı, ahizesi bozuk, kamerası bozuk, pil değişecek, şarj soketi bozuk vs. bu gibi tamirleri zaten yapıyorum. Notebook içinde fiziki herhangi bir sıkıntıları da yapabilirim. Menteşe kırıkları, kasa kırıkları, bunların tamirini de yapabiliyorum. Aklınıza gelebilecek elektronik cihazlarında tamirini yapabiliyorum. Pc parçası mesela gamepad, mouse gibi gibi. Önceki yaptığım işlerin fotoğrafını isteyen olursa onlarıda ekleyebilirim. İşlemleri yaparken zaten Telegram'dan veya Whatsapp üzerinden detaylı her aşamanın resmini size iletiyorum ona göre aksiyon alıyorum.

Örnek vereyim hemen, ya bunun burası bozuk deyip kestirip atmıyorum. İşte telefonun şarj soketi bozuk ama neden bozuk ? soketin detaylı resmini sıkıntılı parçasını gösterecek şekilde atıp ona göre gösteriyorum.

İzmirde oturuyorum ancak elden ürünü teslim alma işini pandemi de araya girince o olaya hiç girmiyorum. Sadece kargo ile gönderim yapabilirsiniz. Teknoseyirden beni etiketleyip olmadı bu durum altından veya Telegram : @orcun89 ,mail : [email protected] üzerinden de iletişime geçebilirsiniz. Umarım akışta paylaşıyorum diye rahatsız olan olmaz, oluyorsa da kusurabakmayın. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 38
Emre paylaştı.

Gözümüz aydın, #AMD 'nin yeni mimarisinde de Spectre benzeri güvenlik açığı haberleri düşmeye başlamış.

#HaftalıkGündemeMalzeme #Spectre #MeltdownSpectreyiUnutturma #akış

https://www.tomshardware.com/news/amd-zen-3-cpu-susceptible-spectre-like-vulnerability

BeğenFavori PaylaşYorum yap