#DualSense'i artık Windows 10 ve Windows 11 kurulu bilgisayarlarda da güncellemek mümkün. Kontrolcüyü sadece bilgisayarda kullananlar için güzel haber. Az önce bu uygulamayla başarıyla kontrolcümü güncelledim.

Uygulama Linki : https://controller.dl.playstation.net/controller/lang/en/fwupdater.html

Kaynak: https://twitter.com/PlayStation/status/1516657222188781568

BeğenFavori PaylaşYorum yap

DualSense'i PC de kullanan arkadaşlar bu yazılıma bir göz atsa iyi olur. Sadece belirli oyunlarda açılan özellikler bu uygulama ile rahatlıkla açılabiliyor.

https://github.com/Paliverse/DualSenseX

GitHub - Paliverse/DualSenseX: Connect your DualSense Controller, use Adaptive...

Connect your DualSense Controller, use Adaptive Triggers, Emulate Xbox 360 or DualShock 4 through USB or Bluetooth on PC - GitHub - Paliverse/DualSenseX: Connect your DualSense Controller, use...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
paylaştı.

Günün fıkrasını anlatıyorum arkadaşlar #turknet almayın, aldırmayın. Net

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 46

Ankara'da yaşayanlara soru, şu an ankarakart yerine kredi kartımızı kullanabilir miyiz? Malum Hes kodu zorunluluğu geldiği için kaldırılmış olabileceğini düşündüm.

Şehri ziyaret edeceğim için hiç ankarakartım yok, sabahın körü olduğundan da bulabilir miyim bilmiyorum. Başkasından da istemek sıkıntı olabilir hes kodu tanımlamasından ötürü

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11

Alıcı ödemeli kargo için kurye çağırabileceğimiz kargo firması var mıdır?
Bir başka deyişle, karşı taraf tarafıma dosya gönderecek ama kargo ücretini sadece kendim teslim alırken ödemek istiyorum.
#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Hafta içinde fotokopiciler veya kırtasiyeler açık olacak mı? Birkaç evrak çıkarmam gerekiyor. Açık değilse nasıl halledebilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herkese selamlar. Geçen buradan ismini hatırlayamadığım birisi bir Türkçe köşe yazısı sitesi paylaşmıştı gündemle alakalı haftalık yazılar oluyordu, en önemlisi sadece kayıt olunca o yazılar okunuyordu. Eğer okuyorsan, sitenin linkini kaybettim paylaşırsan sevinirim.

Edit: Bulundu. https://read.apos.to/

BeğenFavori PaylaşYorum yap
paylaştı.

Powerbank dediğinde böyle olur =)

https://www.youtube.com/watch?v=PsZy78J8uFs

TELEVİZYON ÇALIŞTIRAN POWERBANK Mİ OLUR ? PHILIPS DLP5724AB 24000 mAh

Bu videomda Philips marka 24000 mAh powerbank'i inceledim. Bildiğiniz tam powerbank'leri unutun. Üzerinde bildiğiniz 220v priz var. Televizyon çalıştıran pow...
BeğenFavori PaylaşYorum yap