Klavyemin üzerine yağ döküldü. Ben de klavyeyi söktüm. İçini bir güzel temizledim. Tuşların olduğu kısmı da (tuşlar ile üst kasa birleşik) deterjanla bir güzel yıkadım. Ancak artık tüm tuşlar basarken gıcırdıyor ve takılıyor. Buna yapılabilecek birşey var mı yoksa klavye çöp mü oldu?

(Klavyem fotoğraftaki klavyedir)
#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 16

Bir süre önce ucuz kargo kodu satıcısı aramaktaydım. Açtığım konuya (https://teknoseyir.com/durum/1571191) gönderilen adam ile iletişime geçtim. 0.3 desi kargo için 38 lira fiyat çekti. Ben de ne yapsam diye düşünürken aklıma dolap uygulaması geldi. Dolaba ürün koydum, başka bir hesaptan da satın aldım (15 lira kupon vardı, onu da kullandım alırken). Dolabın kâr payı vs derken bana sadece 16.5 liraya mâl oldu, gönderdim kargomu. Burada da paylaşayım dedim. Belki birinin işine yarar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Monster'dan bir notebook almayı planlıyoruz. Peşin fiyatına 8+4 taksit fırsatı varmış ancak bunun ne olduğunu tam olarak anlayamadım. Bildiğimiz 12 ay taksit mi olacak yoksa başka birşey var mı?
https://www.monsternotebook.com.tr/monster-yapi-kredi-world-kart-kampanyasi/

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İnsaf be. Worms 250 lira.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu James Web teleskobu hiç bizim güneş sistemindeki gezegenleri çekmeyecek mi? Ara ara bakıyorum ama hiç ses seda yok. Ben gezegenleri çok yüksek çözünürlüklü olarak görürüz demiştim ama hep uzak yerleri çekiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir ara donanımhaber üzerinden kargo kodu almıştım. 5 liraya göndermiştim kargomu, gayet de memnun kalmıştım. Şimdi tekrar araştırayım dedim ancak pek çok satıcı peydahlamış. Hangisinden aldığımı bilmiyorum. Bir öneriniz var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Better Call Saul dizisinde sağdaki adam çok tanıdık geldi. Biraz araştırdım Far Cry 3'teki Vaas'mış 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Düzenleme: Sorun olmuyormuş.
Bugün diş hekimine gittim. 4-5 adet çürük varmış. Birisine kanal tedavisi yaptırdım. Diş hekimi tekrar randevu bulursan gel dedi. Bugün saat 15:10'a randevu buldum. Aynı gün içinde tekrar gitsem bir sorun olur mu acaba? Ağzımın uyuşukluğu da hala geçmedi. Diş hekimi arkadaşlar varsa bir yardımcı olabilir mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap