Mevcut yönetimi pek sevmiyorum ama muhteşem olmuş. İstanbul'da değilim ancak orada olsaydım kesinlikle ilk fotoğrafa müsamaha gösterene oy vermezdim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

iPad üzerinden ilk çizim denemem. 2D oyun arkaplanı gibi düşünerek çizdim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İpad 12.9 almaya karar verdim. Almaya çalıştım ancak vakıfbank güvenlik sebebiyle reddetti. Bankayı aradım, talep oluşturdum. Saat 22.00 gibi bloke kalkar alırsınız dedi. 22.00'da denedim olmadı. Araya işler girdi, 01.00'da denedim olmadı. Bankayı tekrar aradım. Mesai saatleri dışında bu güvenlik blokesi kalkmaz, size yanlış bilgi vermişler dedi. Sonrasında yapıkredinin limitini artırıp oradan almak istedim, yapıkredi başka bankada yüksek limitim olduğu için reddetti. Artırmak istediğim limit de sadece 8 bin kadar. Vakıfbank'ın limitini düşürdüm, yapıkredininkini artırmaya çalıştım ancak yapıkredi yine reddetti. Meğer 15 gün beklemek gerekiyormuş. Sonuç olarak tableti alamadım, bayağı bir limitten de oldum. Şimdi Vakıfbank limit artırımı talebimi de reddediyor. Apple en son dolar 28.9 iken zam yapmıştı. Önümüzdeki 1-2 günde tekrar zam bekliyorum. İnşallah zam gelmeden alırım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 17 / 19

Meet the Super DVD: Scientists Develop Massive 1 Petabit Optical Disk

Kiss your storage woes behind thanks to a new technique that houses data in 3D.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yıllardır korsan photoshop kullanıyorum. Bugün fiyatına bir bakayım acaba ne kadarmış dedim. Ayda sadece 50 liraymış. Yıllarca boşuna korsan kullanmışım. Düşüncemdeki fiyatı aylık 400-500 liraydı. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 12

DÜZENLEME: Onedrive'ın masaüstü senkronizasyonunu kapattım ve düzeldi.

Sisteme virüs bulaşınca microsoftun kendi sitesinden en güncel windows sürümünü indirip format attım. Ancak masaüstü kendim yenile demedikçe hiçbir şekilde yenilenmiyor 🙁 Çok araştırdım, ne bulduysam yaptım ama nafile. Sizin verebileceğiniz herhangi bir tavsiye var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Uzaktan kumandalı araba için yaklaşık 7 volt verebilen pil lazım. 2 adet 3.7 volt değerinde, tanesi 2800 mAh olan pil ile 6 adet 1.2 volt değerinde, tanesi 2800 mAh olan pilin çalışma süreleri arasında bir fark olur mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

Steam hala neden zamlanmadı? O kadar parayı bir yalan uğruna mı verdik. Hiç harcamadığım paraları harcadım tekrar alamam diye.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 16

Enflasyona meydan okuyan tek ürün galiba kendisi. 1 sene önce 3000 liraya aldım, hala aynı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#OyunTavsiyesi #Factorio
Factorio, 0'dan başlayıp, madenleri işleyerek fabrikalar ürettiğimiz ve uzaya roket göndermek ile biten bir oyun. Oyun arayışı içindeydim, görür görmez heyecanla indirdim ve son 15 günde 90 saat oynadım. Gerçekten muazzam bir oyun. Tavsiye ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 17 / 19