Üstteki yorum bana ait ve gerçekten başıma geldi. Bu yerin 4 değerlendirmesi var ve hepsi 5 yıldız olarak gözüküyor. Benim yorumum neden adamdan sayılmamış?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 11
 • sayit seyhan @seyhansayit

  Bir esnafın yanında çalışan elemanlara yorum yazdırdığı gördükten sonra üç beş yorumu bulunan küçük işletmelerdeki olumlu yorumları dikkate almıyorum artık.

 • Mr. House @house

  Oradaki faydalı değil şeyine tıklayıp yorumun gözükmemesini sağlamış olabilirler. Google maps yorumlarında çok fena dolandırıcılık dönüyor kesinlikle buradaki puana yıldıza falan güvenmeyin.

  • Kreetwight @kreetwight

   @house yorum gözükmemesi için google'a direk başvuru gerekiyor. bu adamların öyle bişey yapacağını pek düşünmüyorum, ki o durumda da ırçılık, nefret söylemi gibi kriterler var. böyle bi yorumu kaldıramazlar. bi şekilde hata oluşmuş heralde.

  • Mr. House @house

   @kreetwight Yukardaki arkadaşlar da yorumun gözükmüyor dediği için öyle dedim hocam. Kriterleri neye göre belirleniyor pek bilmiyorum şahsen.

 • sawgent @sawgent

  Bu yorum ve yıldız sistemi hiç sağlıklı değil. Tanımadığın birisi gelip bir yıldız veriyor gidiyor. Adama bakıyorsun "Yerel Rehber" sıfatı almış ve bir sürü oylaması var. Üstelik seninle aynı yerde bile yaşamıyor. Mekan da öyle yol üstü uğranacak bir yer değil, eğitim kurumu. Bazıları kaldırtılabiliyor yorumların ama bazılarına ne derseniz deyin kaldırmıyor Google.

 • Metehan Öztürk @metehanozturk

  Bildiğim kadarıyla Google'ın puan sisteminde iki üst sekme var. 1. Genel Dünya. 2. Türkiye. Türkiye'den gelen yorumlar, eksi puanlar ayrı tutulurken, genel dünyadaki de ayrı tutuluyor ve birbirlerini etkilemiyorlar. Almanya'da yaşadığım ve Türkçe kullandığım için bu durumu ben fark edebiliyorum. Aynı uygulamanın Almanya'daki puanı ile Türkiye'deki puanı bir değil. Bizim Türkler "Yorumum üste gözüksün" diye 1 yıldızlar, randomlar, salak salak şeyler yazdığı için Google Türkiye değerlendirmelerini ayırdı. Ben de yorum yaptığımda Türk değerlendirmelerinde çıkmadığı ve değerlendirilmediği oluyor. Belki kullandığınız cihazın dilinden veya bulunduğunuz konumdan dolayı siz de böyle küçük bir sansüre uğruyor olabilir misiniz? Benim aklıma bu geldi, belki de hiç alakası yok bu dediğimin sizin konuyla ama söylim dedim.

Beyaz TV: Squid Game dizisinin müziği beynimizi kontrol mü ediyor?
Şaka değil, gerçek.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

İki adet monitör arasında fare geçişi olurken uyumsuz bir şekilde geçiyor. Soldaki ekran 1080P, sağdaki ise 1440P. Bu uyumsuzluğu giderecek bir uygulama var mı?
https://streamable.com/u3dzxg

Monitör fare uyumsuzluğu

Watch "Monitör fare uyumsuzluğu" on Streamable.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

Mediamarkt'tan 1500 liralık yazıcı alacağım. En ucuz orası ama daha önce hiç almadım. İade işlemlerinde sorun çıkabiliyor mu? Hizmetten memnun musunuz? #mediamarkt #onlinealisveris #canon #g3411

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_canon-megatank-g3411-yaz%C4%B1c%C4%B1-taray%C4%B1c%C4%B1-fotokopi-wifi-renkli-%C4%B1nkjet-yaz%C4%B1c%C4%B1-1181621.html

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@rockerdem Far Cry 6 için çalışma gelecek mi?
#FarCry #FarCry6

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bugün maddi değeri 12.000 lira olan bir fikir hırsızlığına kurban gittim. Büyük bir tecrübe oldu bana. Yakın arkadaş falan demeyin, fikrinizi hiçbir yerde söylemeyin, yaymayın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 13

Düğünde evlenememekten, yalnızlıktan bahseden şarkı çalmak🤦🏻

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Turknet'e abone olacağım. Referans kodu istiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap