merhaba arkadaşlar hanımın memleketine gitmesiyle tvlerden birini odama taşıdım 😀 böylece nvidianın 65″ ekran mantığının saçma olduğunu gördüm şuan önümde çok 65″lik bir dev var ve bu dev ile yakın mesafe çalışmak imkansız bu da nvidia nın yeni sistemini gereksiz ve anlamsız kılıyor. @gamsizm @hkellecioglu

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 16 / 20

meryhaba arkadaşlar bilgisayarımda ses sistemimle oyun açtığım da yada usb kulaklığımla ara ara cızırtı yapıyor ses driver güncel neden olabilir bu sıkıntı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İnternette turlarken çok acıklı ama bir okadar doğru bir yorum okudum. steam yorumlarında bir genç tam olarak cümlesine ” bannerlordsu beklemekten usandığım için bu oyunu almışım iyi ki de almışım ” cümlesini kullanmış. bu tek bir cümle emin olun taleworldsün oyunu çıkardığında oyuncular tarafından yiyeceği tokatın habercisi. normalde ingilizce yorumlar da da görürdüm ama bu kadar ilgimi çekmezdi. bu sefer gerçekten artık sahiplenen kitleyi de kaybetmeye başlamışlar. @gamsizm #Taleworlds

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

merhaba arkadaşlar , banished oyununu bilen bilir. bu oyun gibi başka şehir popülasyonunu kpontrol etme oyunu varmı tavsiye edebileceğiniz. teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

eskiden windowsta ses imlecine tıkladığımızda hangi program ses çıkarıyorsa tek tek kısıp açabiliyorduk artık yapamıyormuyuz bunu ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

merhaba arkadaşlar bilgisayarımda çok harika bir fotoğraf arşivim var yıllardır hepsi aylara göre gidicek şekilde ayarlandı ancak videolarım çok karmaşık durumda. photos2folders benzeri videolarıda klasörleyen bir uygulama varmı acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

televizyonda reklamlarla ilgili bir konuyu hangi birime şikayet edebiliyoruz varmı ülkemizde böyle bir denetleme kurumu ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Video da en beğendiğim şey adamın dürüstçe çipler yurtdışından demiş olmasıydı. Daha katedecek çok yol var ama adım adımdır.

https://youtu.be/4LmcCg8L9So

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Mert Kırımgeri @mertkirimgeri

    Çipler zaten yurt disindan olmali. O cipleri kullanip kendi devrelerimizi ve yazılımlarimizi tasarlamaliyiz. En süper durumda şu olur, çipin mimarisini biz ozellestiririz arm dan alip, onu Çin’de urettiririz filan max bu olur. Diğer durum mantıktan uzak. Çipi de biz uretelim filan muhabbetleri anca askeriye ve ufak tefek numune üretimi hariç olmaz,olmamali da zaten.