127 saatlik factorio denememden sonra roketi gönderebildim. oyuna tekrar başladım şimdi daha çabuk göndermek istiyorum internette gördüm adamlar 2 saatte gönderiyo.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Asus p1801 allinone pc mi satıyorum ilgilenen varsa yoruma yazabilir. tam kodu bu olduğu için linki burdan verdim. android 4.x bişey tablet modunun büyüklüğü epey işe yarıyor. odaya gittiğimde masaüstümü tablet olarak kucağımda götürmek de ayrı bir güzellik oluyor. fiyat olarak henüz netleştirmedim ama sahibinden de filan 3600lü rakamlar gördüm.
https://www.vatanbilgisayar.com/intel-core-i5-3350p-31-ghz-8gb-ddr3-1tb-hdd-2gb-nvidia-gt730-win8-184.html

ASUS P1801-B046K INTEL CORE İ5 3350P 3.1GHZ 8GB 1TB 2GB NVIDIA GT730 WIN8 18.4"...

Asus P1801-B046k Intel Core İ5 3350p 3.1ghz 8gb 1tb 2gb Nvıdıa Gt730 Wın8 18.4" fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
BeğenFavori PaylaşYorum yap

netflix: 41.99
google drive: 28.99
youtube premium: 16.99
spotify: 13.99
turkcell tv+ : 54.90

Arkadaşlar bu ay blutvden ayrılınca aboneliklerimi gözden geçirdim. Benim şuan için aylık olarak toplam ödedediğim para 156,70 tl ye ulaşmış. aslında diğer iptal ettiğim üyeliklerle önceden 250tl ye yakın para ödüyormuşum. bunu neden söylüyorum. 156tl eskiden bir telefon taksidiydi ve insanlar ödemekte zorlanırdı. aslında hiç aklımıza gelmeyen 10tl ne olacak ki diye kaç servise üye oluyoruz farkında bile değiliz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 26

Merhaba arkadaşlar burada çok güzel japon müzikleri paylaşan bir arkadaş var kimdi acaba o en son ıtsumo nando demo yu paylaşmıştı. Onu bulursak burada etketleyebilir miyiz

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10

google drive da aylık 2tb lık pakete tabiyim. ve 28.90tl ödüyorum. android telefonumla olan etkileşimi muazzam. ancak driveda bazı eksiklikler var klasörlemeyle ilgili bu yüzden şöyle bir araştırma yaptım hala en iyi servis kesinlikle google drive.fiyatları size yazayım . bunlar yıllıkta aylık değil direk aylık fiyatları.
Google drive 2Tb : 28.90tl/ay
one drive 1Tb: 40.90tl/ay ---- office 365de geliyor içinde ama 2tb seçeneği ekstra 1 kezdaha satın alınıyor
yandex disk 1tb : 10dolar = 56tl/ay
dropbox 2Tb : 10dolar=56tl/ay
amazon cloud drive 2TB: 56tl/ay

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • rf12 @rf12

  1 senede 2 tb harddisk alacak kadar ödeme yapıyorsunuz bence fiyat yüksek

  • BURAK ADAGÜN @burakadagun

   Sadece dosya saklama olarak bakarsanız öyle. Dosyalara her an erişmeniz gerekiyorsa düşünülebilir.

  • airboss @airboss

   @burakadagun O zaman da NAS cihazlarına yönelinebilir.

  • steelfiist @steelfiist

   işlerimi sürekli olarak yurtdışı yurtiçi olarak uzaklardan yönetmem gerekebiliyor. fotoğraf proje video olarak. ayrıca nas cihazım var ama sadece yerel yedek için var. herşeyim birbiriyle senkronize olmalı. ben projenin bir yerinde birşey değiştirdiğimde herkes görebilmeli. nas cihazım var şahsi kullanımıma drive ı ise işte kullanıyorum. çok güzel bir sistem kurdum iyi işliyor. sadece klasörleme google drive da web arayüzünde çok sıkıntılı. birde yeni format attığınızda klasör tanıtmak zor onun dışında sorun yaşamadım. @airboss @alperenxx @burakadagun @rf12

GFW Fires

Browse current active fires and sign up for alerts, or layer data to create custom maps showing forest use, conservation, land cover, air quality, and satellite imagery.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

eğer netflixe sansür gelirse kapatırım abonelikten de çıkarım. televizyon izlememe sebebim sansür. turkcell tv+ kullanıyorum birsürü film var içinde izlememe sebebim sansür. ben bir birey olarak ister küfür izlerim ister cinsel içerik izlerim. allah belasını versin artık bunların. çocuk modu denen birşey var. siz uçkurunuza sahip çıkamıyorsanız bize ne . oğlana damacanaya kıza hayvana ne varsa hallenmenizi filmleri sansürlemek mi engellicek. öfkemden duramıyorum resmen. insanların her alanda özeline burunlarını soktular fişlediler daha ne olacak artık kiminle ne kadar yattığımıza da kota mı getiricekler. bu hafta 2 kere sevişme hakkınız var diye. yeter artık be . resmen iran devrimini yaşıyoruz . resmen o insanların zamanında yaşadığı yavaş yavaş sindirme politikasını yaşıyoruz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

teknoseyir yorumlarını ve durumlarını en toplu şekilde silmenin kolay yolu varmı acaba

BeğenFavori PaylaşYorum yap