Hadi geçmiş olsun Enpara "Havale ve EFT" ücretlerine zam yapmış. 🤔🧐😲

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 13

LCD televizyon bozulunca içine yakından bakmak istedim. Taşıma sırasında iç paneli çatlamış. Dışarıdan belli olmuyor fakat televizyonu açınca catlaktan dolayı kullanılamaz bir goruntu oluşuyor.

Çok eski bir LG modeli. 47' olması lazım. Çalışma prensiplerini az çok bilsemde yakından bakmak daha güzel oldu. Elektronik devrelerini çekmedim artık onları her yerde görüyoruz fakat ışığı sağlayan lambalar çok hoşuma gitti ince uzun bir şekilde. Paneli aldıktan sonra güzel bir aydınlatmalı çerçeve olabilirmiş fakat çok kaba olacağından uğraşmak istemedim.

Tamiri mümkün degil. Panel değişimi televizyondan pahalı. O nedenle yeni bir model bakacağız anneme. N11 yada Black Friday indirimlerini bekliyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Uzun süredir sonu
@ hotmail-notice.appspot.com
olan adreslerden günde 20 defaya yakın spam mail alıyorum. Outlook hesabımın spam klasörü doluyor. Buna bir çözüm var mı?

Edit: Outlook üzerinden şöyle bir kural oluşturdum ama umarım işe yarar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Taşındığım adreste Türknet hizmet vermiyor. Fiber Altyapı varmış sadece. Türk Telekom altyapısı sanırım. Hangi firmadan açtırsam rahat ederim. Millenicom düşünüyorum. taahhüt istemediğim için. 35 Mbps 88 TL

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 16

Güzel test. Ayrıca ekran parlaklığının ne kadar fark ettiğini de gösteriyor. Yüksek parlaklıkta kullanırken Light Mode çok daha fazla güç kullanıyor.
https://www.youtube.com/watch?v=qbxdHpD5jWw

Dark Mode vs. Light Mode Battery Test

✭ Follow on Instagram: http://instagram.com/phonebuff ✭ Rules and Details: http://www.phonebuff.com/rules Battery test comparing Dark Mode and Light Mode to ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Green Man Gaming'den GTA V ilk çıktığı zaman Pre Order yapan var mı acaba? Bende oradan aldım diye hatırlıyorum fakat ödeme geçmişinde göremiyorum. Sizde bi kontrol eder misiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gmail beni şaşırtıyorsun 😮

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Forza Online lobi gibi yarış 😀 16 araçtan kaç tanesi kaza yapabilir sorusuna net bir cevap 😀
https://www.youtube.com/watch?v=G_zvUiEeF2Q

BeğenFavori PaylaşYorum yap