Selamlar,

Mi 9T 64gb verip Iphone 11 128gb alabileceğim bir takas teklifi var elimde.

Benim Mi 9t kozmetik olarak iyi durumda. Alacağım Iphone kırmızı renk. Kasada ufak çizikler ve 1-2 düşme kaynaklı darbe izi var. Fatura yok. Kutu var. Alacağım kişi de arkadaşım. Cihazın 2. sahibi. Yine o da birinden iş karşılığı almış. Yani benim alacağım kişi ilk sahibi değil. (Bu durum sorun oluşturur mu?)

9000 TL takas bedeli ödemem gerekiyor. 2 taksit ile ödeyeceğim için yine avantajlı görüyorum.

Siz ne düşünüyorsunuz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10
Volkan Ekmen paylaştı.

TeknoSeyir 12 Yaşında! / Çekim Hataları 2022-2023

TeknoSeyir'in her sene Mart ayında yayınladığı çekim hataları, 2022-2023 yılları görüntüleri ile karşınızda.Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılı...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

Bu bir derdini seveyim postudur.

Eskiden ne güzel bazen elektrik gider 1-2 saat gelmezdi. Mumları yakar hep beraber otururduk. Bazen keşke elektrik gitse de yine öyle otursak diyorum. Mumun loş ve dalgalanan ışığı çok güzel oluyor. Hatta elimizle, mum ışığından faydalanarak duvara tuhaf gölgeler de yapardık.

Ne güzel günlerdi be...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 24

Meraklısına. Matchbox arabalar 30 TL

Çok fazla model vardı ben birkaç tane fotoğraf çektim.

Yer: Ankara / Gimsa Market

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar.

Pazartesiden beri buralarda değildim. Dedemi kaybettik ve Batman'a geldim ilk uçakla. Bugün de taziyemiz bitti ve döndüm eve doğru gidiyorum. Teknoloji ve Bilim Notları ile Twitch yayınları bu nedenle aksadı. Yarından itibaren normal tempoya dönüyoruz.

Hazır yeri gelmişken doğunun sevdiğim özelliklerinden biri olan taziye kültüründen bahsetmek isterim. Belediyenin ve özel oluşumların açtığı taziye evi denilen mekanlar var. İçeride taziyeye gelenleri ağırlamak için erken ve kadın ayrı olmak üzere alanlar var. Belediyenin olanını tutarsanız; çay, su, 2 öğün olarak 100 kişiye kadar yemek servisini ve bunları dağıtacak personeli belediye sağlıyor. Taziye evi içinde ücret almıyor. Bu vesile ile taziyeye gelmek isteyenler gelip bı çay içip duasını edip gidebiliyor. Taziye sahibi de evinde bu işlerle uğraşmıyor ve uzaktan gelenlerde dahil olmakla beraber ev halkı için yemek derdini çözmüş oluyor.

Taziye mesajlarınız için önden teşekkür ederim. Bu dünyadan göçen sevdiklerinizin mekanı cennet olsun. Amin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap