Xiaomi telefonlarda bulunan Vlog modu çok güzel iş çıkarıyor. Her telefonda yok ama yenilerde var aklınızda olsun. Benim çektiğim cihaz Mi 9T modeli.

Daha önce de bir örneğini paylaşmıştım.
https://teknoseyir.com/durum/1396244

Buda geçenlerde çektiğim farklı bir tane. Instagram gibi yerlere atmak için com basit ve işlevsel. Hanımın en sevdiği özelliklerden biri bu. Onun Redmi Note 8 cihazında yok. Benim telefonu istiyor o yüzden 😅

Dikkat: Eser miktarda yemek görüntüsü içerir.
https://streamable.com/wv2hqh

Black7Bodrum - Mi 9T Vlog Mode

Watch "Black7Bodrum - Mi 9T Vlog Mode" on Streamable.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

BİM'de satılan Dost yoğurt.
Solda görülen 08.08.2021 SKT bulunan yoğurt. Sağdaki ise 15.08.2021 SKT tarihine sahip yoğurt. Yani aralqrinda 1 hafta üretim zinciri farkı var. Yeni gelen partide 1000'de 2 oranında süt yağı azalmış.

Şimdi bu olayı 2 farklı açıdan yorumlayabiliriz. Ya gerçekten her partide sütün kalitesi değiştiği için oran farklı oluyor ve bunu doğrudan belirtiyorlar. Yada gizli zam dediğimiz olay var ve süt yağı oranı bundan sonra hep böyle olacak.

Bu arada ikiside tam yağlı yoğurt diye satılıyor. Bildiğim kadarıyla %3.8 oranına kadar tam yağlı yoğurt diye geçiyor. Yani çizgi dışı bir durum söz konusu değil.

Genelde marketlerde böyle şeyler dikkatimi çekiyor. Ambalaj üstü yazılarda güzel bilgiler var. Gramaj hilelerine falan dikkat ediyorum. Buda gözüme ilişti paylaşayım dedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 16

🔴 Yeni Sonuncular Aranıyor 🏎 !çekiliş !hi2games

https://www.twitch.tv/zisegned

Hadi F1 2020 sürmek, izlemek isteyenler gelsin. Çekilişte var daha ne olsun.

zisegneD - Twitch

Dengesiz bir kişilik olan ben buralarda yeniyim.Discord'da deli adamlarla beraber ne bulursak onu oynuyoruz.Genelde FPS severim ama dedim ya bu adamlar deli ne oynayacağımız belli olmuyor. Buraya...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

FEZ'i bitirmenin haklı gururunu yaşıyorum. %209.4 oranında bitmiş oyun (Daha üstü yok 😁)
10 saat sürdü ve gerçekten yorduğu bulmacalar oldu. Bazılarını bitirmek için internetten yardım alsam da bitti ya ona da şükür.

Daha önce de 14 saatte %164 küsur bitirme oranına ulaşmıştım ama bırakmıştım. Yıllar sonra tekrar dönmek çok güzel oldu.

Tasarımcı Phil Fish mükemmel bir beyne sahip. Tasarladığı bölümler olsun grafikler olsun. Sonradan eklenen oyunu başka boyuta taşıyan özellikler olsun çok keyif aldım. Oynamayanlar varsa bulmaca ve platform türü için kesinlikle tavsiye ettiğim bir oyun.

Şimdi aklımda Antichamber var. Onu da oynayıp yarım bırakmıştım diye hatırlıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Akşam F1 2020 sürecek var mı?
Sıralama turlarindan sonra buluşalım diyorum. Malûm şampiyonayı bayramdan sonraya erteledik. Bari normal sürelim

BeğenFavori PaylaşYorum yap

2. doz iyi yamuttu beni. Dün oldum. Dün gece uyutmadı. Ateş ve kol ağrısı yaşadım. Bel ağrısı da oldu ama başka yerde yatmistim onun etkisi mı bilmiyorum.

Şimdi evde dinleniyorum. Ateşim ufaktan var gibi, kol ağrısı devam ediyor. Bel ağrım da biraz azaldı. Parol içtim bı tsne onun etkisi var mı ondan da emin değilim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11

Bayram önü Engelleri Kaldırma Hareketi'ni başlattım.

Herkese tekrar Merhaba 🙋‍♂️

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 25