Bu da başka bir çözüm. İhtiyaç bölümünü falan her şeyi kenara bırakınca güzel bir mühendislik günün sonunda. 👍

https://youtu.be/UCrZZ1aNkAc

Trying OPPO’s First Rollable Smartphone!

OPPO X 2021 Rollable Phone Hands-OnMore tech news and reviews at -- http://www.yugatech.com⬇⬇⬇Facebook: https://www.facebook.com/YugaTechTwitter: https://www...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

https://www.akakce.com/

gayet başarılı bir site benim gözümde. Kategori ayrıma gibi işlevlerini geçtim site çok düzgün çalışıyor. Hız olarakta inanılmaz başarılı. Sitenin ilk açılışından içerisinde arama yaptıktan sonra karşınıza gelen şeçenekleri sunması ve fiyata yada satışa göre tekrar listelemesi gayet iyi.

Güncelleme sıklığı ve başka sitelerden bilgileri göz önüne aldığımızda arkasındaki yazılım ekibinini takdir etmek lazım. Benim işimi gördü aradığım ürünü ucuza bulmakta.

Ne Nerede En Ucuz Akakçe'de

Cep telefonu, televizyon, parfüm, bebek bezi, süpermarket ve binlerce kategorideki milyonlarca ürünü en ucuz fiyata bulun, gerçek indirim ve avantajları Akakçe ile yakalayın!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • sawgent @sawgent

  Benim kullanımımda karşılaştığım negatif yönleri;
  - Mobil uygulaması kötü çalışıyor. Benim listeme eklediğim fiyatın altına inmese de fiyatı düştü diye bildirim yolluyor. Her sabah rutin 2-3 ürün için bildirim geliyor. Lüzumlu yada lüzumsuz.
  - 2-3 kere sitesinde fiyatın 4-5 saatte güncellenemediğine şahit oldum. Kendim gezerken fiyat düşüşünü görüyorum ama daha orada güncellenmemiş. O sırada bazı ürünler bitiyor zaten.
  - Bazı ürünleri tek bir site için ayrı listeliyor. Hepsi aynı ürün aslında ama 4-5 tane farklı fiyat girdisi oluşturulmuş.
  - Raporlama sistemi yok. Yanlış ürün bilgisi, aynı ürün, fiyat düşüşü/yükselişi gibi şeylerin pratik şekilde raporlanabiliyor olması gerekli.

  • Hamdi @hamdi

   Dün uzun zamandır beklediğim bir ürün için bildirim geldi. Gelir gelmez açtım almak için ama stok bitmişti. Baya gecikmeli geliyor bildirim evet ama normal. Anlık olarak işlemeleri çok zor. Belki premium üyelik gibi birşey yapsalar olabilir.

 • KRAK3NN @passenoir

  Bazen en ucuzunu bulmuyor ama iş gören bir site.Aktüel kısmı da fena değil

 • ad33p @ad33p

  Peki sana ve diğer arkadaşlara da ben sormuş olayım, hesap açtınız mı akakçe ya da cimri vs gibi bir sitede? Her seferinde üstte görüyorum giriş yap vs diye ama hesap açmak için bir neden bulamıyorum. 🙂

 • Orcun @orcun

  Eksiklerini sıralayım. Eskiden biraz daha iyidi ama şimdi çok kötü.

  1. Akakçe de sıralanan sitelere eskiden güveniliyordu işte garip garip siteler falan fişmekan, artık güvenilmiyor çünkü sorun yumağı ve hala önermeye devam ediyorlar.

  2. Akakçe üyeliğiniz varsa ve akakçe aracısı ile alışveriş yaparsanız evet firma sizi koruyor ancaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak olumsuz bir durumda hiçbirşey yapmıyor. Mesela tamam satıcı malı yollamadı vs dolandırıcıymış mal yok ortada firma da yok vs. ne oluyor yoru myapacaksınız o böyle profili satcının 9.7 100 tane yorumun 80'i 90'ı olumlu 1 tane olumsuz yorum yazın YAYINLANMIYOR.

  Ben o yüzden artık akakçe harici epey vb sitelere de bakıyorum.

Bu akşam TeknoSeyir Twitch yayınında Murat Abi ile kan 🩸 gövdeyi götürebilir hazırlıklı olun. Back 4 Blood için hazırlıklar yapıldı. 4. olmak isteyen oyunu hazır biri varsa haber etsin gece boyu beraber oynayalım.

Yayını kaçırmamak için takipte kalın... 👍

http://www.twitch.tv/teknoseyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Akşam kimseye söz vermeyin Efsane Kadro ile Warzone var. w/ Murat Abi, Ferdi, Furkan

Ayrıca yeni gelen ekipmanlar ile artık çok daha rahatız. Ayrıntılar için 21.00'da Twitch'te buluşalım.

http://www.twitch.tv/zisegneD

zisegneD - Twitch

Dengesiz bir kişilik olan ben buralarda yeniyim.Discord'da deli adamlarla beraber ne bulursak onu oynuyoruz.Genelde FPS severim ama dedim ya bu adamlar deli ne oynayacağımız belli olmuyor. Buraya...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

🎉🎊🎉 Yeyy... Dün doğum günümdü; doğum günü hediyem de fotoğrafta. 🎁

İşe gidip gelirken metroda zamanım daha iyi geçecek artık. 500 küsur sayfa. Günde 50 sayfa okusam 10-15 güne bitiririm sanırım. İlk 50 sayfası bitti bile. Tam bir Andy Weir kitabı gibi başladı ve öyle gidiyor. Marslı kadar iyi mi bilemem ama Artemis'ten daha iyi olduğunu düşündürdü şimdiden.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Windows 11 şaşırtmaya devam ediyor beni. 👍

Güzel özellikler kullanışlı arayüzlere eklenmiş. Pencere tam ekran yapma tuşunun üstüne gelirseniz bir menü açılıyor ve pencereyi nereye konumlandırmak istediğinizi seçebiliyorsunuz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 27

Windows 11 bluetooth kulaklık sorunu.

İş PC'sinde denemek için windows 11 geçtim. QCY T5 model bluetooth kulaklık çalışmıyor. Eşleşme sağlıyorum, ses ayarlarından çıkış aygıtı olduğunu da emin oluyorum ama bir türlü ses alamadım. Bana özel bir sorun mu emin değilim ama böyle bir kullanım senaryonuz varsa Windows 11 geçmeden önce bi araştırın derim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap