Forza Online lobi gibi yarış 😀 16 araçtan kaç tanesi kaza yapabilir sorusuna net bir cevap 😀
https://www.youtube.com/watch?v=G_zvUiEeF2Q

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gecenize biraz neşe katalım.

Köpek benim. İsmi Black, evet Black. 2 yaşında. 1 hafta kadar önce yavruladı tam 7 tane. Şimdi onlara güzel bir yer yaptım. Biz ona; o da yavrularına bakıyor. 6 tanesi bembeyaz. 1 tanesinin üstünde kahverengi kalp şeklinde lekeler var. Onun adı "Latte" oldu. Diğerlerinin ismi yok daha çünkü ayıramıyoruz birbirinden. 😅

Kedilerde mahallemizin kedileri. O da yavruladı 15 gün oluyordur. Onlarda çok tatlı sağda solda koşuşturma aşamasına geldiler. 3 tane de onun yavrusu var.

Biraz daha resim görmeniz için link bırakıyorum.
https://photos.app.goo.gl/mn4fRDsREz7Q9w3x6

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dokunmatiği arızalı bir Xiaomi mi8 cihazım var. İçindeki bilgileri pcye aktarmak için dosya aktarım moduna almam lazım ama ekran çalışmadığı için yapamıyorum. Bunun için bilinen bir yöntem yada başka bir tavsiyesi olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 9

#Formula1 #MonacoGp #Monaco
Etkilenmemek imkanız. Bunu hep beraber yaşamamız lazım.
O zamanlara ait ayrıntılar paylaşmak isteyen varsa lütfen konuşmaya devam etsin. Ayrıca yorumları da okumanızı tavsiye ederim.
https://www.youtube.com/watch?v=sCv-dIFGcd0

Monaco Grand Prix 1962 - High Quality footage - Flying Clipper

High quality 70mm footage of the 1962 Monaco Grand Prix. Part of the 1962 German documentary Flying Clipper aka Mediterranean Holiday - available on 4k UHD B...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Buradan üniversiteyi yeni kazanmış veya mezun olmuş arkadaşlara hayatta çalışırlarsa gelemeyecekleri yer olmadığını göstermek istiyorum.
Bende çok zorlu yollardan geçtim ama sonunda başardım.
Ayrıca @brave e sevgiler kim daha zengin tartismayalim 😎
https://streamable.com/trn8m

Streamable - free video publishing

Check out this video on Streamable using your phone, tablet or desktop.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 11

MFÖ - Sude - TRT Müzik Akustik

TRT Müzik - İçindeki Sese Kulak Ver! TRT Müzik ile ilgili en güncel videolar ve gelişmeler için hesaplarımızı takip edin! Facebook: https://www.facebook.com/...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu yıl kurban işini Migros yada Carrefoursa'ya bırakayım diyorum. Daha önce deneyimleyen oldu mu? Büyük baş hisselerde Ortalama 1400 TL bir fiyat var ve 20 KG kemiksiz et geleceği söyleniyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 22
 • Denizhan @bontequie

  Kilosu 65-70 lira ise pahalıya mal oluyor. Eskiden kurban kesilince marketten daha ucucza gelirdi.

 • KUTALP @kutalp

  Acayip saçma değil mi? Kilosu 75e geliyor. Dini açıdan zaten fail. Nerden tutsanız elde kalıyor.

 • Kendi Fikri @kendifikri

  Dini bir vecibe olarak yapıyorsanız migrosu vb marketleri.tavsiye etmem. Şehrinizde mutlaka kasaplar ahır sahipleri vb vardır. Onlara yazılın. Ayırıp poşetliyorlar onlarda.

 • Master @master

  "Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu Üyesi Mehmet Kapukaya, kurbanlık alacak vatandaşların alkol satışı yapan yerlerden bu alışverişi yapmamaları konusunda açıklama yaptı.

  Yeni Akit'e yaptığı açıklamada "Duyarlı bir Müslüman Allah'ın yasakladığı alkolün ya da haram maddelerin satıldığı bir yerden alışveriş yapmaz" diyen Kapukaya, şöyle devam etti:

  "Cenab-ı Hak Kur'an-ı Kerim'de şöyle buyurmuştur: 'Ey iman edenler. Şüphesiz ki içki, kumar, dikili taşlar, fal okları şeytan işi birer pisliktir. Bunlardan kaçınarak uzak durun ki feraha eresiniz."

  Müslümanlara, kurban alışverişinde alkollü satış yapan bazı zincir marketlerden uzak durmaları tavsiyesinde bulunan Kapukaya, şunları söyledi:

  İnsanlar, Cenab-ı Hak'kın kaçının dediği bir yerden alışveriş yapıyorlarsa bu doğru bir tercih değildir. Tabii ki kurbanlık alışverişi için de doğru bir tercih değildir. Müslümanların kurban alışlarında buraları tercih etmemeleri gerekir.

  Müslümanların Cenab-ı Hak'kın yasakladığı bir şeye parasal anlamda destek olmaması lazım. Her Müslüman ticarette dikkatli davranarak temiz ve düzenli olmalı."

Garanti Bonus Kredi kartımdan 124 TL Yıllık Aidat kesilmiş. Aradım kabul etmiyorum iptal edin dedim. 6 ay kapatmayın 35 TL bonus verelim dediler. Dedim komple kartı kapatın bonusuda kartta sizin olsun.
124 TL
bir adet 100 TL bir adet 20 TL dört adet 1 TL
124 TL hiçbirşey yapmadan Asgari ücretin %6.2'sine denk gelen bu meblayı talep ediyorlar. Resmen soygun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 17