Soğutucuyu çekip sökünce gelen pişmanlık hissi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 21

Volkswagen Passat Sedan, Türkiye'deki satış listesinden kalktı
Passat, Avrupa'da olduğu gibi en azından bir süre daha station wagon gövde tipindeki Passat Variant ve Passat Alltrack versiyonlarıyla satılmaya devam edecek. Marka SUV grubuna ağırlık vermiş durumda. Grup, sedan arayanları ise Superb'ye yönlendirme yapıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 13

Şok: Aşırı düzenli ve temiz bir marketimdir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 12
 • Krycek @krycek

  Üç harfli marketlerde çalışanlar, kutuları parçalayarak açmaya alışmışlar.

 • Ümit Büyükyıldırım @umit2050

  Bu tarz ucuzluk marketlerinde genellikle son derece yetersiz personel çalışıyor. Aynı anda hem mal getiriyor, rafa diziyor ve kasaya bakıyorlar. Bu yüzden özensiz olmaları hız açısından anlaşılabilir bir durum. Fotoğraftaki ekstra dağınıklığın nedeni muhtemelen market arabalarının o dağınıklık arasıdna kartınları vs. önüne katıp sürüklemesi. Benzer bir durumu ben de BİM'de görüp sinirlenmiştim, kartonlardan geçemiyordum. Sonra aynı kişinin kasaya da baktığını görünce durumu anladım. CarrefourSA'larda böyle bir manzara göremezsiniz kolay kolay çünkü orada epey bir personel çalışır. Çok iş için az personel çalıştırırsanız işin kalitesi düşer. Bu kural her zaman geçerli.

 • ScKn @scknn

  Koca mağazayı 2 adama bırakırsan ve bu 2 adamın hem mal kabul yapması hem paletlerden ürün ayıklamasını istersen hem reyon yapmasını hem sayım yapmasını hem SKT (Son kullanım tarihi) kontrolünü yapmasını istersen hem iadelerle uğraşmasını hem de kasaya bakmasını istersen böyle olur gayet normal.

 • AB9 @sqn

  vatandaş tepki gösterirse elbet dikkat ederler. çoğu tüketici artık çoğu üründe migros ile 3 harflilerin fiyatlarının aynı olduğunu farkedip bir tık daha kaliteli hizmet için migros'u tercih etmeye başladı. özellikle enflasyon paketine dahil ürünler özelinde zaten fiyat tekeli mevcut. hatta bazen kampanyalarla altına da inebiliyor, örnek:

  un: https://www.akakce.com/un,1,6.html
  şeker: https://www.akakce.com/seker,1,6.html

  • ScKn @scknn

   @sqn vatandaş tepki gösterdiğinde orada elemanın onca yük altında kalan elemanın laf duymasından başka bir şeye yaramıyor. Böyle şikayet edince gerçekten aaa personel alalım hemen mi deniyor sanıyorsunuz. Tek olan gidip fırça atıyor asgari ücretle 10 ayrı adamın işini isteyen müdürcük.

Market Katalogları ve İndirimlere Bakış Attığımız, Ürün Tavsiyelerinde Bulunduğumuz F/P yayın serisinde saat 21.00 itibariyle yayındayız. Bekleriz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Azazil @azazil

  Hotwheels toplama bataklığına düştüm. Bim, Şok vs gelirse klasik modeller ( öyle yok dinazorlu yok hamburgerli modeller degil yani düz bizim bildigimiz arabalardan) beni etiketleyebilir misin? Tabi unutmazsan yani.

  • Yasin @yasin

   Geçmiş olsun. Şokta 25 liradan var şuan. DR 23 liraya indirdi sanırım. 30 liradan ise diğer tüm zincir marketlerde bulunabiliyor. Düz model diye ayrım yok koli gelirken hem düz hem egzotik çıkıyor kolilerden.

  • Azazil @azazil

   @yasin teşekkür ederim hepsini gezdim bölgemdekilerin ama aynı modeller duruyor surekli. Onlar da garip garip arabalar. Bir tek işte yeni şoklara gelmis dün. Onlardan 2 tane denk getirdim o kadar. Eğer ilanlara düşerse yeni kutu geliyor demektir sanirim.

Yasin paylaştı.

Merhaba, bir süredir sitede aktif değil ama tanıyanlar vardır. Sevgili mstfanar'ı ( şu anki nicki @sequoia sanırım) kaybettiğimiz haberini aldık.
Teknoseyir.com'da tanışmış bir grupla telegram üzerinden uzun süredir iletişim halindeydik.
Allah rahmet eylesin.

Pazar günü İzmir'deki kabrini ziyaretine gitmek isteyen olursa telegram üzerinden @hem_sir'e mesaj atabilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 37