6 yaşından beri Macgyver izlediğim doğrudur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir monitör arayışındayım, çok fantastik olmayan fiyatlı, full hd, renkleri doğru verebilen, 24 ya da 26 inç, digital girişli olan. Pivot özelliği olursa da güzel olur. Ne önerebilirsiziniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Trendyol hesabıma girilmiş, steam kodu alınmaya çalışmış, papara sanal kartım kayıtlıymış steam kodu alınmaya çalışmış önce 100 lira, sonra 10 lira, alınamamış. Şifreyi değiştirdim kartı sildim, trendyola açık oturumları kapatın dedim anlamadılar. Merak ettiğim, şifrem mi sızmıştır, bir arkakapıdan mı girilmiştir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Hawsi @hawsi

  E-posta şifre uyumunuz güvensiz başka sitelerde de aynı kullanılmış da olabilir. Geçmiş olsun.

 • Outrun @outrun

  Aynı şifreyi kullanıyorsunuzdur birden fazla yerde. Saldırılardan birinde bilgileriniz vardır, artık hangi site kaptırdıysa o sitedeki email ve şifreniz trendyol giriş bilgilerinizle aynıdır. Saldırgan diğer sitelerde denemiştir aynısını kullanmış mısınız diye. Trendyol'da tutturmuş ve girmiş.
  Şuradan trendyol'da kullandığınız email adresini kontrol edin, hangi saldırılarda açığa çıktığını görün: https://haveibeenpwned.com
  Ayrıca şifre yöneticisi kullanıp bütün şifrelerinizi farklı yapmalısınız.
  Bu kırılan şifrenizi veya yakın kombinasyonlarını başka yerlerde de kullanıyorsanız hepsini değiştirmelisiniz.

  • Kanan_Jarrus @kananjarrus

   Sağolun uzun uzun yazmışaınız, biliyorum protokolü de son sızıntı 2019`da, bu mail ve şifre kombinasyonunun kullandığım yer sayısı çok az, (çok mail atan yerlere falan üye olurken ya da 2. Hesap açacaksam falan kullandığım mail) neden şimdi ona takıldı kafam, şüphem trendyol tarafında açıkcası, önceki gece eşim deniyor giriş yapmayı yapamıyor şifreyi sıfırlıyor, benim kullandığım kolay şifre kombinasyonlarından biri yapıyor, bu öğlen alışveriş denemesi yapılıyor.

Elektronik imzayla abone fesih işlemi yapıyorum, imzalı dilekçe fakslayın diyor, kaçırdığım bi nokta mı var? Ben mi gerizekalıyım bunlar mı çok akıllı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Daha önce şu konuda https://teknoseyir.com/durum/1334107 sizden öneriler almıştım, dewalt hoşuma gitmişti de stoklarda yok, bugün bunu önerdiler bauhous'da, biraz baktım fiyat iyi gibi, başka öneri yoksa alıyorum, evde asılması gerekenlerden dağ oluştu artık.
https://www.bauhaus.com.tr/cok-satanlar/bosch-bosch-universal-impact-7500-darbeli-matkap-61050066

Bosch Universal Impact 7500 Darbeli Matkap

• Delmek hiç bu kadar kolay olmamıştı – düşük ağırlığı ve kompakt tasarımı ile el aletinin kullanımı son derece kolaydır.• Olağanüstü çok yönlü el aleti ile yüksek delme...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kullandığınız ve memnun kaldığınız kumaş maske var mı? Bupu yüzünden biraz yukarıda kullanmam lazım cerrahi maske kabus oluyor, lcw'nin siyah maskelerinden memnunum ama eskimeye başladılar, stokta da yok, o tarz ve o kalitede kullandığınız maske var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

Dün bilgisayarda ivd alındı makbuzlarımı explorer bulamayınca kafaya taktım (boomer gibi dekont saklıyorum) bakındım internete wise jet search diye bi uygulama buldum. Müthiş hızlı tarama yapıyor, çer çöp yüklemeye çalışmadı. History tutmaması hem iyi hem kötü. İki sorum var. Bunun yaptığını explorer neden yapamıyor ve bu daha iyi diyeceğiniz benzer program var mı? (everything hariç, kullanamadım onu, elektrik alamadık birbirimizden.)
https://www.wisecleaner.com/wise-jetsearch.html

Wise JetSearch - Free Local File Search Tool for Windows

Wise JetSearch is a free local search tool to help users search everything (locate files or folders) instantly by keywords.
BeğenFavori PaylaşYorum yap