EA Play'e FIFA22 gelmiş sanırım, yükleyebilen var mı ben de oyunun sayfası boşta takılıp kalıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İkinci el telefon bakıyorum arkadaşlar, buradan birinden alırsam içim rahat eder. Annem kullanacak çok aman aman bişey olmasına gerek yok, general mobile discovery'den iyi olursa yeterli. #ikinciel

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Etikete göre alttaki daha güçlü bir güç kaynağı değil mi yanlış anlamıyorum?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10
 • Höşelek @benvaryaben

  Frisby bana hiç güven vermiyor. etikete göre yorum yapmak çok doğru olmayabilir. yine de kağıt üzerinde evet frisby daha iyi.

  • Kanan_Jarrus @kananjarrus

   Yok ya ikisini de açtım da frisby daha güven veriyor o derece, üstteki arızalı boşta frisby'yi buldum, daha eski olmasına rağmen daha güçlüydü emin olamadım yanlış mı okuyorum etiketi diye. 20 pini 24 pine çevirip sata bağlantısı ekleyip bunu bağlamayı deneyeceğim, 15 kğsür senelik bilgisayar, hiç para harcamaya gerek yok yani.

 • Orcun @orcun

  Frisbinin hesabı garip.
  3.3 volt kanalında 28 amper, 5v kanalında 35 amper, 12v kanalından ise 16 amper veririm demiş. Bunları yani 92,4watt+175watt+192 watt topladığından 459 watt gibi bir değer çıkıyor ? nasıl iş ?
  Mtek olanda mesela hesaplayalım
  3.3 volttan 14 amper, 5 volttan 15 amper, 12 volttan 15 amper verirmiş. Toplamda da 301 watt çıkıyor. Ama altta uyarmış 3.3 volt +5 volt abanırsa yani 85 watt max veririm demiş. Etikete göre bakarsak mtek daha düzgün duruyor. Ha iki psu da çöp onu diyeyim. Ama en azından üstünde yazan değeri abartmayan şişirmeyen mtek gibi duruyor. Tahminimce bunlara 12 v kanalında zaten 15 16 amper versen yanar giderler.

 • sawgent @sawgent

  Üstteki 250w alttaki 350w. Tablolara göre verebilecekleri max güç de 230 ve 330 olarak gösterilmiş.

 • Kanan_Jarrus @kananjarrus

  Yorumlar için sağolun arkadaşlar, dediğim gibi 20pini 24 pine çevirip sata güç bağlantılarını yaptım eskisinden söküp, şu an için bir sıkıntı gözükmüyor.

Arkadaşlar linkteki üründen alıyorum da, bulması zor bir şey mi internette ya yok ya da şüpheli yerlerde şüpheli fiyata var, elektronikçiler çarşısı tarzı yerlerde bulunabilen bir şey mi normalde?
https://www.direnc.net/3x4-2mm-smd-buton-4-bacak

3X4 2mm SMD Buton (4 Bacak) Uygun Fiyatıyla Satın Al - Direnc.net®

3X4 2mm SMD Buton (4 Bacak) ürününü uygun fiyatı, hızlı kargo seçeneği ile Smd Switch kategorisinden online olarak Türkiye'nin en büyük elektronik komponent satış sitesi Direnc.net®...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar trafik sigortası üzerinden değer kaybı alan var mı? Dolandırılmadan nasıl hallederim? Arayan iki yer oldu bi yer %20 alırım başka bir şey almam dedi, diğeri sadece noter masrafı size ait hadi yok mu yakında noter 10 dakka gidiver dedi ven bi gerildim tabiki. Yaptırmış olan var mı? #OtoSeyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap

2500 TL civarı tanklı ve wifi özellikli yazıcı öneriniz var mı arkadaşlar? HP 515 makul gözüküyor aslında ama epson falan daha mı iyidir diye arada kaldım açıkcası. Ürün yorumları çok tutarsız alışveriş sitelerinde, kararsız kaldım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10

Dün Sifu'yu alacaktım çok üşendim, bugün gelince alırım dediydim, fiyat 163 TL olmuş. Dev tadım kaçtı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bi bankanın uugulamasını çift uygulama olatak kullanıyordum xiaomi mi note 10 lite'da, birinde benim birinde babamın hesabı vardı. Bir senedir sorun yoktu, şu an ikinci açılan çöküyor sürekli. Bankaya derdimi anlatmaya çalılıyorum da benüm taraftan bir şey bozulmuş oşabilir mi? Başka banka uygulamalarını denesim bir sıkıntı yok, banka uygulaması olmayan uugulamalarda sıkıntı yok, muhtemelen bende değil sorun ama yine de fikriniz varsa alırım. Şimdiye kadar verileri silmeyi, uygulamayı komple silip yüklemeyi, beta kanalına geçmeyi ve uygulamaya bütün izinleri vermeyi denedim, olmadı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar aranızda Seat Ibiza kullanan var mı?
Ekleme:
Arkadaşlar meselem şu, bugün benzin aldım, depoyu dolduralım abi dedim geçtim içeri, 44.150 litre koyduk diyor, arabada yarım depoya yakın benzin vardı, depo da 45 litre, bu hiç rezerv depo bilmemne işi gibi gelmiyor bana, arabayı aldığımdan beri her ayın 15inde fullerim, çeyrek depoya inerse 50-100falan alırım 15inde tekrar fullerim. hiç 39 litreden fazla almadım ki o da arabayı ilk aldığımda benzin ışığı yanarken oldu. Mümkünatı var mı bunun onu merak ediyorum?

BeğenFavori PaylaşYorum yap