Bi bankanın uugulamasını çift uygulama olatak kullanıyordum xiaomi mi note 10 lite'da, birinde benim birinde babamın hesabı vardı. Bir senedir sorun yoktu, şu an ikinci açılan çöküyor sürekli. Bankaya derdimi anlatmaya çalılıyorum da benüm taraftan bir şey bozulmuş oşabilir mi? Başka banka uygulamalarını denesim bir sıkıntı yok, banka uygulaması olmayan uugulamalarda sıkıntı yok, muhtemelen bende değil sorun ama yine de fikriniz varsa alırım. Şimdiye kadar verileri silmeyi, uygulamayı komple silip yüklemeyi, beta kanalına geçmeyi ve uygulamaya bütün izinleri vermeyi denedim, olmadı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar aranızda Seat Ibiza kullanan var mı?
Ekleme:
Arkadaşlar meselem şu, bugün benzin aldım, depoyu dolduralım abi dedim geçtim içeri, 44.150 litre koyduk diyor, arabada yarım depoya yakın benzin vardı, depo da 45 litre, bu hiç rezerv depo bilmemne işi gibi gelmiyor bana, arabayı aldığımdan beri her ayın 15inde fullerim, çeyrek depoya inerse 50-100falan alırım 15inde tekrar fullerim. hiç 39 litreden fazla almadım ki o da arabayı ilk aldığımda benzin ışığı yanarken oldu. Mümkünatı var mı bunun onu merak ediyorum?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hep gömüyorum iyi hizmet alınca da öveyim. Kayınpederin telefonu arızalanmıştı, dokunmatikte sıkıntı vardı. Garantisi olduğundan kızılaydaki vestel güvenüssü'ne verdik dün öğleden sonra. Adresi alınca uzaktaymışsınız ücretsiz kargo ile yollayabiliriz dediler. Ekran değişmiş, hemen kargolamışlar ve telefon bugün elimize ulaştı. Hiç beklemiyorduk süper oldu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Neredeyae eminim ama ikinci bir görüş alayım, şu galdeki bir rölenin sağlam çalışma ihtimali yok değil mi?

Bu arada yazmamışım arabanın lpg rölesi, motor ışığı yakıyordu araba lpgye geçince benzinde sıkıntı yoktu, değişeli de 3 ay olmamıştı, bakmak sonradan aklıma geldi yeni değişti diye.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 11

#OtoSeyir Hiç bilmediğim bir alanda sorum var arkadaşlar, robotize şanzımanı olmayan dizel otomatik model var mı, varsa hangileri, ya da üzmeyen dizel otomatik tavsiyeniz var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Samsung A02s 32/3 modelini nasıl bilirsiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9

Usb ile çalışan bluetooth araç kitim var. Aracın çakmak soketinde bi problem var, idareten powerbankle çalıştırayım dedim gücü kesiyor powerbank. Başka türlü nasıl çalıştırabilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11

Arkadaşlar linkteki butondan arıyorum araba anahtarı için de, ben mi yanlış arıyorum satan mı yok burda. Ne diye aratmam lazım? toplamda maksimum 6-7 tane lazım, kıytırık buton, evdekilerin hiçbiri de oturmadı kumandaya.
https://www.amazon.com.tr/50-adet-Momentary-basmal%C4%B1-Button-Switch/dp/B008LT25NM

50 adet Momentary basmalı Tact Push Button Switch 3 x 3,5 x 2 mm 4 pin SMD...

50 adet Momentary basmalı Tact Push Button Switch 3 x 3,5 x 2 mm 4 pin SMD SMT : Amazon.com.tr: Yapı Market
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Online olarak dezefektan aldığınız gübenilir bir yer var mı? 5lt lik alıyorum genelde de bugün gelen bariz çakma çıktı uyuz oldum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap