Yurtdışından konsol alma şansınız ve 7 yaşında çocuğunuz olsa, ps5, series x ve switch seçeneklerinden hangisini tercih ederdiniz? Gönlüm ve aklım series x'den yana ama hangisi daha eğlendirir ikimizi birden emin olamıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 11

Cloudflare dns kullanıp disney+ ve/veya prime video'da vpn'e bağlısınız hatası alan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar ben yanlış mı biliyorum, hiç interneti olmayan bir yere internet bağlatırken tt ekipleri kapıya kadar getirip ne yaparsan yap demiyor muydu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Keenetic Hero Dsl almayı düşünüyorum, var mı alternatif ona vereceğin parayla şunu al dediğiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Keenetic modemlerin aynı model olup ismi farklı olan modelleri hangileriydi, buradan bir arkadaş almıştı yazıyı favorilere eklediğimi sanıyordum ama eklememişim sanırım. Fiyat farkı çoktu ama model aynıydı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu SSD alınır mı sizce? Kullanım senaryosu şu, laptopa 2 adet m2 ssd takabiliyorum ikiside sata veya biri nvme diğeri sata olabiliyor, ikisi de nvme olamıyormuş maalesef. Ana disk olarak 500 gb samsung ssd var, oyunlar vs için alan sıkıntısı nedeniylet 2.disk olan halihazırdaki 250 gblık ssdnin yanına düşünüyorum. Pek inceleme bulamadım, fiyat da ucuz gibi geldi.
https://www.hepsiburada.com/twinmos-1tb-m2-2280-sata3-ssd-580mb-550mbs-ngffggbm2280-p-HBCV00000BZ1JJ?magaza=Nepal+Bili%c5%9fim&url_src=and-product-detail

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çamaşır makinesi sıkmada çok ses çıkarttı, durdurdum, erimiş plastik kokusu ve plastik parçaları var, duman falan da çıktı. Sesle ilgili amortisör dçfalan demişler baktım biraz da bu plastik erimesi ilgili bir şey bulamadım, vae mı başına gelen?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Apple Watch'ın yeni modellerinin kablosu type c, eski şarj aletiyle kullanmak için şöyle bir şey aldım ama çalışmadı. Bunun gibi bir şey kullanan var mı ya da alternatif ne olabilir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 11

Ucuz yollu bir access point öneriniz var mı arkadaşlar, annemlerin evdeki netmaster modemin wifi'ından kurtulmak istiyoruz, hala en iyi alternatif mi router mı? (bu arada 160 liraya almıştım ben şimdiki fiyat uçuk geldi)

BeğenFavori PaylaşYorum yap