Paralel ithalat Nintendo Switch Oled en güvenilir nereden alınır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aramızda bu siteden alışveriş yapan oldu mu?
https://www.bilgisayardeposu.com

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Uzun süredir kullandığım havyam sizlere ömür. Yeni bir tanesine ihtiyacım var. Eski postları gezindim linlteki ürünü gözüme kestirdim. O paraya bunu alma şunu al diyeceğiniz, veya daha uyguna tavsiye edeceğiniz ürün var mıdır? Ts100ler falan hem fiyat hem de adaptör bulma konuları nedeniyle pek düşünmediğim ürünler.
https://amzn.eu/d/czM5VbL

90W LED Dijital Havya Seti Ayarlanabilir Sıcaklık Elektrikli Havya Otomatik...

90W LED Dijital Havya Seti Ayarlanabilir Sıcaklık Elektrikli Havya Otomatik Uyku ile 4 Tel Çekirdek Kaynak Araçları : Amazon.com.tr: Yapı Market
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Olmaz zamanda lastik iniyor, benzinliğe gitmek falan sorun oluyor, taşınabilir kompresör düşünüyorum, bu ürün hala alınır mı, bu fiyat bandında başka kaliteli alternatifler var mı?
https://www.a101.com.tr/ev-yasam/xiaomi-1s-tasinabilir-hava-kompresoru/

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12

Arkadaşlar elimde bir mi stick var, son sürüme güncellenmiş, usb hata ayıklaması ile patchwall'u ve alfonso recommandations'ı devredışı bıraktım. Evde deniyorum kendi adaptörüyle 3-4 saat sorunsuz disney, prime, youtube oynatıyor, zorlıyım diye bi ona bi ona geçiyorum, sıkıntı yok, ama annemlerin evde sürekli yeniden başlıyor cihaz. Daha yüksek akım veren telefon adaptörüyle de denedik ama orada tamamen kullanılamaz durumda. Sorun ev tesisatı mı başka bir şey mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu an piyasada bulunabilen, sessiz, kaliteli, bilindik marka 80mm fan arıyorum, noctua bütçeyi aşıyor tabiki, bi iki altı birşeyler bakıyorum cep yakmayan, ne önerirsiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

M1'li ve tüm güncellemeleri yapılmış macbook ile e-imza kullanan var mı? Java, akis falan her şeyi yükledik, bi e-devlete girip deneyelim dedik erişim engellendi hatası verdi. Aradım baya, internette söylenenleri de yaptım ama ilerleme kaydedemedim. Başına gelen var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeni bir avize aldım arkadaşlar 3 ampüllü, lakin ışıklar titriyor, kabloları falan kontrol ettim bağkantılar gayet sıkı. Kablolarda mı sorun vardır, ampüller mi dandik yoksa elektrik tesisatında mı sıkıntı var sorun ne olabilir?
Not: Rustik Cata marka ampüller ve Panasonic Led ampülleri denedim, hala titreme var, evin diğer odalarındaki çoklu avizelerde sıkıntı yok, mutfakta 4lü avize var bir sıkıntısı yok aynı sigortaya bağlılar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10