Şu an kırsal bir bölgedeyim, sabit internet olarak sadece ADSL var. Kablo ile gelen internet 11 mbit veriyorken, kablosuz olarak ufacık bir telefondan alınan mobil internetin 50mbit olması çok gücüme gidiyor. Elektronik mühendisiyim, yıllardır bu kadar gelişme oldu, kablo ile gelen internetin kablosuz olandan çok daha yavaş olması çok sinir bozucu. Teknoloji çok ilginç ilerliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Elimdeki eski ölmüş telefon bataryalarının nasıl yanacağını görmek için güvenli bir ortamda dikkatlice deldim. Ama hiç reaksiyon olmadı. Halbuki sırf güvenli olması için beton bahçesi olan yazlığa getirmiştim onları, boşuna taşımışım.
NOT: ikisi orijinal biri sahte pil, bakalım hangisi bulabilecek misiniz ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 18

ADSL ile 200GBlık veri upload edeceğim, sadece gece saatlerinde yapcağım acaba kaç ay sürecek 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 17

8 sene toz nem pislik içinde beklemişti, taktım ve çalıştı. Keşke şimdi de böyle kaliteli olsa cihazlar 🙁

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Bilgisayarım win 11 destekliyor mu diye test aracını indirdim, onu çalışamadım ,aşırı ironik oldu 🙁

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Instagram ve Whatsapp'da erişim sorunları yaşanıyor, ben de bunu yazmak için Teknoseyir'e gireyim dedim ve BAD GATEWAY beni karşıladı 😀 Bu gün girmek istediğim tüm siteler çöküyor

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Faturasızda 40 liraya 8gblı tarife kullanıyorum. Geçebileceğim tarifeler kısmındaki bu Uyumlu 10GB Fırsat paketi faturasız mı faturalı mı ? Ya da bildiğiniz 40 tl civarında daha iyi bir faturasız paket var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tunçmatik Nano UPS Telecom Edition modelini aldım ve denedim.
Keenetic Extra DSL AC1200 model modemi 4 saat çalıştırabildi. Malzeme kalitesi güzel, elektrik kesintisi sırasında hiç kesinti oluşturmuyor.
Beğenmediğim tek özelliği pil biterken uyarı vermemesi. Bip sesi eklemişler ama gücü kestiksen sonra bipliyor. En azından 5dk önce bipleseydi bitmek üzere olduğunu anlardık. Kapandıktan sonra biplesen ne? biplemesen ne ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Amazondan aldığım 3 siparişim kendi kendine iptal olmuş. Herhangi bir açıklama bile yazmamışlar. Bakmasam görmeyeceğim bile iptal olduğunu. Yıllardır n11,hepsiburada kullanırım hiç böyle rezillik görmedim. Ürünler stokta var. Ama fiyatları artmış. Sanırım bana ucuzdan vermemek için iptal ettiler. Bir daha işim olmaz amazon ile.

BeğenFavori PaylaşYorum yap