iphone kullanıcılarına müjde iPlay in yeni versiyonu çıkmış appstore da iSound isminde.
programı daha önce kullanalar bilir. youtube dan mp3 olarak indirme yapabiliyorsunuz. wifi den dosya transferi falan filan ......
#iplay #iPhone

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar İphone Xs MAX 2101 modeli var yurt dışı bunun imei kaydını yaptıracağım.
Kutunun üstünde yazan imei 1 mi e-sim yoksa İmei 2 mi ? Kullanan varsa bi cevap yazarsa sevinirim . #TeknoYardım #akış #iPhone

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Termosu da kaptık. #bim #StanleyTermos

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 19

Arkadaşlar aliexpress den tekrar bedava ürün çıktı. Normalde marketlerin çekilişinde bile birşey çıkmaz bana nasıl oldu ise aliexpress de şansım döndü.
#AliExpress #Freebie #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 22

Aliexpress den verdiğim siparişler bu gün elime ulaştı. Gümrük sunum ücreti filan ödemedim.
Gözlük 14 günde diğer ürünler 21 günde ulaştı. #aliexpress #gümrüksunumücreti

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İMDB de ilk 250 filmi izleyip farklı film arayan arkadaşlara önerebileceğim film üçlemesi , Polonyalı Krzysztof Kieslowski nin ÜÇ RENK (Three Colors) ; Mavi ,Beyaz, Kırmızı adında üç film. Benim Favorim Beyaz olmasına karşın en düşük puanı da beyaz almış. Filmlerin Konusu birbirlerinden bağımsız olmasına rağmen filmlerin birbirlerine bağlanması çok ince ve güzel .Bu bağlama şekli benim çok hoşuma gitti hatta biraz sıkılarak izlediğim mavi ve kırmızı filmini sırf bunun için izledim denebilir.Beyaz ı polonyadan döndükten sonra da tekrar izledim çok daha ayrı bir tat verdi. Altyazı ve filmi bulmanız zor olabilir. Tavsiyem Türkçe altyazısını bulup ona göre torrentler de arayın.
#FilmTavsiyesi

Three Colors: White (1994)

Directed by Krzysztof Kieslowski. With Zbigniew Zamachowski, Julie Delpy, Janusz Gajos, Jerzy Stuhr. After his wife divorces him, a Polish immigrant plots to get even with her.
BeğenFavori PaylaşYorum yap