arkadaşlar mekanik klavye aldığım için eski klavye mi satıyorum . Logitech g510 Levent abinin incelemesi var sitede ordan izleyebilirsiniz. Benim gibi OC meraklıları için ekran süper işe yarıyor. Fiyat TS ailesine özel 150 tl
#ikinciel

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İMDB de ilk 250 filmi izleyip farklı film arayan arkadaşlara önerebileceğim film üçlemesi , Polonyalı Krzysztof Kieslowski nin ÜÇ RENK (Three Colors) ; Mavi ,Beyaz, Kırmızı adında üç film. Benim Favorim Beyaz olmasına karşın en düşük puanı da beyaz almış. Filmlerin Konusu birbirlerinden bağımsız olmasına rağmen filmlerin birbirlerine bağlanması çok ince ve güzel .Bu bağlama şekli benim çok hoşuma gitti hatta biraz sıkılarak izlediğim mavi ve kırmızı filmini sırf bunun için izledim denebilir.Beyaz ı polonyadan döndükten sonra da tekrar izledim çok daha ayrı bir tat verdi. Altyazı ve filmi bulmanız zor olabilir. Tavsiyem Türkçe altyazısını bulup ona göre torrentler de arayın.
#FilmTavsiyesi

Three Colors: White (1994)

Directed by Krzysztof Kieslowski. With Zbigniew Zamachowski, Julie Delpy, Janusz Gajos, Jerzy Stuhr. After his wife divorces him, a Polish immigrant plots to get even with her.
BeğenFavori PaylaşYorum yap