Netflix'te bir filmden bahsediliyordu son 10 gün içinde miydi neydi hatta, bir türlü bulamadım aratarak.
İsmi C harfi ile başlayan, uzun bir şey idi, İngilizce olmadığını düşünüyorum ismin.
Yorumlarda izlediğim en iyi filmlerden gibi beğeniler vardı.
Bir şeyle suçlanan biri mi vardı içerikte, pek hatırlamıyorum o kısmı.
Bisküvi denince akla..?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#tsbisikletkulubü #satılık #ikinciel
Merida Crossway 300 bisikletim var, 55 kadro. Modeli 2015 civarı olmalı, net hatırlamıyorum ama oldukça az (1500 km?) binildi. İlgilenen olur mu, kaça gider tahmini?

http://imgur.com/a/kzd4Y0g

Merida Crossway 300

Imgur: The magic of the Internet
BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • CanSimit @cansimit

  Bir de şöyle bir haber okudum daha sonra, yani iznin iptali de olabiliyormuş...

  Halı yıkamacılar, tam kapanma günlerinde vatandaşlara hizmet vermek için bağlı oldukları Odunpazarı Kaymakamlığına izin başvurusunda bulundu. Ardından olumlu sonuçlanan başvuru neticesince vatandaşlardan binlerce metrekare halı toplanan halı yıkamacılar, tüm hevesleri ile çalışmaya başlamıştı. Ancak dün esnaf önce telefonla arandı, daha sonra İl Salgın Denetim Merkezinden geldiğini belirten 2 memur, verilen izinlerin iptal edildiğini söyledi. Halı yıkamacıların bu duruma tepki göstermesi ve yaşanan gerginlik üzerine bölgeye polis ekibi sevk edildi. Gelen polis ekibi ise halı yıkamacılara, alınan binlerce metrekare halının geri teslimi için sadece 1 gün izin verdi. Tepkili halı yıkamacıların bu kez izin aldıkları Odunpazarı Kaymakamlığına gittiklerinde bir sonuç alamadıklarını anlattılar.

  https://m.haberturk.com/eskisehir-haberleri-amp/86792452-verilen-izinler-iptal-edilince-ortada-kaldilaraldiklari-izne-guvenip-temizlemek-icin

 • johan @johan28

  E sevgilisi şuan elini kolunu sallayarak çıkarsa olacağı bu, en sevdiğim hikayelerden biri olan sarı öküz hikayesini tekrar hatırlatmak istiyorum.
  Biz ülke olarak sarı öküzü çokta verdik gitti. Nasıl? Diyelim ki hoşumuza gitmeyen birisi kanuna aykırı cezalandırıldı ohh iyi olsun dedik, adaletin terazisini kendi işimize geldiği gibi eğip büktük, ufak tefek diyip göz yumduk. Bu gönderiyi yazan arkadaşı tanımıyorum ama bir işi olsa ve polis komşusu halletse yok mu diyecekti onu merak ediyorum, büyük ihtimalle işini görecek keyfine bakacaktı.

 • suicide @suicide

  icisleri sorsun hesabini kaymakama

ÖDEMELERDE KRİPTO VARLIKLARIN KULLANILMAMASINA DAİR YÖNETMELİK

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yaklaşık 500$ tutarında Amazon (US/TR fark etmez) hediye kodunu %5 indirimle satmak istiyorum. İlgilenen var mı aramızda?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Erhan M. @erhanm

  İlgilendiğimden sormuyorum ama hediye kodunun son kullanma tarihi, ürün kısıtlaması, minimum harcama tutarı gibi bilgileri de paylaşırsanız daha sağlıklı olur. Bu arada hediye kodunu nasıl satıyorsunuz? Hesabı mı vereceksiniz?

  • Nakahella @nakah

   Arkadaş yanıtlamamış ben yanıtlayayım. Eğer normal yollarla elde edilmiş hediye çekiyse, kullanım süresi 10 yıl oluyor. Kodu verecek, o kodu hesabınıza tanımladığınızda artık o hesaptan kullanmak zorundasınız, başka hesaba aktarılmaz kod girildikten sonra. Ayrıca minimum tutar da olmuyor, ister 200 seferde harca ister tek seferde.

   Ama %5 çok az bir indirim. %20 falan olsa alınabilir.

 • Pablo 'Definitive' Vader @definitive

  Eğer Amazon - US için %25 indirimle vermeyi düşünürseniz ben alabilirim, alıp almamakta kararsız olduğum ürünlerin kargo bedelini sıfırlamamı sağlayacağından bu oranı teklif ediyorum.

 • İbrahim Genç @miharbi

  Yukarıda açıklanmış, bahsedildiği gibi verilen kodu girdiğiniz hesaba belirtilen bakiye yükleniyor. 10 yıl son kullanım süreli, dilediğiniz zaman ve dilediğiniz kadar harcanabiliyor.
  İndirim oranına gelince; hiç bir ek masrafı, zorluğu olmadan hesaba 3700 lira yüklenecek ve bunun karşılığında 200 liraya yakın kâr edilecek. Bu yetmiyor, 1000 liraya yakın olursa düşünülür deniyor.
  Öyle bir dünya varsa biz de gelelim diyebiliyorum sadece, saygılarımla.

Şu isimlerin yanında çıkan işaretlerden (eski plus üyelik işareti yahut onaylı hesap ifade eden yeşil okey işareti) kalptir, yıldızdır, oktur vs çeşit yapılsa ve satılsa 20-50 gibi liralara, hoş olmaz mı? Hem siteye kolay kâr, hem bize eğlence. Uğraştıracak bir kod da olmadığını sanıyorum; zaten altyapı var, sadece kütüphaneye birkaç simge daha eklenecek...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Eldeki Mi Note 3 6/64 model telefonu satıp üste 500 civarı ekleyip Poco X3 6/128 edinme imkânı var. Ekran ve bataryanın küçüklüğü haricinde pek bir derdi yok Note 3'ün. Güncellemeye değer mi sizce? Kamera performansını özellikle merak ediyorum, karşılaştırma imkânı bulamadım pek.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Yurtdışı teminli telefon vb ürünlerin #IMEI kayıt süresi 120 günden 365 güne çıkarılmış.

Yolcu beraberinde getirilen cihazların kayıt altına alınması başvuruları yolcunun yurda giriş tarihinden itibaren üç yüz altmış beş gün içerisinde yapılır. Ancak bu süre, 4 üncü maddenin birinci fıkrasının (h) bendi hükmü gereği; Kurum kayıtlarında olmadığı halde haberleşme hizmeti sunulan cihazların yüz yirmi günlük kullanım süresini değiştirmez.

http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2021/02/20210220-16.htm

BeğenFavori PaylaşYorum yap