#Chrome kullanıyorum, birkaç gündür ekranda nereye tıklasam #imleç (#cursor) oraya geliyordu. #Klavye #ok tuşları sayfa hareket ettirmek yerine, imleci hareket ettiriyordu. Bir şekilde ***Ayarlar/Gelişmiş/Erişilebirlik/Sayfalarda metin imleciyle gezin*** opsiyonu aktif olmuş. Aynı yerden kapattım, ayrıca F7 tuşu ile de aç/kapa yapılabiliyormuş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kauçuk olduğunu düşündüğüm barendin (boynuz) ucu koptu. Yapıştırma/kaynatma imkânı olur mu, yenisi 100 küsür para 😔

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

#haftasonu #piknik #tsbisikletkulubü #merida #burley

Çocuklardan sonra yıllarca uzak kaldığımız aile boyu bisiklet gezilerine çocuklarla yeniden başlamak 🤗

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Wi-Fi repeater tavsiyesi rica ediyorum, karşı apartmana kadar yollasa ne güzel olur. Kullanıcı evvelce Mi Wifi Repeater 2 kullanıyor ve memnun imiş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Biri durdursun şu Boşkoviç'i ☹️

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Selamlar 🙋🏼‍♂️
Haftaya Pazartesi günü sabah 6 civarında yurtdışından gelecek yaşlı bir yakınımı yeni havaalanından karşılayıp, yanında getireceği ürünü kendisinden alıp kargoya verebilecek bir yardımsever çıkar mı aramızdan ☺️ (Bir yemek ısmarlayabilirim emekleri karşılığında)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 12

Netflix'te bir filmden bahsediliyordu son 10 gün içinde miydi neydi hatta, bir türlü bulamadım aratarak.
İsmi C harfi ile başlayan, uzun bir şey idi, İngilizce olmadığını düşünüyorum ismin.
Yorumlarda izlediğim en iyi filmlerden gibi beğeniler vardı.
Bir şeyle suçlanan biri mi vardı içerikte, pek hatırlamıyorum o kısmı.
Bisküvi denince akla..?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#tsbisikletkulubü #satılık #ikinciel
Merida Crossway 300 bisikletim var, 55 kadro. Modeli 2015 civarı olmalı, net hatırlamıyorum ama oldukça az (1500 km?) binildi. İlgilenen olur mu, kaça gider tahmini?

http://imgur.com/a/kzd4Y0g

Merida Crossway 300

Imgur: The magic of the Internet
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • CanSimit @cansimit

  Bir de şöyle bir haber okudum daha sonra, yani iznin iptali de olabiliyormuş...

  Halı yıkamacılar, tam kapanma günlerinde vatandaşlara hizmet vermek için bağlı oldukları Odunpazarı Kaymakamlığına izin başvurusunda bulundu. Ardından olumlu sonuçlanan başvuru neticesince vatandaşlardan binlerce metrekare halı toplanan halı yıkamacılar, tüm hevesleri ile çalışmaya başlamıştı. Ancak dün esnaf önce telefonla arandı, daha sonra İl Salgın Denetim Merkezinden geldiğini belirten 2 memur, verilen izinlerin iptal edildiğini söyledi. Halı yıkamacıların bu duruma tepki göstermesi ve yaşanan gerginlik üzerine bölgeye polis ekibi sevk edildi. Gelen polis ekibi ise halı yıkamacılara, alınan binlerce metrekare halının geri teslimi için sadece 1 gün izin verdi. Tepkili halı yıkamacıların bu kez izin aldıkları Odunpazarı Kaymakamlığına gittiklerinde bir sonuç alamadıklarını anlattılar.

  https://m.haberturk.com/eskisehir-haberleri-amp/86792452-verilen-izinler-iptal-edilince-ortada-kaldilaraldiklari-izne-guvenip-temizlemek-icin

 • BEN EKONOMİSTİM @johan28

  E sevgilisi şuan elini kolunu sallayarak çıkarsa olacağı bu, en sevdiğim hikayelerden biri olan sarı öküz hikayesini tekrar hatırlatmak istiyorum.
  Biz ülke olarak sarı öküzü çokta verdik gitti. Nasıl? Diyelim ki hoşumuza gitmeyen birisi kanuna aykırı cezalandırıldı ohh iyi olsun dedik, adaletin terazisini kendi işimize geldiği gibi eğip büktük, ufak tefek diyip göz yumduk. Bu gönderiyi yazan arkadaşı tanımıyorum ama bir işi olsa ve polis komşusu halletse yok mu diyecekti onu merak ediyorum, büyük ihtimalle işini görecek keyfine bakacaktı.

 • suicide @suicide

  icisleri sorsun hesabini kaymakama