İbrahim Genç paylaştı.

Hem tedarik sürecinin saçma sapan bir zaman yayılması, hemde peşi sıra internete düşmeye başlayan "sahte redmi airdots kulaklık vakalarının" ekseriyetle #trendyol un başının altından çıkmasından dolayı bende kulaklığı aldığım satıcıyı araştırmaya başladım. "`MISTORE`" denen bir satıcıdan almışım,isim itibari ile güvenilir geldi ama araştırınca aslında bunların "`ideal seçim`" isimli bir şirket olduğunu #xiaomi türkiye ile alakaları olmadığını öğrendim ve siparişi iptal etmek için müşteri temsilcisi ile yazışmaya başladım. müşteri temsilcisi siparişi iptal edebileceklerini ama kampanyada "ücretsiz kargo" ile alığım kulaklığı 9 tl kargo parası kesilerek iade edebileceklerini söyledi. yani #trendyol "ücretsiz kargo" diyerek sattığı, henüz kargoya vermediği halde (yani ortada bir kargo masrafı yokken) kargo parasını keserek para iadesi yaparım diyen, iş ahlakından nasibin almamış ahlaksız bir web sitesi olduğunu göstermiş oldu. Daha önce sahte ürün gnderdiği defalarca şikayetvar.com v.b. platformlarda paylaşılan, müşterileri tarafından bildirilen mağazaları halen daha açık tutarak müşterisine değer vermediğini, tabiri caiz ise iplemediğini gösteriyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 14

#OyuncuDizüstü #tavsiye

Kuzenin oğlu karnede 90 ortalama gelirse hediye bilgisayar sözü almış, iş başa düştü. Biraz bakındım, MX diye ekran kartı modelleri çıkmış ben duymadan. Çuvallamamak adına hazır tecrübelerden faydalanmak en iyisi olacak. Bütçe 3300₺ civarı +-300

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

İçeride nemden durulmuyor, dışarısı püfür püfür

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir arkadaş hanımı için bu tarz gözlük saplarından (silikon gibi, yamulmaya müsait, belki konforu da yüksektir), sadece sap bulunamazsa kasası ile birlikte almak istiyor ve yurt içi sormuş sanırım, birkaç yüz liralardan açılmış fiyatlar.

Aliexpress üzerinde falan baktım ama tutturamadım sanırım; bilgisi olan var mıdır, temini mümkün müdür böyle şeylerin?

#gözlük #aliexpress

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Anneme yeni telefon aldık, eskisine komşusu göz dikmiş.
Temiz Lumia 920 ne kadar eder sizce?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Eşim aracı kullanmaya başlyacağı için Duster'a park sensörü almayı düşünüyorum. Biraz baktım yerel sitelere ve Aliexpress satışlarına, en çok resimdeki tipte modellerden satılıyor. Kullanan var mıdır aranızda, yorumlar mısınız? Fiyatları yaklaşık 50 lira seviyesinde, önerebileceğiniz gerekirse 100 liraya kadar başka ürün varsa onu da değerlendirebilirim. Son olarak, ön tampona da sensör eklesem o da iyi olur sanki. Ben bile zor alıştım, burnu yüksekte aracın. Bu konuda da fikri, bilgisi olanları sahneye davet ediyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • teknopanda @teknopanda

    bunların hepsi aşağı yukarı aynı işi görüyor 50 liralıkta taktırdım 200 liralıkta gösterge ve ses haricinde farkları yok arkaya takılanı geri vites tetikliyor ön tampondaki nasıl tetiklenecek arabaya modul filan takılması gerekiyor galiba.

  • elmek6 @elmek6

    Resimde gördügümün aynisini taktim. Cok memnunum. Rakam olarak ne kadar yaklastigini ekrandan takip edebiliyorsun. Sesli olarak kesik kesik bipliyor yaklastikca siklasiyor. yaklasik 40cm olunca sürekli ötüyor. Biraz daha kisa olabilirdi bu mesafe ben ekrani kullanmiyorum.Sesi orta siddette. Devreye girmesi 1saniye kadar. Gecikme süresi yarim saniye kadar.

  • Barış Ataç @barisatac

    Çeşitli arabalara çeşitli markalarda sensör taktırdım, hepsi hemen hemen aynı şey, 1000-1500 TL liklerden kesinlikle kötüler ama aradaki fiyat farkına değeceğine inanmıyorum. Ufak bir gecikme hepsinde var, zaman zaman algılayamama sorunu da oluyor ama sonuçta park ederken biraz fazladan dikkat etmeniz hepsini önemsiz kılıyor.