Brooklyn Nine-Nine (99) 6. sezonu Netflix'te yayınlanmaya başlamış 🤗

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar,
2014 yılında iyi para verip Kügerr marka bir aspiratör aldım. Kumanda tuşları sürgülü kısmın üzerinde, buna istinaden de zamanla kablo aç/kapa kıvrıla kıvrıla kırılmış. Servis sadece kabloyu vermiyor, kontol tuşlarının da olduğu kısımla birlikte set halinde veriyor ona da 180 lira fiyat biçiyorlar. Ucuz yollu bir aspiratör parasını 1 metre kablo için vermek, hatta dizayn hatası diyebileceğim bir nedenle vermek açıkçası canımı sıkacak. Bu nedenle, acaba muadil bir kablo bulabilir miyim, nerelere bakmalıyım diye sizlere danışmak istedim. Resimleri ekliyorum, bilgisi olanın paylaşması dileğiyle...
1. Kablo muhafazası ve en başta kumanda paneli ile
2. Kumanda paneli sökülmüş halde
3. & 4. Açılan sürgü nedeniyle muhafazası içinde kıvrılarak kırılan/kopan kablo

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

Malum uzaktan eğitim hazırlığı içinde tüm ülke, birçoğumuz gibi benim payıma da dizüstü bilgisayar önerme görevi düşüyor çevremde 🙂
Bana sorulanlara göre bütçe 3000-3500 lira seviyesi genelde. Sıfır şart koşmayanlara IPS ekranlı, 8/16 ram, ssd falan Thinkpad aldırayım diyorum; uzun yıllar gider. Tek dezavantajı 6. nesil 6200/6300 işlemci var genelde bu fiyat seviyesinde. Kullanmışlığım yok, oyun içerikli olmayan senaryoda 3-4 sene daha gider mi sizce bu işlemci?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Selamlar, kardeş arabanın altına köpek almış. Köpek sağlam ama araç üzgün, ağlamış biraz 🙂 Nereden gelmiştir bu sıvı sizce?
Araç Honda Civic Fc5 2016 model

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8
 • Mr.Bell @mr-bell

  @orcun O da öyle de belli olmuyor, her ihtimale karşı oraya da bir bakılabilir bence ama dediğin gibi yıkama ile ilgili bir depodur gibi geliyor bana da,

 • Barış Ataç @barisatac

  Arabaların çoğunda o bölgede en önde klima radyatörü onun hemen arkasında motorun radyatörü var. Hemen yanlarında da intercooler olur. Intercoolerda genelde sadece hava olur ama bazı pahalı arabalarda sulu sistem de olabiliyor. Şimdiden geçmiş olsun, kaçağı tam olarak tespit etmeden arabayı çalışmasanız iyi olur, bence.

 • RDR @rdr

  Nemli havalarda klima da bu kadar su toplayabiliyor. Bir seferinde çok sıcak bir havada yolculuk yaparken arabayı kenara çekip markete uğradım. Döndüğümde arabanın altından sizin resimdekinden daha fazla su akmıştı.

 • Fatih @fatihy

  Silecek su haznesi baya aşağılarda oluyor delinmiş olabilir, radyatör delinmiş olabilir, yağ tipasi kaçırıyor olabilir.

Emanet verdiğim hoparlörü taşırken çizmişler. Sert plastik malzeme hoparlörün dışı, elle hissedilir hiç bir şey yok. Beyaz kısımları yok etmek/azaltmak imkânı var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Selamlar 🙋🏼‍♂️Mikrofon lazım arkadaşlar. Evde büyükçe bir bluetooth hoparlör var, mikrofon girişi mevcut. Akraba evleniyor yakında, söz vermiş oldum mevlid okunurken hoparlör & mikrofon ikilisini temin etmeye. Başka zamanlarda da evde çocuk oynar, şarkı söyler vs 🙂
Fiyatı 100₺ civarını çok geçmeyecek bir ürün önerir misiniz? Elde tutulan eski tarz ürünler sanki daha dayanıklı olur gibi hissettiriyor ileriyi de düşününce, yaka mikrofonları dayanmaz sanki bizim velede...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Malum yaz geliyor ve balkonu sıklıkla yıkamak gerekiyor ama akıllı müteahhit su hattı çekmeye gerek görmemiş balkona, banyodan kova ile taşısınlar, işleri ne demiş. Aşağıda paylaştığım musluk çeşitleri balkona 10 metre mesafedeler.
Bu musluklardan herhangi birine takabileceğim aparat ve hortumla balkona su götürmek istiyorum EĞER hortumun balkondaki ucunda bulunacak aç/kapa ile suyu kontrol edebilecek isem. Yani banyo/wc çeşmesi açık olacak ama ben balkondaki hortumun ucunu açmadıkça su akmayacak. Ustalar, bilirkişiler, ilgisi veya bilgisi olanlar, ey ahali! Mümkün bir şey mi bu istediğim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Masaüstü donanımdan uzun zamandır uzağım lakin çevrenin bu işlerden anlayanı olduğumdan sorulardan da kaçamıyorum 🙂
Hazırda bilgisi olan varsa linkteki kasanın f/p olarak alınabilirliğini, değiştirilmesi elzem parçalarını yorumlayabilir mi? Diskin M2 seçilmesi sanırım hızı epey fark ettirir, bir de ekran kartının tekli fanından performans anlamında tereddüt ettim.

https://www.incehesap.com/uber-donanim-arsivi-gaming-pc-fiyati-44570/

Uber [Donanım Arşivi] | R5 2600X GTX 1660 Super 6G 16GB DDR4 480GB SSD Gaming...

Uber [Donanım Arşivi] | R5 2600X GTX 1660 Super 6G 16GB DDR4 480GB SSD Gaming PC fiyatını ve özelliklerini görmek için hemen incehesap.com'u tıkla
BeğenFavori PaylaşYorum yap
İbrahim Genç paylaştı.

Hem tedarik sürecinin saçma sapan bir zaman yayılması, hemde peşi sıra internete düşmeye başlayan "sahte redmi airdots kulaklık vakalarının" ekseriyetle #trendyol un başının altından çıkmasından dolayı bende kulaklığı aldığım satıcıyı araştırmaya başladım. "`MISTORE`" denen bir satıcıdan almışım,isim itibari ile güvenilir geldi ama araştırınca aslında bunların "`ideal seçim`" isimli bir şirket olduğunu #xiaomi türkiye ile alakaları olmadığını öğrendim ve siparişi iptal etmek için müşteri temsilcisi ile yazışmaya başladım. müşteri temsilcisi siparişi iptal edebileceklerini ama kampanyada "ücretsiz kargo" ile alığım kulaklığı 9 tl kargo parası kesilerek iade edebileceklerini söyledi. yani #trendyol "ücretsiz kargo" diyerek sattığı, henüz kargoya vermediği halde (yani ortada bir kargo masrafı yokken) kargo parasını keserek para iadesi yaparım diyen, iş ahlakından nasibin almamış ahlaksız bir web sitesi olduğunu göstermiş oldu. Daha önce sahte ürün gnderdiği defalarca şikayetvar.com v.b. platformlarda paylaşılan, müşterileri tarafından bildirilen mağazaları halen daha açık tutarak müşterisine değer vermediğini, tabiri caiz ise iplemediğini gösteriyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 13