Marmara bölgesinde, sadece yaz akşamları ve soğutmak için kullanılacak, f/p ürünü 24.000 BTU klima tavsiye edebilir misiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

Selamlar, hayırlı akşamlar

Dairede bize tahsis edilen bilgisayarlar yaklaşık 10 yıllık. Modeli HP EliteDesk 800 G1 TWR, işlemcisi i5-4570. Onboard ekran kartı 4K monitörde 30 Hz görüntü sağlıyor.

Biri 4K diğeri 2K olmak üzere 2 monitörü HDMI/DP ile bağlayabileceğim yukarıdaki bilgisayara uyumlu uygun kart önerebilir misiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

TurkNet 250 olmuş, ne alıyoruz beyler? Taahhüt de veririz garanti de gerekirse...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar, elimde açılmamış kutusunda Logitech G710+ Türkçe mekanik klavye mevcut.
İlgi olur mu acaba almak üzere, olursa kıymeti ne takdir edilmeli güncel şartlarda?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar, hayırlı Ramazanlar.

1 yıldan fazla oldu, bir firmadan kamp masası aldım uygun fiyat denk getirip. Siparişi iptal ettiler saatler sonra, neyse THH falan kazandım geçen sene Nisan ayında. Akabinde firmayla iletişime geçtim, THH kararını uygulamayacaklarını söylediler. Yakındaki icra dairesi ile görüştüm, pek fikirleri yok ne yapılabileceği hususunda.

Şu durumda ne yapabiliriz, sanırım forumda benzer süreçten geçenler (@orcun) olmuştu. Bilgi sahibi olanlar yorumda bulunursa kazansak şu masayı 🤗

Ürün Uquip Variety L
Fiyat 1100 lira
Firma Sportcity

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

#Matchbox #SkyBusters #TopGun Maverick
Uçak gemim de geldi 🤗

BeğenFavori PaylaşYorum yap

6-7 yıllık LG tv. Açılırken ekran ışığı gitmiş, görüntü var arkada aydınlatma ışığı arada şimşek gibi çakıp sönüyor. Neresine kaç para sıkışmış?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 11

Selamlar, hayırlı Ramazanlar arkadaşlar.
Bir yakınım Zyxel VMG1312-T20B modem ile TurkNet kullanıyorken apartmana kampanyalı Superonline Fiber gelince oraya geçmiş, Huawei OptiXstar HG8245X6-10 modem hediye vermişler. Dubleks dairede eskiden Zyxel ile sorun yaşamazken şimdi Huawei ile verim alamadıklarından bahsetti ve eldeki Zyxel modemi diğerine bağlayarak tekrarlayıcı?-köprü? şeklinde üst kata interneti çekebilir miyiz diye sordu ancak bilgim fiber modem ile vdsl modem beraber olur mu tam çözemedim. Bilgisi olan varsa çok makbule geçer 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Realblue1 @realblue1

    Olur modem modunda değil bridge modunda kullanacak.

  • ad33p @ad33p

    Zyxel arayünüzden lan kısmına gidip önce ip adresini huawei'in dağıttığı ip blokundan bir ipye çevirin misal 192.168.1.200 gibi sonra da zyxel lan ayarından dhcp'yi kapatın ve kablo ile Huawei modeme bağlayın. Artık Zyxel'e kablosuz ve kablolu olarak bağlananlar internet ulaşabilecek. Eğer verim alamazsanız Zyxel ayarlarında varsa bridge modunu da deneyebilirsiniz ama bu anlattığım şekilde yüksek ihtimalle bağlantı sağlanacaktır.

#laptop #tavsiye #noapple
Oyunla ilgisi olmayan bir ablaya uzun yıllar gidecek dizüstü bilgisayar 15.000 +-3.000 verilebilirse ne önerirsiniz gençler 🤗

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 23