0 program açıkken telefonda 4.3 gb ram kullanımı gösteriyor, bu android gerçekten adam olmaz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 21
 • kurtcuk @kurtcuk

  Sen Windowsda durduk yere belleğe mi bakıyorsun? Değişik düşünceler bunlar

 • rsezer @rsezer

  Android işletim sisteminin çalışma şekli, çok çok az enerji harcayarak, en son kullanılan uygulamaları, kullanıcının kapattığı yerde uyku modunda bekletiyor, eldeki tüm kaynaklar her an hızlı biçimde hizmet vermek için hazırda bekletiliyor. bu nedenle hafıza temizlediğini iddia edip size boş hafıza açan uygulamalar performans açısından zarar veriyor sisteme.

 • rsezer @rsezer

  Ortada hata yok, android, sizin kullanım şeklinize, alışkanlıklarınıza göre, tüm kaynaklarını kullanarak elde hazır bekletiyor hizmeti.
  Şöyle düşünün, windows kullanıyorsunuz, depolama birimi hd'nin hızı 10 km/saat, uygulamaların çalıştığı ram'in hızı 1000 km/saat. Eğer mümkün olsa autocad'in çalıştırılması/yüklenmesi ram'den yapılabilse işleriniz ne kadar hızlanırdı. Bunu pc de yapabilmek çok zor uygulamalar hem çok büyük yeterli ram yok hem de uyku modunda kalmak için pil şartı var.
  Android işletim sistemi bunu mobil ortam müsait olduğu için yapabiliyor. Kullanıcılar devamlı yeni şeyler yükleyip silmediği, genelde hep aynı şekilde kullandığı için bu yöntem çok verimli çalışıyor.

#samsung #note10 serisine terfi ettim bakalım 🙂 Anlatılanlar kadar iyi mi yoksa anlatılanlar kadar kötü mü telefonu kullandıkça yazarım 🙂

Almayı düşünen varsa da Hepsiburadada 5500 TL gibi bir fiyatı var. Malzeme ve özellik olarak fiyat performans olmuş resmen. orta sınıfın 4000 TL'ye dayandığını düşünürsek.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyice zam gelmeden telefon almayı düşünüyorum hanımefendiler ve beyefendiler. Note 10, s20FE , iphone se üçlüsünden birini alasım var. Kullanan arkadaşların yorumlarını duymak isterim. Note 10 biraz önde ama batarya vs durumları nasıl olur bilemedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.youtube.com/watch?v=LUnmvqJt-ZY
Merak eden varsa xiaomi TR fabrikası, daha önce paylaşıldıysa video söyleyin sileyim ben göremedim belki gözümden kaçmıştır

Xiaomi Fabrika İnceleme! Telefonlar Nasıl Üretiliyor?

#Xiaomi #XiaomiFabrikaBugün Xiaomi Türkiye Fabrikası resmen açıldı. Biz de açılışa katıldık ve fabrikayı altına üstüne getirdik. Peki Xiaomi Fabrikasında tel...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

a52 - 4000
a72 - 5000
a 52 fiyatı fena değil gibi de 72'yi bilemedim.

Kaynak: https://hwp.com.tr/samsung-galaxy-a72-ve-galaxy-a52-turkiye-fiyatlari-duyuruldu-182951

Samsung Galaxy A72 ve Galaxy A52 Türkiye fiyatları duyuruldu! -

Yeni A serisinin Türkiye'de satışa çıkacağı fiyatı lansmanda belirtilmemişti. Samsung kendi sitesinde yeni A serisinin fiyatlarını açıkladı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 14

Eski hddler sanırım ömrünü doldurmak üzere 🙂 çok düşmüş hızları

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9

Normalde fiyatı nedir bilmiyorum da tahminim 3999'dur herhalde, belki birilerinin işine yarar

BeğenFavori PaylaşYorum yap