https://www.youtube.com/watch?v=hU5yAf-lnIU

Mesut Çevik'i sevmeyen bir grup arkadaş var sanırım ondan ziyade video içeriğine bakmanızı öneririm :))

ADSL devri kapanıyor! Turknet'ten 4 milyon haneye Gigabit fiber hedefi

Evlere kapandığımız son 2 yıl gösterdi ki internet, ülkemiz için stratejik öneme sahip önemli bir teknolojik yatırım. Herkes yüksek hız arayışındayken Turkne...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Evony maskeler 15 TL'ye inmiş migroslarda, ihtiyacı olan varsa değerlendirebilir. Bu maskelerdeki fiyat düşüşleri aklıma da acaba zorunlu maske kullanımı kalkacak mı sorularını da getirmiyor değil tabii.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 12
 • 3.14 @159

  geçen sene bu işlerin başında 20 tanesini 120 liradan satıyorlardı şaka gibi.

 • CanSimit @cansimit

  Ben zorunlu maske olayı kalktıktan sonra günlük hayatta cerrahi maske kullanımına devam etmeyi düşünüyorum, eskiden de asya ülkelerindeki maske olayı hoşuma giderdi, artık o kadar garip karşılanmaz 🙂

 • ersoy @ersoy

  A101'den aldım o fiyata. Eskiden tanesi bir liraya eczaneden aldığım da var hala. Ucuz olan biraz daha kaba gibi, işçilik falan.

 • orhan @orhanx

  ben de a101 den aldım, 10 tl lik alışveriş yapma şartı vardı. Dün ise şok markette aynısını şartsız olarak 14.95 e görünce a 101 den soğumaya başladım. ilk soğumam kasada bazı ürünler etiket fiyatından fazla çıkıyordu, iptal için en az 10 dakika beklemek zorunda kalınıyordu

  • CanSimit @cansimit

   Kasada fiyatın farklı çıkma olayında sonuna kadar haklısınız, çoğu zaman bu o şubenin iş yükünden dolayı etiketlerin değiştirilmemesinden kaynaklanıyor olsa da rezalet.

   Öte yandan indirimli, uygun fiyatlı ürünler için alışveriş şartı çok doğru bir uygulama. Aksi halde birileri gelip düşük fiyatlı ürünü sabahın köründe toplayıp hepsini bitiriyor, 'normal' insan o üründen alamıyor. 10TL gibi mantıklı, küçük de olsa, bir şart ürünlerin gerçekten insanlara uygun fiyattan ulaşmasını sağlıyor.

  • orhan @orhanx

   @cansimit 10 TL mantıklı tabii ama pek çok yerde aynı fiyata satılan bir ürünü " indirimli " deyip yanına da bir şart getirip aynı fiyata satmaları aslında bir sorun

  • CanSimit @cansimit

   @orhanx Tedarikçiyle anlaşıyorlar, uygun fiyata alıp, uygun fiyata satıyorlar. İndirim yalan değil, en son 20-24 liralara satılıyordu, çok takip etmesem de 20nin altı hiç rastlamamıştım.

   10binden fazla mağazası var a101in, diğerleri de binlerce mağazaya sahip. Öyle bakkal dükkanı gibi yarın şu malı alayım, dün de bir müşteri şunu sormuştu gibi bir mantıkla o işi yürütmek mümkün değil, bir ürünün alış anlaşmasını yaptıktan sonra bir de bunun lojistiğini vs. düşünün. Demek istediğim bazı konularda biraz hantal olabilirler, çok hızlı davranamayabilirler.

   Öte yandan Bim, a101, Şok'da fiyatlar hep aynı, aynı zamanlarda indirim oluyor, yoksa bunlar arkadan anlaşma mı yapıyor diye düşünenler de çok...

   Piyasada, özellikle internette, indirim deyip bindirim yapan dolu, ben burada a101'i haklı görüyorum. İndirim var ama aynı zamanda başka mağazada da aynı indirim olduğu için 'çok özel' bir indirim olamamış. Yani başka mağaza daha ucuza da satabilirdi, a101 ters köse olmuş olurdu ama suçu ne? İndirim yapmış, ama başkası da yapmış. Planlaması belki 1 ay önceden yapılmış ürünü anında indirimden, indirim reyonundan kaldırmak, etiketleri değiştirmek o kadar kolay değil, kaldı ki indirim gerçek.

   Dediğim gibi ben bu küçük alışveriş şartını çok doğru buluyorum. Bazı ürünler gerçekten uygun oluyor, o zaman o ürünün bulunabilmesi bu şart sayesinde olabiliyor.

Bu fotoğraflı gündem sizi rahatsız etmiyor mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 20

CSGO 15 fpslere düştü gerçekten bu update işini gözden geçireceğim, silinmiyor da aptal update.
win10'dan baya memnundum uzun süredir fakat yine eski haline dönmüş

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://twitter.com/UniverseIce/status/1379273367337979907?s=20

Telefon almayı düşünen varsa biraz beklemesinde fayda var

BeğenFavori PaylaşYorum yap

8 Nisan'dan beri Note 10 kullanıyorum, almayı düşünen arkadaşlar varsa yardımcı olabilirim kullanıcı deneyimi açısından.
#samsung #note10

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Apple ürünlerinden çok fiyatı gündem olmuş yine 🙂 bu sebepten dolayı fiyatların yüksek olmasına şaşırmıyor insan

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar, bilgisayar ekranında çalışan bir programdaki bir yazıyı okutmak istiyorum. Flutter, python vs olursa iyi olur. Fikri olan var mıdır hangi api ya da kütüphaneyi kullanacağıma dair?
Teşekkürler şimdiden.

Yazıyı okutmak derken sesli değil bu arada, ne yazdığını görmesi lazım recognition gibi düşünün.

BeğenFavori PaylaşYorum yap