4050-4060 laptoplar güzelmiş de o fiyatlar ah o fiyatlar

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

https://www.youtube.com/watch?v=tX583WQij4k

Fena değil gibi duruyor ray tracing harici, tabii fsr de beklemek gerek ama dlss ile her türlü önde götürür gibi nvidia
ham oyun performansında iyi kart olmuş

RTX 4080 vs RX 7900 XTX - Test in 8 Games l 4K Ray Tracing

RADEON RX 7900 XTX 24GB vs GeForce RTX 4080 16GB l 4K Prime Tech Mart: 20% Coupon Code for software: TG20Windows 10 Pro retail key: https://bit.ly/33renoM Wi...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Vizuvv @vizuvv

  Evvelsi gün MG'nin yaptığı yorum hoşuma gitti. Yıl 2023 olmuş, 1K dolar para veriyorsun ve diyorsun ki, ham oyun performansı iyi. Olmaz yani, bunun AI tarafı var Donanım Hızlandırma tarafı var, RT tarafı var. Sadece ham perf ile olmaz. Şahsıma olur ne AI ihtiyacım var ne RT amma velakin ihtiyacı olan adamlar var, yakın paralara bunlardan yoksun olmayan ama iddiası da olmayan bir kart satmak mantık dışı.

  • Mehmet @m-menguc

   aynen öyle. bu kart 27k referans tasarım. rakibi 30-32k custom. bunun rt ve ai 3090'ın bile gerisinde. 30k para veriyorsam rt de beklerim ai de beklerim. bunlar yoksa 3090 ile yarışsın. bunu 20k ya versinler. ham performans isteyen bunu alır rt ve ai olarak yine geride olur ama fiyat olarak üzmediği için sorun etmezsin.

  • CimAdam @cimadam

   Katılıyorum ama herkes de böyle düşünmüyor işte, alıp takıp düz oyun oynayan da bir çok insan vardır. Ben de alacak olsam nvidia alırım ama dediğim gibi fsr 3.0 'ı da görmek lazım henüz erken. Amd geride mi evet geride ama kapanmayacak farklar değil bunlar bknz. işlemci

  • Vizuvv @vizuvv

   @cimadam Tüketiciler markaların ÜR-GE sahası değil, yapacaksa bitmiş ürün yapsın.

  • CimAdam @cimadam

   @vizuvv Zorla satmıyorlar zaten alıp almamak sizin tercihiniz

  • Vizuvv @vizuvv

   @cimadam Tabiki öylede burada tüketicilerin tercihini mi konuşuyoruz üreticilerin basiretsizliğini mi?

  • CimAdam @cimadam

   @vizuvv Yani ortaya bir şey çıkartıyorlar, iyi olmak zorunda da değil. Her firmanın kötü ürünleri vardır açıkçası, rekabette kalma olayına bakıyorum, amd yıllardır geride mi ekran kartı konusunda geride ama yine de kartlarına çok kötü demem. İş görür mü görür tabii son 1-2 senede makas açıldı baya ama bir yerde yakalayacaklardır diye düşünüyorum.

  • Vizuvv @vizuvv

   @cimadam işte ben seni anlıyorum ve söylediğini eleştiriyorum. Sen gelecekten bahsediyorsun "Şu anda AMD kötü ama ilerde toparlar, işlemcide öyle oldu" diyorsun. Bende geleceği kim bilebilir. Ben şuana bakarım ve şu anda parlak değil diyorum. MG nin dediği gibi güncelin ihtiyaçlarına göre kart uretsinler ham performans dönemi eskide kaldı. Ha uretemiyorsa sadece ham performans iddiası kadar fiyat bicsin. Şu anki durumda buda yok. Ee o halde basiretsizler

Bu markayı deneyen var mı aramızda, fiyatlar fena değil gibi duruyor. Samsung reyizin muhteşem ultra fevkalede akg kulaklıkları sağolsun 1-1.5 ayda rengi soluyor, artık istemesem de bir kulaklık alacağım gibi duruyor.
Varsa deneyim sahibi arkadaşlar yorumlarına şimdiden teşekkür ederim

BeğenFavori PaylaşYorum yap

scan.co.uk ye bakayım dedim de sanırım TR'ye kapatmışlar siteyi, yoksa ben mi giremedim acaba, vpn ile açılıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.youtube.com/watch?v=ZlyxesiiC6U
İşine yarayan birileri çıkar belki

Cool Free Windows Utilities to Use EVERYDAY

Join 300,000+ professionals in our courses: https://www.xelplus.com/courses/Today we're bringing out the Swiss army knife for Windows: Microsoft PowerToys I'...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merak eden varsa Sony üretimiymiş, ortaklık devam edecekmiş.

https://www.donanimhaber.com/tim-cook-ilk-kez-acikladi-iphone-kameralarini-kim-uretiyor--157034

Tim Cook ilk kez açıkladı: iPhone kameralarını kim üretiyor?

Apple'ın patronu Tim Cook, iPhone'larda hangi şirketin ürettiği kamera sensörlerinin kullanıldığını ilk kez kamuoyu ile paylaştı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sen 7900 XT testi beklersin cenazene hyperx mikrofon gelir

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#migrosyemek #MigrosRezaleti Cumartesi vermiş olduğum sipariş teslim edilmedi fakat hala iade alamadım. Temsilcileri bottan hallice durumu belirttiğimde onlar bile ulaşamadılar satıcıya. 4 günde iade yapamayan yetersiz bir firma, alışveriş yapmadan önce düşünün derim bir kez daha.
Siparişi de teslim edildi diye güncellemişler uygulamada. 4 günde iade beceremiyorlar, sorun yaşarsanız böyle şeyler yaşayacaksınız sipariş vermeden aklınızda olsun derim. Muadilleri 10 dakikada iade giderip mağduriyet için özür dilerken bir de bunlarda pişkin tavırlar inceliyoruz inceliyoruz parasından çok bu yüzsüzlüğe darlanıyorum.
Bir daha asla sipariş vermeyeceğimi düşünüyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • VeHaSe @ahmetdiyebiri

  Migros Yemek ile hiç sipariş vermedim ama market kısmında bir sorunla karşılaşmadım şu ana kadar.

  • CimAdam @cimadam

   Şubeyle alakalı bir durum, diyeceksiniz bu da restoranla alakalı ben sorun olmasına laf etmiyorum zaten, sorun her yerde olabilir. Ben sorunu nasıl ele aldıklarına bakıyorum. Trendyolda şunu yaşasam anında iade gelir üzerine bir de kupon falan verirler. Yemeksepetinden aldığım bir ürün kırık geldi basit bir ürün ama kullanılabiliyor, yazdım yardıma ilk dedikleri hemen iade edelim. Dedim iadeye gerek yok dikkat edin sadece mağdur olmasın insanlar tabii dedi kupon verelim dedim onu da istemiyorum. Firmaların kalitesi burada çıkıyor ortaya ki yemeksepetini de pek tutmam ama işini iyi yapıyor mu yapıyor.

  • Ali @norego

   Market siparişinde sorun olunca da çok sancılı ve rezil bir süreç işliyor. Başıma 2 defa geldi.

 • Lehimli At @at

  Twitter'dan da çemkirmek lazım gibi

  • CimAdam @cimadam

   Canlı yardımı direk bot, yazık bir de para veriyorlar insanlara bu iş için. İnceliyoruzdan başka bir cümle duymadım. Dedim en son neyi inceliyorsunuz tam olarak söyleyin cidden merak ediyorum.
   Restoran siparişi unutmuştur üzerinden 4 gün geçti bu çapı küçükler hala inceliyoruz diyorlar :))

BeğenFavori PaylaşYorum yap