ad33p paylaştı.

Bir duyuru; herhangi bir proje için gereken objelerin 3D yazıcıdan basılmasına ihtiyacı olanlar benimle iletişime geçebilir. Üç boyutlu yazıcıdan 25 x 21 x 21 cm boyutlarına kadar 3D baskı alabilirim. Modelleri sizin hazırlamanız ve tercihen stl dosyası olarak göndermeniz gerekiyor.

#3dprint #3DPrinter #printondemand #3dyazıcı

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 15

Motorola, Kasım 13 için davetiye göndermiş. Muhtemelen katlanabilir telefon tanıtacakmış.
https://www.cnet.com/news/motorola-event-invite-hints-at-rumored-foldable-razr-phone/
#katlanabilirtelefon #Motorola

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çok iyi karar, valla tebrik ediyorum. Haksız rekabet oluşuyor diye Uber'in uygulamasına vs engelleme geitriyorsun. Sarı taksi tekel kalıyor. 😀
https://twitter.com/BirGun_Gazetesi/status/1184440311898148864
#uber #sansür

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Epic güzel etkinlikler yapıyor oyun içi. Kullanıcı tutmak için uğraşıyor.
https://twitter.com/James_Jarvis/status/1183448674833178626
#fortnite

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yine iyi kurtulmuş. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9

Ben Türknet kullanıyorum bende bir sıkıntı yoktu ama dün Telekom kullanan tanıdıklar sorun yaşamışlar hep.
https://twitter.com/netblocks/status/1182529801015443456

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Blizzard iyice sıvamaya başlamış. Böyle yaptıkça tepki daha da büyüyecek.
https://twitter.com/stillgray/status/1182231604346769408
#OyunGündemineMalzeme

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Six @six

  Bi yerde daha yazdım intihar etmişler resmen.

 • PhoeniXim @phoenixim

  Oha ya, Hesap silmiş. Gösterilere destek veren dünya çapında bi oyuncuyu banlamıştı, Taiwan bayrağını kaldırdı vs. Sen kocaman Blizzardsın ne işin var politik meselelerle

 • Barış Ataç @barisatac

  Sırf meraktan accountumu silmeyi denedim ve hiçbir zoruluk çıkarmadı en son bana yollanan onay kodunu istedi onu yazmadım tabi ki. Acaba sadece belirli bir kesime mi yapıyorlar? Yoksa arada bir gördüğümüz sosyal medya propagandalarından biri mi?
  Zaten accountlarını silmelerini engellemek neyi değiştirir ki? Adam oynamadıktan sonra aynı hesap. Hatta ben olsam yardımcı olurdum. İleride canı çeker yeniden oynamak isterse daha fazla para harcamak zorunda kalsın, derdim.

 • lterlemez @lterlemez

  Hata Blizzard'ta değil bana göre, hala. Blizzard'ı buna alet eden suçlu. Peki yapmasaydı da, arkasında dursaydı ne olacaktı? Ben söyleyeyim, gene Blizzard'a patlayacaktı bu olay. Çoklu oyun içinde bile tatlı küfür edemediğiniz bir sistemden bahsediyoruz.
  İnsanların bu tür organizasyonları böyle şeylere alet etmesini hiç sevmiyorum. Bakın, yanlış anlamayın, bu eleman siyasi bir ortamdayken söylediklerini Çinli en üst düzey yöneticinin yüzüne söyleseydi, "Eyvallah, helal olsun" derdim. Ama hiç alakası olmayan bir yerde söylüyor.

  • Shamino Salle Dacil @salledacil

   Çinli bir yetkilinin suratına söyleyemeden kendisini ya bir toplama kampında bulur ya da talihsiz bir kaza sonucu ölmüş olurdu.

   Kimse çıkıp Blizzard'ın logosunu Hong Kong bayrağıyla değiştirmesini beklemiyordu ama açıkça taraf aldıklarını gösterdiler arka arkaya yapmış oldukları hamlelerle. Orc heykelinin önüne "Every voice matters" plakasını çakan vizyonla en ufak ilgisi kalmamış şirketin.

   Sanırım bu biraz ifade özgürlüğüne verilen değerle ilgili. O yüzden buralarda Blizzard savunuluyor.

  • lterlemez @lterlemez

   @salledacil; Yanlış anladınız. Bunu gidip Çin'de yapsın şeklinde söylemiyorum. Söylemek istediğim şey, söylemek istediği şeyi, asıl söylenmesi gereken yerde söylemesinin önemli olduğudur. Dünya Siyaseti üzerinde 1 atomun ağırlığı kadar bile etkisi olmayan bir yerde, alakasız bir şekilde söylemesi burada tartışılan.
   Bu konuda, çok dar bir açıyla bakılıyor açıkçası; şahsi görüşüm, böyle önemli ve kritik bir konunun bu şekilde ortaya, bomba bırakır gibi bırakılması ne Çin'e ne Amerika'ya ne Hong Kong'a ne de Dünya'ya bir fayda sağlar. Üstelik, (böyle bir konuda paranın konuşulması çok saçma deme/denmesi ihtimaline rağmen) Amerika ile Çin'in arasının açık olması, bunun bütün Dünya'yı etkilemesi ve arkasından çok daha kötü şeylerin gerçeklemesine gebe olması ihtimali varken yapması, çok da faydalı bir şey olmayacağıdır.
   Her şeyin bir yeri ve zamanı vardır ve oyuncunun bu açıklaması hiç de zamanında yapılmış bir açıklama değildir. Keşke, Dünya üzerindeki tüm problemler, böyle açıklamalarla çözülebilse, ama maalesef çözülemiyor.

  • Shamino Salle Dacil @salledacil

   @lterlemez Tabii ki bu şekilde çözülebilecek bir şey değil, olayın başlamasına sebep olan kişi de (Hiç tanımıyorum, genel olarak ünlü mü yoksa sadece bu oyun özelinde mi ünlü bir fikrim yok) kendisini en geniş kitleye ifade edebileceği alanı kullanmak istemiş.

   Hong Kong'un da haklı veya haksız olmasından bağımsız olarak derdini dünyaya anlatmak dışında bir seçeneği yok, Çin'le mücadele edebilecek bir durumda değiller. Konu bir anda ortaya çıkmış değil aslında. Hong Kong'un Çin'le özgürlük, bireysel haklar, vb. sürtüşmeleri uzun yıllardır devam ediyor.

CSI New York mu bu, kadının gözündeki yansımadan konumunu bulmuş, stalklayıp, saldırmış
https://twitter.com/Nevin_Thompson/status/1181610165541326848

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Burada da Superbox kullanan arkadaşlar var. Onlar da sağlamasını yapsınlar.
LP paylaşmış, #HaftalıkGündemeMalzeme olur bu.
https://twitter.com/cemshid/status/1181833105939865600?s=19

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 10