#kpss bugun sinav icinnokulangiderken kimliğimi dusurmusum.kurs parasi sinav parasi bosuna gitti.ustelik kimlik +biyometrik fotoyada para odecegim ugrasmasida eşantiyon olacak...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Vdsl2 modem onerisi var mi?fiyat performans urunubolsun.turktelekomun verdiği tplink td w9970v3 artik rahmetli oldu..

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geçen seneden bu güne cay ve şeker icin neler değisti?Gecen sene 2 lira ictigim cayi ayni mekanda 3.5 tl ye ictim.not yedikule hastanesininnoradaki pastaneler

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8
 • Daviance @daviance

  3.5-4 her yerde artık normal 4 farklı yerde içtim en aşşağısı 3 en fazlası 4 tü ,normal değilde bundan aşşağı getirmezler artık.

 • Papa Emeritus @pope

  Geçen senenin acısını çıkartıyor şerefsiz mekan sahipleri. Özellikle alkollü içeceklerde inanılmaz bir artış mevcut. Geçen günlerde elinde Macallan bile bulunmayan çöp bir yerde dandik biraya 40 istemişler arkadaşımdan. Gider bir şişe viskiye tekelde 1.000 veririm ama dandik biraya, dandik mekanda 40 veremem kimse kusura bakmasın. İnsanlar bu fiyatlara rağmen aptal aptal mekanlara doluştuğu sürece daha da arttırırlar.

 • cestlavie @cestlavie

  Parasını geçtim Antalyadaki mekanların hepsi dandik ki? İyisi bile bana dandik geliyor. Neredeyse hiç gitmem para da vermem mecbur kalmadıkça. Doğal bedava yerler en güzeli o da azalıyor.

  • Daviance @daviance

   bu yüzden azalıyor zaten ,hükümet geldiğinden beri ağaçları bile öyle buduyorki gölgesinde bile oturmasın insanlar ,gitsin kafede orda burda sürtsün park yapıyorlar ağaç yok ,yazın parkta oturamayacaksan parkın anlamı nedir ? ağaç olan parkları ağaçları nerdeyse kesecak gibi budamışlar kasımda anca yerine geliyor ,herşeyleri ticari bu adamların.

 • yuzibu @yuzibu

  Kuru çaya çaykur %10 zam yaptı. Özel sektörün baskısı sonucu. Çay fiyatları artık eskisi gibi çay ocaklarında bile 1₺ olamaz.

Mama icin kredi ceken kedi...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 9

Sanal gercek kaynak makinasi..toz alti,gaz alti,elektrik ark,tig kaynak ve envai cesit kaynaknposizyonlari.hemen hemen butun kaynak calisma parcalari var.calisma parcalarinda karekodlar var onlari makina taniyor.hem kasta hem ekranda grrcek demirleri gorup kaynak yapiyorsunuz...endustridede kullanan firmalar varmis.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@gamsizm abi google podcast de haftalik gundem ve karantina muhabbeti ,eklenmemis...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

A101 ihtiyaci olanlar baksin

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@gamsizm ,@hkellecioglu ,@hamitozlu ,@alipektas
Bu siteye saldiranin ne anasi kaldi,ne babasi ne de 7 göbek sülalesi kaldi.bi ana ssyfa aciliyor,bi acilmiyor,bi kesfet aciliyor bi acilmiyor...aksam 11den beri iyi sövdüm....

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ts logolu bardak atlığı[email protected] ,@hkellecioglu ,@leventp ..tek rakibim @asaltek nin çıraği

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

Herkese merhabalar
Suan bulumduğum yerde kablo ile nete bağli pc var.Bundaki neti connect tome ile kablosuz ağ yapiyorum.netibpaylasima aciyorum.actigim kablosuz aga baglaniyorum.telefonda whatsap ,youtobe insta calisiyor.telefondan nete girdigimde biyle bir uyari cikiyor.problem ne [email protected] @hkellecioglu @umtk @hamitozlu

BeğenFavori PaylaşYorum yap