Bimde satılan chemex için bez filtre yaptım. Kendi metal filtresinden daha iyi oldu. Metal filtrede kahve ve su koyacak alan kalmıyordu. Saçma da bir tasarımı var altı 6cup, üstü 3cup ölçüsünde.

https://twitter.com/deniz02010/status/1404908502854901766?s=19

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Amazon da teslim aldığım ürünün parası iade edildi. Başka satıcıdan aldım, satıcıyla iletişim kuracak yer de bulamadım. Amazon müşteri temsilcisi denk gelse dediğimi anlamamazlıktan gelecek.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bi falıma bakarsınız artık.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

Brave tarayıcısının mobil ve masaüstü sürümleri arsında bir bağlantı yok mu? Böyle bir ayar göremedim fakat çok saçma geliyor olmaması.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

V60 için bez kahve filtresi yaptım. Boyut referansı olarak hario filtresini aldım, ondan biraz daha uzun olsun diye uğraştım. Bezi çift katlı olarak kullandım. Sadece toz boyutundaki kahveleri geçiriyor. Bardakta kahve tozu yok denecek kadar azdı, çoğu tozlar filtrenin içinde sıkışıp kalıyorlar. Demleme hızı ise bende kağıda göre daha hızlı oldu, galiba bu hız demlemeyi kurtardı. Tadını beğendim
.
Demlemeyi geliştirmek için sadece tozları eleyecek bir küçük elek lazım. İyi bir değirmen biraz imkansız duruyor.

#Kahve #AtveKahve

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Erkekler Downhill Finali – Leogang

Bisikletçiler, Leogang'ın zorlu koşullarıyla mücadele edecek. Erkekler downhill finalini, Berkem Ceylan ve Sarper Günsal'ın anlatımıyla canlı olarak izle!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Beceriksiz yöneticiler yüzünden milyonlarca insan ölüyor dünyada. Devletin meşruluğunu sağlayan toplum sözleşmesi görmezden geliniyor. Bu teknolojik gelişmelerle yönetişimin sağlanması gerekiyor artık.

https://www.youtube.com/watch?v=SZ8HlNGMolw

How India ran out of oxygen

And why does this keep happening?Subscribe and turn on notifications (🔔 ) so you don't miss any videos: http://goo.gl/0bsAjOIn April 2021, India began regis...
BeğenFavori PaylaşYorum yap