Bu ekran görüntüsünü eşeklerle buraya yükledim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tt müşteri hizmetlerini aradım. Başta hattınızda kopma sorunu var dedi, bir şey denicem dedi. sonra "snr değerini, zayıflama değerini siz görünteleyebiliyor musunuz" diye soru sordum. Direkt arıza ihbarı bıraktı bu sorudan sonra.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tt çağrı servisi modemin bozuk olduğunu iddia ediyor. Gelen arıza ekibi günlük hayatta işe yaramayan rakamlar veriyor. Daha ne hız alacaksın burada diyor üstüne pişkin pişkin.

https://twitter.com/deniz02010/status/1345647710439936002

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Barış @thesulhone

  geçenlerde bana da turknet i kötüleyip bina içi tesisatında problem var demişlerdi. Hal bu ki tesisatta sorun yok. Portta olan sorunu bana yansıtıyorlar. Turknet ise konuyla ilgili elinden geldiğince yardımcı oldu. Şuan net im düzgün nasıl olacak ileride bakalım

 • CKabil @moshck

  Santralde hata olmasına rağmen evime özel ekip gönderdiler. Gelen çalışan yanında modem getirmişti. Geldi modemi, kabloları gördü ve bana dönüp abi bu santralden kaynaklanıyor senlik durum yok dedi. Ben de size onu anlatmaya çalışıyorum neden sizi gönderdiler anlamadım dedim. Ardından adam santral değerlerinin düzgün olmadığını müşterinin iç hattının iyi olduğunu yazdı geri bildirim olarak. Tabi o yazdıktan 6 saat sonra santralden arandım ve bölge için kontrole çıktıklarını söylediler.

  Şu işleri müşteriye güvenerek yapsalar çok mutlu olucam. Her zaman sorun müşteri tarafında diye saçmalayıp duruyorlar.

 • Mert Ahmet Altıparmak @m-ahmet

  @at modem senin modemin mi ttnetin verdiği modem mi ? modemler bozulabiliyor benim başıma geldi, mesela landan oyun oynarken çok ping yaptırıyordu hani 300-500 arası falan ama online iken bu sorun olmuyordu. Ben de bir sefer işte bu ne ya dedim internet böyle böyle dandik işler yapıyor, ekipler eve geldi modeme baktılar bozuk falan dediler ama o "yanan" ışıkların hepsi yeşildi, dedim bakın modeme ne gerekiyorsa yapın. Benim kendi modemim olduğu için başka modem taktım ayarlarını yaptım, düzeldi sonra bağlantı. Elinde başka modem varsa deneyebilirsin bir, sonra ona göre dersin hayır bozuk değil modem ya da modem bozukmuş böyle değiştirelim vs...

 • gavanator @gavanator

  klasik TT yalanı... başka ISP abonelerine hep bu yalanı söylerler...

Türk telekom çağrı servisinde uzaktan internet hızımızı nasıl ölçüyorlar? Modeme gelen hızınız şu kadar falan diyorlar ama benim kullandığım hız ile alakası yok. Modemlere yerel ağda ping atılabiliyor da açık ağda hız testi yapılması kurgu gibi geldi. Ek olarak bana verdikleri değerin kutudan çıkan hız olduğunu düşünüyorum. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Burada konuşulmamış sanırım o yüzden buraya da atayım yorumlarımı.

https://twitter.com/deniz02010/status/1343311359367380992

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 13

Burada konuşulmamış sanırım o yüzden buraya da atayım yorumlarımı.

https://twitter.com/deniz02010/status/1343311359367380992

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Epic games oyun istemcisinde warframe için ücretsiz paket var. Steami sadece warframe için kullanıyordum, anlaşılan o da yalan olcak.

https://www.epicgames.com/store/tr/product/warframe/unreal-tournament-weapon-bundle

Warframe - Unreal Tournament Silah Paketi

Unreal Tournament Silah Paketi ile ilk kanı sen al! Üç Silah ve benzersiz Silah Görünümü içeren bu paket yeni ve oyuna dönen Tenno'lar için idealdir.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bağır bağır bağırtıyorum kasayı kapanmıyor. Oyuna giriyorum, oynarken pc kapanıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 18