Geçen bahsettiğim papara kampanyasının parası geldi.

https://teknoseyir.com/durum/1194955

#papara #kampanya

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sesli kitap dinlemek isteyenler için tavsiye kanalım.

https://www.youtube.com/channel/UCC8t2yUG8VsN1MwEF-SEn_w

AKIN ALTAN

Seslendirme sanatçısı Akın ALTAN. Bu kanalda sesli kitaplar. şiirler, denemeler vb edebi eserler seslendirilmektedir... Dünya Kültür Mirası, dünya klasikleri...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu bildirimlerden bir tedirginlik duymalı mıyım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 15

Microsoft Edge epub okuyucu özelliği gidince epub açamaz oldum. Önerebileceğiniz bir program var mı windows için?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Eve boya, badana yapmak için pratik ve kirletmeyecek bir yöntem biliyor musunuz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 33
 • civilization @civilization

  Düzgün bir usta ile çalışmak tek önlem. Usta düzgün olursa hem boya damlama ihtimali azalır hemde damlasa bile usta hemen siler.

  • Lehimli At @at

   Ev büyük olunca usta parası çok tutar. Eski evlerde para buldukça yana, üste ekleme yapılmış, ailenin büyük oğlu yapılınca ev eklemesi yapılınca filan baya büyük oluyor ev.

  • civilization @civilization

   @at o zaman ya evdeki bütün eşyaları bir yere toplayacaksınız yada odaların ortasına güzelce istifleyeceksiniz. Sonra üzerine ince naylonlar var hurdavatçılarda bulabilirsiniz onlardan sereceksiniz. Kapı pencere düğme gibi boyanmasını istemediğiniz şeylerin duvarla kesiştiği yerlere bant çekeceksiniz(bu da hırdavatçılarda olur bir tarafı yapışkan diğer tarafı kapıt gibi olur.) bir düz fırça bir küçüm rulo birde bormal rulo ile bıyamaya başlayacaksınız. Tabi öncesinden alçı ile duvar ğzerinde düzeltilmesi gereken yerler varsa düzeltebilirsiniz. Zımparalayabilirsiniz bunlar size kalmış. Yeni boyanın rengi farklı ise astar çekmeniz lazım ilk önce. Sonra önce köşelerden başlayarak boyayacaksınız. Boya olaral jotun marka boyaları öneririm. Birim fiyatı biraz yüksek ama birim sarfiyatı düşüktür. Özellikle dış cephede üzerine yağmur vurdukça parlar. İç cephede performansı o kadar yüksek olmasa da iyidir.

 • Fatih @fatihy

  Bütün herşeyin üstüne naylon serin

 • fikri @fikri

  Bizim tanıdık boyacı, çok kaliteli boyacıdır. Onların yaptıklarını anlatayım:
  Odadaki tüm eşyaları odanın orta kısmına topluyorlar. (Ortaya toplamak önemli yoksa duvara erişmek için sürekli sağa sola çekmek gerekiyor. O sırada da zarar görüyor.) Sonra üzerine naylon örtüyorlar ve açılmayacak şekilde bantlıyorlar. Kalan yerlere rulo kağıt seriyorlar. Kağıdı üst üste denk getiriyorlar aralardan sızmaması için. Açılmaması için de kağıt bantla yapıştırıyorlar.
  Kağıt şuna benziyor. Belki aynısıdır: https://www.unipak.com.tr/urun/testliner-bobin-52x250/

 • Mert Ahmet Altıparmak @m-ahmet

  @at sana yaptığımı anlatayım, duvar boyayacaksam eğer öyle örtü muşamba falan ihtiyaç olmuyor eşyaları çekip bir tarafa toplamak gerek ya da ortaya sonra vileda lazım içine sadece su koyacaksın eğer damlarsa yere (mutlaka damlıyor) onu viledayla silebilirsin
  tavan boyarken eşyaların üzerini birşeyle örtmen gerekir, eski sofra bezi falan olur her evde vardır 😉

Şarkı listesi oluşturamamak mı! Sen kafayı yemişsin youtube.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Antik kentlerde mozaikler çoğunlukla sergiye açılmaz ve korunsun diye kumla kaplanır. Bir antik kente girip "bizim milletimizde iş yok ya!" dememeniz için böyle bir not düşeyim tarihe.

BeğenFavori PaylaşYorum yap