#ücretsizoyun
Zamanında alıp da oynamadığım oyunlardan biri. Yalnız Bandai Namco'ya kaydolmanızı istiyor. Sonra kodunuzu alıp Steam'den kütüphanenize ücretsiz ekliyorsunuz.
https://beta.bandainamcoent.eu/es/cb/11-11-memories-retold-for-free?utm_source=Twitter&utm_medium=Feed&utm_campaign=Club_Giveaway_11MR&utm_content=Static_ES&twclid=2-1o68lrjherdz2aheryarl3ww4

¡Consigue 11-11: MEMORIES RETOLD GRATIS!

  ¡Consigue 11-11: MEMORIES RETOLD GRATIS!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TüketiciHakemHeyeti
Tüketiciler Birliği Genel Başkanı Mahmut Şahin'in 2022 değerlendirmesi:
Kaynak: AA

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • AB9 @sqn

  sen yasaları muğlak yaparsan, arabulucu niyetine araya hakem heyeti diye hukuk bilmeyen vatandaşı oturtursan ne bekliyorsun? aynı olaya ait şikayetlerde (migros airfryer) bile ne kadar farklı kararlar verdiklerini gördük. kararı reddedilen tüketici de hakem heyetini şikayet edecek tabi, diğer tarafta başka hakem heyetinin verdiği olumlu karar var. öte yandan belki de şikayetlerin yarısını şirketler oluşturuyor, onlar da kendileri adına olumsuz kararları şikayet edip süreci uzatıyorlar, var mı bunu önlemek için mekanizman?

 • Suicide @suicide

  yogunluktan uzayan dosyalarin sikayetleridir onlar genelde.

 • Tunahan Avsallı @awsalli

  İnsanlar şikayet etmeyi öğrendi. En ufak bir problemde, THH'ye başvuruyorlar. Sorunları çözülmeyince, bu sefer onları şikayet etmeye başlıyorlar.

 • Filtre @kahve

  8 aydır keyiflerini bekliyorum. Sonuç çıkacakta karara bağlanacakta ooooo..

#SehirKurma #Aquatico
Aquatico oyununu bu türü sevdiğim ve videolarda tatmin edici bulduğum için 36 TL'ye aldım. Yurtdışı fiyatı 22$ olduğu için fiyatın buralarda kalmayacağını düşünüyorum.
https://store.steampowered.com/app/1812300/Aquatico/

Save 10% on Aquatico on Steam

Aquatico is a survival city builder set within the depths of the sea. Strategically build an underwater city atop the ocean floor and face the challenges that accompany an oceanic life.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

E, eben Yapı Kredi 😡

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 17
 • Emiel Regis Rohellec Terzieff- @regis

  bir sürü banka hesap vs artık şifreleri unutuyorum beynim sulandı zamanında 20-30 adet telefon numarasını ezbere bilirdim. Geçen çocugun dogum gününü hatırlayamadım.

 • Ali @norego

  Şifre kısmını bu kadar daraltıyorlarsa tahimini daha da kolaylaşmıyor mu?

 • Coppermine @coppermine

  parmak izi yada face id ile girise neden izin vermiyorlar hala? Güvensiz ise, Deutschebank app'i bile izin veriyor. Hani Türk bankacilik IT sistemi daha ileriydi?

  • Fullmoon @dolunay

   Telefonsuz ya da parmak izi okuyucusu olmayan cihazdan nasıl girilecek? Sonuçta bir 'parola'ya ihtiyaç var.

  • Hakan1987 @hakan1987

   @dolunay sonucta akilli telefon uygulamasi bu azicik gelismeleri lazim 🙂

  • Fullmoon @dolunay

   @hakan1987 Benim gelişip parmak izi vs. kabul etmesine itirazım yok ama parmak izi vs. ya da akıllı telefon olmadan bankacılık işlemi yapılamaz noktasına gelmesini istmem, zaten şu anda da bir şekilde kart şifresi (parolası) vs. gerekiyor ki bence gerekmeyi sürdürmeli.

  • Coppermine @coppermine

   @dolunay hayati kolaylastirmak adina dedim. Yoksa sifre belirlensin tabiiki bilgisayar yada baska telefondan girisler vs icin. Ama hala ben YKB ve Enpara App'lerinde parmak izi yada face id ile giris imkani görmüyorum. Bunun altinda güvenlik ile ilgili bir sikinti varsa -ki sanmiyorum, Apple yada DB kullanmazdi yoksa- söylemeliler

  • Fullmoon @dolunay

   @coppermine Konudan bağımsız olarak ben bir uygulama geliştirici olsam bu kadar hayati (parasal) bir konuda telefon üreticisnin kimlik doğrulamasına tümüyle güvenmezdim. Bir açık ortaya çıksa (keşfedilse), bu açık dolayısıyla milyar dolar çalınsa hatalı olan 'şifresini kaptıran' kullanıcı olmayacak, güvensiz yazılım kullanan uygulama geliştirici 'banka' olacak. DB ve Apple sağlam referans ama unutmayın şifreleri korumak üzere ortaya çıkmış lastpass'ın şifreleri kaptırdığı bir dünyada yaşıyoruz, yani 2 gün sonra Apple Face IDde bulunan güvenlik açığı içn yama çıkarttı acil güncelleyin diye haber görsem ben şahsen şaşırmam 🙂

  • Coppermine @coppermine

   @dolunay Almanya gibi bürokrasinin deli gibi döndügü ve kisisel veri güvenliginin saplanti derecesinde dikkate alindigi bir ülkede, ülkenin en büyük bankasinin app'inde (ki bu app ile YKB'nin app'ini kiyaslasak, YKB'nin app'inden daha fazla islem yapilabildigi sonucu cok rahat görülecektir.) bu sekilde bir giris var. DB'nin app'inde screen capture yapmaniza bile izin vermiyor diyeyim mesela. Ama 6 ayda bir sifre sifirla diye beni darlayan bir sistemleri de yok. Kart sifrenizi unutup bankamatikte 3 kez yanlis girdiginizde, telefon bankaciligi yada sadece bilgisayar üzerinden internet bankaciligi ile, önce adiniza yeni bir kart talebinde bulunup, yeni kartiniz geldiginde de yeni sifre talebinde bulundugunuz ve tüm sürecin posta ile 2 haftadan fazla sürdügü bir bürokratik yapiyi kullanan bankanin app'i böyle. Bu sebeple ben Türkiye'deki bu konunun altinda güvenlik degil de beceriksizlik ariyorum. 🙂

  • Fullmoon @dolunay

   @coppermine Dediğinize genel olarak katılıyorum. Benim dediğim işin başka bir yönü, işin sonunda her koyun kendi bacağından asılır, YKB için dediklerinize katılırım, ama şahsen ben kendim app yapsam DB de bunu kullanıyor diye güvenip iş yapmam 😀

 • caerium @cozalp

  Bildiğim kadarıyla bunlar bddk'nın dayatması, banka mecburen uyguluyor.

2023 yılında maaşlara uygulanacak vergi dilimleri.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 11

TS'yi Türkçe açınca bildirim sayısı soldaki gibi, İngilizce açınca sağdaki gibi görünüyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 14

#GameAwards #fluteguy Game Awards'da ilgi çeken ve "flute guy" lakabı takılan adam aslında Hans Zimmer ve daha birçok başarılı insanla çalışmış aranan bir müzisyenmiş. Sosyal medya olmasa belki de hiç tanınmayacaktı.
https://youtube.com/clip/UgkxlwttUhAearydW9EbkSEUf8BzsSa9dQXi

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Iscep İşcep uygulaması bende açılmıyor. Down Detector sitesi aşağıdaki mesajı gösteriyor. Başka sorun yaşayan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap