#BirazMizah #Cyberpunk2077
Bu kez güldürmedi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#SilSüpür Ne yapmamı tavsiye edersiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Masa #yanarlidonerli Masa ihtiyacına muhteşem bir çözüm 🙂
https://www.vatanbilgisayar.com/cougar-cgr-mars-oyuncu-masasi.html

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

#Mikkelsen Vay be, bu adam Mads Mikkelsen'in abisiymiş. Adını yeni öğrendim, Lars Mikkelsen. Oynamadığı yer de kalmamış. Benim cahilliğim de olabilir tabii.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sonra "Yok efendim ben duymadım, bize böyle bir bilgi gelmedi" demeyin. Kablonet'in başına taş düştü galiba.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#BirazMizah Hevesini kursağında bırakan adam 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#BirazMüzik #TSMetalcileri Helal be abla 😀
https://www.youtube.com/watch?v=6wkCsnFRuwg

The Godmother Of Drumming Plays “Down With The Sickness”

Faster Hands & Feet (in 10 days) ► https://www.Drumeo.com/faster/ Have you ever found yourself making assumptions about someone before you’ve met them? What ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#BirazMüzik Bu şarkıyı ilk kez duymuyorum ama sözlerine hiç dikkat etmemiştim. 1969 yılında birçok ülkede hit olmuş bir şarkı. Müzik kalitesi Akdeniz Akşamları tadında (tekdüzeliği engellemek için sürekli anahtar değiştirmişler) ama sözlere bakınca o günlerde insanların bilim-kurguya biraz daha eğildiğini görebiliyorum. Müzik tarzı ile sözler çok uyumlu olmasa da belki de bu uyumsuzluk dikkatimi çekti. Sonra da aşağıdaki videoya ulaşıp sözlerine baktım.
https://www.youtube.com/watch?v=N03Uoj6p9QA

Zager and Evans - In the Year 2525 [Lyrics] HD

"In the Year 2525 (Exordium and Terminus)" is a hit song from 1969 by the American pop-rock duo of Dennis Zager and Richard Evans. It reached number one on t...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#amazonprime #primevideo #1-tik Arkadaşlar, daha önce bahsedildi mi bilmiyorum. Amazon prime üyeliğimle ilgili şöyle bir sorun oldu: Sanal karta para yüklemeyi unuttuğum için ödeme alınamadı mesajı geldi. Gittim siteden kart bilgilerini yeniden onayladım, açılmadı. Müşteri hizmetleri ile yazıştım. Bana "1-tik" özelliğini aktive etmem gerektiğini söyledi. Aradım, buldum, aktive ettim. Saatlerce bekledim yine açılmadı. İnternetten araştırdım; web'den yaptığım aktive etme işleminin yeterli olamayabileceği, mobil cihazımdan da ayrıca "1-tik" özelliğini aktive etmem gerektiğini öğrendim. MH bunu bana söylememişti. Üyeliğim birkaç dakika içinde yeniden aktif oldu. Aynı sorunu yaşayan olursa burada dursun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu mahalle esnafı kafalı e-ticaret mağazalarının yanında Bilendenal benim için pırlanta gibi kalıyor. Böyle siteler pahalıya bile satsa tercih ediyorum. İnsan gibi muamele, empati, her şey var adamlarda. Paylaşımım etik değilse söyleyin arkadaşlar ama böyle kişilerin de reklamı yapılmalı, iyi örnekler vurgulanmalı diye düşünüyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 24