Borsa İstanbul tarihi rekorunu kırmak üzere. Yurt içinde ekonomik verilerin dipten dönüşü işaret etmesi, jeopolitik risklerin azalması ve küresel piyasalardaki rüzgarın (Abd - Çin Çarşamba günü ekonomik anlaşma imzalayacak) devam etmesi sebebiyle dolar bazında ucuz olan Türk varlıklarına yönelim arttı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 9

TV'den Netflix izlemek için uygun fiyatlı hangi cihazı önerirsiniz? Abim Apple TV ya da PS4 alayım diyor ama biliyorum ki sadece Netflix izleyecek. Boşuna masraf yapmasını istemiyorum, Apple TV bana pahalı geldi, Mi Box alabiliriz ama daha iyisi ya da daha kötüsü var mı başka markalarda? Ya da illa Mi Box derseniz hangi modelini almak lazım? Tek amaç netflix izlemek. Aslında Philips televizyonda bir uygulama mağazası var ama içinde netflix yok... Alacağımız cihazda takılma donma olmasın, yani nispeten iyi işlemci ram olursa güzel olur. Şimdiden teşekkürler

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 30

Araçlar gerçekten çok şık olmuş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Haftalık gündeme iyi malzeme çıktı ha 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selam herkese,

Redmi Airdots Tws kulaklık kullanan varsa sadece sağ kulaklığı telefona bağlayıp mikrofonu deneyebilir mi? Benim sağ tarafın mikrofonu çalışmıyor. Tümünde böyle olacağını hiç zannetmiyorum ama yine de sorayım dedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar bugün elektrik faturası geldi 200 TL. Çok canım sıkıldı, daha geçen sene 70 - 80 ortalama ile gidiyordum. Şimdi sorum şu ki bireysel olarak evime güneş paneli koyabilir miyim? Balkonum iyi güneş alıyor. Oraya yerleştirmem ekonomik olur mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12

Az evvel metrobüs durağında polis kimliğimi aldı rutin kontrol için. Sordum kaç zamandır dikkat ediyorum sadece erkeklerin kimliğini kontrol ediyorsunuz, neden? Yanında bayan olmadığı için dedi. Sorumun cevabı değildi ama polis hakkındaki genel fikrim daha da derinleşti.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 22

Çok çirkin olduğu için çektim 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap