Ttnet modem değişikliğinde mac adresi bildirmek gerekiyor mu?
Dün arkadaşım modemini değiştirmiş, kullanıcı adı ve şifresini doğru şekilde girmesine rağmen internete erişememiş. Acaba kablonetteki gibi mac falan mı tanımlamak lazım? Eski modemi takmış anında çalışmış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

OLED TV alınır mı?

Mevcut Philips televizyonum sizlere ömür. 42 inçti, şimdi 55 inç LG C24 alayım diyorum ama bilemedim, gönül rahatlığıyla kullanabilir miyim? Ömrü kısa mı? Ekran yanığı olur mu? Renkleri zamanla solar mı?
Var mı oled tv kullanan ya da bilgisi olan? Tavsiye eder misiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 14
 • Burak Yirmibeşoğlu @burak25

  Bugun TV degistiriyor olsam baskasina bakmam.

 • Tayyare @tayyare

  Oledte yanma problemi tarih oldu, güncel c2lerde sorun yaşamazsınız..

 • Erdinç B. @erdincb

  Bugün canlı gözle görmek için Vatan bilgisayara gittim. Özellikle Samsung NeoQled ile LG Oled televizyonları karşılaştırmak istedim. İkisi de çok iyiydi, ikisini de alan mutlu olur. Gözle gördüğüm tek fark Samsung'un daha parlak, ışıltılı olmasıydı. Lakin ben de eşim de biraz daha doğal görüntüden hoşlanıyoruz o yüzden oled almaya karar verdik. Oledin karanlık kalacağını düşünmüştüm ama öyle değilmiş. Renk tonları ve parlaklıkları tam olması gerektiği gibi, gerçek gibiydi yani. Samsung'da hafif bir abartı var gibi geldi ama sakın kötülediğimi düşünmeyin, gerçekten çok çok güzel görüntü veriyor o da. Sadece kişisel zevk meselesi.
  Yardımcı olan, fikir beyan eden herkese teşekkürler.

Garanti bankasının 1997'de yayınlanan sucu çocuk reklamının müziğini Melih Kibar yapmış, ben bugün öğrendim.

https://youtu.be/6qlaLx9itWI

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çiçeksepetinden bir ürün aldım ama 6 günde gelemedi. Pazar günü yola çıkıyorum ürün Pazartesi gelecek muhtemelen. Ürünü teslim almazsam ne oluyor? Otomatik iade olur mu yoksa benim iade sürecini başlatmam gerekir mi? Ürün yetişmediği için gidip mağazadan aldım, bu gelen ürünü her durumda iade etmem lazım yani.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Firmaya geri gider. Ama firma otomatik iade sürecini başlatır mı ? onu bilmiyoruz. Sen firmaya ulaşırsın akabinde ben evde yoktum size iade olmuş ücret iademi istiyorum dersin iade ederler.

5 yıl sonra komadan uyandı doları görünce şok oldu! Fox TV Evlilik...

FOX TV'nin sevilen dizisi Evlilik Hakkında Her Şey'in senaristleri güncel bir konuyu ele aldı. Dizide girdiği komadan 5 yıl sonra uyanan erkek, "Dolar 14.07 ne demek, daha dün 3 liraydı"...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Oral B Pro 3 3900
Arkadaşlar bu diş fırçasını almayın. Çok berbat bir tasarımı var. Adamlar iki kuruş fazla kazanacağız diye ikinci tuşu kaldırmışlar tek tuş koymuşlar. Düğmeye basarak açıyorsunuz ama kapatamıyorsunuz. Ya bir kaç kez basıp modlar arasında gezip sonra kapatacaksınız ya da basılı tutup kapatacaksınız. Tuş zaten çıkıntı değil göçük yapıda ve geniş bir alan içinde küçük bir tuş var. Tuşa bastığınızda da geri bildirimi yani tuşun içeri göçmesi çok az. Parmağınızla hissetmeniz çok zor, fırçalarken görmüyorsunuz da, saçma sapan yerlere bastırıp kapatmaya çalışıyorum. E bir de cihaz titriyorken iyice zorlaşıyor. Bir de üstüne üstlük benim gibi 2 3 kez ağzınız köpürdüğünde tükürüyorsanız yandınız, pause tuşu yok yine tek tuşla aynı eziyeti yaşıyorsunuz toplam eziyet katlanıyor.

İnsanoğlu en çok da kendine nankördür, en zor şartlara bile uyum sağlar, ben de kullana kullana tuşun yerini basıncını falan ezberledim otomatik kullanıyorum artık. Ama be kardeşim bu kadar saçma bir tasarıma, bu kadar gereksiz bir eziyete niye katlanalım yani.

Ben ettim siz etmeyin, gidin daha temel seviye alın hepsi aynı zaten, hem fazla para verip hem de eziyet çekmeyin.

https://www.akakce.com/dis-fircasi/en-ucuz-oral-b-pro-3-3900-siyah-beyaz-2-li-sarj-edilebilir-seti-fiyati,1365403899.html

Oral-B Pro 3 3900 Siyah Beyaz 2'li Şarj Edilebilir Diş Fırçası Seti...

Oral-B Pro 3 3900 Siyah Beyaz 2'li Şarj Edilebilir Diş Fırçası Seti arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Korona oldum, topuklarım ve sol dizim ağrıyor. Uzun adam gibi yürüyorum aynı

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Anker SoundCore Life Q10 bluetooth kulak üstü kulaklık almaya karar verdim, alma ya da şunu al diyeniniz var mı?
Uzun pil ömrü, type c şarj girişi kriterlerim var. Ses kalitesi çok iyi olmasa da olur, film ve video için kullanılacak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Siyasete çekmeden sadece ekonomik olarak yorumlarsak, bu dövize endeksli mevduat hesabı çıktı ya... Düşünüyorum da Türkiye'de mevduat hesaplarının 3 te ikisi döviz, 3 te biri TL iken şimdi bu 3'te biri de dolara endeksli hale getirmiş olduk. Yani TL'nin hiç anlamı kalmadı, ülkedeki tüm mevduat dolara endeksli oldu, üstelik kur artışındaki fark da yine hazineden karşılanıyor, yani daha fazla para basarak. Nereden bakarsan bak TL'nin daha fazla değer kaybedeceği bir sistem değil mi bu? Lütfen siyasi yönünü bir kenara bırakıp ekonomik bir model olarak yorumlayalım, bu sistemin avantajı ne? Amacı ne? Velev ki adam dolarını bozup tl mevduata geçti. E yine sen TL muamelesi yapmıyorsun ki, yine dövizmiş muamelesi yapıyorsun. Yani 3 te iki doları TL ye çevirmek yerine kalan 3 te 1 TL yi dolara çevirmiş oldun.
Ben işin içinden çıkamadım. Varın siz çıkın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 25