#sega #dreamcast
Arkadaşlar dreamcast konsolum var, isteyen varsa kargo karşı taraftan ödenmek koşuluyla yollayabilirim. En son birkaç yıl önce denedim, çalışır durumdaydı. Tek kol var, birkaç orijinal bir sürü de tekgözlü oyun var. Galiba hafıza kartı da vardı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 12

Tüm akış seçili olmasına rağmen çok az paylaşım görüyorum. Saatte 10 tane falan. Paylaşımlar mı azaldı ben mi bir şeyi yanlış yapıyorum?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

@otakaraha
Mail adresini verirsen sana bir aylık plus yollamak istiyorum.
Sağolsun @distance Logitech mouse için çekiliş yapmıştı, oradan abonelik çıkmış bana da. Bende zaten uzun dönem abonelik olduğu için sana hediye etmek istedim. @xc de aynı çekilişte kazanmıştı ve hediye ediyordu. Seni ordan gördüm.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Daft Punk'ın 2013 yılında çıkardıkları Random Access Memories albümünden harika bir parça. Bence Get Lucky'den bile iyi. Özellikle klibi çok başarılı. İki cansız mankenle bu kadar çok duygu nasıl anlatılır hayretler içerisinde izledim.

Daft Punk - Instant Crush (Video) ft. Julian Casablancas

Daft Punk's official music video for 'Instant Crush' ft. Julian Casablancas. Click to listen to Daft Punk on Spotify: http://smarturl.it/DaftPunkSpotify?IQ.....
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Günaydın arkadaşlar. İstanbul Ataşehir de deprem hissettim. İnşallah uzaklarda büyük bir deprem olmamıştır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

#CepTelefonuFotoğrafçılığı
Lenovo Vibe X2 ile çekildi. Namussuz hep başka tarafa bakıyor, suratını çeviriyor. İçerenköy Veteriner Kliniği'nin kedisi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Teknoseyir'de biri bizi engellediğinde profiline giremiyor muyuz? Daha doğrusu birinin profilini göremememizin sebebi bizi engellemesi mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 15
 • gordonfreeman @gordonfreeman

  eğer birinin profiline gidemiyorsan çoktan engeli yemişsindir.

 • Erdinç B. @erdincb

  İyiymiş o zaman. Vatandaşın biri beni engellemiş. Ben kimseyi engellemediğim için çok iyi olmuş.

  • Cüneyt Filiskaş @sadas1453

   Bazen yazdığın bir cümle veya kullandığın bir kelime karşındaki kişiye çok dokunuyor.O yüzden engelleniyorsun.Ama belki nedenini sorsa engellemek yerine kendini açıklama fırsatı verse karşındaki kişi yanlış anladığını anlar ve seni engellemek zorunda kalmaz.

  • Erdinç B. @erdincb

   @sadas1453 Olay şöyle ki arkadaşın biri burada bir konu açmış ve sadece bir film ismi yazmış. Ben de dedim ki arkadaş neden böyle yarım yamalak konu açıyorsunuz? Filmi mi izledin? Biz mi izleyelim? Beğendin mi? Beğenmedin mi? Bizim fikrimizi mi soruyorsun? Torrent linki mi istiyorsun? Ne demek istiyorsun dedim. Bir cümle yazmaya mı üşeniyorsun dedim.

   "Sanane ulan istediğim gibi yazarım. Her boka maydanoz olan tipler çıktı böyle." yazmış ve beni engellemiş. İyi de yapmış.

  • Cüneyt Filiskaş @sadas1453

   @pikapika Böyle bir cevap yazan kişinin böyle bir eylemde bulunması son derece normal.Arkadaş kurduğu cümle ile kendisini güzel anlatmış.Bu arada o maydanoz birçok yediği yemekte karşısına çıkıyor.Kimsenin bunu ona hatırlatmamış olması da ayrıca üzüntü verici bir durum tabii.

 • Orcun @orcun

  Doğrudur o kişinin profilini göremezsin ve direkt anasayfaya atar. Yaz nikini bir yere eski mesajı editle ona tıkla ekranda ufak şekilde profili çıkacak engelle geç.

  • Cüneyt Filiskaş @sadas1453

   Bence de en güzeli.Toplumda yaşayan birçok farklı kişi var.Hepsi ile sağlıklı bir iletişim ne yazık ki mümkün olmuyor.

  • Orcun @orcun

   @sadas1453 Şimdi alınmayın kimsenin dinine karışmıyorum ama, özgürlük dediğin şeyi herşeyi yaparsın anlamında kullanan bir tayfa var öyle zannediyor.
   Toplumda özgürlük şudur, başka bir bireyin hakkına giriyorsan özgürlüğün yok, özgürlüğün tanımı toplumdaki nedir ? başka bir bireyin hakkına girmeden özgür olmaktır.

   Adam geliyor evrimsel bir süreci anlatıyorlar geliyor altında anında din tartışmasına giriyor. Ya bir dur ya hasta ruhlu manyak, git dinini yaşa başkasına dayatma kendi kendine tanrıcılık oynama ki yaptığıda günah bu arada bilmiyor. Allahçılık oynarsan sen kendini allah yerine koyarsın demek e demek ki karar yetkisi sende demek ? e buda megolomanlık gibi sorunlara yol açar. Ama yazdıklarına göre de kendisi doğruyu söylüyor ama allah değil. O da en büyük günahların başında geliyor. Ben o yüzden tartışmam engeller geçerim. Çok böyle tartışacaksam da trollerim farketmez. Biraz yani ipte oynatırım, bende böyle bir adamım. 🙂

  • Cüneyt Filiskaş @sadas1453

   @orcun özgürlüğün sadece felsefi bir anlam içerdiğini ve insanları yeni düzende köleliğe alıştırmak amacıyla kullanıldığını ben de düşünüyorum.Bazı konularda karşılıklı(nüans farkı olabilir tabi) aynı düşüncelerde olmak sağlıklı bir iletişim için olmazsa olmazdır.Anladığım kadarıyla karşınızdaki kişiyle düşüncelerinizin çok farklı olduğunu görmüş ve yol yakınken size en uygun görünen yolu seçmişsiniz.Bence yapmış olduğunuz eylemde bir sorun yok.

Bugün çalıştığım bilgisayar koltuğunun çok konforlu olmadığını düşünürken yarım saat sonra google reklamlarında ofis koltukları görmeye başladım. Yuh artık google 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Tarih Firma Kampanya Kupon
09.10.2018 playstore 100 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL indirim 8l9t95gd
09.10.2018 Itopya 2000 TL'ye kadar olan tüm alışverişlerde %5 indirim EX5AFD24B99FE5F
09.10.2018 ESET 3 aylık ESET Internet Security lisansı ve %30 indirim hakkı
Kampanya Ayrıntıları TRBC-W339-D6BN-NVTJ-FMT6

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi geceler.
Aramızdan 10 kişiye 1'er aylık Teknoseyir Plus aboneliği armağan etmek istiyorum. Amacım hem Teknoseyir'e hem de plus üyelik almak isteyip imkan bulamayanlara yardımcı olmak. Herhangi bir kura veya çekiliş yapmayı düşünmüyorum. Aşağı mail adresini yazan ilk 10 kişiye yarın öğleden sonra kuponlarını göndereceğim. Diğer arkadaşlar kusuruma bakmasınlar lütfen, herkese yardımcı olmak isterim ama şimdilik imkanlarım bu kadar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 28