Geçen günlerde AC Odyssey oynarken bilgisayarımın 1fps'e kadar düşüp oynanmayacak hale geldiğini yazmıştım.O yüzden Geforce Now dan girip oynamayı denedim ve sonuç beni çok şaşırttı açıkçası.Nerdeyse hiç gecikme olmadı ve oyunun bütün grafik ayarlarını en yükseğe çektim.2 saat kadar oynadım harcadığım internette 25 gb oldu.Ücretli paket bittiği için 1 saatlik seanslar halinde oynadım ama olsa parasını verip kullanırdım benim işime çok yaradı.:)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

AC Odyssey oynarken aralıkllarla fps çok düşüyor bir noktada komple oyun donmuyor ama ekran sabit sesleri geliyor kaptmak zorunda kalıyorum.Ekran kartı sürücüsünü güncelledim düzeldi gibi oldu sonra elimdeki controllerın bağlantısı gidip gelmeye başladı ve yine aynı oldu.Bilgisayarı kapatıp açtım ve açarken tam sayamadım 5 ya da 6 kere Bip sesi geldi.Sorun ne olabilir ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 16

Kullandığım laptopta usb type c 3.1 gen2 portu var bu portlar hızlı şarj destekliyor mu telefonları şarj etmek için?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 12

AC Odyssey oynamaya başladım fakat oyunun başında gamepad ile hangi tuşa basarsam basayım yanıt vermiyo ben mi yanlış yapıyorum?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 20

Monitör,televizyon ekranı temizlemek için https://www.teknosa.com/preo-mcln01-250-ml-ekran-temizleme-seti-p-125046764 böyle bir temizleyici alıcam var mı kullanıp memnun kaldığınız ürün?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Elimde 24 gb boyutunda mpg video var bunu kayıpsız olarak sadece 2 parçaya bölmek istiyorum bunu yapabileceğim en basit program nedir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

23 Kasım 2018 tarihinde amazon.tr'den sennheiser cx300 almıştım şimdi farkettim hareket edince sol taraftan ses kesik kesik geliyor.Şimdi benim merak ettiğim garantisi bitmediği için servise göndersem yapılır mı sennheiser servisi nasıldır daha önce tecrübe eden oldu mu ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 12
 • Halil @hcaktuna

  ben xbox one s kontrolcüsüne alışamadığımdan satıp ps4 almıştım. ps4 kontrolcüsü bana çok rahat geliyor.

 • SonkaBonka @sonkabonka

  Xbox 360 gamepad (kablosuz alıcısı olan model) ve orta karar bir şarj aleti + 4 tane şarj edilebilir AA pil seni sonsuza kadar götürür. 7 senedir bu kombinasyonu kullanıyorum. Bir kere tık etmedi. Microsoft'un donanım olarak bugüne kadarki en iyi ve en dayanıklı ürünüdür.

  Xbox one gamepadinin tetik tuşlarını manyetik olarak kullanmayı tercih etmiş Microsoft ve bu seçim kesinlikle yanlış bana kalırsa. Çünkü mıknatıslar ve alıcı zamanla hassasiyetlerini kaybederler. X360 kolunda tetikler için potansiyometre kullanılmış. Elbette potansiyometreler de aşınır ve zamanla bozulurlar ama bu kullanım alışkanlığına göre değişiklik gösterir. Manyetik ürünlerin bozulması / aşınması için kullanılmasına gerek yok. Fabrikadan çıktığı gün itibariyle eskimeye başlarlar.

  Sonuç itibariyle gamepadi mezara götürecek değiliz ve artı olarak uzun ömürlülük bu aletleri tercih ederken tek kriter değil zaten. Ergonomi, kullanım kolaylığı, kişiden kişiye değişen ağırlık / büyüklük oranları, windows altındaki oyunların uyumluluğu, vs.. Liste uzar gider. Bana göre Xbox 360 gamepadi, tüm rakiplerinin yaptıklarını yapıp üstüne dayanıklılık avantajıyla öne çıkıyor.

 • yavuzz @yavuzz

  ilk defa gamepad alıcam hiç tecrübem yok o yüzden.Teşekkür ederim yorumun için 🙂

 • Player 1 @player-1

  Xbox'ın gamepad'ini indirimde almıştım, bir türlü sevemedim. Bence PS analoglarının yerleşimi daha iyi. Ufak ellere sahip birisiyim, çabuk elimi uyuşturuyor. USB'den şarj olmuyor. Analoglarda çok fazla sapma var. Tetik analoglarında ölü bölge mevcut. Niye bu kadar övülüyor hiç anlamıyorum.