Komşu laptop sormuştu geçenlerde 7000 lira civarına kızı için biz de kardeşime huawei matebook 14 2020 modelini almıştık.Bir kaç gün kullandım çok beğendim kardeşimin de bir şikayeti olmamıştı yaklaşık 1 ayda o yüzden onu önerdim. Bugün öğrendim macbook almışlar ama eski model almışlar ben de bir şey demedim hayırlı olsun dedim geçtim.Şimdi benim takıldığım yer bu kadar eski cihaz almak mantıklı mı hiç macOS kullanmadım belki de sorun çıkartmaz bilmiyorum. Karşılaştırmalı link olarak koyayım https://www.epey.com/laptop/karsilastir/86423-620705/apple-macbook-air-13-3-mqd32tu-a_huawei-matebook-14/

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 22

Amazon prime video servisinde 4k içerikler 1080p açılıyor.4k televizyonda da bu şekilde.Acaba netflixin sadece microsoft edge üzerinden 4k oynatması gibi bir şey mi bu yoksa başka bir şeyden mi kaynaklı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşın evde elektrik sigortasından kaynaklı televizyon ve kombi yanmış.Çıkan masrafı kiracı mı yoksa ev sahibinin mi karşılaması gerekiyor? Araştırdım biraz kombi demirbaş olduğu için ev sahibinin karşılaması gerektiği falan yazıyordu.Bu gibi durumlarda neye göre karar veriliyor bir yazı bulamadım bilen var mı ya da başına böyle bir şey gelen var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10

Kulaklığımın mikrofonunu kullanmak için şu ürünü https://www.hepsiburada.com/alfais-4652-3-5mm-kulaklik-mikrofon-coklayici-switch-splitter-p-HBV0000036H5H aldım ama yine laptop üstündeki mikrofondan alıyor sesi bir ayarı mı var yapmam gereken kurcaladım ama değişmedi bir şey.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

VHS kasetleri bilgisayara aktarmak için https://www.hepsiburada.com/alfais-4522-usb-rca-capture-easycap-kamera-uydu-kayit-karti-p-HBV00000CPY9Y linkteki ürünü aldım fakat bilgisayara tanıtamadım bir türlü kendi programı görmüyor o yüzden obs indirdim fakat o da görmüyor.Aygıt yöneticisinde bağlı gözüküyor ses ve video aygıtı olarak.Televizyona direkt vhs yi av olarak bağladım ordan da görüntü alamadım.Var mı bilen eden daha önce kullanmış olan?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 13

Windows 10 2004 sürümüne güncelledim dengeli modda işlemci frekansı 3 ghz den aşağıya inmiyor haliyle fan sesi daha çok çıkıyor. Normalde 1 ile 3 arası geziyordu var mı bunun bir ayarı ? İşlemci 7700hq bu arada.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Windows 10 update synaptic mouse sürücü güncellemesi yaptı ve touchpad çalışmıyor şu an bunu nasıl geri alırım daha önce aygıt yöneticisinden sürücüye geri dön ayarından çözmüştüm ama şimdi olmadı.Bilen var mı çözümü ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

8 yıllık toshiba laptop var sadece youtube için kullanılıyor ama bazen elektrik kesintisi gibi kapanıyor.Yaklaşık 1 sene önce macun yenilendi ve ssd takıldı.Prize bağlı çalışıyor pili öldüğü için çıkardım.Kapanma sorunu neyden kaynaklanıyor olabilir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

Geforce Now'da 30 saat AC Odyssey internet kullanımı.En yüksek veri kullanımına göre ayarlı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap