BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sağına soluna bakmadan yola gazlayan vatandaş, otobüsün kornasına sinirlenip araçtan inip kavga etmeye yeltenir, viteste olan araba hareket etmeye başlar, o esnada önünden geçen tramvaya çarpar, tramvay tampondan sürüklemeye başlar. (otobüs olduğu için net belli olmuyor aracın tepesi gözüküyor anca otobüsün camlarından) Adam bir şeylerin ters gittiğini sesten anlayıp aracına döner ve peşine verir, durdurmaya çalışırken yuvarlanır, aracı durur ve otobüsün arkasından güzelce el kol sövme.. otobüs şöförünün kazayı gördükten sonra bundan bir halt olmaz diyerek gazlayıp gitmesi de efsane. 😊 videonun 5sn sonrasında motorcu bizim arabanın aynasına çarpıp ters çevirmiş kaçmış hemen, aynada sıkıntı yok ama bizimkiler iyi saydırdıkları için orayı koymadım. Kız kardeşim ve annemin yorumları ile görüntü sizlerle. 😁 Kameranın tarihi yanlış sıfırlanmış şarjı tükenince, olay bugün.
https://youtu.be/dSyXTFipZSU

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 13

Merhaba herkese, iki monitörü uzun zamandır takip ediyorum, hangisini tercih ederdiniz? @umtk

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 11

İyi geceler herkese, turknet kullanıyorum 6-7 mbps hız alıyorum alt yapı yok, çok taze Türksat kablo geldi interneti hakkında bilgilerinizi paylaşırmısınız?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Fırat Duran @firat_duran

  Yeni geldiyse sıkıntı yaşamazsınız ama turknetten pahalı diye biliyorum. 100mbps turknette 100 lira civarı. Turksat a ozel docsis modem de almaniz gerek. Bunlari hesaba katin. Ne hız alacaginizi öğrenin.

  • Zdmr @zdmr

   Docsis modem ilk defa duydum araştırayım teşekkürler.

  • Fırat Duran @firat_duran

   @zdmr Hiç kullanmadim ama tvye taktiğınız kabloyu modeme takmanız lazım. Diye biliyorum. Yani normal modem olmaz. Bir tane de router alirsanız miss.

  • prometrik @prometrik

   @zdmr Türksatın sözlşemeli kampanyaları ile internet, TV daha uygun olur. Modemi ve tv cihazını da paket kapsamnda kiralıyor olmaları lazım ama emin değilim inceleyin. Modem, tv cihazı aylık kiraları 3-5TL olması laızm. Sitelerinde fiyatları var. Kendiniz modem alırsanız kira parası vermezsiniz. Ancak sisteme uyumlu olduğundan emin olmanız için önceden sorun. Modemin mac adresi vardır. Önceden kullanıldıysa üzerinde borç kalma gibi durumlar olduğunu okudum. Bu detaya da dikkat edin.

   Ben olsam şuan hiç uğraşmayıp kiralarım. Tabi ellerinde modem varsa 🙂 Birde genel olarak kablo modemlerin kablosuz performansı kötü oluyor okuduklarıma göre. Ben de eski bir model kullanıyorum. Bir router alıp huzura kavuştum diyebilirim 🙂

 • Hakan1987 @hakan1987

  4 mbps ile bağlanıyorum
  Köy yeri bize gelmez gelse 100 mbps akıllı sınırsız tarifesi göz kırpıyor bence en iyi hızı nerden alırsan geç modem parası 6 liraymis aylık 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9

Herkese iyi akşamlar, anker eufy 11s robot süpürgenin öndeki döner fırça motorlarından birinin dişli sistemi rahmetlik oldu, internette bakıyorum direkt motor grubu olarak satılıyor 100-150tl arası bu iki dişliden bulabilsem herşey halledilecek aslında ama bulamadım, var mı bu tarz ürünler bulabileceğim bir yer?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

Bu sitenin trollerinden mi? @bermuda

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi geceler herkese, bugün bimden volta vt1 aldım bir süre deneyimleyeceğiz bakalım. Tecrübesi olan arkadaşlar nelere dikkat edilmesi gerek ilerde problem çıkaran tarafları nelerdir aydınlatırsa sevinirim. Birde şöyle bir sorunum var scooterı katlayamıyorum, zilin oradaki aparat arka çamurluktaki geçecek çentiğe erişmiyor uzun kalıyor sokamıyorum oraya sanki gidon boyu uzun kalıyor gibi. #volta #vt1 #Scooter

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • alaria @alaria

  Bim'den votka aldım diye okudum diyorum bim ne zaman alkol satmaya başladı.

 • Cem @cemturgood

  Selamlar, cihaz ne durumda acaba? Ne kadar kullandınız? Ortalam tek şarj ile kaç km yol gidiyor? Bir şikayetiniz var mıdır?

  • Zdmr @zdmr

   Selam. Sanırım toplamda 100-150km arası yol yapmışımdır. Cihaz sağlam şekilde duruyor hala herhangi bir sorun çıkarmadı, full şarj ile kullanıma, kiloya ve yol durumuna bağlı olarak en az 10 en çok 15km yol gidebildim (85kg). Şikayetim tekerleklerin dolgu olmasından kaynaklı bozuk yol işkenceye dönüşe biliyor, 4 şarj seviyesi var 1 e düştüğü zaman cihaz tam performansı ile çalışmıyor yavaş gitmeye başlıyor, birde YouTubeda bir kanalda gördüm pilleri hakkında, söylenene göre pilleri sıfır değilde laptoptan ordan burdan çıkan devşirme pillerin kullanıldığı ve pillerin ömrünün çok uzun olmayacağına dair. Cihazın fiyatınında pillerden kaynaklı düşük olduğu söyleniyor. İş görüyor mu görüyor valla ufak tefek ayak işlerine acayip işe yarıyor. Ulaşım aracı olarak kullanılmaz, daha profesyonel ürünler bakmak lazım o zaman.