Bu sitenin trollerinden mi? @bermuda

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi geceler herkese, bugün bimden volta vt1 aldım bir süre deneyimleyeceğiz bakalım. Tecrübesi olan arkadaşlar nelere dikkat edilmesi gerek ilerde problem çıkaran tarafları nelerdir aydınlatırsa sevinirim. Birde şöyle bir sorunum var scooterı katlayamıyorum, zilin oradaki aparat arka çamurluktaki geçecek çentiğe erişmiyor uzun kalıyor sokamıyorum oraya sanki gidon boyu uzun kalıyor gibi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Söylediği kelimeden direkt olarak nereli olduğu belli olan bir d(ayı).
https://youtu.be/cc1GhI1Dwyc?t=38

People kept being racist to this streamer until...

Subscribe for moreStreamer:https://www.twitch.tv/giannieleeMy stuff:https://twitter.com/TwitchLulzhttps://discord.gg/aNGB8mNG6pBackground music:"Naoya Sakama...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 12

Selam herkese. Simülasyon dünyasında olanlar tecrübelerini aktarabilirlermi? Assetto Corsa oynuyorum orta zorlukta, yol çizgisi açık, abs, çekiş kontrol sistemi açık. 4.lükten yukarı çıkamıyorum yarışlarda, kendimi nasıl geliştirebilirim? 1.iyle aramda hep 4-5sn oluyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 23
 • Emre @emre1393

  bu tarz oyunlarda asist kullanımı kasıtlı olarak oyuncuyu yavaşlatır, yoksa herkes asist açıp oynardı gta v gibi.
  araç setup'ı ve sürüş tarzı sana bağlı zaten.

 • Mert Ahmet Altıparmak @m-ahmet

  Öndekini takip edip gittiği yerden de gitmek faydalı oluyor, nasıl sürdüğünü incelerseniz zayıf noktalarını yakalayabilirsiniz. 🙂

 • Ahmet Erdoğan #123+ #180+ @aerdogan17

  Fren modülasyonu altın anahtar yiğit tezcan’ın belçika spa pist rehberi var bir de mont panaroma o iki video iracing için ama temel kaideleri güzel anlatmış özellikle spa pistnin ilk virajını anlattığı bölümü tavsiye ederim tüm pistlerde kullanılabilir tüyolar veriyor.

 • nineleven @nineleven

  Yavaş bir arabayla (mesela mx-5) piste çıkın yavaş yavaş gidin 🙂 Çizgiyi de kapatın. Sadece ABS açık olsun. Sonra 3-4 kere dönünce ezberlemeye başlayacaksınız.

  Hangi viteste , nasıl bir çizgiyle , ya da çift apex olan yerler vardır. Onları ezberleyince zaten hızlanacaksınız. Ve mümkün olduğunca arabayı akıtarak , direksiyonu az kırarak , lastik sesi gelmeden , viraj çıkışında tam doğru noktada gaz açarak sürmek daha iyi sonuç verir.
  Öyle frene basmadan direksiyonu kırmak , kafadan kaydıra kaydıra viraj dönmek hep zarar.

  Çok uzun geldiyse yarış açarak , öndeki arabaya göre de öğrenirsiniz ama onların zorluğunu kıstıysanız saçma yerlerde fren yapıyorlar. He çok yükseltirseniz de saçma hızlı gidiyorlar 🙂

  Bu da benim bir turum ; (Fare ile oynuyorum)
  https://youtu.be/eCdC1uwEeoM

4 aylık TMX pro aldık bakalım 2500₺, asetto corsayla bir giriş yapalım şu dünyaya.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10

Logitech G920 Force PC/Xbox Direksiyon, Siyah: Amazon.com.tr

Logitech G920 Force PC/Xbox Direksiyon, Siyah: Amazon.com.tr
BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi hafta sonları herkese. Xbox series s uyumlu direksiyon arıyorum, böyle bir bilgi bulamadım sitesinde, bir sürü direksiyon var hangisi uyumlu hangisi değil nereden bilebilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7