Anker SoundCore Flare Bluetooth Hoparlör - 360° Ses - IPX7 Fiyatı

Anker SoundCore Flare Bluetooth Hoparlör - 360° Ses - IPX7 en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Oyun amaçlı ikinci el ekran kartı almak istiyorum şunlardan hangisini alsam tercihiniz hangisi olurdu? İşlemci ve ram fotoğrafta gözüktüğü gibi.
https://www.sahibinden.com/ekran-karti-masaustu?price_min=250&price_max=500&sorting=price_asc&address_city=26

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gelecekteki IQ gerilemesi tehlikesi

İdiokrasi Filminin Açılış Sahneleri
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#turknet hiç bozmadı. 👍

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi günler herkese. İşe gireli 5 ay oldu, ilk iş deneyimim, yavaş yavaş işime alıştım. Cnc freze operatörüyüm, 2 yıllık makine mezunuyum. Bir havacılık fabrikasında uçak parçası üretimi yapıyoruz. Şuan 3000₺ net maaşım var. Bu meslekteki arkadaşların ortalama maaşını ve çalışma saatlerini merak ediyorum. Sektörde acemi olduğum için kidemlisi kidemsizi ne kadar alır hiç bilmiyorum. İş arkadaşlarınada soramıyorum maaş bilgisi paylaşımı yasak. 😊

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 16 / 27
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Androidde hafıza kartını dahili hafıza olarak gör diyerek kullanmak hafıza kartını bozuyor mu anlamadım gitti bu bozulan 2. hafıza kartı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Osman Öztürk @ptseeker

  @zdmr Çok fazla yazma okuma yapıldığından bozuluyor olabilir.

 • maxemilian @maxemilian

  Hangi android ? 9 plusta 64 lük q sene kullandım hem de dopdolu bir şekilde yavşlama dışında birşey olmuyor. Htc 9 plus

  • seyirintekno @zdmr

   Hafıza kartını takınca telefon soruyor dahili hafızamı yapayım haricimi diye bende hep telefon hafızası olarak görsün diye dahiliyi seçiyorum. Sanırım telefon dahili yapınca hafıza kartını şifreliyormu artık korumayamı alıyor emin değilim hafıza kartını çıkarıp pcde biçimlendirmek istediğimde biçimlendirmiyor. Sonrada ne telefon adam akıllı hafıza kartını biçimlendiriyor nede pc. şuan içine giriyorum dosyada yazıyorum ama biçimlendiremiyorum iki arada bi derede kaldı gibi kart. bunu komple biçimlendirip sıfırmış gibi yapmak istiyorum olmuyor.

  • maxemilian @maxemilian

   @zdmr aynen telefon koruma amaçlı h.kartını şifreliyor ve erişimi telefona özgü kılıyor. Ayrıca bu işlem telefonun kendi hafızasını (istisna hariç: temel uygulamalar) kullanmıyor. Bu da demek oluyorki yüklediğiniz uygulamalar yavaş çalışacak. Yeterince hızlı bir karınız yoksa bu 10 yazanlar yavaş oluyor bu arada.
   Çözüm Şöyle hafıza kartınız telefondayken pc ye bağlayın.
   Ara kabloyla -> PC ye bağlayıp dosyalarınızı alın.
   Daha sonra telefonda yada pc de biçimlendirin.
   Pc yine biçimlendirmesse telefonda deneyin.
   Kolay gelsin.

  • seyirintekno @zdmr

   @maxemilian Kart hiç bir şekilde Pc ve telde biçimlenmiyor, sanırım kartı telefondan çıkarmadan önce telefonda biçimlendirmek gerekiyor ki başka cihazlarda erişilebilir duruma gelsin. Ben öyle yapmadım kartı çıkarıp pcde biçimlendirmeye çalıştım hata verdi biçimlendirmeye zorladım bir kaç uygulama ile vs derken yarım yamalak bir şekilde biçimlendirme gerçekleşti ama kart sağlıklı bir durumda değil şuan ne pc biçimlendiriyor ne tel. Dosya yazımı kabul ediyor ama kimisi bozuk kimisi düzgün. Teşekkürler.

 • maxemilian @maxemilian

  Sadece sistem biçimlendirisi mi kullanıyorsun yoksa proğram falanla denedin mi

Bu Bluetooth'un wriless ile ne derdi var ya, açıp hoparlöre bağlanınca 60mbps hız 1mbit bile zor görüyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10

260₺'ye Bluetooth hoparlör alıp TV'nin Bluetooth hoparlör desteklemediğini öğrenmek. 😊 Ne diye android TV yaptınız ula o zaman Philips efendi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 15

#soundcore #pro #anker Ürün elime ulaştı, kaliteli sesi ve bası var ama ses seviyesi beklentimin altında kaldı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap