Merhabalar, uzun yıllardır atıl şekilde duran el süpürgesinin piller bitik, bundan nasıl bulabilirim acaba, araştırdımda sonuç elde edemedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 14

Askerden geldik, yarım ay dinlendik şükür şimdi iş hayatına atılayım diyorum, bütün firmalar en az 2 en az 5 yıl tecrübeli istiyor, ben nerede tecrübe kazanacağım 😐

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 25

İyi akşamlar herkese. Peder bey araba değişikliği yapacakmış.
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sahibiden-hasar-kayitsiz-degisensiz-boyasiz-acilll-600599977/detay
Focusu verip kalan parayı tamamlayarak;
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-tokat-metal2-megane-sedan-1.5-dci-joy-edc-110-16960-km-2017-593971819/detay
Megane alacakmış... Bilen arkadaşlara sorayım değer mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 20

İyi akşamlar. Volte hakkında sorum olacak. Volte destekli iki cihaz bu özelliği açtığı zaman görüntülü görüşe bilirmi şebeke üzerinden?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herkese iyi günler, askerliği bitiriyoruz şükür az kaldı ama asıl askerlik iş hayatı benim için, kafamda iki yol var, 1.si okumuş olduğum olan makine(2yıl) den devam edip kendimi geliştirip tekniker olmak, 2.si birtane zipline parkuru açmak, macera parkı tarzı şeyler. Bu düşüncelerin hepsi Eskişehir'de olacak. Trabzon ticaret ve sanayi odasının sitesinde bulduğum zipline ile alakalı bir tek bu belge var elimde. Bu konular hakkında bilgisi olanlardan bilgilenmek isterim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Askerlik kısa dönem yapılırmış bunu anladım, bitmiyor 😔 127

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 19