Kripto paralar yükselirken herkes alalım, düşerken kimseden ses yok. 😀

asıl kazananlar düşerken masada olanlar, kaybedenler ise yükselirken alanlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Vitamin hapı kullanıyor musunuz ve yararını gördünüz mü??

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 25
 • itsunknown @itsunknown

  Kesinlikle sagliginiz icin ezbere kullanmanizi onermiyorum . En iyisi doğal saglikli yeme duzeninizdir. Bu ezbere alinan haplarin , vitsminlarin vs zararlari vardir ancak doktor gozetimi altinda gerektigi durumlarda kullanmanizi oneririm.

 • murat burç @muratburc

  Zamanında dahiliye doktoruna gittim B12 ve D vitamini yazdı. Tabiri caizse ölmek üzere olan beni yeniden diriltti. B12 ve D vitaminin eksik olması kadar insanı gömen, çivi muamelesi yapıp çekiçle yere çakan birşey var mı ben bilmiyorum. Dahiliye doktoruna gidip lan testi yaptırın önce.

 • Serhan @babazula

  Eskiden ağzımda iki haftada bir mutlaka pamukçuk denilen ağız yarası çıkardı ve 1 hafta boyunca geçmezdi. O 1 hafta boyunca ağzımın o tarafı su içerken bile yerinden zıplatırdı. Araştırdığımda B vitamini eksikliğinden olduğunu öğrendim. Denemek amacıyla Supradyn'nin suda çözünen efervesan multivitamini hem değerleri iyi diye hem de bilindik diye alıp denedim. O zamanlar fiyatları da çok ucuzdu. Kutusunda günde 1 tane yazmasına rağmen ben haftada 2 taneyi geçmiyordum. 1 ay içinde benim sorunumu çözdü. Kutusunu bitirdikten iki sene sonrasına kadar bile hiç aynı hastalığı yaşamadım. Sağlık ocağına gidip vitamin değerlerime baktırmak istiyorum dediğinizde kan verip ertesi gün detaylı bir rapor veriyorlar. Doktorunuz size lazım olan vitaminleri reçetelendiriyor. Mutlaka doktora gitmenizi tavye ederim çünkü bu takviyeler böbrekleri ve karaciğeri fena halde yoran şeyler. Zararları 20 sene sonra kötü bir şekilde ortaya çıkabilir.

Bunun gibi uv jel ile yapışan ekran koruyucusu kullanan var mı? Bunlardan mı alsam yoksa normal mi karar veremedim. Telefon s10+
https://www.youtube.com/watch?v=Ee3B120sBxQ&t=607s

Samsung Kavisli Ekran Kırılmaz Cam Koruyucu Nasıl Takılır 🇹🇷

Samsung Galaxy kavisli akıllı telefonlarda kırılmaz cam koruyucu nasıl takılır, Youtube kanalımıza yüklemiş olduğumuz bu video aracılığıyla izleyebilirsiniz....
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 16 / 20

Çevremde sıfırdan çok iyi yerlere gelen insanlara baktığımda hepsinin ortak noktası iletişim gücü, kararlılık ve doğru zamanda doğru insanlarla tanışıp doğru adım atmak diyebilirim. Ve bu kişilerin ne üniversite eğitimi var ne de başka bir şeyi.

Sanki bazı insanlar ne yaparsa yapsın başarılı oluyor. Başarılı olmak için doğmuşlar. Hayat çok garip

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 29
 • Rasko @rasko

  32 yaşında hala babasından aldığı parayla yaşayan bir arkadaşım vardı (zengin değiller, babası bir devlet kurumunda çalışıyor). Ben ve başka bir arkadaşımın zorlamasıyla hayatında ilk defa bir işe girip çalışmaya başladı.
  Bizim şirketteki en temel işlerden birini yapıyordu. Türkçe bilmekten başka bir gerekliliği yok o işin (Ki bahsettiğim arkadaş Kürt kökenli olduğu için Türkçesi de o kadar düzgün değildi).

  6 ay sonra sonuç: Ben bir müdürle tartıştığım için işten atıldım. Zorla işe soktuğumuz arkadaş, şirketteki tanıdıkları sayesinde benim hayatım boyunca hiç almadığım seviyede bir maaş alıyor.
  Not: Bilgisayar mühendisliği mezunuyum, 7 yıllık iş tecrübem var.

 • Kesb-i @kesb-i

  Üniversite ve okullar nasıl iyi bir çalışan olunduğunu öğretir.

 • umitt @umitt

  işte doğru zamanda doğru insanlarla tanışma işi şans, iyi kurdun iyi bir fikir iyi proje hop kovid çıktı sonuç iflas gene iyi bir proje iyi bir fikir hop bölge de deprem oldu. bilim gündeminde bir bölümde hayat simülasyonu yapmışlardı orada toplumun yüzde yirmisi gelirin yüzde seksenini elinde tutuyordu(pareto yasası).

 • uçuştaki ✈️ pilot @ucustakipilot

  Deneyimim:
  1: En önemli şey çevre, ister internetten konuşulan insanlar olsun, ister sokaktan tanışılıp kafede takılılan insanlar olsun;
  çevre neyse sizde o olursunuz. BOş konuşan, herşeyi bildiğini iddea edip bir bok bilmeyen insanlara he deyip geçin, prim vermeyin, tartışmaya girmeyin.
  TS bu konuda çok iyi bir adım, her ne kadar fanlar, troller, siyasetçilerde olsa burada çok kaliteli insanlar var, yoksa milleti burada tutan siteye girmeyen LP değil.
  O tip insanları bir süre sonra göze battıkları için anlıyorsunuz, adamın her yorumun hükumete laf sokmak/övmek veya x firmasını kötülemek/övmek.

  Burada bir soru, bir şey bilmediğim bir konuda karşımdaki insanın bir şey bilmediğini nasıl bilebilirim derseniz o insanın ortaya ne koyduğuna bakın.
  2: Denemek, Amaç ne olursa olsun denemek gerekiyor, denemeden bir şey öğrenilemez. Kitap okunarak yazılımcı olunamaz. Kitap okuyarak ingilizce konuşma öğrenilemez.
  Cümlelerdeki hatalar için kusura bakmayın.

yılbaşı biletleri satışa çıkmış.

Sorum şu size ya da bir yakınınıza amorti hariç bir ikramiye çıktı mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10

kurumsal iş dünyası neden daha çok macbook tercih ediyor? macbook'un artısı nedir windows'a göre?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 25
 • Alptekin @alptekinck

  @type_writer gerçekleştirmek istediğin herhangi bir şeyi bulman kolay ya da şöyle bir program olsa dediğinde muhtemelen windows için yazılmışı vardır.

 • teknosevir @teknosevir

  Kurumsal iş dünyasının Mac tercih ettiğini sanmıyorum. Sektöre göre değişiyordur. En basitinden iş dünyasında Office uygulamalarının baskın oluşu bile düşünüldüğünde Windows un daha çok tercih edildiği çıkarımı yapılabilir. Kurumsal şirketlerde çalışanlar yazsın, önerme kökünden yanlış bana göre.
  Hatta abartayım Apple telefon işine hiç girmemiş olsa bugün MacOs kullananların yarısı Windows kullanırdı ülkemizde.

  • teknosevir @teknosevir

   @type_writer Blackberry anahtarları ne oluyor anlamadım orayı? Güvenlik falan hikaye, Apple ile kullanıcıları arasında bilinen müşteri ilişkisinin ötesinde inanç-fanatizm düzeyinde abartılı bir ilişki var(hepsinde olmasa da ülkemizde azımsanmayacak kadar). Yani üzerine söylenebilecek çok fazla şey var ama hepsi kolayca boşa çıkabilir, fanatizm-inanç içeren konularda hep böyledir zaten.

 • Aykut Ç. @aykut

  kurumsal iş dünyasının bir çok bölümüne hitap eden yönlerini, diğer makinalara göre benzer veya diğer makinaların daha üst düzeyde sunduğu için.

 • RockandRage @rockandrage

  Toplam sahip olma maliyetinin düşük olması.Bu yazdıklarım sadece mac için değil tüm Apple cihazlar için geçerli.

  1 Windows için lisans yok
  2 Anti virüs için Lisans yok
  3 Office programları için Lisans yok.
  4 IT giderleri daha az.
  5 Hizmet süresi dolunca bir ederi var.(Benzer model windows cihazdan daha fazla para ediyor.)
  6 Kullanıcılar apple ürünleri kullanırken daha yaratıcılar.
  7 En iyileri bünyenize katabilmek için en iyi ekipmanları sunmanız gerekiyor.

Dünyanın en güzel otomobil sesi olabilir 🙂 #OtoSeyir
https://youtu.be/qujYKDVw654

Insane POV: Ferrari 458 Speciale w/ Straight Pipes and R3 Wheels!

Thanks to R3 Wheels and FLGNTLT, I had the immense luck to be able to drive (again) this straight piped Ferrari 458 Speciale, sitting on R3 Wheels. I managed...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Son ÖTV zamlarından sonra ben 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 16