DonanımHaber birkaç saattir çöküşte

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Fiat Egea 1.5 hafif hibrit motoru ve 7 ileri çift kavramalı getrag şanzımanıyla 2022 yılında satışa sunulacakmış. #otoseyir

Avrupalılar için güzel ama bizde %80 ötv dilimine girer fiyatları +350bin TL olur, o fiyata da kim egea alır bilemiyorum.

https://moparinsiders.com/caught-2022-fiat-tipo-1-5-liter-turbo-mild-hybrid/

CAUGHT: 2022 Fiat Tipo 1.5-liter Turbo Mild-Hybrid:

Since its original launch, the Fiat Tipo has become one of the most admired vehicles in its segment across Europe. FIAT has sold almost three-quarters of a million units since its introduction, with...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Afganistan'daki Türk vatandaşlarını getirmeye giden THY uçağı tam kalkacakken pist başından geri aprona döndü. Umarım bir sıkıntı problem yoktur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

kulaklarınızın pası silinsin 🙂
https://youtu.be/s4pMkKVHO60

Challenge Stradale dünyada stok olarak en yüksek egzoz sesine sahip araç.

Yalnızca 1288 adet olarak üretildi, ülkemizde 2 adet var, fotoğraflarını aşağı bırakıyorum.

Ferrari 360 Challenge Stradale amazing sounds in Monaco and tunnels!!

Insane sounds form this Ferrari 360 Challenge Stradale in the southern france through the tunnels following it in a Ford GT 720 Mirage, just listen to the so...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 14

Telefonum powerbank ile yavaş şarj oluyor sebebi nedir? Orijinal kablo. Diğer başka telefonları hızlı şarj ediyor.

Telefon s10+

BeğenFavori PaylaşYorum yap

LG telefon bölümünü kapatıyormuş, yazık oldu son zamanlarda güzel telefonları vardı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çevremde sıfırdan çok iyi yerlere gelen insanlara baktığımda hepsinin ortak noktası iletişim gücü, kararlılık ve doğru zamanda doğru insanlarla tanışıp doğru adım atmak diyebilirim. Ve bu kişilerin ne üniversite eğitimi var ne de başka bir şeyi.

Sanki bazı insanlar ne yaparsa yapsın başarılı oluyor. Başarılı olmak için doğmuşlar. Hayat çok garip

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 21
 • Kesb-i @kesb-i

  Üniversite ve okullar nasıl iyi bir çalışan olunduğunu öğretir.

 • Cihat @cihat

  @salledacil üniversite mezunu olupta hanzo olan var, lise mezunu olupta kültürlü insanlar var bu konu bambaşka bana göre. Ben eğitimden kastım herhangi bir meslek dalında eğitim almadı demek istemiştim.

 • umitt @umitt

  işte doğru zamanda doğru insanlarla tanışma işi şans, iyi kurdun iyi bir fikir iyi proje hop kovid çıktı sonuç iflas gene iyi bir proje iyi bir fikir hop bölge de deprem oldu. bilim gündeminde bir bölümde hayat simülasyonu yapmışlardı orada toplumun yüzde yirmisi gelirin yüzde seksenini elinde tutuyordu(pareto yasası).

 • uçuştaki ✈️ pilot @ucustakipilot

  Deneyimim:
  1: En önemli şey çevre, ister internetten konuşulan insanlar olsun, ister sokaktan tanışılıp kafede takılılan insanlar olsun;
  çevre neyse sizde o olursunuz. BOş konuşan, herşeyi bildiğini iddea edip bir bok bilmeyen insanlara he deyip geçin, prim vermeyin, tartışmaya girmeyin.
  TS bu konuda çok iyi bir adım, her ne kadar fanlar, troller, siyasetçilerde olsa burada çok kaliteli insanlar var, yoksa milleti burada tutan siteye girmeyen LP değil.
  O tip insanları bir süre sonra göze battıkları için anlıyorsunuz, adamın her yorumun hükumete laf sokmak/övmek veya x firmasını kötülemek/övmek.

  Burada bir soru, bir şey bilmediğim bir konuda karşımdaki insanın bir şey bilmediğini nasıl bilebilirim derseniz o insanın ortaya ne koyduğuna bakın.
  2: Denemek, Amaç ne olursa olsun denemek gerekiyor, denemeden bir şey öğrenilemez. Kitap okunarak yazılımcı olunamaz. Kitap okuyarak ingilizce konuşma öğrenilemez.
  Cümlelerdeki hatalar için kusura bakmayın.

Dünyanın en güzel otomobil sesi olabilir 🙂 #OtoSeyir
https://youtu.be/qujYKDVw654

Insane POV: Ferrari 458 Speciale w/ Straight Pipes and R3 Wheels!

Thanks to R3 Wheels and FLGNTLT, I had the immense luck to be able to drive (again) this straight piped Ferrari 458 Speciale, sitting on R3 Wheels. I managed...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Son ÖTV zamlarından sonra ben 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 16

Kaliteli bir Türk yapımı film öneriniz var mı? Tür farketmez dandik olmasın yeter 🙂 #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 53