merhaba arkadaşlar, KYK kredi ödemesi bu ay başlıyor yatırmaya çalıştım internet üzerinden fakat fatura bulunamadı hatası alıyorum https://kyk.ziraatbank.com.tr buradan.

2 gün sonra bitiyor ödeme günü, ne yapabilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yine bekçi alımı varmış.

Bu gidişle ülkedeki herkes bekçi, polis, uzman çavuş, jandarma falan olacak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 18

Türkiye'deki en güzel iş memur olmak ben bunu anladım. Özel sektör pişmanlıktır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 25
  • deepL @deepl

   Başa getiremedik şu adamı.

  • Emir Akdemir @emir-akdemir

   @deepl Biraz hödük bir adam ya. Celal Şengör'le olan programına bak mesela, tavırları rahatsız edici. Celal Hoca'nın görgüsüyle bu adamın hödüklüğü buz gibi hissediliyor. Fikirlerinin geneline katılıyor olsam da ülkenin başına liberallerden Besim Tibuk yerine Cem Toker'in gelmesini tercih ederdim. Toker yine kendisi gibi çetin ceviz ancak daha yumuşak tavırlı bir adam. Bence en uygunu o olurdu ülkenin başına.

  • deepL @deepl

   @emir-akdemir İyi de biza lazım olan tavır, sıcak kanlılık falan değil ki. Bu devrilmiş düzeni soğuk, buz gibi kuralcı ve cesur adamlar değiştirebilir. Ayrıca vaad ettiği şeylere bak. Bunları yapıpta hala sevimli olamazsın. Ama ülkeyi de rayına geri sokabilirsin.

 • Emre Yüce @emreyuce

  Bence böyle söylemek yerine sizde seçebilirdiniz en başta 🙂 Kimi bölüm 90 ile atanıyor kimisi 70 ile atanıyor orası ayrı bir durum ama 70 ile atanım tabii benim hakkım vs demek çok garibime gidiyor. Ben kamuda bilindik meslek grupları arasında (işini hakkıyla yapanlardan bahsediyorum) polis ve sağlık çalışanlarına üzülüyorum. Türkiye'de rahat olmak istiyorsan ve devleti ek ders diye (öğretemenin görevi ders vermek zaten 😀 ) sömür. Eğitim sistemi de senin yanında zaten 🙂 Ülkem böyle Almanya gibi olma hasretiyle yanmaya devam edecekse çocuklarımı öğretmen yapıp 1 yıl KPSS hazırlandırmaktan başka bir şey yapmayacağım. Polis olup 6 7 alacağına, 5 alsın yatsın 🙂

  Seneye KPSS puanımı buraya atacağım ve arkadaşlar ben yatmaya gidiyorum diyeceğim 🙂 Gerçi ben şanssız adamım asla yatmam 🙂

  • Cihat @cihat

   bölümümün ataması az en az 88 falan almam lazım o da zor benim için. Keşke zamanında ataması olan bir bölüm okusaydım. Arkadaş itfaiye okudu önlisans, daha sonra 75 ile küçük bir havalimanına atandı şuan yatıyor ve 6-7 maaşı var. Günde zaten 1 uçak iniyor havalimanına o da düşecekte bu da yangın söndürecek 😀

 • Seto Kaiba @seto-kaiba

  Dirseğim şişti cumartesi günü. Doktor 5 gün rapor verdi 5 gün kolunu kullanma dedi. Raporlu raporlu işe geldim pazartesi ve bugün. Parasını pulunu geçtim(ki ondan bile bizden iyi kazanıyorlar zaten) sosyal haklar bakımından kesinlikle memur olmak çok büyük artı.

Telefonum powerbank ile yavaş şarj oluyor sebebi nedir? Orijinal kablo. Diğer başka telefonları hızlı şarj ediyor.

Telefon s10+

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba arkadaşlar dağ bisikleti almak istiyorum fakat uzun zamandır uzak kaldım bu alandan hangi modeller f/p olarak iyi bilmiyorum.

bütçe 2000tl, 26 ya da 27.5 jant istiyorum, fren V olsa da olur disk olsa da olur fark etmez.

önümde 3 seçenek var, bunların hangisi daha mantıklı ve sizin de öneriniz varsa çok iyi olur. Teşekkürler

1.Rockrider st100: https://www.decathlon.com.tr/st-100-bisiklet-275-id_8400335.html

2 Kron xc75: https://www.kronbisiklet.com.tr/xc75-27-5-mtb-erkek-m-disk-13-d.html

3.Mosso: https://www.mossobisiklet.com/mountain-tr/26-wildfire-v-tr

ORTA/İLERİ SEVİYE ERKEK MTB TRAİL - ST 100 BİSİKLET 27,5"

2.100,00 TL - ORTA/İLERİ SEVİYE ERKEK MTB TRAİL - ST 100 BİSİKLET 27,5" - ROCKRIDER
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 19 / 20
 • Erhan M. @erhanm

  #tsbisikletklubü #tsbisikletkulübü

 • sayit seyhan @seyhansayit

  Başlangıç için V fren tavsiye ederim. Kendiniz bile çok basit bir şekilde ayarlarını yapabilir gerektiğin de pabuçları değiştirebilirsiniz. Decathlon sattığı ürünün arkasında duran bir marka ve kadrosu ve bazı parçalar ömür boyu garantili. Bu sebeple ben tavsiye ederim diğer link verdiğiniz markalar da kötü değil tabi ki. Bunlardan daha önemli bir konu ise boyunuza uygun bisiklet almanız. İmkan var ise mutlaka mağazaya giderek deneyerek alın. Kesinlikle büyük yada küçük kadro almayın. Boyun, sırt ve eklem ağrıları çekebilirsiniz. Bisiklet aldıktan sonra sele yüksekliğiniz de doğru ise keyifle uzun kilometreler sürüş yapabilirsiniz.

  • Cihat @cihat

   Teşekkür ederim, tek bir sorun var bulunduğum yerde Decathlon yok. Zaten bisiklet tamiri ve bakımından anlarım o yüzden problem olacağını sanmıyorum. Bir defa köy evine çıkaracağım bir daha şehir yüzü görmez çok spesifik bir arıza olmadığı taktirde

 • Mustafa N. @mustafanr

  27,5 jant alın hatta almışken hidrolik disk frenli alın ki kışın sürmek isterseniz çamurda sorun olmaz v fren çamurda tıkanıyor ve genelde v fren uyumlu kadrolarda disk montaj yeri olmuyor.
  İkinci eli de seçeneklere ekleyin 27 vites gibi bisikletler karşınıza çıkabilir.

 • Mlih @melih-atmaca

  Disk fren biraz uğraştırıcı Ayarı, balata değişimi, temizliği Fakat tutuşu gerçekten iyi (Mekanik) Hidrolikler baya iyidir sanırım
  Boyunuz uzun ise 27,5 alın hocam Marka-model öneremeyeceğim maalesef
  Corelli Swing 2.0 kullanıyorum (26inç, alüminyum şasi, M. Disk Fren)

  • Cihat @cihat

   Boyum 170, 17 kadro 27.5 almayı düşünüyorum, bende v fren düşünüyorum zaten, corelli hakkında internette pek iyi yorumlar duymadım ama sizin yorumunuz nedir?

   Fiyat olarak güzel duruyor

  • Mlih @melih-atmaca

   @cihat Benim tam 1 sene oldu alalı Evde birde Salcano Hector 26 Jant V var Ona göre baya hafif Sürüşü daha iyi Genel anlamda kaliteli, giriş seviyesi için
   Ben şehirde ve ufaktan toprak yolda kullanıyorum İşimi görüyor Henüz bir yerini bozmadım
   Fakat yolda kullanılınca yoruyor Mtb olduğu için Benzer fiyat seviyesinde yol bisikletleride daha hafif tabi (Bendeki 14.4kg yol bisikleri 13kg civarında oluyor bu seviyede)
   Biraz dikkatli kullanılır çok hırpalanmazsa (Taşa vurmazdım ben) Bakımlarınıda yaparsanız düşünülebilir
   Bu fiyata alüminyum şasi, mekanik disk fren ve giriş seviyeside olsa shimano vites veren marka yok

  • Cihat @cihat

   @melih-atmaca anladım fakat çok olumsuz geri dönüş yapan var o yüzden uzak duruyorum şimdilik corelliden

Günde neredeyse 2.5 saat YouTube izliyormuşum 😳

BeğenFavori PaylaşYorum yap

LG telefon bölümünü kapatıyormuş, yazık oldu son zamanlarda güzel telefonları vardı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap