Efendimis @leventp #JohnWick’i beğenmiş. İzlemeyenlere duyurulur…

John Wick'e görev emirleri Commodore 64 kullanılarak yazılıyormuş meğer. :) On numara film. 👍

A post shared by Levent Pekcan (@lpekcan) on

BeğenFavori PaylaşYorum yap

1:20’den sonra şarkı başlıyor, başında sadece ritim var. Ayrıca şarkıyı Sezen hanım, Ceylan adında ölen bir kıza yazdığını söylemişler bilmiyorum doğruluğunu. #BirazMüzik

Yaşar Gaga Ft. Tarkan, Sezen Aksu - Ceylan - ( Official Audio )

Abone OL( Subscribe): http://bit.ly/28R8iGZ Yaşar Gaga Ft. Tarkan, Sezen Aksu - Ceylan ( Alakasız Şarkılar / 2017 ) CEYLAN AH YÜREĞİMDE DÖRTNALA ATLAR ATLARI...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyice eşeğin kulağına su kaçırdılar. Bu ne ağabey, bu ne? #İçindeYaşamasakEğlenceliÜlke’den artık #İçindeYaşamakMucizeÜlke’ye gidiyoruz.

Öldürülmek üzereyim

[DHTUBE=Video 1]
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 15

#GazozOlmaElonOl

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • lterlemez @lterlemez

  Etmez tabi ki, elindeki para petrolden, silahtan ve kandan geliyor (kendisi değil ama ortamı böyle para kazanıyor).

 • NeolindTR @neolindtr

  Adı Hamdi. (sağ tarafta TeknoSeyir logosu)

  GTX 980’in fan yaprağını kırdı, efsane oldu.

  TeknoSeyir çöküş dönemine girmek üzereyken yardıma koştu, internet sitesini şaha kaldırdı.

  Teknoseyir Mağaza sisteminin altyapısını oluşturdu.

  Hamdi, Haftalık Gündem Değerlendirmesi yetmez dedi Teknoloji ve Bilim Notları serisini başlattı.

  Hamdi TeknoSeyir’i değiştiriyor.

  Hamdi gibi ol!

  @hkellecioglu

 • ALIEN @alien

  Bizde istiyoruz ama şeyimiz yetmiyor. 🙂

 • BraVe @brave

  Bu adam resmen Amerika’nın maskotu. Sanki bunları tek başına yapmış gibi de yazılmış. Bu yazılanların hepsi daha önce yapılmıştı. Sadece bunlar hükumetin desteği ile popüler oldu. Bu adam hiçbir şey bence. Sadece piyon.

  • m.kemal @kmola92

   Oh be sonunda benim gibi düşünen biri Tesla ile kıyaslıyorlar elonu artık o kafada tipler var.

  • Burçin @cok_okuyan

   Piyon deyimi olumsuz bir algı oluşturuyor. Bu adamın ve bunun gibi diğer innovatif düşünceye sahip insanlar, ABD’de girişimlerine yatırımcı bulacak ortam sayesinde başarılı oluyor. Diğer ülkelerde de Elon gibi innovatif beyinler var ama düşüncelerini gerçeğe dönüştürecek sermaye ortamı yok.

   Daha önceden yapılmış olması vs önemli değil. Siz aklınızdaki düşünceyi ülkeniz maddi ve manevi fayda sağlayacak bir projeye dönüştürebiliyor musunuz, esas önemli olan bu? Gerisi kıskançlık.

  • Csur @csur

   Aynen bu adam piyon sen vezirsin 😀 Ulan ya birisi gidip adama Türkiye’deki kıçı kırık memur sana piyon dedi dese kendini Marsa yollar bir daha geri gelmezdi herhalde.

  • lterlemez @lterlemez

   @cok_okuyan Aslında sermaye ortamı da var ama sonuçta inovativ düşünce. Sermayeyi sağlayacak olanlar, para dönüşünü bekliyor ve en hızlı şekilde dönmesini istiyor. Bu da, çoğu inovatif düşüncede ya mümkün değil ya da çok zaman alıcı bir şey. Dolayısı ile sermayeye ulaşamıyor, inovatif düşünce…

  • lterlemez @lterlemez

   @csur Piyon değil ama tamamen kendi isteği ve çabası ile de değil.

  • Csur @csur

   @lterlemez Böyle şeyler tek başına bir yere kadar olur tabi ki. Adam vizyon sahibi olduktan sonra neden birileri desteklemesin. Adamın yatırım yaptığı alanlara bakın hepsi ayrı ayrı vizyon gerektiren durumlar. Bizde olduğu gibi devlet inşaat yapan adamı desteklemiyor böyle bir adamı destekliyor ne kadar güzel bir durum. Bence örnek alınacak şey böyle vizyon sahibi adamların kıymetli olduğudur

  • Burçin @cok_okuyan

   @lterlemez Haklısınız, demek istediğim de bu zaten. Ülkemizde ve daha birçok ülke’de doğru işleyen bir yatırımcı kültürü yok. Bu kültürün oluşması için devletin hukuksal ve ekonomik altyapısının da buna uygun olması lazım. ABD’de hem yatırımcı hem de girişimci için uygun ortam çok uzun zaman önce hazırlamış. Dolayısıyla devletin girişimler için yolu açması lazım öncelikle. Daha sonrada yatırımcı kültürünün oluşması için entellektüel ortamın sağlanması gerekiyor. ABD bu işi iyi beceriyor. Fırsatlar ülkesi olarak algılatmayı başarıyor. İsteyen ve gerekli yapısal reformları yapan her ülke aynı cazibeyi yaratabilir zaman içerisinde. Steve jobs doğduktan sonra Suriye’de kalsaydı , Apple gibi bir değer yaratabilir miydi? Kesinlikle hayır, yani birey tek başına başarılı olamaz, ortamın da onu desteklemesi lazım.

Merhaba;
#ETS2’de Belgelerim > Euro Truck Simulator 2 > Music klasörüne .mp3 dosyaları attım bunu oyunda da radyo’da müzik çalar kısmında gördüm play’e basıyorum fakat çalacakmış gibi olup 1-2 saniye sonra sürekli diğer şarkılara geçiyor ve bütün şarkılarda bunu yapıyor. İnternet’te baktım #MP3 uzantılı olarak atarsanız dinlersiniz yazılmış ama .og3 müydü neydi bu tarz eskiden bir şey hatırlıyorum ama belki zaman içerisinde güncelleme ile buna destek gelmiştir diye düşündüm. Nasıl çözeriz bu işi? Birde yerel radyo ekleyebilir miyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap