#İşİlanı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba;

Sokağın diğer ucuna bunu yerleştirmişler, gerçi birkaç gün oldu çekeli bayram falan girdi araya gidip bakamadım son haline ama bakır dönüşümlü fiber nedir? Ben #TurknetYAPA kullanıyorum, Yeşilyayla-42 isimli santral'den hizmet alıyorum fakat mesafesi yaklaşık 1.3KM olarak gözüküyor, acaba bundan hizmet alabilir miyim? #TürkTelekom'a sordum ama sosyal medya üzerinden biz kutuyla alakalı bilgi veremiyoruz, bölge müdürlüğüne başvurun veya bekleyin isterseniz cevabı verdiler. #turknet'e az önce sordum bakalım ne zaman cevap gelir bilmiyorum, bayram yüzünden net bir cevap alamam yüksek ihtimalle ama başına gelen oldu mu hiç daha önce?

Bu arada kutunun eve uzaklığı 200 metre civarında.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba;

Yakın zamanda #askerlik yapan var mı aramızda? Gitmek için iyi bir zaman mı? Kimisi tam zamanı derken, kimisi de tam tersini söylüyor. 2 yıl mezunları için olan yedek astsubaylık başvurusu yapılması mantıklı mı yoksa direkt er mi seçilmeli? Gitmeden muhakkak olması gereken eşya olarak önerileriniz nelerdir? Meslek ve diploma yazılım üzerine, kimisi yazıcı ol diyor, kimisi de sakın olma diyor. Herkes kendi yaptığı yerden çıkarımlarda bulunuyor haklı olarak ama buradan da fikir almak istiyorum. Amatör olarak fotoğrafçılık ile ilgileniyoruz ama belirtmeye gerek var mı faydası olur mu onu da bilmiyoruz. 2-3 arkadaş niyetliyiz ama kiminde alttan ders var, kimisinin de iş güç muhabbeti var onu ayarlamaya çalışıyoruz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 29

#steamindirimleri'nde almayı düşünüyorum, mahallede bir kardeşte gördüm PC'de biraz oynama fırsatım oldu, hoşuma gitmişti. Var mı başka önerisi olan indirimlerde?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#RedmiNote9S'de #Netflix SD olarak kaldı, HD destekliyordu normalde Netflix'in mi #Miui güncellemesinden mi birinden dolayı Lisans'ta sanırım sorun oldu ve en yüksek çözünürlük SD olarak gözüküyor uygulamada ama PC'de falan sorun yok, yüksek çözünürlük destekleniyor. Var mı #Xiaomi cihazı kullanıp bu durum başına gelen?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Elimde bulunan Zyxel VMG-3312-B10B modelinin 2 kere servis ve değişimi yapıldıktan sonra uzunca bir süre idare etmiştim ama artık havalarında ısınmasıyla birlikte iyice dağıtması tuzu biberi olmuştu, umarım bundan memnun kalırım.
Not: Fotoğraflar #redminote9s ile çekilmiştir.
#keenetic #keeneticextradsl #Modem

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 22