Merhaba;

Hepsiburada üzerinden 5m VGA aldım ama çözünürlükte sorun yaşıyorum, FullHD monitör olmasına rağmen çözünürlükte yer almıyor. 1600x1200 en yüksek olarak, bu kabloda sorun olabilir mi? Bozuk diye yenisi aldım bozuk kablo o çözünürlüğü destekliyor, bunda çıkmıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#GSS borcu olanlara yıl sonuna kadar ücretsiz sağlık hizmeti

Genel Sağlık Sigortası prim borcu olanlar yıl sonuna kadar ücretsiz sağlık hizmeti alabilecek.
Sağlık Sigortası prim borçlarına geçici düzenleme getirildi.

Cumhurbaşkanı kararı ile, Genel Sağlık Sigortalı olup ancak primlerini zamanında ödemeyerek borçlu duruma düşen ve bu nedenle sağlık hizmeti alamayan Türk vatandaşları ve bakmakla yükümlü oldukları kişilere yeni bir hak verildi.

Bu kişiler, Sağlık Bakanlığı ve bağlı kuruluşlara ait sağlık tesisleri ile devlet üniversitelerinin sağlık uygulama ve araştırma merkezlerinden yıl sonuna kadar ücretsiz yararlanabilecekler.

Karar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlandı.
#sağlık
@aerdogan17 yorumlarını bekliyorum :DDDDDDDDDDDD

GSS borcu olanlara yıl sonuna kadar ücretsiz sağlık hizmeti

Genel Sağlık Sigortası prim borcu olanlar yıl sonuna kadar ücretsiz sağlık hizmeti alabilecek.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 34

Merhaba;

Bu #TwitchPrime için yardımcı olabilecek var mı? 3€ ücreti var denildi fakat benden 12$ tahsil etmeye çalıştılar. #Enpara'da 60 TL bakiye tanımlıyorum İnternet alışverişine ama yine de ödeme çekmiyor. Bu durumla alakalı Amazon ile görüştüm ama bir neticeye ulaşamadım, bekleyin sonra deneyin falan dediler değişen bir şey olmadı. Neden 12$ çekmeye çalışıyorsunuz dedim, Amerika Üyeliği böyle cart curt denildi, sonra ben öyle bir şey yapmadım Prime deneme üyeliği başlattım dedim iptal falan edin diye söyledim ama üyeliğiniz yok dedi.

Ben hesabımda görebiliyorum, nasıl o paket aktif oldu falan hiçbir halt anlamadım varsa yardımcı olabilecek çok sevinirim. Bir yayıncıya destek olayım dedim o iştende soğuttular.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#HaftalıkGündemeMalzeme @gamsizm

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

#BKMExpress

BeğenFavori PaylaşYorum yap