Ahmet Tokyüz paylaştı.

Herkese iyi akşamlar. 112 Acil Sağlık personeli olarak sizden ricam;
-112'yi gereksiz arayıp meşgul etmeyin,
-Çok çok acil değilse hastanelerden uzak durun,
-Hiçbir şekilde insanların toplu bulunduğu yerlere gitmeyin,
-En önemlisi evinizden dışarı çıkmayın!

Virüsün önüne geçmemizin en önemli yolu bu. Arka planda bizim için (sağlık çalışanları için) olağanüstü hal var. Tüm izinlerimiz iptal oldu ve hamile personellerimiz bile gece gündüz ekstra mesai yapıp çalışıyoruz. Bu saatten sonra sizlerin evlerinizde çıkmaması (zaruri haller dışında) bir vatan görevidir. Arka plandaki olaylar ile ilgili detay veremem ama durum düşündüğünüzden çok daha ciddi, bunu bilin! Biz dinlenme nedir bilmeden en kritik noktada (doğrudan hastalarla temasta) çalışıyorsak, sizler de gayet rahat evinizde kalabilirsiniz.

Teknoseyir'i ve sizleri çok seviyorum. Kalın sağlıcakla.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 43

Merhaba;

Akılsız bir LG Televizyonumuz var, bunda genelde APK ve IPTV yayınları falan kullanılacak şekilde önerisi olan var mı? #mibox olarak mı farklı bir şey mi tercih etmeliyiz? Ekran yansıtma özelliği gibi artısı olursa da harika olur. Bütçe olarak 400 TL civarında düşünüyoruz ama 3-5 artı veya eksi olabilir. #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • ad33p @ad33p

  Netflix, AmazonPrime vs yüksek çözünürlükte (480p üzeri) izlemek istiyorsanız MiBox yok hdfilmcehennnemi, turkvod, beetv vs kullanmak istiyorum diyorsanız Android Box (Tanix Tx6 fena değil)

  • Ahmet Tokyüz @atokyuz

   Film amacından ziyade maç yayınları falan izlenecek o yüzden düşünülüyor ana amaç olarak. Telefon'da falan uygulamalar ve APK'lar mevcut ama TV'ye görüntü aktarımı sağlanamadığından dolayı böyle bir şey düşündük. Yarın öbür gün icap ederse de YouTube falan filan üzerinden diğer içerikleri izlesinler diye düşündüm.

  • ad33p @ad33p

   @atokyuz O uygulamaların çoğu dikey hazırlanmış oluyor, televizyona geçince kontrolü vs sıkıntı olabiliyor. Ben 400 lira üstü verilecekse MiBox'a sıcak bakıyorum, onda tam sürüm GooglePlay yok ama alternatif mağza uygulaması ya da apk yükleyerek kullanabilirsiniz. AndroidBox'larda mesela Netflix uygulaması kumanda yön tuşları ile çalışmayabiliyor illa fare moduna almak gerekiyor vs. Biraz daha rahat bir kullanım istiyorsanız, AndroidTv arayüzü gibi MiBox alabilirsiniz. Tabi onun da 2gb Ram 8gb depolama gibi görece eksik donanımı var, android kutulara göre ama stream işini rahatça yapar.

 • Fatih @fatihy

  Apk kurulacak ise mi box s almayın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

#OperaVPN'de sorun yaşayan var mı? Hiçbir site falan açılmıyor, bölge falan da değiştirdik ama fayda etmedi. Ticket attık bakalım ne olacak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

"Dünyanın hiçbir ordusunda yüreği seninkinden daha temiz, daha sağlam bir askere rast gelinmemiştir. Her zaferin en büyük payı senindir."
Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

https://twitter.com/abdullahagar2/status/1221133290297491456

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Allah bu #Twitter'ın cezasını versin. İstinasız her video'da 3-5 saniye oynayıp takılıp, tekrar baştan oynatmazsın ya. Hay ananı avradını, kanser ediyor sırf şu yüzden giresim gelmiyor. #Adguard falan kullanıp bu sorunu yaşayan var mı? O yüzden mi yapıyor namussuz bunu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gündüz 40-50 Mbit civarında geziyordu fakat az önce test yapınca +90 Mbit'leri gördüm buna rağmen upload 4-5 Mbit'te kaldı. İtfaiye hortumundan resmen damla damla su vermek gibi bir şey bu. Umarım bu #5G muhabbeti ile birlikte evimizde de bu hızları zahmetsiz ve sürekli görebiliriz.

#TürkTelekom #Benim45GHızım

Speedtest by Ookla - The Global Broadband Speed Test

Test your Internet connection bandwidth to locations around the world with this interactive broadband speed test from Ookla
BeğenFavori PaylaşYorum yap