BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 18

Böyle bir kampanya varmış, benim de az kaldı taahhüt bitiyor, Turkcell'e baktım 160₺ falan dediler. Vodafone arayacağım dedi ses yok.
#TürkTelekom #Mobil #mobilpaketler

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba;

Link üzerinden imza kampanyasına destek olur musunuz? Lütfen, çevreniz ile de paylaşın ve imza sayısını olabildiğince yükseltelim, Türk Telekom'un yüksek fiyat teklifine #BTK salgından dolayı erteleme kararı vererek süreci uzatıyor, imza sayısına ulaşılırsa belki bir gelişme olabilir. Şimdiden teşekkürler. İmza kampanyası ile doğrudan bir alakam yok, sadece bir hizmet alan aboneyim.

#SAYE #Turknet #TürkTelekom #altyapı

Kampanyayı İmzala

SAYE Alt Yapısı Devreye Alınsın!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

@gamsizm #HaftalıkGündemeMalzeme #pttjeton #ptt

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#getir, bi' mutluluk.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@daghan #Starlink #İnternet #HaftalıkGündemeMalzeme @gamsizm #genişbant #uyduinternet

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 20
 • huseyin/azuren @hegemen

  Elon boşuna buraya gelip konuşma yapmadı.
  Tabiki konuşulup kulağı çekilmiştir...
  Akaka tukaka hmmm.

 • Echo @echo

  Elon'a akıl vermek gibi olmasın da, bir de vpn işine girdimi off gelsin yeşiller 😀

 • kizilsakal @kizilsakal

  @leventp Demişti devletlerin yasaklarına uymazsa kapıdan sokmazlar o çanakları diye.

 • Ufkabakan @ufkabakan

  Misal Bulgar kartı ile Bulgaristana sipariş ettik aldık. Bulgaristanda kurduk denedik aktif ettik her şey çalışıyor. Söktük geri, Edirneden bagajda soktuk (sokulmaz demeyin neler giriyor bu mu girmeyecek). Edirnede ya da Tekirdağ da İstanbulda kurup kullanmamı devlet ya da StarLink nasıl engelyecek? Bağ evinde gözden ırakta kullanıyorum misal? Tepemden de Bulgaristana/Güney avrupaya hizmet vermek için gezen StarLink uyduları dolu olacak.

  • Dağhan @daghan

   Burada operatör hangi coğrafi konumdan bağlandığını biliyor. Bu sebeple sana orada hizmet vermiyorum diyebilir. Türkiye'de lisanssız şekilde hizmet veremeyeceği için uluslararası olarak şirketi uyaracaktır. Elon çark etmezse son yazdığına göre her ülke ile lisans anlaşması yaparak ilerliyoruz diyor.

   Şu var ki Türkiye'den internet servis sağlayıcı ruhsatı alabilir bunda sorun yok ama Türk kullanıcılar filtreli internetten bıkmış durumda. Gidipte mevcutla aynı şeyi sunan şirketten hizmet almayabilir. Ama coğrafi olarak dağ tepe internet olmayan yerlerde hizmet verdiği için yine alternatif olur.

  • Ufkabakan @ufkabakan

   @daghan Ben cihazların kendi içerisinde GPS modülü olabileceğini ya da iki alıcı-verici arasındaki gecikmeden konumumuzu nokta atışı tespit edebilecekleri gerçeğini unutmuşum. Bu durumda StarLink isterse bize Türkiyeden bu cihazı kullandırtmaz tabi cihaz üstündeki yazılım bir şekilde hack edilip spoof edilemezse.

   Ama Türkiye de çanağı tespit edip fiziksel müdahale olmazsa, StarLink izin verdiği sürece biz kullanabiliriz.

  • Dağhan @daghan

   @ufkabakan Ülkemiz şartları (yer istasyonu kurma zorunluluğu vb.) Starlink hoşuna gitmez ise yasal olarak ülkemizde ürün satışı yapmaz. Legal satış olmayınca da abone sayısı düşük olur. Böyle olunca da Türkiye üzerinde gezecek uydu sayısına ilk etapta yatırım yapılmaz diye düşünüyorum.

#turknet neden hattıma 75mbps tanımlamış olabilir? Daha yeni altyapı tamamlandı ama hat değerleri bu kadar iyi iken neden böyle yapmışlar ki?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10

#kedi #kediseyir #mia hanımcığım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap