iPhone için RAW fotoğraf için uygulama önerisi olan var mı? Dahili olarak yok sanırım eski jenerasyonlarda 7 ve 8'lerde.
#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba;

Bu #ETS2 için dışarıdan olmayan DLC'leri indirip steam'de çalıştırmanın bir yolu var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#AdobeCC küreği olan var mı ? atokyuz@gmail.com'a mail atabilir misiniz bi' zahmet?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba,
2500 maksimum 3000 TL civarında sistem önerisi alabilir miyim? Sadece kasa istiyoruz. Ryzen yeni nesil istiyoruz ama vatan önceliğimiz var o yüzden yardımcı olanlara teşekkür ederim. Ekran kartı ile işimiz yok, günlük ofis işlerinde bize sorun çıkarmasın yeterli. 3500G düşünüyoruz fakat AM4 ve AM4+ kafamızı karıştırıyor.
#TeknoYardım #SistemTavsiyesi #sistemtoplama

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8
Ahmet Tokyüz paylaştı.

#Netflix de 3-4 gündür takılma, donma ve düşük görüntü kalitesi sorunu yaşıyorum. Benim gibi benzer sıkıntı yaşayan var mı acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba;

#Netflix'te bağlantı sorunu yaşayan var mı? fast.com'da hızlı testi 20 mbit civarında geziyor, Edge ve Windows 10 uygulamasında ise 1-1.5 mbit civarında. #turknet kullanıyorum, geçen gün sorunsuzdu, modemi kapatıp tekrar açtım ama fayda etmedi, herhangi bir ayarla falan da oynamadım, yürütme ayarı yüksek olarak seçili duruyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6
 • Nakahella @nakah

  Iss'ler tarafından yavaşlatılıyor diye okumuştum birkaç kez. Ama sorunu birkaç gündür yaşıyorsanız Stranger things çıktıktan sonra Netflix'te sorun olmuş, ondan kaynaklı da olabilir sizin.

 • Onay Kalkan @onay-kalkan

  Stranger Things 3 çıktığından beri bende de öyle. Örneğin Stranger Things 0.45 Mbps ve 384p'yi geçemezken One Strange Rock belkeseli 7.15 Mbps ve 1080p olarak çalışabiliyor. TV'den bağlantı testi yaptığımda da 1 Mbps'nin çok altında değerler görüyorum ki bu değerlere göre bahsettiğim belgeseli 7.15 Mbps ile izleyememem gerekirdi.

  TV uygulamasındaki bağlantı testinde 3 tane Netflix sunucusu gözüküyor ve aklıma gelen tek mantıklı sebep de içeriklerin farklı Netflix sunucularında olduğu ve Stranger Things'in bulunduğu sunucunun kilit durumda olması ya da Stranger Things'in bulunduğu sunucuya çok fazla talep olmasından dolayı ISP'lerin kısıtlama yapması. VPN ile bağlantı sorununu aşanlar olduğunu biliyorum, o nedenle ISP kısıtlaması daha yüksek ihtimal gibi duruyor. Belki de Netflix, sunucu bazında Türkiye bağlantısını kısıtlamıştır. Dolar bazında en az para kazandığı ülkelerden biriyoz sonuçta.

  Fast.com'da yüksek değerler görüp, bazı içerikleri yüksek kalite izleyip bazılarında bağlantı sorunu yaşamamızın başka mantıklı sebebini göremiyorum.

 • SeMMiH @semmih

  Bende vardı kendiliğinden düzeldi. Bence zamana bırak 😀

 • silent @silent

  Kanım odur ki, 4K izleyen azınlık arasındayım. 😀

Merhaba;

#Twitter'da Medya Oynatılamıyor hatası alan var mı? Her video'da sokacam oynatılamadı hatasına ya, tarayıcı falan değiştirdim ama nafile. 2 tane video izleyeceğiz diye tarayıcı mı değiştireceğiz dedim ama çare olmadı, var mı bu sorunu yaşayan?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Ferrari'nin 70 yıllık #Formula1 tarihinde kullandığı 70 model. #tifosi

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu marka kullanan var mı? 2 adet alınacak, birisi eve bir diğeri dükkanda kullanılacak. Bütçe olarak bu civardayız. Kimisi çok iyi demiş, kimisi çok kötü. Benzeri farklı ürün tavsiyesi alabiliriz.

İstediğimiz özellikleri;

Hareket eden başlık,
Ayarlanabilir bel desteği,
Ayarlanabilir yükseklik ve sabitleme
Mümkünse kolçak ayarı (yükseltme ve alçaltma)
Olabildiğince geriye yatma ve sabitleme

#mobilya #KoltukTavsiye #ofiskoltuk

Ofis Koltuğu D750 Yönetici Koltuğu Müdür Koltuğu Fileli Terletmez - n11.com

Ofis Koltuğu D750 Yönetici Koltuğu Müdür Koltuğu Fileli Terletmez 519,90 TL ve ücretsiz kargo ile n11.com'da! Bürosim Ofis Sandalyesi fiyatı Mobilya kategorisinde.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 14