Merhaba,

#MiBoxS için bunları aldım, adaptörü 3.5mm yere taktım fakat ses gelmiyor. Ayarlarından bütün seçenekleri denedim fakat ne uygulamada ne de menüde gezerken ses gelmiyor. Kablo mu acaba sorunlu olabilir, var mı daha önce böyle satın alıp kullanan?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba,

#MiBoxS güncelleme gelmiş yaptı, çözünürlük falan değişikti cihazı ekranı kapandı şimdi görüntü hiç gelmiyor. Var mı başına gelen? Yeni aldık cihazı komple gitti galiba.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba;

#AmazonTürkiye'de #amazonfirestick4k için bir gelme veya gelmeme sorusuna net bir cevap olmadığı için buradan sormak istiyorum;

Netflix, Amazon Prime, Twitch v.b gibi servislerin izleneceği ve 4K 60fps desteği gibi, IPTV gibi uygulamaların sorunsuz çalıştığı, bir Media Player mı denir, TV box mı nedir adını siz koyun böyle bir ürün ihtiyacımız var. Fire Stick 600 ₺ bandında satılıyor, Amazon TR resmi olarak gelecek veya gelmeyecek istekte bulunun değerlendirmeye alınır diyor ama kendi ürünü için böyle bir cevap vermeleri tuhaf geldi.

Mi Box S'e baktık fakat kullanım konusunda APK'larda nasıldır, depolama sorunu yaratabilir mi, güncelleme desteği yok, kutudan çıktıktan sonra birkaç güncelleme gelmiş öyle kalmış diye bilgi topladık ama burada deneyimi fazla olanlar varsa onlardan da tecrübelerini dinleyebiliriz.

Mi Stick düşündük fakat 1080P oluşu bizi düşündürüyor zira, yarın öbür gün 4K ihtiyaç olduğunda işi yaramayacaktır. Lisanssız bir ürün almak istemiyoruz, X markanın çünkü Netflix, Amazon falan tarafında bir karşılığı olmadığı için ürün 480P veya 720P'nin üzerine çıkamayacak. Şimdiden teşekkür ederiz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kim kime takıyor, belli değil.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#CepTelefonuFotoğrafçılığı #kediseyir #kedi #redminote9s

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba,

Cep telefonu batarya kalibrasyon için pili komple bitirip tekrar %100 yapmak gerekiyor tarzında bir muhabbete şahit oldum ama aslı astarı var mıdır? Ben hiç bitirmedim, 10'un altına hiç düşürmedim, 20 civarlarında takıyorum ve neredeyse 100'e kadar şarj ediyorum. Var mı deneyimi veya tavsiyesi olan? #pilkalibrasyonu #teknoyardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#miband5 Türkçe dil desteğine kavuştu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba,
#Canon 75-300 III. versiyon metal bayonetli #lens kullan var mı aramızda? 600 ₺ gibi bir rakama 2. El temiz bir ürün var ama alınabilir mi? 700D ile kullanacağım, 50 mm 1.4 lens kullanıyorum ama bi tane zoom lens düşünüyorum, buradan sormak istedim.
@gamsizm @agah

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Agah @agah

    direkt olarak o lensi bilmiyorum ama uygun fiyatlı şekilde tele ihtiyacını gidermek açısından alınabilir bence. ben de şu anda sony a7r2 kullanıyorum, keşke bu sistemde de ucuza 70-300 tarzında bir lens olsa da kullansam diyorum. ayrıca bir metal bayonet bir de plastik bayonet varsa metal bayonet olması iyidir her zaman, plastik bayonet olan belli ki maliyeti kısmak için üretilmiş.

  • Şahin Aygün Yıldırım @sahin

    Pek iyi lens değil. Onun yerine daha ucuza Sigma ya da Tamron 70-300 tercih ederim ben olsam. İkinci el fiyatları aynıdır aşağı yukarı.