Merhaba;

Geçenlerde #Windows10Insider'a geçtim, şimdi ondan çıkmak istiyorum. Masaüstü sağ tarafta falan yazılar mevcut, ayarlardan kaldırmayı denedim ama beceremedim.

Ek'de yer alan ekran görüntüsünde şuan ki ayar mevcut, sıfırdan mı kurmam gerekiyor Windows'u yoksa düzeltmenin bir yolu var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

AÖF'te kayıt yenileme işlemini Online ödeme ile yapabilen var mı? Tarayıcı falan değiştirdim ama İşleminiz var, 10 dakika sonra tekrar deneyin diye hata veriyor. Öğrenci İşlerini aradım, yoğunluktan falan dedi ama 2 gündür bir sorun var, gece 3-4 gibi falan denedim gene bu hatayı veriyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ürünü kullanan var mı? Fiyatı uygun gibi geldi ama başlık içinde önerileri alabilirim.
#dişfırçası

Oral-B Şarj Edilebilir Diş Fırçası Vitality 3D White D12 Fiyatı

Oral-B Şarj Edilebilir Diş Fırçası Vitality 3D White D12 en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 35

Aman dikkat edin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

Türk Telekom'dan, Bimcell'e geçiş yaptım. Türk Telekom bana 12 aylık telsiz ücretini peşin olarak fatura etmiş, sebebi onların altyapısını kullanan bir operatörü tercih etmemiz imiş. 1 aylık alırsın anlarım da, 1 yıllık almak nedir? Ben belki kullanmayacağım o kadar süre? İster kullan, ister kullanma biz o parayı peşin tahsil ediyoruz dedi, birde sanki lütuf sunar gibi 1 yıl boyunca ücret ödemeyeceksiniz diyor.

Lan aldın zaten parasını, ekstradan bir daha alın isterseniz dedim. Yemin ediyorum her gün bir vukuat, müşteri hizmetlerine geçişle alakalı sorduğumda da böyle bir şeyden bahsedilmedi. 15 günden önce geçerseniz, kullandığınız gün ücreti ödersiniz demişti meğerse o da yalanmış, paketi tamamını bitirmediğiniz sürece kullandığınız gün ücreti ödersiniz dedi. #TürkTelekom
#KöküneKıranGirsinTurkTelekom #Bimcell

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir arkadaşıma spor yaparken, dışarıda koşu vs gibi kullanacağı kulak içi Bluetooth kulaklık arıyoruz. Önerileriniz varsa yazmanızı rica edeceğim. Bütçe 150 TL civarında şuan ama 3-5 aşağı yukarı oynayabilir. Müzik ağırlıklı dinleyeceği için bass'ların çok etkisiz olmasını istemiyor. Şimdiden teşekkür ederiz.
#KulakiçiKulaklık #KulaklıkTavsiyesi
#KulaklikOnerisi #bluetoothkulaklık

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Apple'dan önemli bir açığı keşfeden Türk'e karşı yaptığı stabil bir hamleyi okuyabilirsiniz.
@gamsizm #HaftalıkGündemeMalzeme

Apple iCloud da Bulduğum Açık & Ardından Başıma Gelenler

Bir solukta okudum.. güzel bi macera olmuş, sonu istediğin gibi olmasa da :)
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Maldan pahalı kargo mu olur ya? Diğer kargoları hiç mi takip edemeyiz, var mı daha önce kullanan?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 11