#Ferrari'nin 70 yıllık #Formula1 tarihinde kullandığı 70 model. #tifosi

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu marka kullanan var mı? 2 adet alınacak, birisi eve bir diğeri dükkanda kullanılacak. Bütçe olarak bu civardayız. Kimisi çok iyi demiş, kimisi çok kötü. Benzeri farklı ürün tavsiyesi alabiliriz.

İstediğimiz özellikleri;

Hareket eden başlık,
Ayarlanabilir bel desteği,
Ayarlanabilir yükseklik ve sabitleme
Mümkünse kolçak ayarı (yükseltme ve alçaltma)
Olabildiğince geriye yatma ve sabitleme

#mobilya #KoltukTavsiye #ofiskoltuk

Ofis Koltuğu D750 Yönetici Koltuğu Müdür Koltuğu Fileli Terletmez - n11.com

Ofis Koltuğu D750 Yönetici Koltuğu Müdür Koltuğu Fileli Terletmez 519,90 TL ve ücretsiz kargo ile n11.com'da! Bürosim Ofis Sandalyesi fiyatı Mobilya kategorisinde.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 14

Hayvan gibi şi yapıyorsunuz ya. Bu nasıl futbol? Bunlar nasıl goller? Gözünüzü seveyim yavaş biraz, alışık değiliz. Gerçekten şu adamları canlı izleyebildiğimiz için çok ama çok şanslıyız. #UefaŞampiyonlarLigi

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba

#Wordpress'te #LitespeedCache eklentisi kullanan var mı? CSS dosyalarında yaptığımız değişiklikler bir türlü uygulanmıyor ama yardımcı olabilecek var mı? Ayarlardan cache temizleme falan dedik ama olmadı. Sanırım Settings kısmında bir ayar var fakat denediklerimden bulamadım. Şimdiden teşekkür ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba;

Hepsiburada üzerinden 5m VGA aldım ama çözünürlükte sorun yaşıyorum, FullHD monitör olmasına rağmen çözünürlükte yer almıyor. 1600x1200 en yüksek olarak, bu kabloda sorun olabilir mi? Bozuk diye yenisi aldım bozuk kablo o çözünürlüğü destekliyor, bunda çıkmıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 12