Merhaba;

#xboxgamepad için satın aldığınız aksesuar var mı? koruyucu vs gibi, bir de bununla birlikte yine #xbox'un kulaklığı ile birlikte koyabileceğim bir stant var mı öyle kullandığınız? Gamepad ve kulaklığı taşıyabilecek şekilde.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Youtube'da #4K seçeneği gözükmüyor, güncel #Chrome kullanıyorum. Neden olabilir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 13

Merhaba;

#Windows11'de böyle bir hata alıyorum ve #maviekran'dan sonra da yedek #SSD'yi görmüyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 12

#mekanikklavye #klavyeönerisi Bu civarda bir ürün arıyorum, bilek desteği mevcut değilmiş önerileriniz varsa paylaşırsanız sevinirim.

https://www.hepsiburada.com/rampage-kb-r206-select-rainbow-aydinlatmali-blue-switch-mekanik-gaming-oyuncu-klavyesi-p-HBCV000014CSQY?magaza=Modgiz

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba;

#Windows'ta çökme yaşıyorum ve yeni aldığım m2 ssd ile ilgili sorun olduğunu düşünüyorum, bu dump dosyasını bir yere upload edip, oradan sorunla alakalı bilgi verebilecek kimse var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba; #Windows11'de çift ekran kullanan var mı? Sadece 2. ekranda göster dediğinizde görüntü alabiliyor musunuz? Herhangi bir problem yokken birden sorun yaşamaya başladım, Genişlet ve Yinele'de sorun yok ama nedense sadece 2. ekranda göster deyince ekran simsiyah kalıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#MicrosoftFlightSimulator'ta saçma sapan bir şekilde ekran okuma açık, mouse ile nereye gitsem orayı sesli okuyor, başka hiçbir yerde yok oyunda nasıl açıldıysa açıldı ve kapatmayı bulamıyorum, var mı başına gelen bu durum? #Windows11 kullanıyorum, sadece ve sadece oyunda yapıyor bunu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba;

#Windows11'de kullandığınız #VLC haricinde #IPTV uygulaması var mı? #KODI'yi denedim ama paket yükleme falan filan muhabbetleri saçma sapan bi çalışıp bi çalışmıyor, var mı bu konuda bilgisi veya tecrübesi olanlar?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Günaydınlar,

https://www.hepsiburada.com/asus-rog-strix-g513rm-hq163-amd-ryzen-7-6800h-16gb-1tb-ssd-rtx3060-freedos-156-tainabilir-bilgisayar-p-HBCV000028VLRD?url_src=and-product-detail

Bu ürünü aldık henüz teslim edilmedi ama buradan sormak istedik;

Asus ROG Strix serisi genel olarak nasıldır?

Burada DDR5 bellek yazılmış birkaç yerde DDR4 gösteriyor, anlayamadık.

Photoshop, Lightroom ağırlıklı olarak video düzenleme için de kullanılacak, 1x16 RAM varmış 2. RAM'i takmak fark ettirir mi? Asus kendimizin takmasına izin veriyor mu yoksa onlara mı göndermemiz gerekir?

Oyunlarda da 3060 kısa vadede üzer mi yoksa 2-3 sene rahat bir şekilde kullanabilir miyiz?

Teşekkür ederim şimdiden, sağlıklı günler herkese.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 15