Selamlar.
Forza Horizon 5
Adımın sol tarafındaki [P63c] ne anlama geliyor. Öyle bir isimlendirme yapmadım, kendiliğinden çıktı. Aydınlatırsanız sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@hkellecioglu @gamsizm @leventp 27inç 2K Ekran kullanıyorum. Sitenizin font boyutları inanılmaz ufak. 2021 yılına geldik. 4K ekranlar çoğaldı. Lütfen sitenizi biraz toparlayın. Browser' dan sitenizdeki yazıları okumak için zoom +, zoom - kullanmak zorunda olmamam gerekli. Bunu niye yazıyorum. Sizlerin buna dikkat etmesi lazım. Siz dikkat etmiyorsanız kimse etmez. Sevgiler, saygılar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 14

Huawei' in yeni PC tabanlı işlemcisi -Kunpeng 920- aşırı derecede ilgimi çekti. Keza Apple' ın M1 işlemcisinden sonra Huawei' in ARM tabanlı 64 çekirdeğe sahip yeni işlemcisi özellikle performansı ile sektördeki devlere ufak bir şekilde göz kırptı. İşlemci sektöründeki markaların artması geri dönüş olarak biz son kullanıçıların işine gelecektir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sony A7R3 niyahet boy gösterdi. İncelemelerini internetten bulabilirsiniz. Gösterilen özelliklere bakılırsa bence dünyadaki en iyi all in one profesyonel makine şu anda.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Youtube' da video izlerken brightness-contrast ayarı nasıl yapabiliriz?. Firefox kullanıyorum genelde. Addon olarak baktım bulamadım. Bir fikri ya da çözümü olan varsa çok sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selam. Bugün itibarı ile windows güncellemelerini yaptım. Windows update te herhangi bir güncelleme gözükmüyor. Fakat sürüm numaram hala 1511. Son sürüm 1607 haline nasıl getirebilirim. Ya da bu normal bir durum mu acaba? (Windows lisansım orijinal)

BeğenFavori PaylaşYorum yap