İos 15le gelen enterasan bir özellik

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Age of empires 4 denemek isteyenler için stres testi başlamış. Boyutu 15GB.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu parça kaç cigolayttır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba ekran kartı bios'u güncellemek istiyorum, üretici sitesinde bios versiyonlarını şöyle göstermiş, bendeki versiyon F1'di. Sadece F3'ü mü yükleyeceğim yoksa sırasıyla F51'e kadar tüm güncellemeleri yapacak mıyım? En alttaki nota göre sadece F3 ama emin olamadım...

https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N3080EAGLE-OC-10GD/support#support-dl-bios

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Selamlar, kasanın arkasındaki fan çok ses çıkarıyor diye değiştirmeyi düşünüyordum ne zamandır, noctua nf-s12b redux hoşuma gitti, inventus’tan (noctua ürünleri Türkiye’de en ucuz burada) dün 15.50de sipariş verdim bugün elime 11.30da ulaştı. Türkiye’de böyle hizmete alışık değiliz 😄

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12

Bize SMS gönderebilecek firmaları kontrol ettiğimiz site neresiydi? E-devlette ticari elektronik ileti yönetim sisteminde Fatih belediyesi gözükmüyor. Fatih’ten taşınalı sene oldu hala mesaj geliyor hiç izin de vermedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Orkun @orkkoc

    https://iys.org.tr/ adres bu ama bazı belediyeler İYS kapsamı dışında oluyorlar özellikle Fatih Belediyesi gibi belediyeler. O yüzden belediyeyi arayıp listeden çıkmayı deneyebilirsiniz.

  • Mehmet @muaddib

    Bir şeye yaradığı yok ki. Şikayet ediyorsun 4 yıldır işlemde bekliyor. Bıktım artık bunlardan. Hele fiberadsl diye bir zıkkım var haftalık SMS atıyor. İki defa şikayet ettim hala bekliyorum. Geçen dayanamadım aradım valide hanımına bağla dedim interneti suratına kapattım. Gerçekten illallah ettirdiler.

Selamlar, iPhone 11de YouTube çözünürlük ayarlarında HDR de çıkmaya başladı, benim bildiğim kadarıyla iPhone 11 ekranında HDR yok, pro modelde var. Apple resmî sitesinden karşılaştırma yapıp ekran görüntüsünü de aldım. HDR olmayan ekranda HDR videonun farkı olur mu?
Edit: Hatta hdr desteklemeyen ekranda hdr içerik daha kötü gözükebilir diye de okumuştum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Almayı düşündüğünüz oyun var mı?
Benim sadece Metro exodus.

https://steamdb.info/sales/history/

Steam Sale Dates · When is the Next Steam Sale? · Countdown and History

A list of all Steam sale events. When is the next Steam Sale? Steam runs multiple big sale events every year.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

M. Gamsız’ı böyle sinirlendiren nedir? 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap