Selamlar, bir şarkı var ama orjinalini bulamadım, Shazam işe yaramıyor. En son belki telif yerim de bulurum diye YouTube a yükledim 😄 Bilen veya başka bir önerisi olan var mı?
https://youtu.be/FYLDYHbXGhE

Little Boy

The United States detonated two nuclear weapons over the Japanese cities of Hiroshima and Nagasaki on August 6 and 9, 1945, respectively. The two bombings ki...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Eskisi vs yenisi. Çin’den aldığım kulaklık padleri 15 günde geldi. Bunun 4 günü Türkiye’de geçti 😄

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar, aliexpressten verdiğim sipariş için teslim edildi diye mail geldi ama bana teslim edilmedi. Kargo bilgilerini kontrol edince böyle gözüküyor. Kargo şubesine mi gitmeliyim? Yoksa bana gelecek mi? Tecrübesi olan-bilen var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar, şu ürünün arkasında Mini DisplayPort-in var, ben bu kart ile capture yapabilir miyim?
https://www.gigabyte.com/Motherboard/GC-TITAN-RIDGE-rev-20#blackfriday

GC-TITAN RIDGE (rev. 2.0) Key Features | Motherboard - GIGABYTE Global

Intel® Thunderbolt™ 3 Certified add-in card Intel® DSL7540 Thunderbolt™ 3 controller Dual Thunderbolt™ 3 Ports (USB Type-C™) Max Bandwidth 40 Gb/s DisplayPo...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Alperen paylaştı.

İlk defa ekran kartını dibine kadar kullanarak render alabilen converter gördüm: VideoProc
https://www.videoproc.com/

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mouse karşılaştırması

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tam bir sene önce sapphire amd rx 5700 pulse ekran kartı almıştım. Şimdi kontrol ettim ₺2371, o zamanın dolar kuruyla $415. Şuanki fiyat 4000-4500 arası. En ucuz fiyatı baz alıp ₺4000 dersek şuanki dolar kuruyla $470 yapıyor. Aynı ekran kartı 1 senede $55 zamlanabilir mi yaa? Bu teknolojik alet her sene yenisi çıkıyor, ucuzlamasını bekleriz ama fiyatı dolar kurundan bile fazla artmış. Satıcılar doları bahane ederek işin tam anlamıyla bokunu çıkarıyorlar.
İkinci elde satmayı düşünüyordum sahibinden'de ikinci el en ucuz ₺3400 şuanki dolar kuruyla $400 yapıyor, bir sene kullanılmış bir ürünün fiyatı dolar olarak neredeyse değişmemiş. Ben de satışa koyacağım da insan utanıyor bir sene kullandığı ürünü aynı fiyattan satmaya. Utanmak nedir bilmeyen satıcılara selam olsun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap