Herkese selam, burada daha önce paylaşılmıştı ama ben de ibb şehir haritasından bahsedeyim. Geçen günlerde hizmet vermeye başlayan ibbnin yaptığı harita projesinde çok yakın bir arkadaşım da çalıştığı için sorunuz olursa direk çalışana sorabilirim, tabi gizliliği bozmadan ne kadar bilgi verebilir bilmiyorum ama ben sizin için ısrar ederim :D. Benim en sevdiğim yanı geçmiş yıllara ait uydu görüntülerini incelemek oldu. Bence google maps yerine geçmesi için daha çok yol alması lazım. Yorumlarınızı merak ediyorum ek olarak geliştirilmesini istediğiniz, şu özellik de olsa iyi olurmuş dediğiniz yerler varsa yazabilirsiniz.
#HaftalıkGündemeMalzeme

https://harita.istanbul

Harita İstanbul

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Uzay montaj pc. Gerçekten uzay montaj 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İzinsiz drone uçuranlara ceza veriliyordu. Anayasa Mahkemesi bu cezanın Anayasaya aykırı olduğuna karar vermiş 😃
#HaftalıkGündemeMalzeme

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Youtube'da video ekranın olması gerekenden küçük bir bölümünde kalıyor, bu sorunu yaşayan oldu mu? Nasıl çözebilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

TS’de artık gündemden gündeme video olacak anlaşılan :/

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Google chrome bazen arama yapınca sağ tarafta bir kutuda geçmişten sonuç gösteriyor, bunu nasıl kapatabilirim?
BingAI'ya sordum, önce geçmişi sil dedi, silmek istemiyorum başka bir şey öner deyince arama motorunu bing olarak seç hiç bi şeyin kalmaz diyor 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herkese selam, birkaç ay önce şöyle bir masa yaptırdım. Çok az vernik kullanılmış, pürtüklü yapısı hala elime geliyor ve rengi de istediğim gibi koyu değil. Kendim boyayacağım ve parlak cilalı gözükmesi için vernikleyeceğim. Resimdeki malzemeleri aldım adama sordum nasıl yapayım diye şunu tarif etti. Önce zımparala, sonra boya, boya kuruyunca eğer pürtüklü yapı hala varsa hafif zımparala (fazla yaparsan tekrar boya gerekir), sonra da vernikle. Sizin başka tavsiyeniz var mı? Pek tecrübeli olduğum bir konu değil 😄 Boyadan sonra ne kadar beklemek lazım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 26

The Talos Principle 2 oynarken ilk başta dlss frame generation vardı sonra baktım disable olmuş. Meğer sonradan bazı sürücülerde iyi çalışmadığı anlaşıldığı için otomatik kapatacak güncelleme yayınlamışlar. Her hafta 500-800 mb sürücü yaparsın ama sorunları çözemezsin. Her oyuna ayrı sürücü güncellemesi(nvidianın en sevmediğim tarafı) olursa normal tabi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap