Izmite gelecek kargoyu Samsuna goturmeyi nasil becerebildi bunlar anlamak guc.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 16
 • zatisahaneleri @zatisahaneleri

  Daha dur kargo geldikten sonra da sistemde "dağıtımda" yazdığı halde şubede bekletecekler.

 • Mert Ahmet Altıparmak @m-ahmet

  Benim de Tekirdağ'a gelecek kargom Rizeden dolanıp gelmişt 🙂

 • Tarık KAYA (35) @tarikkaya

  1 lira ver tirrekçiyi işe alırsan olacağı bu. Mahallemde aras kargo vardı. Dükkanın önünden geçerken kutuya tekme atarak arabaya attığını görmüştüm.

 • Zrrck @zrrckkk

  Gittim subeye samsuna gitmis dedi. Sube 5m2 falan var yada yok. Cam esya yazili kargo gordum icine göçmüştu. İcler acisi bir durum.

  • prometrik @prometrik

   Ne yazık ki ülkemizde kargo şirketleri şubeye göre değişmekle birlikte genellikle kötü durumdalar. Mesele firmadan ziyade şube oluyor genelde. Mesela benim evim anadolu yakasında, işyerim avrupa yakasında. Birinde iyi olan kargo firması, diğerinde ofise hiç gelmeden adreste bulamadık diyor. Bakın işyerinde bulamıyor. Yani arkadaşlar var teslim alırlar ve alıyorlar ama bulamıyorlar.

   Hepsiburada bu nednelerle kendi kargo ağını kurmak zorunda kaldı. Memnuniyet için. Hepsiburada, amazon, n11 gibi firmalar kendi kargosunu kurar veya bir araya gelip birlikte bir kargo yapısı oluşturursa, bugünki kargo firmaları iflasa gider. Zarar üzerine zarar edince anlarlar işin ciddiyeti ve düzeltmeye çalışırlar ama geç olur o saatten sonra. Keşke önceden fark etseler. Mevcut durumda hiç biri için iyi denemez. Şubeye göre değişiyor çünkü iyi denen az yerler.

Arkadasin Macbook unda yeni surume guncelleme yaparken hafiza yetersizliginden dolayi tamamlayamamis ve kalmis oyle. İcindedr onemli veriler varmis nasil duzeltilir bu fikri olan var mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 14

Ankara tren garinda fenerli şok cihazimi aldi guvenlik vermedi. Boyle bir hakki var mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 18
 • cestlavie @cestlavie

  kendini böyle bir şeyle koruyabileceğini mi zannediyorsun 😀 daha kötü bile yapabilir durumu kendini korumayı bırak... artisliğe gerek yok, karşında sana bıçak çekseler stabil mi uyuşturucu mu çekmiş neler görüyor bilemezsin. istediğini yap yoluna bak.

 • Orcun @orcun

  Alışveriş merkezinde benim anahtarlıkta ufak çakı var. Hatta modeli bu olayı ufak olması vs bende anahtarlıkta taşıyorum ola ki poşet şu bu lazım oluyor ya kesilecek şeylerde falan yardımcı oluyor. Neyse, alışveriş merkezinde koydum herzamanki gibi yana kendim geçtim alıcam güvenlik durdurdu baktı etti vs. dedi bunla alamam çıkarttı çakıyı aldı an dedi anahtarların böyle girebilirsin. Dedim bir dk yahu ne yapıyorsun sen ? çakıyı niye cepledin ? ver çakımı çıkıp gideyim. Yok efendim kesici aletmişte zarar verir mişimde vs. vs. yahu dedim bunla anca kuş öldürürsün öyle ufak kimi niye öldüreyim ? iyi dedim okey zararlı mağdem kesici şu bu vs. tamam dedim içerde migros var hırdavat kısmından kol kadar falçata alsam bunla her hangi birini öldürebilir miyim ? çok rahat öldürürüm, e ama içerde satılıyor ne yapacaz ? vermem etmem vs. vs. dedim çağır kim yetkilinse ben burada bekliyorum çakımı çaldınız böyle şey mi olur ? neyse başka bir bayan geldi görevli anlattım tamam girmiyeceğim ama çakımı niye çalıyor bu arkadaş ? neyse geri verdi çıktım arabaya döndüm çakıyı bıraktım geldim öyle girdim. Hani sanki ben sırtımda veya kalçamda kılıçla girdim veya pala vs sanki elimde keleşle girdim vs. ha görevini yapıyor yapsın da çıkıcam o zaman diyorum geri ver vermiyor çakala bak sen beleşe victorinox çakı üttüm diye nargile tayfasında hava yapacak sanki biz salağız da yiyeceğiz.

 • BeatBoxGrandma @beatboxgrandma

  Alırlar, tren daha sıkı bu konuda uçaktan. Uçakta tutanak tutturabilirsin belirli objeler için, trende her şeyi alırlar. Meyve bıçağını bile alırlar.
  Alsınlar da, kimin psikopat olduğunu bilemezsin. Herkesi öldürür müdahale edilemez olası bir durumda.

 • MetChak @metchak

  Benim de çantamdaki sustalı bıçağımı almışlardı.

Gecenlerde de atmistim evde degisik degisik bocekler turuyor. Bu resimdeki nedir sizce?

Sonuç: Silverfish bocegimis

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

Ankara da KYK yurdunda kalacagim. Ucretler gunluk mu ödeniyor, aylik mi? Kalacagim yurt yedek acildigi için kapanabilir , diger kyk yurduna gecebiliriz dediler bu durumda ucret iadesi yada yeniden kayit olayi nasil olucak? Bilgisi olan var midir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sizce bu böcegin turu nedir? Resimlerden bakarak bulamadim. Baya isirmis bacaklari.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tren seferlerine bakarken gordum . Eskisehir- Sogutlucesme icin 01.08 e sefer koymuslar. 4.30 saat suruyor 5.38 de variyorsun. Normal vagon genc tarifesinde 32.5 tl , yatakli alirsan 232.5 tl. Yatakli kisim ucuz olsaydi tercih edilebilirmiydi bilmiyorum 4.30 saat icin. Fakat bu seferler 6 temmuz da basliyor 13 temmuza kadar gidiyor, 14 temmuzda yok 15 temmuzda yeniden var daha oncesin de yok. Neden acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap