Jurnal Türkiye Özel: Ölü sayıları gerçeği yansıtmıyor mu?...

İstanbul ilinde geçmiş yıllara dair ölüm verilerini incelediğimizde koronavirüs salgını göz önüne alındığında 2020 yılının bu günlerindeki ölüm sayılarında yaşanan
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#ps4 #yardım

@orcun PS4 hesabım içinde plus a dahil bir oyunu oynaması için arkadaşa verdim. Ama hesabı girdiği halde plus yok süresi doldu diyor bu Ana hesap olmadığı için mi ? Eğer ben ana hesabımı kaldırırsam bu hakkı 6 ay sonra tekrar kullanabiliyor muşum. Arkadaş ana hesap yaparsa işi bittiğinde kaldırması gerekirse 6 ay mı beklemek gerekicek.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Son SW filmlerinden sonra anladımki olay George Lucas da bitiyor çok iyi bir yönetmen olmasa da evreni ve karakterleri çok iyi tasarlamış. Padme ye bakın bir de Rey 'e

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sorumsuz düşüncesiz insanlar. Gelmeyin ! Gelmeyin !

Daha gelmeden yol da benzin, yiyecek, içecek için bir sürü yere uğrayıp virüsü yayacaksınız.
Bu tek başına salgını zirveye çıkaracak bir olay. Çok ciddi sonuçları olacak. Sırf bunun için bile sokağa çıkma yasağı ilan edilmeli. Özel aracı olan yola düşmüş.

https://twitter.com/politicturk/status/1245694548640182275?s=20

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7
 • Basteryus @basteryus

  İllere göre vaka sayıları açıklanınca rahatlamıştır ille de açıklansın diyenler.

 • Shinsekuruza @shinsekuruza

  Bunlar için belediye ayrıca anons yapıyor devamlı. Bölgemize büyük şehirlerden akın olduğu tespit edilmiştir, geçici misafirler veya yazlığına gelenler 14 gün çıkmayın gönüllü karantinada kalın diye. Yani adamın insafına kalmış. Çıkmama gibi bir olay im-kan-sız. Hadi yolda bulaşmadı etmedi kimseye ya sonra? Hiç mi yemek yemeyecek hiç mi alışveriş yapmayacak? Ayağına sipariş yaptırsa havadan mı gelecek, getiren insan değil mi? Etrafındaki insanlarla görüşmeyecek mi? Kimsenin yerinden kıpırdamaması lazımdı. Yok yazlıkmış bağ bahçeymiş gelmeyecekti kardeşim. Senin ana evin neresi hangi şehirde ikamet ettin bunca zaman, orada duracaktın. Mülkü varmış da istediği yere gidermiş yok yaaaa. Beyfendiler kendi kıçını kurtaracak bir de dolaşımla etrafına risk oluşturacak. Neden? Sırf kendi canı herkesten çok tatlı diye kendi kafasına göre daha sakin gördüğü yerde kalayım diyecek başka bir izahı yok bunun. Safi bencillik.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Ali Yatarkalkmaz @aliytrklkmz

  Çin mücadele etmiyor yalan söylüyor sadece. Şu karaktersizlerin yaptığı hiç bir şey kimseye örnek olmamalı.

 • Papa Emeritus @pope

  İşlerine geldiğinde “Çin’in o kadar insanı besleyecek kaynağı yok ondan dolayı o leş marketlere izin veriyorlar” işlerine geldiğinde “Bakın teknolojileri ne kadar gelişmiş o sayede bu hastalığı yendiler(sözde)”. Bu kadar takip sistemine harcayacakları parayı daha modern tarım sistemleri için ar-ge’ye harcasalarmış. Tabii komünist parti mısır tarlası göstererek propoganda yapamaz ondan dolayı böyle şeylerle uğraşıyorlar. İşleri güçleri propoganda başka bir şey değil.

O distopya filmleri artık distopya filmi değil. İnsan bir ürperiyor.

https://twitter.com/t24comtr/status/1244505770063953921?s=20

BeğenFavori PaylaşYorum yap