27 inç de bence 4k gereksiz. Şu an önümde 2 tane 27 inç monitör var. Biri 2k diğeri 4k. Dibine girmediğin sürece fark yok gibi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 12

Kasa toplamaktan nefret ediyorum. Bütün parçalar sanki uğraştırsın diye özenle yapılmış gibi. Kablolar ayrı dert çok zaman alıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 17

Başta macbook air almayı düşündüm ama sonuçta hep evde duracaktı o yüzden vazgeçtim. Bunları 1700 e amazon dan aldım. Bir yerden de ryzen 5 5600g alıcam, amazon satmıyor maalesef. Hepsiburada haricinde işlemci almak için güvenilir siteler var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dune'u baya beğendim. Büyük ihtimalle 2d ye bilet alıp tekrar izlicem.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 15
 • Johan @johan28

  Muhteşem bir film, harika bir müzikalite. Ne izlediğini bilebilecek ve sağlam bir yerde izleyebilecek kişilere tavsiye

 • TongYabguHan @tongyabguhan34

  Hiç bir bilgim yok film ile ilgili. Öncesi bilmem gereken bir hikayesi serisi var sanırım. Yoksa izleyeceğim yarın. Bir yardımcı olun.😂

 • freshmind @freshmind

  O kadar özlemişim ki bu tarz filmleri... Netflixin aynı tornadan çıkma sünger stüdyo lgbtq+++ yapımları, bunlardan kaçayım derken içine düştüğüm soğuk avrupa filmleri, eskilere dalınca artık gözü ısıran yapımlar, marvel ve DC'nin çizgi roman kahramanlarının aynı tiplerine artık kusacak derecede doymuş olmak... Film bitmesin diye içimden çığlık attım. En son Yüzüklerin Efendisi bu şekilde etki bırakmıştı. Ki filmin bitiriliş şekli inanılmaz benziyor. Frodo nasıl kayığa atlayıp, o efsanevi yolculuğa baş koyuyorsa aynı şekilde... Epik, büyük, inanılmaz okumalar yapmak zorunda değilsiniz, içine çeken bir evren, şahane görseller, hele ki o ses dizaynı. Tam bir sinema filmi. Kitapta bulunan olaylarını/konularını işleseler, 3-4 film çıkar. Ama o kadar uzatacaklarını sanmıyorum. Tek kötü yanı beklemek.

 • Nakahella @nakah

  İzlediğim en sıkıcı film olabilir.

Attan inip eşeğe bindik 😀 Grafik kartı bozulunca 50 tl ye i3 540 aldım. Xeon 3470 i çıkardım. Sürücü işi de baya uğraştırdı. Çözünürlüğü arttırmak için baya uğraştım en son hp nin aynı işlemcisi olan bir kasanın windows 7 sürücüsünü indirip hallettim. Aptal windows 2006 dan kalma sürücüyü en güncel olan olarak gösteriyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

React'dan sonra Angular yazmak .Net yazıyormuşum hissi veriyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

iOS 15 den 14 e downgradr oluyor mu? Yoksa sadece beta'dayken mi oluyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

Bozuk ekran kartının bir değeri olur nu? R9 280, bellekler gitti büyük ihtimalle. Ekran yeşil mor olup çöküyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7