Yaklaşık 10 yıldır kullandığım masaüstünün harddiski uçtu. Yerine dün Amazon.tr den Toshiba P300 1 Tb aldım. Bu gün elime ulaştı. Kargoya 7 lira verdim bu gün gelmesi için. Kolay Gelsin diye bir firma getirdi. Hiç bu kadar iyi bir kargo firması görmemiştim. Teslim alacağınız saati bile seçebiliyorsunuz. Hdd ye gelirsek beklediğimden iyi performansı var , ssd deneyimi sağlıyor neredeyse.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

Hergün biri kendini asıyor. Bakalım sıra bize ne zaman gelicek.

https://www.haberler.com/sultangazi-de-kamyonetinin-kasasinda-intihar-etti-13179841-haberi/

Nakliye işi yapan vatandaş, kamyonet kasasında kendini astı

İstanbul Sultangazi'de nakliye işi yapan vatandaş, kamyonetin kasasında kendini asarak yaşamına son verdi. İhbar üzerine olay yerine gelen ekipleri çevredeki vatandaşların meraklı...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tühya haberimiz olsa arkadaşlarla birleşip biz alırdık.

https://twitter.com/uyanhadi_/status/1245019887128449030

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.youtube.com/watch?v=jRn5waE0qfk
Adamalrın ne güzel hobileri var. Biz bir aylık maaşı versek alamayız herhalde o legoları.

Can Lego BREAK a Steel Axle?

Let's see how Lego-compatible stainless steel axle deforms or breaks when high torque is applied. The test bench is made using only plastic Lego parts. Enjoy...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yorumlar acayip komik. Sanarsın herkes yüksek makine mühendisi gelen adamları beğenmiyorlar. Ne bekliyorlar acaba , aa çok güzel olmuş diyip arabaya takıp tur mu atacaklardı.

https://www.youtube.com/watch?v=IRf7pqrz6kU

1 litre benzin ile 100 kilometre yapabilen motor tasarlamıştı! Bakanlık...

Tekirdağ Oto Sanayi Sitesi'nde motor tamirciliği yapan ve 1978 yılında LPG'yi otomobilde kullanma fikrinin mucidi olarak tanınan Halit Avcıoğlu'nun (69), yer...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Elin ingilizi böyle videolar çekiyor, birde trt ye bak.
https://www.youtube.com/watch?v=WwkyWHQX-Lc

Geçinemeyenler: "Alınteriyle çalışan karnını doyuramıyor" [4. bölüm]

Kent yoksulluğunu ve geçim sıkıntısını ele aldığımız haber serimizin bu haftaki bölümünde eşi ve bir oğlu ile İkitelli'de yaşayan sağlık işçisi Erol Akarslan...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Fırat Duran @firat_duran

  Suriyeli işçi istemiyoruz! Bizde 10 kisi calisiyor. Sigorta yok. 3000 1 türk e verecegime 3 bin 3 suriyeliye veririm. Sigorta yapacagim paraylada 2 suriyeli daha calistiririm. Yolda birilerini gorunce de bu suriyelilier bizi mahvetti, devletten maaş aliyorlar almiycaksin bu ulkeye diye sitem ederim. E kardes suriyeli calistiriyorsun diyen adama da kardesim nabalim kriz var, yoksulluk var, iş yok deriz. Günümüz klasik Türkiyesi. 10. Evide aldik. Arabayida yenilerim bu sene.
  Hep soylerim kapali çarşıya git esnaf ağlar. O yok bu yok der. Ama bir bakarsin arabasini değişir, ev alir, yatirim yapiyorum der. Eskiden işler iyiydi der. Beb 30 yildir burdayim, işler cok iyi diyen birini gormedim.
  Evet hayat zor ama ağlamanın da alemi yok. Bizim teknik servis 1 gunde 2 iste calisiyor. Adam emekli, emekli maasi var, teknik servislik yapiyor, aksamda 5 ten sonra bankada temizlik gorevi yapiyor.

 • Master @master

  Doğru TRT'nin de gidip İngiltere'de videolar çekmesi lazım.

 • Erdinç B. @erdincb

  Zor hayatlar gerçekten. Bunun bir de ayakkabıcı versiyonu vardı. Adam annesini ikna edemiyordu. İş yok dükkanı döndüremiyorum diyor, annesi de aslında Türkiye çok iyi de sen beceremiyorsuna getiriyordu lafı. Evlat yine de alttan alıyordu. Bir sorunu çözmek için önce kabul etmek lazım. İnkar ancak daha betere varır.