Evde kablonet kullanıyorum. Net kesildi gözükmese de bağlanmıyor ara ara internete. Wi-fi sinyali var modemde ışık var ama telefon pc çıkamıyor nete 5-10 saniye sonra çat düzeliyor. 3-4 defa şikayet ettim sorun düzeldi dediler. Hala devam ediyor. Ayrılmak istesem 2000 tl cayma bedeli çıkardılar. Tüketici Hakem Heyetine başvurup bu cayma bedelini iptal edebilir miyim ? #kablonet #akış #teknoyardım #Thh

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Modemde bir sıkıntı olmasın ? kablonetin modem malum iyi bir modem değil ve arada cidden sapıtıyor. Mesela bu dediğin bende de çok nadir oluyor ama olunca mesela farkediyorum ki net yok ya o arada modemin arayüzüne dahi giremiyorum ne kabloyla ne de kablosuz vs. arkadan kapatıp açıyorum anca öyle düzeliyor.

 • Pablo Vader @definitive

  Netmaster cihazların wifi problemi yüzünden muhtemelen. WAN portu olan TP-Link..vb düzgün bir WiFi router alıp Netmaster'ı da bridge moda çevirirseniz sorunsuz çalışacaktır. Ben yıllardır Kablonet kullanıyorum ve hiç sorun yaşamıyorum. Verdikleri cihazlar inanılmaz problemli olduğu için bu yöntem en temizi oluyor.

 • Oğuz Akbulut @7ocloguz

  Tamamda neden para ödeyeyim bana taahhüt ettiği bir internet var cihazıda kendisi veriyor. Sorun yaşıyorum ve bunu onların çözmesi gerekmiyor mu ?

 • arandur @arandur

  Motorola Docsis 3.0 modemi para verip aldım bu sorunları yaşamamak için.

Android 10 ne zaman gelecek samsung telefonlara ?
Bir haber falan yok mu üst mercii lerden :/

BeğenFavori PaylaşYorum yap

iphone 6s var kasasında çizikler ve boya kalkmaları var bi kaç noktada. Onun dışında tüm özellikleri sağlam çalışıyor. Almak isteyen olur diye buraya yazayım dedim önce. #ikinciel #iphone #apple #satılık

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Isparta'da yaşamış veya yaşayan arkadaşlar bir el kaldırsın. Bilgi edinmem lazım 🙂 #akış #ısparta

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 15 / 18

USB Type-c olan şarj kablomun ucuna aparat takıp pc ile kontak kurmak istiyorum. Güvenilir ve düzgün çalışan bir aparat öneriniz olabilir mi ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hayırlı uğurlu olsun; Netflix, BluTV, Puhu tv vb. RTÜK 'e bağlandı. Tüm yayınlar incelenecek 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9

icloud dan sonra zor geldi diğer uygulamalar :/
Google drive çöp ötesiymiş onu anladım şuan için one drive denemeye başladım. Varmı öneriniz başka? Fiyat performans olarak. 100 gb alan lazım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11