İyi akşamlar dostlar. A70 telefonuma android 10 güncellemesi geldi ama klavye yazarken bianda kayboluyor, geri geliyor o arada yanlışlıkla birşey açabiliyorsun. Oyun oynarken sürekli oyunu durdurmuşum gibi pause ekranı açılıyor. Android 10 dan önce böyle bir sorun yoktu. Yaşayan veya çözümünü bilen varmı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba, smart tv üzerinden sadece ulusal kanalları izlemek istiyorum. Ücretsiz olarak nasıl izleyebilirim ? Dsmart, digiturk, kablotv yok. İnternet kullanarak iptv ile yapmak istiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Huaweiden şu freebuds lite alabilen varmı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba dostlar öncelikle ülkemizin ve dünyanın geçirdiği zorlu mücadelede Allah hepimizin yardımcısı olsun. Konuya gelirsek; elimde resimdeki özelliklere sahip bir macbook pro var. Daha önce uzun soluklu hiç kullanmadım mac ama bundan sonra hem rutin evrak vs işlerim hemde sunucu ve şirket bilgisayarlarının yönetimi için aktif olarak kullanacağım. Yapılabilecek revizyonlar nelerdir? Nelere dikkat etmeliyim? Ve en önemlisi bu cihaza MacOS dışında Windows kurmakmı yoksa sanal makine olarak OS içinde çalıştırmak mı mantıklı olur? Yardımlarınızı bekliyorum. Saygılarla...
#TeknoYardım #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hepsiburada ile yaşadığım mevzu ile alakalı batan batana, basit bir açıklama yapayım ve konuyu kapatayım. Allaha çok şükür ne bir bilgisayara neden ondan gelecek kara ihtiyacım var. O nedenle boş muhabbet kuracak kişiler yorum dahi atmasın. Konuyu takip etmek isteyen arkadaşlar buradan takip edebilirler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9
 • Oğuz @7ocloguz

  Son durum bu. Dün yazmıştım bugün savunma istenmiş.

 • rozabay @rozabay

  Allah kimseyi bu kadar düşürmesin. 🙂

 • dusunuyorama @dusunuyorama

  Hakkaniyet hukukun özüdür. siparişin hukuken korunmaya değer değildir burada anlaşalım.

  Benzer biçimde bir araba ilanı olsaydı ve 500 bin lira değerindeki bir arabanın sehven bin lira olarak ilan edilmesi söz konusu olsaydı benzer bir gayrete girmeyeceğinizi düşünüyorum.

  Konu ile ilgili özellikle 6098 sayılı Kanun'da sözleşme tarafları için geniş düzenlemeler vardır.

  Buradan bir kazanım sizin için söz konusu olmayacaktır.

  Ben 14 bin tl sattığım pc 499 tl yazmışım biri almış gönderirdim diyorsanız eyvallah haklı davanızda birlikte yürüyelim. Ben yüzde yüz eminim ki sen bile yollamaz çok çok bir hediye çeki ile gönül alırdın.

  yaptığınız ayıpı devam ettirerek büyük bir başarı elde etme peşindesiniz ama daha bu tip davalarda hediye çeki dışında bir kazanım olmadı.

  https://www.technopat.net/sosyal/konu/redmi-note-8-pro-1000-tl-olmasi-normal-mi.788092/page-33

  buyrun 33 sayfadaki size benzer durumu okuyun sonuç red firma iyi niyetten 160 tl çek vermiş ben olsam bu ayıba su bile vermemde işte kurumsallık.

  ben onu bunu bilmem alacam o pc diyorsanız daha önce 799 tl bilgisayarın 1 tl satıldığı donanımhaber forumundaki konuyu ve avukat arkadaşların açıklamalarını okuyun.

  sizin duruma halk arasında şark kurnazlığı deniyor demedi demeyin.

  ama bu ülkenin sizin gibi çok zeki insanlara ihtiyacı var bu yoldan devam ederek ülke için çok faydalı girişimler yapabilirsiniz. Ben yinede sizin arkanızdayım tüm Türkiye arkanızda nasıl olurda fiyatı yanlış girip göndermezler çok ayıp etmişler size. Arada çok çok 13 bin küsür var sizin ögle yemeği paranız bir yemekte verdiğiniz para farkta çok yok bence göndermeleri lazımdı.

teknostore.com güvenilir mi? #alışveriş #internet

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

QCY T3 mü Xiaomi Air pro 1 mi ? #tws #kulaklık #tavsiye
Kullanım amacı iç ve dış alan telefon görüşmesi. Müzik için çok nadir kullanılacak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba 3 adet i5 veya dengi amd son çıkan seriler,
1 tanede i7 son seri veya dengi amd laptop almam gerekiyor. Aklınızda varmı win pro lisansıyla gelmesi lazım 😶

BeğenFavori PaylaşYorum yap

imap mailleri indirip .tgz sıkıştırma yöntemi ile arşivleyebilecek bir program varmı bildiğiniz ücretsiz ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Windows 10 pro lisans var elimde. Sanırım birkaç gün içinde kapanacak aktif edilene kadar kullanmak isteyenler yorum yazarsa çekiliş yapıp birine vereyim. Saat 14:00 da yorumları toplarım. Not: Lisans bir sonraki formata kadar aktif kalacaktır. Aksi bir durumda elden birşey gelmez :/ #windows10 #çekiliş #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap