Arkadaşlar,organize işler sazan sarmalı' nı seyreden var mı.Küfür var mı filmde,on iki yaşındaki çocuğa uygun mudur film.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10

Merak ettiğim bir konu var. Western digital bazı diskleri var. İntellipower adında. Bu diskler pc ye takılır mı. C buna kurulur mu. Yoksa sadece Windows ssd ye kurulup bu disk depolama ve oyun için uygun mu. Bir de purple var güvenlik kameraları diski diye geçiyor. Bunun için de aynı sorularım geçerli, bu disk de pc ye olur mu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 11

İngiltere' den gelen bir xbox one da, bölge kilidi var mıdır. Burada kullanabilir miyim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi akşamlar, general mobile discovery 2 şifresini unuttuk. Format atıcam, yalnız format ekranında kullanıcı data yedekleme seçeneği var. Tuşluyorum ama birşey olmuyor, yardımcı olacakları beklerim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • ARMv7 @armv7

  şifre varken bu yöntemin çalışması çok saçma olurdu. şifreyi kaldırmak için wipe data factory reset yapmanız lazım ama öncesinde yedek alayım veriler gitmesin diyorsanız bu yöntemle veriler çalınırdı diye tahmin ediyorum. Yani çalışması büyük saçmalık olurdu.

Aliexpress'den alışveriş yapan arkadaşlar bakabilir mi.Aşağıdaki ürüne niyetlendim.Yalnız iki seçenek var.Bir'i çin diğeri rusya şeklinde.Benim bildiğim site çin'den yolluyor ürünleri.Rusya seçeneği nedir.Oradan sipariş geçsek sıkıntı olur mu.Yada rusya'dan daha kısa sürede ve sorunsuz mu gelir paket.Daha önce rusya'dan sipariş veren var mı.

https://tr.aliexpress.com/item/2-Bay-4TB-per-Dual-SATA-2-5-3-5-Hard-Drive-Docking-Station-USB-3/32507375590.html?tt=Gmail&aff_platform=default&cpt=1548657726600&sk=cOn9lPgU&aff_trace_key=01c5cdc36df048c7a6dfc2b3e22b2cbe-1548657726600-03296-cOn9lPgU&terminal_id=ce92d5608da944d3a33ce49592a6d66b

US $22.78 20% OFF|Tahmini Teslimat Zamanı

Smarter Shopping, Better Living! Aliexpress.com
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar merhaba,doldurulabilir kartuşlu yazıcı ile bitmeyen kartuşlu yazıcı aynı şey mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7
 • ALPOLIC_FR @alpolic_fr

  @orcun Arasındaki farklar nedir.

  • Orcun @orcun

   Kartuş sistemli yazıcılara normalde bitmeyen kartuş deyip aftermarket derler normalde ama türkçesi pek yok bunlara herifler hortum çekiyor kartuşu delip ayrı tank yapıyor. Ama bu sistemde sıkıntı şu hava kartuşa gitmemesi lazım, kartuşun da belirli bir yazdırma kafa ömrü var sonra ölüyor. E bunu firma kartuş olarak satıyor ömrü atıyorum 500 sayfa e sen buna hortum çekip 5 bin sayfa deyince o kartuş 5 bini göremeden çöp oluyor.

   Üretici artık kartuş işini bırakıp tanklı yapıyor bunlarda mesela sistem benzer ama hortum direkt o kafaya gider ve üretici der ki mürekkep al doldur tank'a devam et sistemi ona göre yapıyor. Yani yukardaki örnekteki sonradan yapılmış sistem değil bunlar.

   Kolay dolumlu kartuşlu sistemler vardır, kartuş şeffaf olur sen doldurursun yukardada tıpası var öyle kartuşlar daha çok gider. Ama işte bittikçe şırınga ile sen dolduracaksın.

  • ALPOLIC_FR @alpolic_fr

   @orcun O zaman benim bakacağım model doldurulabilir kartuşlu bir ürün olacak değil mi.Çünkü şirket'in anlaşmalı sarf malzemesi veren adamı var.Ona vereceğiz kartuşu doldurup getirecek,doğru mu söyledim.

 • Ersin Gündem @ersin_gundem

  Doldurulabilir kartuşa mürekkep tankı bağlıyorlar bitmeyen kartuş oluyor.

 • ALPOLIC_FR @alpolic_fr

  Araştıracağım yazıcı'nın kartuş'u sadece orjinal'e mahkum olmasın,harici olarak da mürekkebi doldurulabilen bir model olsun istiyorum.Buna göre arama kriterime ne yazmam gerekli.

 • Recai @recai

  termal yazicilarda, bitmeyen kartuslu yazilar olarak biliniyorlar.
  isiyla uygun kagidi (genelde etiket yazicilari) uzerinden yaziyi isleyerek calisirlar.
  örnek: zebra gk420d

Arkadaşlar aşağıdaki cümle devrik'midir.Öyle ise nasıl olmalı.

(X firmaya cevap olarak burası)modifiyede edebilirsiniz değil,modifiye de edebilirsiniz olması lazım koca şirketsiniz.Uyarması bizden.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 13

Arkadaşlar şuradaki sitede anlatılanlar doğru'mudur.Uygularsak bir sıkıntı yaşar'mıyız.
https://usluer.net/ssd-aldiktan-sonra-yapilmasi-gerekenler/3/

SSD Aldıktan Sonra Yapılması Gerekenler - Usluer

Bu yazı SSD aldıktan sonra SSD ömrünü ve performansını artıracak çeşitli optimizasyonlar içermektedir. Tüm optimizasyonlar kolay ve anlaşılır bir şekilde
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Android için en iyi adblock önerecek var mıdır arkadaşlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Windows 10'da bir oyun videosu çekip televizyonda seyredeyim dedim,ama dosya çözülemiyor hatası verdi.Tv lg smart normalde mp4 video seyrediyorum.Daha sonra aynı videoyu windows 7 de açayım dedim yine açılmıyor video.Ama dosyayı almadan önce windows 10 da çalışıyordu.Bunun sebebi nedir.Video uzantısı mp.4 olarak görünüyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap