Şimdi aliexpres'den ürün alınca sayın devletimiz toplamda ne kadar vergi koyuyor. Getir, götür, kıl oldu, yün oldu dahil.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İş yerindeki pc ve monitörü destekleyecek ups arıyorum. Tavsiye ettiğiniz bir model var mı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Steam kredi kartı bilgilerini kayıt ediyor mu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Pil ömrü uzun olan, ense tipi bir Bluetooth kulaklık kullanıyorum. Ama sağ tarafta temassızlık başladı, ses gelip gidiyor. Kontrol ettiğimde kopukluk dip noktada değil de, kablonun ortasında çıktı. Malum kablo çok ince, bunun tamirini nasıl yaparız. Kesip birbirine ekleme şansım var mı. @orcun

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Kesip eklenir sıkıntı değil ince makaronlar var izolasyonu da yapılır. Biraz kaba kalın durur ama gene de olur.

  • ALPOLIC_FR @alpolic_fr

   Yalnız @orcun kopukluk ortada bir yerde ama tam yerini tespit edemiyorum. Malum kablo ince ve esnek bir bir yerini oynatınca her yeri hareket ediyor, o yüzden yerinden tam emin olamıyorum. Bunu bulmamızın bir yolu var mı?

  • Orcun @orcun

   @alpolic_fr Mecbur sabit tutup deneme yanılma ile bulunacak dostum. Kulaklığın hoparlör kısmından açıp kurcalamaya girersen o kulaklık birdaha hiç tutmaz. Genelde kıvrım katlanmanın çok olduğu yerde oluyor müzik aç mesela son ses olsun kabloyu dümdüz yap masada kontrol edersin. Nereyi oynatınca kesiliyor vs. belki 2 3 yerden kopma vardır ?

Witcher 3'e ateşli silah modu yapılmış.
https://m.youtube.com/watch?feature=emb_title&v=WAGFbLrffE0

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Günün sorusu, Coronavirus'ten korunmak için giyilen tulumların üzerinde bulunan şerit çizgiler ne için var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 15

Kulak içi kulaklıklarda, ses yüksekliği ve kulakta durma, rahatlık olarak, silikonlu olan mı daha iyi. Yoksa görseldeki olan mı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 13
 • ARMv7 @armv7

  Kulaklıkta iyi bir yalıtım için bence silikonlu olanlar iyi. Basslar kesinlikle daha iyi oluyor silikonlularda çünkü kulakğın kendi de sürücünün kabini haline geliyor. Tizler ve orta tonlar da bir gerileme olmuyor. Kulakta durma konusunda da earpodstan daha iyi oluyorlar.

 • Joe @joe

  Sağlık için eski standart kulaklık. Ses kalitesi için diğerleri.

 • ALPOLIC_FR @alpolic_fr

  Evet arkadaşlar benim de düşündüğüm gibi çıktı sonuçlar. Benim de kulağımda bu tipler durmaz, o yüzden silikonlu kullanıyorum. Yeni bir tane alayım dedim, almadan da bir fikir alayım dedim.

 • ad33p @ad33p

  Ben bunu kullanıyorum ( apple earpods) çünkü silikonlu olanlar kulaklarıma basınç yapıyor, dışarıyı duyamıyorum vs. Hiç rahat edemiyorum uzun kullanımda. PC'de üçüncü earpodsumu kullanıyorum şu an ama hem pahalı artık hem de Apple artık lightining ile çıkardığı için mecbur ben de silikonluya geçeceğim bir sonrakinde.

Buradaki domuz'u seslendiren dublajcı'nın sesi tanıdık geliyor ama çıkaramadım. Tanıyan var mı?
https://youtu.be/55jIk9-JfEs?t=39

Aslan Kral - Hakuna Matata

Disney Channel Aile Filmleri'nde bu Pazar unutulmaz bir Disney klasiği "Aslan Kral" seni bekliyor. "Aslan Kral" saat Pazar günü saat 18.00'de Disney Channel'...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Durumda paylaşılan bir youtube linkini otomatik olarak youtube uygulaması açıyor ve reklamlar adamı sinir ediyor. Bunu vanced ile açmanın bir yöntemi var mı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 20

#Enpara #İstanbulkart
Enpara mobile İstanbulkart yüklemesi gelmiş. Denedim kalan bakiyeme baktım, iyi olmuş bazen insan yüklemeye yer bulamıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap