Türk Telekom sil süpür 2 gece 10 gb ver, gece vakti ne yapacaksak artık.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu tweet'e baktım, baktım, baktım ama bir türlü anlayamadım espriyi. Son çare yorumlara baktım oradan çıktı sonuç. Ben çözemedim siz de bakmadan bir yanıt verin bakalım 🙂
https://twitter.com/shecanread_/status/1216270940713246726

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@protego @mutlakdeli @cicikus
Sizin yaptığınız gibi evdeki wiewsonic marka 2012 de aldığım monitörü denemek için overclock yapayım dedim 66 hz de kaldı başka yemedi. Bunun bağlantısı DVI ondan değildir diye düşünüyorum, ama yine de size sorayım dedim etkisi var mıdır diye.

İkinci konu ise, bu sefer şirketteki monitörde denedim, 80hz stabil oldu sorun yok. Yalnız benim sorunum var, hz yükseldi ama ben farkı göremiyorum, yani 30 fps' den 60'a çıkarsın farkı bariz görürsün ya, ama burada 60 ile 80 arasındaki farkı göz ile göremiyorum. Bunu monitör üzerinden gösterecek, test edecek bir uygulama var mı bildiğiniz.
Şirket monitörü bu şekilde.
https://www.dell.com/tr/sletmeler/p/dell-u2715h/pd

Dell UltraSharp 27 Monitör – U2715H | Dell

Hassas renk ayrıntıları, keskin QHD çözünürlük ve çok amaçlı kullanım için gelişmiş bağlantı seçenekleriyle çalışmalarınıza hayat verin. Sizinkini bugün alın.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeni challenge' mız hayırlı olsun. Bakalım bu nerelere kadar gidecek. Gerçi kaç kişi yapabilir ki, sayılı olur.
https://www.instagram.com/p/B7EPXSZnxAQ/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar merhaba, bir arkadaş şu ürünü amazondan almayı düşünüyor. Bu ürün için tüm vergiler ve her şey dahil fiyat olarak mı veriyor. Yada her şey dahil olarak almak için neye dikkat etmek gerekiyor.
https://www.amazon.de/dp/B0015FJFKA/ref=mp_s_a_1_2?dchild=1&keywords=luxilon&qid=1578923619&sprefix=Luxi&sr=8-2

Luxilon Tennissaite ALU Power 125, Durchmesser: 1,25 mm: Amazon.de: Sport &...

Luxilon Tennissaite ALU Power 125, Durchmesser: 1,25 mm: Amazon.de: Sport & Freizeit
BeğenFavori PaylaşYorum yap

@kendifikri Konunun ömrü çok uzun olmadı dediğim gibi, ama sorduğum sorunun cevabını bana iletebilirsin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Redmi 5 plus'a MIUI 11 geldi, ama ekran yansıtma bozuldu çalışmıyor. Neyse dedim başka uygulama kurarak ekran yansıtmayı bundan yapmaya başladım. Sorun yoktu 3-5 gün sorunsuz çalıştı. Ama şimdi sorun var, yansıtmada sorun yok ama ses tv den gelmiyor. Telefondan geliyor, başka uygulama kurdum yine aynı. Bunun derdini nasıl çözeriz bilgisi olan var mı arkadaşlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Android'de şarjı %80 'e geldiğinde otomatik durduran bir uygulama var mı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 21

Arkadaşlar önemli bir sorun yaşıyorum, şirkette Alphacam programı kullanıyorum ama çalışmamaya başladı, disk arızası başladı yakında bozulacak görünüyor sağlık %36 şu anda. Ama Windows şu anda sorunsuz çalışıyor. Fakat Alphacam çalışmıyor, başka programlarda sorun yok, örneğin Autocad çalışıyor.Programı kaç defa yeniden yüklememe rağmen aynı şekilde çalışmayı durdurdu hatası alıyorum. Kurulum yaparken güvenlik duvarı ve anti virüs de kapalıydı, ama olmuyor, sorun ne olabilir. Yoksa komple format atmak zorunda kalacağız, ama yine çalışmaz ise boşuna format atmış olacağız.

BeğenFavori PaylaşYorum yap