Arkadaşlar bir sene önce ryzen 5 1500x li sistem kurdum. Anakart asus prime b350-plus. Son sürüm olmamakla beraber bios güncellemesi yaptım. Yalnız daha önce chipset ve usb 3.0 driverlarını kurmamıştım. Netten kendisi windows usb 3.0 driver kurmuştu. Önceleri usb 3.0 harici harddisk sorunsuz bağlayınca çalışıyordu. Ama artık ne zaman bağlasam sürekli kopuyor bağlanıyor. Şimdi diyorum ki, anakart dwd' sinden usb ve chipset driverlarını kursam bir bozulma olur mu. Ve bu ikisinin kurulum sırası var mı. Çünkü usb driver kurulmadı hata veriyor. Durduk yere sistemi çökertmeyelim, çalışan pc'den olmayalım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 13

Arkadaşlar durduk yere başıma iş geldi. Usb flash' ım sorunsuz çalışıyordu. Taktım pc' ye açıldı, bir kaç mb' lık dosyayı içine atarken disk yazma korumalı hatası verdi. (halbuki böyle bir sorun yoktu.) Ben de iptal ettin dosya atmayı. Sonra çıkardım disk'i tekrar taktım, artık disk görünmüyor pc' de.Aygıtlardan kaldırıp tekrar yüklüyorum, yöneticide görünüyor ama bilgisayarım' da yok. Yönetici de Disk:L olarak görünüyor, ama içi boş olarak. Ama benim içinde birçok dosyam var,biçimlendirmek istemiyorum. Ki biçimlendirme seçeneği de görünmüyor.Sürücü harfi yolu değiştirirsek sorunsuz geri gelir mi disk. Veya başka bir çözüm bilen aranıyor. Ayrıca bir ucu micro usb, telefona taktım orada da görmüyor telefon.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gittigidiyor da worldpuan kullanma özelliği var diye biliyorum,ama ödeme sayfasında bu seçenek çıkmıyor.Bilgisi olan var mı? Ayrıca önceden müşteri hizmetlerine herhangi bir konuda ulaşmak için vip kodu verirdi.Şimdi diyor ki, aldığınız ürünün satış kodunu girin temsilciye bağlanmak için. İyi de ben bir şey almadım ki, öğrenmek istediğim bir mesele var onu sormak istiyorum. Bunun da bir yolunu bilen varsa memnun olurum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Lg webOS TV var, istemediğim ve çocuklar 'ın seyretmesini engellemek için kanalları nasıl silebilirim. Bir türlü bulamadım silme işlemini. Silme yoksa bile nasıl engelleme yapabilirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9

GOT son bölümde Jaime Lannister için kitaptaki sayfasında ne yazılmış,açıklayacak beş tane babayiğit aranıyor.(Tam sayfa olarak).

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Merak ettiğim bir konu var.Örneğin diyelim ki bir konu paylaşacağım sitede,ama bu konuya bir kaç üye değil de,daha çok üye' nin öneri vermesini,yorum yapmasını ve daha çok kişinin görmesini istiyorum. Bunun bir yöntemi var mı bildiğiniz.@gamsizm @hkellecioglu

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Şu şekilde bir dosya silememe hatası alıyorum,nasıl çözebilirim arkadaşlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 20

Mp4 videoya altyazı gömebileceğim ücretsiz bir program önerebilecek arkadaşlar arıyorum,duyurulur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7