Şunu almayı düşünüyorum, itirazı olan varsa sebebini söylesin, işte o kadar 😀
https://www.amazon.com.tr/dp/B07FFVYDF3/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_dlT4_1FCaGbMSP7G9Q?_encoding=UTF8&psc=1

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 21

Adi hepsiburada ücretsiz kargoyu minimum 100 tl yapmış.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Time dergisi aşı'yı ilk bulanlardan, Prof. Uğur Şahin ile Özlem Türeci'yi kapağına taşımış.
Bizim sığır akit'te Uğur Şahin'in konuşmasını beğenmeyip, keşke almanca konuşsaydı da tercümana çevirtseydik, diyerek adamın konuşmasını beğenmemişti. Düşün'ün adam nerede kalmış, tek sorun bozuk Türkçe, aşıyı bulsa bile yaranamazsın bu öküzlere.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Assassin's Creed Odyssey oynuyorum bu aralar, oynayanlar bilir devasa bir zeus heykeli var. Görev icabı tepesine tırmanmam gerekti. Bu arada kassandra ile oynuyorum, tepeye çıkarken zeus'un malum yerine bir tırmanayım dedim makara olsun diye. Tam tutundum oraya kassandra dedi ki, buraya tırmanmamam lazım 😀
Burasını da düşünmüş adamlar iyimi, olabilecekler için diyalog yazmışlar 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çin'de sürücüsüz uçan taksiler çalışmaya başlamış. Araç içine 2 kişi girebiliyor kıç kıça, oldu ki bu arıza verdi, motor durdu. Bu adamlar ne yapacak bilen var mı. Çünkü bildiğin dron'a büyük çok pervaneli motor takmışlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12

Bu herif beni oltalamaya mı çalışıyor, yoksa amazon mu tollamış bu iletiyi acaba.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yerli ve milli süper kahramanımız akıncı'ya bir göz ucuyla bakayım dedim. Diziye bir de terörle mücadele komiseri koymuşlar. Terörikler bir sağlık ocağını işgal etmişler. Adam ekiple olay yerine gelmiş, üzerinde çelik yelek var, sokak arasında 7-8 kişiye dalacak. Ama dalmadan önce yeleği çıkarıp dalıyor ortama havalı bir şekilde. Tabi ki hepsini hallediyor.
Güzel komedi dizisi olmuş vesselam, başarılar dilerim 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Konsol vergisi düşürülmüş, beklenmiyordu ama olmuş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Axess kartıma n11 de geçerli 20 tl'cik chip para yüklemiş.
Yarın son gün ne alsam bilemedim, aklıma gelmiyor 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Malum aranızda bilenler vardır, Red dead redemption türkçe yamasını için aylar evvel türkçe yama çıkacaktı. Son bir kaç gün kala yama iptal edildi.
Sebebi ise, T2 çeviriyi yapan anonymous çeviri ekibine ihtarname yolladı diye haber vardı. Bunu da ekip direk söylemese de, işler bildiğiniz gibi değil, yayınlayamıyoruz diye bunu bir nevi onaylamıştı.
Yalnız kısa bir süredir donanımhaberde bir kişi yapay zeka GPT-3 makine çevirisi ile yamayı yıl başına kadar çıkaracağını söyleyerek konusunu açtı.
Fakat bir kaç gün önce, anonymous facebook paylaşımında yeni yamaların sitelerine güncelleme ile eklediklerini duyurdular. Oyunlardan biri de benim de türkçe oynamak istediğim, deus ex mankind divided türkçe yamasıydı.
Abone olanlardan biri bu gönderiye yorum yapmıştı, programı açıyorum ve güncelleme ile RDR2 yaması ekleniyor diye.
Şimdi insanın aklına şu geliyor, yamaya T2 ihtarname yollamamış mıydı, sizi dava ederim dememiş miydi. Ne oldu da şimdi yama sisteme ekleniyor yazısı çıktı.
Veya dava işi biraz kolpaydı, millet itiraz edince fikir değiştirdiler ve iptal ettiler ve şimdi de oyunun yaması ücretsiz olarak çıkacak diye yayınlama kararı aldılar.

Benim aklıma böyle bir teori geldi, umarım yorum yazan kişi yalandan yazmamıştır.
İnsan çevirisi ile oyunu oynamak ister miyim tabi ki isterim de, eğer doğru ise bu kadar zaman insanlara ali cengiz oyunu neden yaptılar diye de soruyor insan.
Elemanın yorum görseli aşağıda.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8
 • Pablo 'Definitive' Vader @definitive

  Yamayı parayla satmıyorlar, bir üyelik satıyorlar kendi servislerine. Böyle bir arka yoldan dolaşarak para alıp Türkçe yama veriyorlar sanırım.

 • Orcun @orcun

  Rdr2 olayında çok gerdan kırma gördük. Önce dediler sadece bizim servisimize abone olana bu yamayı verecez. Tepki çekti tabi bir oyun için senin yama servisine niye abone olalım ? dediler. Sonra dediler ki tamam öyle olmasın o zaman 50 liraya verecez yamayı, millette oyun zaten 180 lira neyin 50 lirası alttarafı bir türkçe yama nedir bu ? diye cingar çıkartınca bunlar tamam ya o zaman 20 lira olsun dediler. Ondan sonrada millet ulan siz oyun mu yaptınız neyin parası bu yama dediğin şey zaten kaçak göçek iş anasını satayım ne parası ? bağış açın isteyen yapsın vs dediler vs. ne oldu sonra bunların dh'de ki admini yöneticisi de aynı kafaymış meğerse yorumları sildiler, açılan konuları sildiler vs. vs. e ne oldu ? millet örgütlendi take 2'a mail yağdırdı öyle başa böyle tarak o zaman yerleştirdiler vs. ondan sonra çıktılar biz yama işini bıraktık çekildik yama mama yok size deyip trip attılar o yancı adminleriyle beraber. 😀

  • ALPOLIC_FR @alpolic_fr

   @orcun Söylediklerinin hepsini ben de takip ettim zaten. E nasıl olacak peki adamlar görmeden nasıl yayınlayacaksın yamayı, dava ne oldu. Millet bedava alacak yamayı, bari ne koparırsak kar mı dediler şimdi.
   Bu arada senin iş ne oldu, gelişme var mı?

  • Orcun @orcun

   @alpolic_fr Belki bunlar ortaya saldılar bu işi oyun hacklenene kadar bekleyelim dediler malum o dönemde korsanı yoktu bu oyunun. Hani milleti belki böyle korkuttular ? 🙂 Yılbaşından sonrası kesinleşecek. Bende onu bekliyorum.

 • Equitatus @equitatus

  Kim ne derse desin böyle bir işten para kazanmak hırsızlıktır. İnsanlar aylarca, senelerce çalışıp oyun yapıp yayınlıyor 10 15 ₺ye. Bunlar başkasının yazdığı yazıyı çevirip satıp para kazanma derdinde.