Mi Band 4 en ucuz nereden alınıyor şu ara? Çin'den almak mı daha ucuza gelir yoksa Türkiye'den mi ? Vergi hesapları karıştırdı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

vergi olayından sonra aliexpress veya başka bir siteden ürün alan oldu mu? vergi nasıl ödeniyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9

1000 1200 lira arası oyun odaklı hangi tableti onerirsiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Elimde https://tr.aliexpress.com/item/Ugreen-manyetik-USB-kablosu-H-zl-arj-USB-Tipi-C-Kablosu-M-knat-s-arj-Veri/32929593168.html şu kablodan 2 adet mevcut. Uzunlukları birer metre. Biri sadece kablo diğeri ise micro usb giriş ile beraber. İkisi de sıfır poşeti açılmadı. İhtiyaç fazlası olduğundan satıyorum. Fiyat kargo dahil 40 TL.
#ikinciel

US $1.43 23% OFF|Tahmini Teslimat Zamanı

Smarter Shopping, Better Living! Aliexpress.com
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ryzen 2200g ile apu sistem toplayayım dedim. Neredeyse 2000 lira tutuyor. Ekran kartı yok ram 8 GB. Dolar çok yüksek...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@gamsizm hocam merak ediyorum twitterda huawei etkinliği ile ilgili bilgi paylaşıyorsunuz ancak kendi sitenizde tek bir bilgi bile paylaşmıyorsunuz. Teknoseyir adıyla akışta aynı paylaşımları yapsanız biz de o durum altından yorum yapsak daha hoş olmaz mı? Sizi twitterdan takip eden kişiler sayesinde etkinlikte yaptığınız paylaşımları görebiliyoruz. Yani herkes twitter instagram kullanmak zorunda mı sizden haber almak için? Durum böyleyken bu sitenin işlevi nedir? Sadece youtube'dan yayınladığınız videoların linkini attığınız bir platform mu? Kullanıcılar belirli bir içerik üretiyor ancak siz katkı vermiyorsunuz. Ekstra bir çaba da gerekmiyor sadece elin sitesine attığınız fotoğrafları ve durumları "kendi" sitenize koyacaksınız.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7
 • Fırat Duran @firat_duran

  Site satıldı. Lp Mg bakmıyor. Twit kasıyolar 😂

 • onimarsynn @onimarsynn

  Hiç değilse adam burada aktif. LP ise siteye hiç girmiyor sanırım. Saygım sonsuz kendisine lakin ekmek teknesine uğramaması üzücü. Demek bu platform kullanılacak bir yer değil, kullanılabilir bir yer olsa LP'de kullanırdı. Eee biz de burayı bırakıp Twitter'a geçelim o zaman.

 • seckyn @seckyn

  tweetleri atan levent pekcan. Murat gamsız da tweetleri yorumlamış sadece. Sunumu anlatan video gelecektir.

  • Halil @hcaktuna

   Video zaten gelir mevzu video değil. Bu site olmasa da video gelecek. Bütün gündem değerlendirmelerinde bizim teknoseyir diye bir sitemiz var diye açılış yapılıyor. Adam niye girsin teknoseyire? Instagram twitter youtube dan takip et, siteye hiç uğrama, siteye her gün uğrayan adamdan daha fazla bilgiye sahip olursun. E bu site neden var? Reklam geliri kötü tamam anlıyoruz, instagram twitter youtube takipçisi daha fazla ekmek getiriyor eyvallah ancak yıllardır sizi takip eden kullanıcılarınıza da bir saygınız olsun.

 • Murat Gamsız @gamsizm

  TS açıldığı günden beri video sitesi. YouTube'ta değilken bile video sitesiydi hatta yazı yazabileceğiniz bir alanı dahi yoktu. Sadece video altına yorum yazabiliyordunuz. Haftalık gelişmeleri de gündemde video olarak, daha önce de podcast idi, değerlendiriyoruz.

  Bu platform ise kullanıcıların sadece video altlarında değil serbestçe yazabilmesi için açıldı. LP ve bizler de sahipleriyiz işletiyoruz. Bizler için yazı dönemi TS'ye geçtikten sonra kapandı. Eski sitelerimizde sizin dediğiniz şekilde aktiftik. Bu devirde artık içeriği kullanıcı oluşturup sürdürüyor. Bizler adminlik ve yöneticilik yapıyoruz. Kullanıcı ile içerik anlamında iletişimi videolar üzerinden yapıyoruz.

  Sosyal ağlarda ise neredeyse yokuz. Sadece burdaki videoları atıyoruz. O yüzden bir satırlık, yorum vs gerektirmeyen gelişmeleri oralardan paylaşıp canlı tutmaya çalışıyoruz arada. Reklam verenler sosyal ağların aktifliğine de bakıyor. Bu şekilde aktif oluyoruz. Zaten bir Twitter var. Facebook'u bıraktık diyebiliriz. Instagram'da da pek aktif değiliz.

Mi8Se mi Meizu x8 mi? Meizu Turkiye garantili 1800 lira. Mi8se 1600 lira ancak garantisi yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap