Kapalı kutu, hiç kullanılmamış, amazondan alınma, logitech g430 kulaklık var elimde. 200 tl ye satıyorum ihtiyacı olan iletişime geçsin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Amazon.com’dan aldığım tablet standı 5 günde geldi. New York -- Ankara 5 gün çok iyi bir süre. Adamlara helal olsun. Aldığım standın linkini ekliyorum. Linkte ref yoktur 🙂

https://www.amazon.com/Anker-Multi-Angle-e-readers-Smartphones-Compatible/dp/B00D856NOG/

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaslar elimde ekrani kirik bir z3 compact var. Bunun icindeki bazi fotolara ulasmam lazim ancak ekranin dokunmatigi calismadigindan, telefon izin istediginde izin veremiyorum. Fotograflari nasil alabilirim bu telefonun icinden?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8

Kartlardan biri yola cikti. Bir teknoseyircinin sisteminde olacak yarin. Digeri de yeni sahibini bekliyor. Evga gtx 1060 6gb single fan modeli. Uluslarasi garantisi mevcut. Sifir kart, hic kullanilmadi. Fiyati 1300 lira kargo benden.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Halil paylaştı.

Arkadaşlar yeni ekran kartı aldığım için elimdeki fazlalıkları satıyorum powercolor turbo duo r9 285 ve msi n9800gt almak isteyen fiyatlarını yazsın yarın bakabilirim . #ikinciel #ekrankartı

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 13

Arkadaslar evga gtx 1060 6gb satiyorum. Single fan olan modeli. Kapali kutu hic kullanilmadi. Amazondan alinma uluslarasi garantisi var evganin. Fiyat 1300 lira.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 16

Ya bu amd kartlarin fiyatlarina ne olmus. Rx 470 lere 1400 lira istiyorlar. 900 liraya almistim satsam mi ne yapsam.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10

Arkadaslar merhaba. Kapali kutu g430 logitech kulaklik satiyorum. Amazondan alinma, kutusu hic acilmadi jelatinleri uzerinde duruyor. Fiyati 250 liradir. Ankara ici elden teslim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

ios da whatsapp’dan mesaj gönderirken bir ses çıkıyor telefonun sesi açıkken. Telefonun sesi kapalıyken böyle bir ses çıkmıyor. Telefonun sesi açıkken bu gönderi sesini kapatmanın bir yolu yöntemi yok mu ? Androidde vardı bunun ayarı ios da ya yok ya da ben bulamıyorum. Ses çıkmasın diye telefonu sessize alıyorum sonra unutuyorum telefon geliyor duymuyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap