Japonya merkezli video oyunu üreticisi Konami'nin Espor Okulu Eğitimlere Başladı.

#HaftalıkGündemeMalzeme
https://kotaku.com/konami-has-an-esports-school-in-tokyo-1845189619

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu üç siteye bayıldım ya, fotoğraf işlerinde çok iyi iş çıkartıyorlar bence. 🙂
Var mı benzer önerileriniz?

https://www.remove.bg/
https://www.photopea.com/
https://9may.mail.ru/restoration/

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Drone(iha) lisansı almak isteyenler varsa sivil havacılık internet üzerinden veriyor. 20 soruluk online bir sınav var ona giriyorsunuz sadece bu ay ücretsiz yapmışlar.
1200tl idi sonrada 480 tl ye düşmüştü şimdi bedava olmuş.
iha.shgm.gov.tr
Ye girip
1. Kayıt oluşturun
2. Hem telefona hem emaile kod gelecek
3. Bilgilerinizi yazdıktan sonra
Çıkış yapın
4. Tekrar şifrenizle girin
5. İHA Pilot Kayıt Başvurusu seçiyoruz
6. IHA 1 - Seçeceksiniz
7. Sınav ol seçiyoruz
Cevaplar sırayla :point_down: aşağıda
20 soruyu cevaplayın bu şekilde
Vesikalık foto yükle diyecek, bilgisayarda fotonuz hazır olsun.
Onuda yükleyin bitti
Onay geliyor 1 gün sonra
IHA 1 - Seçeceksiniz
İHA 01. Seçeneği 0-25kg ya kadar İHA uçurabilirsiniz demek :+1:
1- EVET
2- HAYIR
3- EVET
4- HAYIR
5- EVET
6- EVET
7- HAYIR
8- EVET
9- EVET
10- HAYIR
11- HAYIR
12- EVET
13- EVET
14- HAYIR
15- EVET
16- EVET
17- EVET
18- HAYIR
19- HAYIR
20- HAYIR

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 83

benim gibi nintendo oyunlarını çok seven ve saçma sapan fiyat politikaları yüzünden ulaşamayan biriyseniz, donanımınızda az biraz varsa (ben 1050ti ile sorunsuz kullanıyorum) cemu emulatörüne bakmanızı tavsiye ederim 😀
@joe hatırlatınca tekrar baktım ben de, çok çok gelişmiş, hatta konsoldan daha iyi bile oynamak mümkün çözünürlük vs. ile oynayarak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şiddetle tavsiye ediyorum. TR dil desteği ve demosuyla her yönden eksiksiz bir oyun.

25 saatin sonunda ana hikayeyi bitirmeme rağmen 31. saate girdim ve %100 yapmaya çalışıyorum. Halen zevkli, halen sarıyor oyun. Ben RE2R'de bile ilk 10-15 saatten sonra sıkılmış adamım, bunca zamandan sonra bile halen oynama isteğim var, siz düşünün. 😅

#Supraland

Supraland on Steam

A mix between Portal, Zelda and Metroid. Explore, find secret upgrades, solve puzzles, beat up monsters, find new abilities that help you reach new places.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hint İngilizcesi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Düşününce çok mantıklı aslında. Bunu doğrudan telefon üzerinden yapabilen yazılımlar var mı acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11

#Filmönerisi The Quiet Earth.

Şimdi bu hafta vereceğim film önerisi daha önce verdiklerimden biraz farklı. Daha kült, az oyuncusu bulunan ve muhtemelen herkese hitap etmeyecek ya da herkesin anlamlandıramayacağı bir film. 2001: A Space Odyssey izleyip beğendiniz mi? Beğendiyseniz muhtemelen bu film de hoşunuza gidecek zira efektler, film anlatımı oldukça benziyor. Ayrıca I'm Legend filmi de aynı türe giriyor bu filmle, (Tabi ki o film başka bir yere yöneliyor.) onu da beğendiyseniz bu filme bir göz atın.

Zac Hobson, Amerikanların iş birliğiyle yapılmakta olan Project Flashlight isimli bir projede çalışan bir bilim adamıdır. Projede bir şeylerin ters gittiğini bilmesine rağmen "İnsanların yararına olacak..." vs denildiği için sesini çıkartmamıştır. Proje ilerlerken bir hata meydana gelir ve dünya üzerindeki tüm insanlar yok olur ancak Zac Hobson hayatta kalır. Aynı zamanda bu proje evrenin de düzenini altüst etmiştir ve gerçekleşen olay belirli aralıklarla kendini tekrar etmektedir.

Zac Hobson artık dünyanın sahibidir ve kendisini tanrı ilan etmiştir. İstediği gibi yaşar, istediklerini yapar. Her gün başka hayatta kalan insanları aramak amacıyla çeşitli radyo yayınları yapar. Ancak tek bir yanıt alamaz. Tam umutları tükenmişken bir şeyler olur ve olaylar gelişmeye başlar. Ayrıca, "Tüm insanlar yok olduysa Zac Hobson nasıl hayatta kaldı?" sorusu film ilerlerken cevap buluyor.

Yeni Zelanda yapımı olan bu film (Dili İngilizce ama aksan bir garip tabi, yine de anlaşılır.) ülkesinde gösterildiği 8 film ödülü adaylığının 8'ini de almış. Benim de çok sevdiğim bir film ama dediğim gibi kült bir yapım. Herkesin ilgisini çekmeyecektir. Yine de mutlaka izleyin, bir buçuk saat sürüyor. Beni korku filmlerinden daha çok geren bir yapım bu nedense. Arada çıkan efektler, olayın biraz yavaş ilerleyip sonra hızlanması 2001: A Space Odyssey'e benziyor. Ayrıca çıplaklık da var filmde, ona göre kiminle izleyeceğinizi iyi seçin. Yalnızken izlerseniz etkisi daha büyük olur zira yalnızlığı ve yalnızlığın getirdiği korkuyu çok iyi yansıtıyor.

IMDb: https://www.imdb.com/title/tt0089869/

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dizüstündeki gibi ekran parlaklığını kolayca yönetebileceğiniz bir program.

İndirin kurun, açtıktan sonra sağ alttan fare tekeri ile parlaklığı yönetin 🙂

https://clickmonitorddc.bplaced.net/

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 16

Tavsiye Butik Zeytin Ürünleri satan bir işletme.. Sızmasını denedim hoş... (Ara ara keşfettiğim uygun erken hasat sızmaları öneriyorum...)

https://www.n11.com/magaza/demirciftligi

Demirçiftliği - n11.com

Demirçiftliği özel fiyatları, ürün modelleri, fırsat ve tüm kampanyaları n11.com′da Demirçiftliği mağazasında sizi bekliyor. Demirçiftliği tüm ürünleri ve modelleri için tıklayın!
BeğenFavori PaylaşYorum yap