2 gundur birkac Fransizca sarki dinledim diye heryer Fransizca videolarla dolmus bugun. Bu youtube'un algoritmasi tam kanserlik.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu sizan verilerinin 90% iceriden sizdiriliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaslar benim telefonda klavyede yazarken ekran titresim geri bildirim ozelligi calismiyor, ne yaptiysam olmadi. Cihaz OnePlus 8, bu konuyla alakali daha once yasayip cozum bulmus arkadaslardan tavsiyeler bekliyorum. Klavye: Google.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Acaba bu Doları yukseltmekteki amaç neydi

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bugun biriyle tanistim adam kod yazmak icin iki adet XDR Pro almis sordum "amac neydi?" diye "parayi mezara mi? goturecegim" dedi 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 12
 • Batuhan @achfighter

  Nano texture camlı almadıysa dalga geçilebilir. 🙂

  • ozturka @ozturka

   Nano texture cam berbat bir şey "bence". O ekranla güneşli yerde kod yazmıyordur herhalde 😀 Hatta reddit yazısı vardı, mat kaplama renkleri bozuyor diye.

  • Papa Emeritus @pope

   @ozturka Ben ikisini yan yana gördüm. Nano texture o kadar bozmuyor renkleri. Normal mat ekranlardan bayağı farklı bir sistem ama yanında bazı çilelerde getiriyor. Öyle normal bir bezle silemiyorsunuz, Apple’ın verdiği özel bez olacak vs...

 • johan @johan28

  İyi yapmış, iyi de demiş kendi cebinden harcadığı sürece sorun yok. Şimdi gidip 10 bine iki ekran alırdın kalanla da şunu yapardın diyecek kesin çıkar ama adam zaten o dediklerinizi yapabilecek biri büyük ihtimalle.

 • Vefa @buff

  Bizim zenginler de inşaata yatırıyor parayı. O zaman bunu da eleştirmeyelim. He birisi bireysel bişey o yüzden bize laf söylemek düşmez ama sırf keyfinden hunharca, insanlığın ve teknolojilerin gelişimi için değil de sırf kendi finansal gücünü büyütmek isteyen firmalara "Apple özelinde eleştirmiyorum" para harcamak bence yanlış bişey. Kişisel olarak tercih etmem ve hatalı bir eylem gibi görünüyor. Ancak ben bu arkadaşa KESİNLİKLE sen yanlış yapmışsın kapitalist öğğ möğ demem zaten. Ama gidip de iyi yapmış diyemem. Sadece burada dedikodusunu yapıyoruz bende fikrimi söyledim. Yoksa bana düşmez kimin kendi parasını neye harcadığı ancak dediğim gibi bence hatalı bir seçim.

 • Papa Emeritus @pope

  Tek sıkıntı o iki ekranı nasıl 6K’da çalıştıracak? Bildiğim kadarıyla MBP 16” ve Mac Pro dışında 2 tane Thunderbolt çıkışından 6K verebilecek cihaz yok. MBP 16” 6K 2 tane ekran bağlarsanız kafa ütüler ondan onu elemek lazım. Arkadaşta sağlam bir Mac Pro’da var herhalde 😀 Bu arada ayda 10.000 USD civarı kazansam ben de gidip Pro Display XDR alırdım. Gerçekten güzel monitör, mantıklı bir tercih olmuş.

Türkiye gündeminden kacamamak 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

.... Nolu kargonuz dağıtıma çıkmıştır. 9:00

Böyle söyleme, çünkü inanırım. 16:15

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu kısım sürekli açık kalıyor dün bu sorun başıma geldi. Normal şartlarda kendi bir süre sonra kaybolması gerek ama çarpı işaretine basmadan gitmiyor ve her video değiştiğinde geliyor. Daha önce bu sorunla karşılaşan oldu mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hastane için randevu almıştım az önce girdim aldığım randevular görünmüyor

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Chrome ile Edge arasında dağlar var Android'de. Edge yağ gibi akıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 16
 • Faruk @9966558

  Mobilde Firefox kullanıyordum bir kaç kere göçtü sonra edge geçtim şuan çok iyi bence. Ayrıca adblock açtım mis gibi oldu. Masaüstünde ise Firefox kullanıyorum. Edge güzel ama geçiş yapmaya gerek duymuyorum ayrıca edge de pip özelliği yok.

 • Root61 @root61

  Ben mobil görünümü sevmiyorum (Tablet kullanıyorum). Yoksa yine Chrome kullanırdım ama Android tarafında Chrome'da siteleri sürekli masaüstü modunda açmak için değişik işler yapmak gerekiyor 🙂(iPad kullanırken chrome://flags dan bir ayarı değiştirip yapmıştım). Samsung Tarayıcı yağ gibi akmasa da iş görüyor. Hem siteleri her zaman masaüstü modunda açabiliyorum hem arayüzü kullanışlı. Reklam engelleyici eklentileri sayesinde tarayıcı üzerinde reklamsız YouTube açabiliyorum.

 • Ali Pektaş @alipektas

  Ben uzun süredir Android ve Windows 10'da Edge kullanıyorum, gayet memnunum.

 • Nakahella @nakah

  Windows'ta uzun süredir yeni Edge kullanıyorum ben de memnunum.