Oyun odakli Tablet olarak iOS mu Android mi onerirsiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

Microsoft Surface AMD Ile gelecekmiş

BeğenFavori PaylaşYorum yap

3GS den beri iPhone kullanan biri olarak o centik gitmedikce evimden iceri giremeyecek o cihaz isterse isinlanma ozelligi gelsin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 12

Bluetooth ozelligi olan kablosuz mouse tavsiyelerinize acigim

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Mr. Can 2.0 @extreme

   Oyuna yonelik olursa fena olmaz genelde ofiste kullanacagim ama yanimda goturup evdede oyun oynatabilir.

  • Fatihmi @distance

   @extreme iş yerinde microsoft 3600 var. beğendiğim için eve aldım. fakat ev ortamında biraz sesli geldi tıklamaları. onun dışında, boyut olarak küçük ama yüksek sayılır ve avucu destekliyor ve bilek ağrısı yapmıyor bende. scroll kademeleri hissediliyor ve tıklaması da hissediliyor.

   logitech m220 silen: boyutu baya küçük geldi bana. kullanamadım. fakat tıklamaları vs çok iyiydi sessizlik olarak. gayette hissediliyor.

   logitech m590: yazılım ile farklı bilgisayarlarda, aynı kasaya ait 2 farklı monitördeymiş gibi kullanmaya yarayan bir özelliği var. silent serisinden ve tıklamaları güzel, bence her mouse bu şekilde olmalı. içindeki pil arka tarafa doğru konumlandırılmış ve ben bazen elimle kaldırıyor gibi oluyordum, ön taraf hafif olduğu için. dengesiz geldi bana fakat ele oturuyor.

   oyun için çokta iyi olur mu bunlar bilmiyorum. bütçe varsa logitech g pro wireless, kablosuz ve oyun için en iyisi deniyor.
   3600 ve m590 paketinde duruyor evde, az kullanılmış durumda. almayı düşünürsen cumartesi kargolarım.

 • Ersin Gündem @ersin_gundem

  Logitech G603 hocan oyun içinde uygun isterseniz bluetooth olarak da kullanabiliyorsunuz.

Bu Chrome Renderer neden bu kadar fazla islem gucu cekiyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu fortnite ne sayko oyunmus adam bi yandan vuruyor bir yandan laz mutahitler gibi habire kat cikiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Pubg mobile da hileleri engellemeye çalışmaktan Tencent oyunu gelistiremiyordur. Artık oyunu bıraktım bundan sonra iyice zaman kaybı oldu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • empty @empty

  Takım arkadaşlarınızdan biri bilgisayardan oynuyorsa, hileci gelmesi çok normal. Ben avrupada ilk 500'e kadar çıktım. Bir tane hileci denk gelmedi. İlla gelmiştir ama oynayışımla hallettim.

  Hileciler duvar arkası vuramıyor. Oyunun sonlarına doğru duvar arkası veya ağaç arkası kalmalısınız. Çayır çimende gezerseniz pat diye ölmeniz normal. Ha bide dandik cihazlarda rakibin yanına yaklaşınca kasma sorunu var. Ben ipad'le oynadığım için böyle bir sorunum yoktu ama bunu avantaja çevirenler var. Hileden ziyade böyle bir şeyle de sürekli karşılaşıyor olabilirsiniz.

  Sirk kostümleri yerine de haritaya uygun kıyafetler giyeceksiniz. Misal erangel'de yemyeşil kıyafetler.
  Çok fark ettiriyor. Birde ben 2 parmak oyuncuyum. 4 parmakla oynayanlar var.

  İşin özü oyunun genel sorunu oldu. Kötü oynayanlar hemen başlıyor hile hile diye. 😀 Arada denk gelebilir ama çok olan bir şey kesinlikle değil bu. 🙂

  • Mr. Can 2.0 @extreme

   Hocam son zamanlarda boku çıktı. Ikinci bir nokta da bu hileleri şöyle bir araştırayım dedim adam otomatik head-shot ariyor. Karşında az çok işi bilen biiri varsa en ufak şansın yok. Hileci veletlere gelirsek onlar zaten iki eliyle bir işi dogrultamaz. Hileyle Diamond hesap yapıp satan adamlar var ya ne pislik birşey oldu böyle bu iş.

  • empty @empty

   @extreme hileciler her oyunu bok ediyor. Ama her oyunda sayıları çok az. Csgoda adam duvar arkası bile vuruyor. Pubg'de en azından duvar arkası denen olay yok. Oynayışınızı biraz geliştirseniz. Bence bunların içinden geçersiniz. Hileyle bile oynamayanlar var.

   En iyisi oyuna hiç bulaşmamak tabi son top sizde.

  • Mr. Can 2.0 @extreme

   @empty Benim seviyem oldukca yüksek üstad ancak Smart-Hack diye birşey var. Bu adamlar öyle bir hile kullanıyorlar ki bunların hile kullandıklarını bile anlayamiyorsun. Ben kendimde yazılım muhendisiyim ama adam hem yetenekli hemde hile kullanıyor bu tip adamlara ofkem benim zaten. Adam en ufak avantajda öne geciyor.

  • empty @empty

   @extreme Boşverin. Saçma sapan bir oyun. En iyisini yapmışsınız. 😀

 • Mert Kırımgeri @mertkirimgeri

  Açıkçası en güzeli surviv.io'nun sistemi. Adamlar authoritive server yapmışlar. Senin sadece mouse klavye inputlarını alıyor. Bütün hesaplar vs sunucu da yapılıyor. Hile filan da hiç rastlamadım bu sayede.