#Tidal premium üyelik kesinlikle parasını hakediyor. Spotify veya fizzy gibi şeylere açık ara tur bindirmiş.

Bunca zaman hype mı diye düşünüyordum. geçen hafta deneme maksadıyla açtım. böyle bir olay yok. Eğer elinizde kaburüstü bir ses sistemi varsa kesinlikle tidal premium deneyin.

Müslüm gürsesin bütün albümleri var hemen hemen. Şükrüye tutkundan tutun gülay a.

Yerli kayıtlarda bile öyle bi eksiklik yok. Yabancılarda master seçeneği var ki asıl bomba orada. 24 bit 192 khz e kadar destek var.

Evdeki Cdlerle kıyasladım Tidal sanki daha iyi çalıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

cooler master seidon sizlere ömür oldu. şimdi yerine ne alsam diye düşünüyorum. benim için sessizlik ön planda. overclock ile pek işim olmuyor. Siz neler tavsiye edersiniz?

Bu arada cooler master hiç yardımcı olmadı bu konuda. garantisi bittiyse at çöpe durumu var. tamir etme vs söz konusu değilmiş. hal böyle olunca. bende bunca yıllık sadık müşteri olarak cooler master ı tercih etmeyeceğim büyük ihtimalle.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 23

Bilgisayarında kaliteli müzik dinleyenler ( özellikle iyi kulaklıklarla ) son dönemde aliexpress , banggood vs sitelerde 15 dolar 100 dolar aralığında çok çılgın ürünler mevcut. DAC ve kulaklık amfisi bir arada.

Bundan 10 sene önce binlerce lira verip elde edilen ses kalitesi şimdi Malum ortamlardan indirlen flac + chineese DAC + ortalama bir kulaklıkla elde ediliyor.

Tek yapmanız gereken biraz araştırma yapmak , üzerinde AK4396 , CS4398 ,WM8740 , PMA1792 gibi kaliteli dönüştürücüler , opa1612 gibi bileşenler olsun.

Dinlediğim bir kaç üründe çok etkilendim. Adamlar 100 dolar altınaDSD çözebilen dac satıyor.

Daha önce burada incelenmiş audioengine D1 dac var. AK4396 çipli. Onun ayarında bir dac 30 -50 dolar arasında satılıyor.

Bence inanılmaz bişey.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

Gençler , Genç kalanlar aranızda PS3 almayı düşünen var mı?

120GB Slim kasa. Daha önce kırılmadı kurcalanmadı.

Yanında Controller yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10

Elinde kullanmadığı ps3 veya ps2 av kablosu olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Teknoseyirde her açılışta türk telekom reklamı bangır bangır. Onun bi ayarı yok mu. adblock açmıyım diyorum da pc sinema sistemine bağlı ev halkı ayağa kalkıyor 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

R9 285 2 gb modeli satmaya kalksam ne kadar eder tahminen.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Fiyatından ve tasarımından bağımsız konuşursak motorolanın moto z2 modelini tuttum.

şöyle ki LG nin yaptığı modüler sistemden daha iyisini yaptılar. Bundan sonra aynı modülerlik üzerinden devam ettirirlerse piyasada güzel bir yerleri olur. LG devamlılığı olmayan bir ekosistem yaratmaya çalışıp çabuk vazgeçti. Beceremedi de. elefonu kapatmadan modüllerin değişmesi gerekirdi. Ayrıca modüller kendi içinde pil tasarrufu sunmalıydı. Hi fi dac pili sömürdü. üstelik telefonun kendi dac ı da kötü değildi. Biraz kastırıp o modülü kullanmadan dacı dahil edebilirdi.

Sistemin devamlılığı bence iyi.

gelelim fiyatlara. SD 626 olan bir telefon için belki pahalı. Ancak orta segment için aşırı klas bir telefon.

Tasarım konusunda beğendim. kamera çıkıntısı biraz kötü ama kılıf veya pil modülü ile o iş çözülür.

Şahsen samsung ve sony nin bu sisteme dahil olmasını isterdim. Düşünsenize sony ps3 kontrolcüsü gibi bişey yapıyor. Samsung başka bir modül. Sony zoom lu kamera yapıyor. Samsung drone aparatı filan.

Eskiden şarj soketleri farklı iken standart bir şarj fişinin rüyasını görürdük.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arada konusu geçti cevap olarak yazdığım mesajı buraya kopyalıyorum. sizin de bildiğiniz sağlam uygulama ve siteler varsa ekleyin. tıklayalım.

ben blockchain.info adresinden cüzdan almakla başladım. bu tıklama işi de vaktim oldukça yapıyorum. şimdilik başlangıç ve işin mantığını çözmek için girdim. biraz kafam bassın keş para ile borsadan az birr miktar almayı düşünüyorum.

referans linkleri ile yolluyorum ki gelirin daha fazla olsun. benim kazandıklarımdan da size % yolluyor.

https://freebitco.in/?r=5665034 Bu haftada bir defa parayı ücretsiz transfer ediyor. saat başı tıklıyorsun az bi kuruş hesabı birikiyor. ayrıca arada ekstradan geliyor onu anlamadım. belli saatte bir biriken rewardlar var onlarla da boost alıyorsun gibi bişey var. saatte 8 kuruş geleceğine 9 kuruş geliyor gibi bişey. her ip numarasından bir hesap çalışabiliyor. VPN ile filan uğraşmadım. Hileye gerek yok.
Bu sitede lotarya bahis filan da var ama girmenizi önermem millet kazanmış ama hırsına yenik düşüp hepsini basmaktan baya çökmüşler.
http://freebtcmine.com/?partner=65294 bunda da yine benzer bi olay var.

blockfaucet var ama onu beceremedim.

ayrıca android markette btc farm var. ordan da az az birikiyor.

burda temel nokta sahte veya scam denilen sitelerde vakit kaybetmemek. benim yazdıklarım sahte olmadığı kanıtlanmış yerler.

bunlar gibi çok site vs var ama ben en sağlamlarına bakıyorum

FreeBitco.in - Free Bitcoin Wallet, Faucet, Lottery and Dice!

Win upto $200 in Bitcoins every hour, no strings attached! Multiply your bitcoins, free weekly lottery with big prizes, 50% referral commissions and much more!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • jeune @jeune

  Bedava btc verdiğini söyleyen sitelerin çoğu her üyesine ödeme yapmaz , şansınız varsa bir kere ödeme alırsınız bir daha alana kadar ya site kapanmış olur ya da artık size ödeme yapılmaz…

  Bende file.army kullanıyorum bunun için fakat dişe dokunur hiç bir şey kazandırmıyor, bu siteye de fotoğraf yüklüyorsunuz linkinide etrafta paylaşıyorsunuz, reklamsız x saniye bekletmeden , yüklemeniz görüntülendiğinde size çok düşük bir miktar bitcoin yansıtıyo,

  Mesela şu linke https://file.army/i/e3nwuQ tıkladınız. Bana bir kişinin bu fotoğrafa bakmasından , 0.00000010 veriyor..
  ölme eşşeğim ölme.

  işiniz gücünüz yoksa burdan açın profil, online trafik oluştuma hit programları kurun, yakalanana kadar gelişin…

  Bunu da denedim fakat kullanılan programda toplamda 300 kişi yönlendirse dahi site sadece 40 görüntülenme saydı.

  Neyse sonuç olarak bu tarz sitelerle bir yere varılmaz….

  • Hasan ilker Com @ilkercom

   bu sitelerin eninde sonunda patlama durumu var o kısım doğru. patlayana kadar kullanmak zaten maksadım. miktar az olabilir ama özellikle frebitco.in sitesinde rakam sonradan artmaya başlıyor.

   Kaldı ki kimse gel kardeşim sen bi tık yap sana 1 bitcoin demez rakamın az olması lazım neticede.

   benim için ilk aşamada btc sistemine giriş yapmak önemli. bu gün btc 2200 $ bile düşse 1 sene sonra bu rakamın en az 2 katı olacak. Ve şimdi gelen 0,01 lira günlük kazanç daha da katlanacak. ( usd/tl paritesi de değişiyor haliyle.

   vaktiyle click işinden bir miktar gelmişti. şimdi de gelen btc olacak. bakıyoruz.

   cep tefonunda bütün gün clash of clans takılacağımıza bunla uğraşalım.

 • Hasan ilker Com @ilkercom

  Güncelleme Yapayım. Yukarda verdiğim linklerden Freebitco.in olanını o günden bu güne kullanmışım. Toplamda kendim yaklaşık 90 liralık biriktirmişim. Hanımın adına açtığım ve kendi yan hesaplarımda 15 er liralık filan birikmiş.
  Ayrıca btcturk üzerinden aldıklarım var. onları da yakında buraya aktarıcam.

  Bundan hariç gerekirse sonradan paylaşırım 2 ayrı fucet daha buldum onlarda daha hızlı birikiyor. Orada da yine 10 lira filan oldu.

  Bunlar BTC piyasasına giriş için güzel adımlar oldu kendi açımdan. O günden bugüne btc hakkında bilgim ve piyasa hakkında fikrim oldu.

#teknoseyirbisikletkulübü Evet gençler KM saati ne kullanıyorsunuz? Veya Cep telefonu ile kullanan var mı?

Bende Echowell MW10G Combo var. Sensörler ANt+ destekli olduğundan aynı zamanda NOTE 4 e bağlı. Strava ile eşzamanlı kayıt alıyor. Böylece Strava için premium kullanmadan anlık hızı km saati üzerinden görüp GPS loglarını direk stravaya alıcam 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Batuhan @achfighter

  Ben kullanmıyorum. Log tutacağım diye her bisikletten önce kaydı açmam gerekiyor. Zevk mi alıyorum yoksa egomu mu tatmin ediyorum bilmiyorum.

 • Hasan ilker Com @ilkercom

  işin ego kısmı ayrı. o tamamen kişisel. ama sportif olarak sürüş yapmak istersen illaki km saati olacak. kendini geliştirmek istersen de nabız ve kadans sensörü şart. hattadaha ilerisi için power metre almak lazım.

  GPS ile log tutmanın bir diğer güzel yanı strava da heatmap oluşturup oraya bakmak.