Kırık olan ve sadece kökü kalan diş, apse yapa yapa bugüne kadar geldi korkum yüzünden. Artık daha fazla gitmeyecek belli ki. Diş ağrısı ne kadar kötüyse korkusu da bir o kadar kötü. Bir tarafta kök ağrısı diğer tarafta küçük bir oyuk yüzünden ki dün başladı o, hayatı zindan ediyor şuan. Sabah şöyle bir araştıracağım ama uyuşturma işi iğnesiz yapılıyor mu? Hep duyuyorum 5iğne yapıldı yine de uyuşmadı gibi şeyler. Bünyem sağlam diye düşünüyorum haliyle korkutuyor işte sonsuz iğne döngüsü. Bana kalsa komple uyuyayım hekim yapsın istediğini de garip gelebilir ya da kaçı olur der bilemiyorum 🙂 Çocukken ne güzel jelle oluyordu bu işlem. Tavsiye verebilecek olan varsa gerçekten sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 16

Xiaomi Mi 9T kullanan oldukça fazla burada malum 🙂 Yeni sipariş verdim de aklıma takılan bir kaç husus var. Sanırım ekran koruyucu vs. yok kutudan çıktığında. Ekranda kılcal çizik oluşma durumu nasıl? Ekran koruyucu da almalı mıyım, ne tavsiye edersiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 15

İnternet bağlatayım diyorum bir sürü uğraş çıkıyor. Önce milleniye başvurdum ama ilgi alaka olmayınca orise başvuru yapıp sözleşmeyi de yolladım. Telekom diyor ki daireye kabloyu senin çekmen lazım. Ee kiracıyım ne diye yatırım yapayım ki sözde internet var zaten apartta. Orise soruyorum telekom çekmek zorunda bilgi verdik diyor ki konuştuğum temsilci sinirli şekildi söyledi bunu. Yani malum telekom. Sanırım tek ben telekom harici bir firmadan hizmet almaya çalışıyorum, telekomdan alanlara da kablo çekim işlemi olmamış kabloyu bırakıp gitmişler siz çektirirsiniz diye.Bana kablo da vermiyorlar 🙂 Ne yapmak lazım boş yere 100liralık masrafa girmek istemiyorum açıkçası.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Apart interneti hotspota geçtiğinden beri neredeyse olmadığı için internet bağlatmayı düşünüyorum. Taahhütsüz internetlere şöyle bir baktım en ideali oris gibi geldi. En yakın konu da @picklerick sana ait 🙂 Oris kötüdür vs. diyen yoksa eğer ve @picklerick sen de memnunsan referans kodu alabilirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Pickle Rick @picklerick

  Gerçekçi konuşmak gerekirse, bana vaadedilen 100 mbit’i sunamadılar ve suçu TT’nin verdiği modeme attılar. Kısmen haklı da olsalar tek çözümü bana yeni modem satmak idi. Kabul etmedim ve 50’lik pakete geçtim. Şuan normalde 47mbit, steam-netflix’te ise 54mbit görüyorum. Bu hızı sağlayabilmeleri bölgedeki TT altyapısıyla doğrudan orantılı. Memnunum, ilk günlerde bu yaşadığım sorunları arayarak çözüme kavuşturmak Turknet’ten sonra harika geldi. Gerçi Turknet’ten de çok memnunum ailemin evinde, burada hizmet veremediklerinden Oris’e yöneldim.

  Oris Telekom arkadaşını getir kodum bu: 8504749525 Geçiş işlemleri için size telefonla ulaştıklarında kodu iletmeniz yeterli. Umarım sizde memnun kalırsınız. Kendi fiber modeminizi kullanacaksanız 100 mbitlik paket almak çok daha mantıklı hareket olacaktır.

 • FidelCastroRuz @fidelcastroruz

  Oturduğum muhit yeni olduğu için sadece fiber ve dolayısıyla TT var. Aklımda 100mbit olsa da anlatıklarını düşünmüştüm ben de acaba sorun çıkar mı diye. Vaadedilen 100mbit verilmezse bulunduğumuz ay içinde 50ye düşebiliyorsak sorun yok benim açımdan. 10liraya 2 katı hız elbette daha cazip malum. Neyse başvuralım bakalım teşekkür ederim. Son olarak da kurulum kaç günde gerçekleşiyor?

 • Arda Zeytin @ardazeytin

  TT fiber altyapı varsa millenicom tavsiye ederim. 2 günde kuruldu. 100mbit saat fark etmeksizin sabit geliyor. Memnunum.

Dünyanın en saçma işlerinden birisi. Bu vida nasıl açılır? @orcun var mı önerin? 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 18