cinnabon paylaştı.

Ücretsiz online kitap: Automate the Boring Stuff with Python (Sıkıcı işleri Python ile otomatikleştirin)
https://automatetheboringstuff.com/2e

#Programlama #Python #FaydalıBağlantılar #EKitap

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#OnePlus 6 OTA Android 10 güncellemesini nihayet aldı az önce. Bazı buglar dolayısıyla gecikmişti bir ay kadar. Satın aldığımda Android 8 ile gelen bir cihaz için yine de oldukça memnun edici bir güncelleme takvimi oldu OnePlus'ın. Darısı diğer markalara.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
cinnabon paylaştı.

https://www.youtube.com/watch?v=cY6qzAQCDH8

Xiaomi Mi 8 telefonun ekranı kararıyor. Ses var görüntü yok. Abimizde garantiye yolluyor. Garanti 831 lira ücret çıkarıyor sizin hatanız ekran kırık diyor. Abimizde olabilir benim hatamdır eyvallah deyip parayı ödüyor ama çıkan kırık ekranı yollayın bakayım diyor. Ekran geliyor bakıyor ki telefona bağlanan arka kısımdan çekiçle vurularak kırılmış.

Bu tip sorunlarla uğraşacak olduktan sonra fazla para verip resmi ürün almanın mantığı nedir ? Gider ya malum cihazlardan yada ithalatçı garantili cihazlardan alırım.

#xiaomi

Cepport ve KVK'nın sorununu çözemediği Xiaomi Mi 8 - Sizin Yorumunuz...

Cepport üzerinden KVK garantili Xiaomi Mi 8 alan Özgür Çınarcı, yaşadığı ekran sorunun çözülememesi üzerine Tüketici Mahkemesi'ne başvurdu. Şubat 2019'da Cep...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 20
cinnabon paylaştı.

Xiaomi, ülkemizde yeni bir ürün lansmanı daha düzenleyeceğini duyurdu. 18 Haziran tarihinde düzenlenecek etkinlik firmanın Mi 9T ürünü ön planda olmak üzere başka birkaç ürününü daha tanıttığı bir etkinlik olacak. Bu etkinlik Xiaomi'nin ülkemizdeki yapacağı ikinci resmi etkinlik olma unvanını taşıyacak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

X şahsı sitede yeşil onay tikiyle tutmanın maddi bedeli neyse öderim diyenlere bir mesaj vermek istiyorsanız o bedeli gerçekten ödemeye hazır olup olmadıklarını test etmeniz gerekir. Hâlâ yazıp çizerek bir şeyleri değiştirebileceğini düşünmek bu noktadan sonra mantıklı değil. Ha o x şahıs kendi isteğiyle gider gitmez, o kendi bileceği iş. Konuyla ilgili yazacağım tek şey bu olur bu saatten sonra.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 12
cinnabon paylaştı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aptx HD destekli Bluetooth hoparlör arıyorum. Yardımlara açığım. #TeknoYardım #BluetoothHoparlör

BeğenFavori PaylaşYorum yap