Daha önce sorunsuz RX 580'imi satmak istediğimi yazmıştım. İlgilenen çıkmadı. Fiyat belirtmeden bir daha deneyeyim. Başka yere ilan vs vermedim, temiz kart, ihtiyacı olana uygun fiyata vermek istiyorum. İlgilenen varsa yazsın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Elimde upgrade nedeniyle boşa çıkmış olan bir adet MSI RADEON RX 580 ARMOR 8G OC 8GB mevcut. Hiçbir sıkıntısı yok. Sadece haftasonları birkaç saat Doom Eternal ve Tomb Raider oynandı, 2018'de 3 ay kadar ev içinde Ethereum mining nasıl bir şeymiş diye önüne vantilatör konup kasa açık bırakılarak denendi, artan elektrik faturası ve gürültü dışında dişin kovuğuna yetecek bir şeyler getirmediği görülünce vazgeçildi. Kutusu elimde. Temmuz 2018'de Hepsiburada'dan alındı, satıcı Hepsiburada'ydı. İstanbul Anadolu yakasında anlaşılacak bir yerde elden teslim edebilirim, kargo düşünmüyorum. Deneyerek alabilirsiniz. Fiyat ₺1800. #ikinciel #ikincielekrankartı #Rx580

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ve Milas'taki termik santral yanıyor. Bu adamlara nükleer santral emanet edilecek. Ruslar işletecek falan demeyin boşuna, yangın dışarıdan geliyor, Ruslar ne yapsın bu durumda. Çok yazık, çok endişeliyim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Johan @johan28

  Ben de istemiyorum onu baştan belirteyim çünkü verimsiz olacak (Bunla ilgili çok yorum yaptım yani gereksiz bir olay bizimkilerin yaptığı daha iyi planlanmalıydı)

  Söndürürler, ruslar gelir söndürür isterse uzaydan gelsin. Ruslar gelmese EU gelir onlar gelmese UN gelir birileri gelir söndürür. Böyle keyfe bırakmazlar hatta büyük ihtimalle şartları falan vardır. Bu arada nükleer santraller çok dayanıklıdırlar yapı bakımından ancak zincirleme hatalar olmaz mı ? Bizim şansımıza kesinlikle olur, böyle bir liyakat sorunu varken de olur.

 • Ekrem @huseyinekrem

  Mini nükleer santraller var yeni icat. Onlara yönelmek lazım zaten bu saatten sonra. Günümüzde nükleerden başka fiyat / performans kaynak yok, özellikle bizim gibi fakir ülkeler için.

Haklı. Hamdi Kellecioğlu beyin göremediği de buydu yıllar öncesinden. https://twitter.com/volkanoge/status/1421897201954004995?s=19

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 17

Daha denemedim, düşüncelerimi peyderpey yazarım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
cinnabon paylaştı.

ZTE, 1 Eylül 2020 tarihinde dünyanın ilk ekran altı kamera teknolojisine sahip telefonu Axon 20 5G modelini duyuracağını açıkladı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Şu kulaklığı denemiş veya kullanmış olan var mı? CX-300'den çok mu farklı gerçekten? Fiyatları epey farklı da... #teknomüzik #KulakiçiKulaklık

https://en-us.sennheiser.com/momentum-headphones-in-ear

Sennheiser MOMENTUM In-Ear - In Ear Headphones with integrated microphone - easy...

MOMENTUM In-Ear - In Ear Headphones ; Earphones with integrated microphone for smartphones, on-the-go music, entertainment and communication - easy call control function - Sennheiser Discover True...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Burak Özyürek @burakozyurek

  İki kulaklığı da kullandım. Momentum daha dolgun bir ses veriyor ancak aradaki fiyat farkına kesinlikle değeceğini düşünmüyorum. Alacaksanız siyah olanı tercih edin çünkü kırmızı olanlar 6 ay içinde adeta çürüyor. Neden biliyorum ben ve arkadaşım yaklaşık 5 yıl önce birlikte 400 TL'ye aldık. Ben kırmızı tercih ettim o siyah ve bir yılın sonunda kabloları görünmeye başladı. Yine 2 yıldan fazla kullandım ancak siyah olanda jack kısmındaki temassızlık harici bir sorun olmadı.

İtopya'dan dün bir sipariş verdim. 7 güne kadar sürer demişler kargolama. İstanbul Anadolu yakasındayım, ortalama ne kadar sürüyor? Montaj gerektirmeyen tek parça.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 10

Bilgisayarı yandaki boş odaya alıp Display port uzatma kablosu + kablosuz klavye & fare ile kendi odamda kullanma fikri uyandı birden. Oyun sırasında hem odayı ısıtıyor kendi düzgün soğumasına rağmen (2x14cm Noctua intake, 1x12cm Noctua egzoz, üstü de delikli kasanın) hem de fan gürültüsü var az veya çok, ister istemez. Kablosuz USB 2.0 çözümleri bile varmış ama fantezi olur o kadarı, gider takarsın 2 dk 🤓 #TeknoMuhabbet

BeğenFavori PaylaşYorum yap