Ve Milas'taki termik santral yanıyor. Bu adamlara nükleer santral emanet edilecek. Ruslar işletecek falan demeyin boşuna, yangın dışarıdan geliyor, Ruslar ne yapsın bu durumda. Çok yazık, çok endişeliyim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Johan @johan28

  Ben de istemiyorum onu baştan belirteyim çünkü verimsiz olacak (Bunla ilgili çok yorum yaptım yani gereksiz bir olay bizimkilerin yaptığı daha iyi planlanmalıydı)

  Söndürürler, ruslar gelir söndürür isterse uzaydan gelsin. Ruslar gelmese EU gelir onlar gelmese UN gelir birileri gelir söndürür. Böyle keyfe bırakmazlar hatta büyük ihtimalle şartları falan vardır. Bu arada nükleer santraller çok dayanıklıdırlar yapı bakımından ancak zincirleme hatalar olmaz mı ? Bizim şansımıza kesinlikle olur, böyle bir liyakat sorunu varken de olur.

 • Ekrem @huseyinekrem

  Mini nükleer santraller var yeni icat. Onlara yönelmek lazım zaten bu saatten sonra. Günümüzde nükleerden başka fiyat / performans kaynak yok, özellikle bizim gibi fakir ülkeler için.

Haklı. Hamdi Kellecioğlu beyin göremediği de buydu yıllar öncesinden. https://twitter.com/volkanoge/status/1421897201954004995?s=19

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 18
cinnabon paylaştı.

Bütün Teknoseyir ahalisine merhabalar. 🙂 Bilindiği üzere bilmeyenler de olabilir tabi ki ama baya bir süredir #tamirtadilat işleri yapıyorum. Çevremden olsun, Teknoseyir ortamından olsun baya bir kişinin tamir işlerini yaptım. Sağolsun çok arkadaş cep telefonlarını, notebooklarını vs. hiç güven sıkıntısı olmadan yolladılar.

Malum bilenler biliyor gene aralık ayından beri neredeyse işsizim. Pandemi yüzünden fabrikada ücretsiz izne çıkartıldım. Çıkartılmadan öncesi de bu işi zaten yapıyordum ama daha çok hobi gibi 2. iş gibiydi. Ondan sonra oradan gelen para ile de kedilere sokak hayvanlarına mama vb. şeyler için yapıyordum. Haliyle son zamanlarda işsiz de kalınca bu iş ilk işim oldu. O yüzden bozulan tamir ettirmek istediğiniz cihazlar varsa tamirini yapabilirim.

Mesela ne tamiri ? Atıyorum telefonunuzun ekranı kırıldı, ahizesi bozuk, kamerası bozuk, pil değişecek, şarj soketi bozuk vs. bu gibi tamirleri zaten yapıyorum. Notebook içinde fiziki herhangi bir sıkıntıları da yapabilirim. Menteşe kırıkları, kasa kırıkları, bunların tamirini de yapabiliyorum. Aklınıza gelebilecek elektronik cihazlarında tamirini yapabiliyorum. Pc parçası mesela gamepad, mouse gibi gibi. Önceki yaptığım işlerin fotoğrafını isteyen olursa onlarıda ekleyebilirim. İşlemleri yaparken zaten Telegram'dan veya Whatsapp üzerinden detaylı her aşamanın resmini size iletiyorum ona göre aksiyon alıyorum.

Örnek vereyim hemen, ya bunun burası bozuk deyip kestirip atmıyorum. İşte telefonun şarj soketi bozuk ama neden bozuk ? soketin detaylı resmini sıkıntılı parçasını gösterecek şekilde atıp ona göre gösteriyorum.

İzmirde oturuyorum ancak elden ürünü teslim alma işini pandemi de araya girince o olaya hiç girmiyorum. Sadece kargo ile gönderim yapabilirsiniz. Teknoseyirden beni etiketleyip olmadı bu durum altından veya Telegram : @orcun89 ,mail : [email protected] üzerinden de iletişime geçebilirsiniz. Umarım akışta paylaşıyorum diye rahatsız olan olmaz, oluyorsa da kusurabakmayın. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 42

Daha denemedim, düşüncelerimi peyderpey yazarım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
cinnabon paylaştı.

ZTE, 1 Eylül 2020 tarihinde dünyanın ilk ekran altı kamera teknolojisine sahip telefonu Axon 20 5G modelini duyuracağını açıkladı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Şu kulaklığı denemiş veya kullanmış olan var mı? CX-300'den çok mu farklı gerçekten? Fiyatları epey farklı da... #teknomüzik #KulakiçiKulaklık

https://en-us.sennheiser.com/momentum-headphones-in-ear

Sennheiser MOMENTUM In-Ear - In Ear Headphones with integrated microphone - easy...

MOMENTUM In-Ear - In Ear Headphones ; Earphones with integrated microphone for smartphones, on-the-go music, entertainment and communication - easy call control function - Sennheiser Discover True...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Burak Özyürek @burakozyurek

  İki kulaklığı da kullandım. Momentum daha dolgun bir ses veriyor ancak aradaki fiyat farkına kesinlikle değeceğini düşünmüyorum. Alacaksanız siyah olanı tercih edin çünkü kırmızı olanlar 6 ay içinde adeta çürüyor. Neden biliyorum ben ve arkadaşım yaklaşık 5 yıl önce birlikte 400 TL'ye aldık. Ben kırmızı tercih ettim o siyah ve bir yılın sonunda kabloları görünmeye başladı. Yine 2 yıldan fazla kullandım ancak siyah olanda jack kısmındaki temassızlık harici bir sorun olmadı.

İtopya'dan dün bir sipariş verdim. 7 güne kadar sürer demişler kargolama. İstanbul Anadolu yakasındayım, ortalama ne kadar sürüyor? Montaj gerektirmeyen tek parça.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 10

Bilgisayarı yandaki boş odaya alıp Display port uzatma kablosu + kablosuz klavye & fare ile kendi odamda kullanma fikri uyandı birden. Oyun sırasında hem odayı ısıtıyor kendi düzgün soğumasına rağmen (2x14cm Noctua intake, 1x12cm Noctua egzoz, üstü de delikli kasanın) hem de fan gürültüsü var az veya çok, ister istemez. Kablosuz USB 2.0 çözümleri bile varmış ama fantezi olur o kadarı, gider takarsın 2 dk 🤓 #TeknoMuhabbet

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bedava verseler almam diye bi laf var ya, kayda geçsin: Bedava verdiler, almadım 🤠 #GTA5

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5