cinnabon paylaştı.

android vs. ios savaşında yanlış bilinen konulara çok güzel açıklamalar getirmiş andorid authority’den Gary Sims. “android optimize edilmemiş bi sistemdir, ios şundan şundan dolayı daha hızlıdır” konusunda bir şeyler öğrenmek istiyorsanız ve ingilizceniz de ingiliz aksanıyla baş edebilecek düzeydeyse bu videoyu kesinlikle izleyin derim. terimlere hakim olduktan sonra altyazı da yardımcı oluyor.
#akış #android #ios
@gamsizm @hkellecioglu

https://youtu.be/D9prht-PcWY

Actually, Android IS optimized - Gary explains

Read the article: https://goo.gl/20dACZ I often see the comment, "Android isn't optimized" or "iOS is better optimized." Why do people say that and is it tru...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
cinnabon paylaştı.

Bir zamanlar

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9
cinnabon paylaştı.

BMW, Daimler, Ford ve Volkswagen firmaları Avrupa’da ortak bir hızlı şarj ağı kurmayı planlıyor. 2017’de bu işi başlatmayı düşünen firmalar 2020’ye kadar bir çok yerde şarj istasyonu kurarak hızlı bir şekilde büyümeyi planlıyor.
#akış #OtoSeyir #elektrikliotomobil

BMW, Daimler, Ford and VW to build high-power European EV charging network

A new joint venture between major carmakers will attempt to make it easier to get around Europe using electric cars, thanks to a network of chargers with up..
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Size gerçek bir “merdiven altı marka” örneği vereyim: Geçen hafta bindiğim Pegasus uçağında marka adı vererek Samsung cihazların çalıştırılmaması ve uçuş modunda bile kullanılmaması, duman çıkarırsa görevlilerin ikaz edilmesi duyurusu yapıldı. Al sana insan sağlığını bile tehdit eden, düşük kalite malzeme kullanmış merdiven altı firma (!). TR temsilcisi varmış yokmuş bunlar bu rezilliğin yanında hiçbir şey ifade etmez.

Bana Samsung almam için bi neden gösterin yea, ben niye Samsung gibi merdiven altı can sağlığını tehlikeye atıcı düşük kalite ürün üreten bir marka alayım ki yea? … (Not: Bu sözlerin patenti bana ait değil.)

Falan, filan.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 16
cinnabon paylaştı.

Arap sermayeli ALJ Holding iştirakı Otoshops ( garantili ikinci el alım satım firması ) ile Türkiye pazarına çok yüksek meblalarda yatırım yapılmasının sebebi -- belki de -- kendilerine özel hazırlanan bu ÖTV düzenlemesiyle alakası varmış. Ben de diyordum durduk yere niye böyle büyük bir yatırım geldi, ikinci el alım satımları çoğunlukla aracısız, doğrudan sahibinden olmaya başlamışken. Demek ki artık insanlar sıfır otomobil almakta çok zorlanacakları için Otoshops gibi kurumsal yerlere başvurmaya başlacaklar. Geçmiş olsun Türkiye. #OtoSeyir #ÖTV

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 21

“Ben niye Şayomi alayım ki yea, bana Şayomi almam için bir neden gösterin yea” diyen Levent Pekcan’a Xiaomi bir neden vermeye karar vermiş anlaşılan 🙂 Hem de dandik Lumia’lar gibi 512 MB RAM ve 5 MP kamerayla gelmiyor, Samsung gibi uçaklarda patlayıcı madde muamelesi görmüyor… http://mashable.com/2016/10/25/xiaomi-mi-mix-phone-innovation/?utm_cid=mash-com-Tw-main-link#7AlpsyTOWOqc #akış #xiaomi #xiaomimiMix

BeğenFavori PaylaşYorum yap
cinnabon paylaştı.

Türkiye’ye gelen JetBlack iPhone 7 ve iPhone 7 Plus toplamı 274 tane 😂 Çoğu da iPhone 7 gelmiş 😂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 12
cinnabon paylaştı.

M.2 serisi SSD ler ile ilgili kullanıcılarımız tarafından çok hatalı seçimler yapılabiliyor. Her kullanıcımızı arayarak uyumsuz ürün siparişlerini engelliyoruz. Bu karışıklığı elimizden geldiğince engellemek için bir makale yayınladık. Vaktiniz olursa okuyun lütfen.

https://bilendenal.com/tavsiye/m.2-serisi-ssdler-hakkinda-her-sey

M.2 Serisi SSD’ler Hakkında Her Şey

PC, Notebook ve Sunuculardaki SSD kullanımı, sabit diske göre çok arttı. Öncelikle fiyat avantajından dolayı Sata III SSD’ler tercih edilmekte. SAS disk desteği olan serverlar için de...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10
 • Smaug @smaug

  Bilgilendirici ve faydalı yazı için teşekkür ve tebrik ediyorum. Yalnız; asıl soru ile ilgili bir açıklama (umarım ben görememişimdir) göremedim. Örneğin, anakartımda m tipi m.2 slotu var, benim almak istediğim m.2 ssd, b+m tipi. Mutlaka m tipi bir m.2 mi almalıyım? b+m tipi alırsam uyum sorunu yaşar mıyım? hız durumları işin derin detay kısmı zira 500mb okuma yazma oranlarına -şu an için- pek fazla kişi burun bükmeyecektir. uyum sorunu asıl sorun…

 • bilendenaldestek @bilendenaldestek

  @agah_bagrik @smaug buradaki yorumları dikkate alarak makalede değişiklikler bu akşam yapalım. Her tür yorumunuzu bekliyoruz. Gerçekten sorulara yanıt verir hale ulaştıralım beraberce.

  • Smaug @smaug

   Olası senaryoları eklemeniz yeterli olur bence. Onun dışında pek bir eksiğe rastlamadım. “Neye ne takabilirim, takarsam olur mu, olursa ne olur?” sorularının yanıtları gerekiyor sadece.

 • Orkun @orkkoc

  Yazı çok açıklayıcı olmuş elinize sağlık. Ayrıca sitenizin iletişim bölümüde gayet hızlı cevap veriyor. O konuda da size teşekkürlerimi sunmak ve tebrik etmek isterim.
  Ankarada yaşayan bir insan olarak ofisinizi/dükkanınızı ziyaret ederek alışveriş yapma imkanımız oluyor mu? Bilgi edinme kısmınayazacaktım ama buada bimek isteyenler olur diye genelden sorayım dedim. 🙂

  • bilendenaldestek @bilendenaldestek

   Merhaba @orkkoc iltifatlarınız için teşekkür ederiz. Ofisimize istediğiniz zaman gelebilirsiniz. Teknik kadrolu bir ekibiz bu nedenle, teknik konularda sorularınıza yanıtlar bulmuş olursunuz. Satın alacağınız ürün montaj gerektiriyorsa siz kahve içerken oda teknik arkadaşlarımız tarafından yapılır. Bu tür ofisimize gelen çok kullanıcımız var.

 • ayzinhaym @ayzinhaym

  Benide aramışladı ve ürünü almıştım teşekkürler

cinnabon paylaştı.

İçerik çalınmasına alıştık da bu da ilginç oldu 🙂 Kaynak? Akit.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 158