Arkadaşlar ben de bu şekilde notlandırılmış derleme ve özet videolar hazırlamak istiyorum. Ancak hangi programı kullanacağımı tam olarak bilmiyorum. Elimde birkaç program var ama onlarda çok basit kaçıyor. Bu videoda kullanılan programın ne olduğunu biliyor musunuz? Arkadaşa yazdım ama söylemedi. Ve bu tarz videolar hazırlayabileceğim, kullanımı pratik olan tavsiye edebileceğiniz programlar var mıdır?

https://youtu.be/k_rviDPjZjQ

Ahmet Arslan Bilimsel düşüncenin gelişimi ve dinlerin doğuşu (seslendirme)

Ahmet Arslan'ın bilimsel düşüncenin gelişimi ve dinlerin doğuşu ile ilgili görüşlerinin kendime özetidir. Aristoteles der ki: "Bütün insanlar doğal olarak bi...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Faruk paylaştı.

Bütün Teknoseyir ahalisine merhabalar. 🙂 Bilindiği üzere bilmeyenler de olabilir tabi ki ama baya bir süredir #tamirtadilat işleri yapıyorum. Çevremden olsun, Teknoseyir ortamından olsun baya bir kişinin tamir işlerini yaptım. Sağolsun çok arkadaş cep telefonlarını, notebooklarını vs. hiç güven sıkıntısı olmadan yolladılar.

Malum bilenler biliyor gene aralık ayından beri neredeyse işsizim. Pandemi yüzünden fabrikada ücretsiz izne çıkartıldım. Çıkartılmadan öncesi de bu işi zaten yapıyordum ama daha çok hobi gibi 2. iş gibiydi. Ondan sonra oradan gelen para ile de kedilere sokak hayvanlarına mama vb. şeyler için yapıyordum. Haliyle son zamanlarda işsiz de kalınca bu iş ilk işim oldu. O yüzden bozulan tamir ettirmek istediğiniz cihazlar varsa tamirini yapabilirim.

Mesela ne tamiri ? Atıyorum telefonunuzun ekranı kırıldı, ahizesi bozuk, kamerası bozuk, pil değişecek, şarj soketi bozuk vs. bu gibi tamirleri zaten yapıyorum. Notebook içinde fiziki herhangi bir sıkıntıları da yapabilirim. Menteşe kırıkları, kasa kırıkları, bunların tamirini de yapabiliyorum. Aklınıza gelebilecek elektronik cihazlarında tamirini yapabiliyorum. Pc parçası mesela gamepad, mouse gibi gibi. Önceki yaptığım işlerin fotoğrafını isteyen olursa onlarıda ekleyebilirim. İşlemleri yaparken zaten Telegram'dan veya Whatsapp üzerinden detaylı her aşamanın resmini size iletiyorum ona göre aksiyon alıyorum.

Örnek vereyim hemen, ya bunun burası bozuk deyip kestirip atmıyorum. İşte telefonun şarj soketi bozuk ama neden bozuk ? soketin detaylı resmini sıkıntılı parçasını gösterecek şekilde atıp ona göre gösteriyorum.

İzmirde oturuyorum ancak elden ürünü teslim alma işini pandemi de araya girince o olaya hiç girmiyorum. Sadece kargo ile gönderim yapabilirsiniz. Teknoseyirden beni etiketleyip olmadı bu durum altından veya Telegram : @orcun89 ,mail : [email protected] üzerinden de iletişime geçebilirsiniz. Umarım akışta paylaşıyorum diye rahatsız olan olmaz, oluyorsa da kusurabakmayın. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 38

Arkadaşlar #Steam ay takvimi indirimleri başladı. Ben de bu vesile ile oyun deneyimi pek olmayan yakın bir arkaşıma (kız) karmaşık dinamikleri olmayan ancak sanatsal ve duygusal yönleri ile ön plana çıkan, deneyimlediğim iki güzel oyun Gris ile Limbo'yu hediye ettim. Bu doğrultuda tam hediye etmelik dediğiniz ve tavsiye edeceğiniz başka oyunlar var mı? (Oyun deneyimi az olan insanlara hediye edebileceğimiz benzer oyunlar yani. Bun arada henüz oynamadığım halde This War of Mine'ı da hediye ettim. Çünkü Uğur (@ugury) abinin oyunu tanıttığı sekanslarda en az oynamış kadar etkilenmiştim. En kısa sürede oynayacağım inşallah 😅 )

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

"Ben senin yuvarlanan tekerleğin değilim
Ben yolun ta kendisiyim
Ben senin uçan halın değilim
Ben gökyüzünün ta kendisiyim."

#birazmüzik
https://youtu.be/725iONdAu9Q

Audioslave - I Am The Highway Live

Audioslave performs "I Am The Highway" Live
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çeşitli denemeler ya da makaleler yazmak için açacağımız bir blog sayfasında başkaları tarafından yapılabilecek olan intihallerin önüne nasıl geçebiliriz? Peki bu tarz makaleler ya da denemeler yazmak için şahsi bir blog sayfası mı daha iyi olur yoksa medium vs. gibi siteleri kullanmak mı sizce?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Faruk paylaştı.

Yeraltında Bir Yunan Aile Draması, kaldığı yerden devam ediyor. Saat 21:00'da.

#Hades

https://www.twitch.tv/teknoseyir

TeknoSeyir - Twitch

TeknoSeyir'in Twitch kanalına hoş geldiniz!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Pdf ve korsan kitap okumayı tercih eden biri değilim ama ne yalan söyleyeyim fiyatlar ve ekonomik durumlar bazen insanı bu tarz yöntemlere sevk edebiliyor. The Man in the High Castle kitabının piyasadaki en uygun fiyatı D&R'da 72 lira. Aslında ödenemeyecek bir fiyat değil ama son sözü cüzdanlarımız söylüyor tabi. Peki sizce böyle durumlarda geçici olarak Pdf kitapları tercih de bir sakınca var mıdır? Aşağıdaki vurgu da insanı vicdani bir sorgulamaya itmiyor değil. 🙂 #kitap #ekitap #themaninhighcastle

https://www.dr.com.tr/Kitap/The-Man-In-The-High-Castle/Foreign-Languages/Literature-And-Novel/Fantasy/urunno=0001746801001

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 13

Arkadaşlar Amazon'da kitapların fiyatı neden bu kadar artmış ya? Ben de okudukça alırım diye sipariş etmemiştim okuyacağım kitapları :/ Bir daha önceki gibi indirime girer mi acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Az önce mahalledeki Bim'e gittim. Eleman içerideki kalabalıktan dolayı kapıyı kitliyordu başka kimse girmesin diye. Mause ve kulaklık satılmış :/

BeğenFavori PaylaşYorum yap