Bu saatte ps4'te r6 siege oynayacak var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kendimdeyim ama sarhoşum, ayılmam için bir şey önerin. - acil -

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 21

İzmir'de kafe önerecek babayiğit var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 14

WH-CH700N aldım, inceleme yazmamı isteyen var mı? Alacak olan varsa sorularınızı cevaplayabilirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Ali Yatarkalkmaz @aliytrklkmz

  Yok istemiyoruz. Sony WH-CH700N kulaklık aldım diye yazmaya bile üşenen adamın incelemesinden bir şey anlamayız zaten sen orada da böyle kısalta kısalta yazarsın boşa gider.

 • Orcun @orcun

  Gürültü engellemesi lazım ? ses kalitesi bass mid tiz vs ? kabaca bunlardan bahsedersen + konfor pil ömrü vs. vs. ben merak ediyordum şahsen iyi olur.

  • Efe Kayrak @shyrelia

   Gürültü engellemesi Bose QC35, Sony h.ear on 2, wh1000mx3 gibi iyi değil gerçi onlarla aynı segmentte de değil ancak gürültü engellemesini pek başarılı bulduğumu söyleyemem. Ses kalitesinden bahsedecek olursam tek kelimeyle muazzam. Benim dinlediğim şarkılarda tizler pek önde olmadığı için çok bir şey söyleyemem ancak mid ve basslar gerçekten çok iyi, örnek vermem gerekirse şarkıda bassların patladığı anlarda kulaklık kafamı titretiyor neredeyse. Kulaklığın konforuna gelecek olursam kafama baskı yapmadı, ara sıra gözlük kullanan birisiyim gözlükle de rahat olduğunu söylebilirim. Pil ömründen pek fazla bahsedemeyeceğim ancak kulaklığı aldığımda %70 seviyesindeydi ben de yaklaşık 7-8 saat müzik dinlemişimdir, şu an %50 seviyesinde (ara değerler uygulamasında yazmıyor. %70'ten direk %50'ye atladı.)

  • Efe Kayrak @shyrelia

   @shyrelia bu arada bana bassları h.ear on 2'ninkinden iyi geldi.

  • Orcun @orcun

   @shyrelia Qc35 zaten bu nc olayının neredeyse en iyilerinden birisidir. Mdr 10an birşey galiba onun 1. nesli bir ara denemiştim fena değildi, pil ömrü de iyi sayılır o zaman.

  • Efe Kayrak @shyrelia

   şimdiye kadar nc olayında wh1000mx3'ten iyisini denemedim. QC35'te iyi ancak çok deneme fırsatım olmadı ancak denemediğimde nc'yi açınca kulağıma basınç yaptığını hissettim.

  • Orcun @orcun

   @shyrelia Evet bunu bende yaşadım kimi insanlarda mesela çınlama yapıyordu. Zaten bunlarda en iyi performansı sabit sinyallerde alabiliyorsun atıyorum tren otobüs araba motor sesi yol sesi vs vs çok daha iyiler.

  • Efe Kayrak @shyrelia

   @orcun bu basınç olayı sony wh-ch700n'de bile yok. Neredeyse 4 katı para vereceğim ama kulağımı ağrıtacak yok öyle şey 😀

Bu kulaklığı almayı planlıyorum. 800₺'ye başka öneriniz olur mu?

SONY WHCH700NB.CE7 KABLOSUZ SES ENGELLEME ÖZELLİKLİ KULAK ÜSTÜ KULAKLIK -...

SONY WHCH700NB.CE7 KABLOSUZ SES ENGELLEME ÖZELLİKLİ KULAK ÜSTÜ KULAKLIK fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
BeğenFavori PaylaşYorum yap