S10e'yi android 11'e güncelledim ancak şöyle bir sorun oluştu: ne zaman kulaklık taksam google asistan arka planda çalışmaya başlıyor ve artık her ne yapıyorsa telefonun tüm kaynaklarını sömürmeye başladı. Her bu bildirimi aldığımda telefon kasmaya başlıyor. Bir de kulaklığı genel olarak oyun oynadığımda taktığım için s10 ile 10fps gibi bir rezillik oluyor. Gerçekten aşırı sinir bozucu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar son zamanlarda hayatımı en mutlu zamanlarımı yaşıyorum ancak alışamadım mutlu olmaya. Kaygı problemlerim ve şu an aklımdan sürekli bunların bitme olasılığı geçiyor. Zihnim ciddi manada çökkün olduğu için uyum sağlayamıyorum bile. Sürekli bir kaygı, bir paranoya içerisindeyim. Kurtulamıyorum bu düşüncelerden ve kafayı yemek üzereyim. Biliyorum biraz iç boğucu ve anlamsız bir yazı oldu ancak bu hislerimi dökebileceğim kimse yok, yalnızca düşüncelerimi paylaşmak istedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 13

Ps4'ün termal macununu yenileyip, genel bir temizlik yapacağım ama hangi termal macunu kullanmam lazım bilmiyorum. Tavsiyeleriniz neler gençler?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Son zamanlarda delirmemek için sebep arıyormuş gibi hissediyorum. Açıkçası "neden delirmemeliyim" sorusuna cevap bulan bana söylesin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

DÜZELTME: Kaynak yorumlarla reklamların arasında silik bir şekilde yazıyor.
Yahu webteknonun haberleri çevirdiği biliniyordu ama bu kadar birebir olduğunu da düşünmüyordum. Hiçbir araştırma yok! Sadece az buz İngilizce bilen birini getirip haberi çevirtmişler. Hadi çevirip yayınlıyorsun bari kaynak nedir ne değildir ondan bahset, bi credit falan sun ne bileyim. Bu tip haber yapan sözde kaynakların batması dileğiyle.

https://www.webtekno.com/telefon-kamera-quad-bayer-filtresi-nedir-h70141.html
https://www.gsmarena.com/quad_bayer_sensors_explained-news-37459.php

Akıllı Telefon Kameralarındaki 'Quad Bayer Filtresi' Nedir?

Telefon üreticilerinin kamera performansıyla övünmeyi sevdiği şu günlerde, akıllı telefon kameralarının olmazsa olmazı Quad Bayer filtresine yakından bakıyoruz.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sitede son zamanlarda bi yavaşlama, bi hantallık var sanki. Hem telefondan hem bilgisayardan aynı yavaşlığı hissediyorum. Başka fark eden var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İnşaat mühendisliği okuyan ya da okumuş arkadaşlar; fiziğe yatkın birisiyim ancak dersi slaytlara lazer tutarak anlatan bir öğretim görevlisinin, uzaktan eğitimde statik anlatmasına maruz kaldığım için ders kaçırmama rağmen statikte, yapı analizi(a.k.a. kafes sistemler) ve sonraki konularda ciddi ölçüde eksiklerim oldu. Ayrıca ödevleri de içiçe verdiklerinden dolayı mecburen kredisi yüksek olan veya çalışarak notumu yükseltme imkanımın daha yüksek olduğu derslere ağırlık verdim. Şu anda da statik çalışmam için az bir vaktim kaldı ancak ne öğretim görevlisinin "slaytları" ne de uzaktan eğitim sırasında kaydettiği notlar işime yaramakta. Statiği anlamamda yardımcı olacak kaynakları kafama fırlatsanız kafidir. Teşekkürler :d

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mesut Çevik'in, iPhone SE'nin iPhone 8'ile aynı sensörü kullandığını bilmeyip; buna rağmen inceleme yapması ve yorumlarda SE'nin S10e'den daha iyi kamerası olduğunu savunması... Tamam iPhone SE'nin işlem kapasitesi S10e'den daha yüksek ve bazı işler iOS tarafında daha kolay ancak bu kadar kör bir şekilde "editör" olarak bu söylemlerde bulunmasını açıkçası beklemiyordum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 24

Samsung telefonda Samsung müşteri hizmetleri numarası olası dolandırıcılık olarak gözüküyor ahahahah

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

Türkiye'de, Samsung telefonlarda neden good lock uygulaması kullanılmıyor?

Güncelleme: Sim kartı çıkartıp, vpn ile konumunuzu amerika olarak gösterirseniz çalışıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap