@hkellecioglu s20 diye aratınca site çöküyor, diğer anahtar kelimelerde sorun yok sanırım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 13

Daha yeni S20 plus'a geçiş yaptım ancak youtube'da şöyle bir sorun var: 1440p'nin üzerindeki çözünürlük seçenekleri yalnızca hdr destekli videolarda görünüyor. Uygulamayı silip tekrar yüklemeyi, ayarları kurcalamayı denedim ama çözümü yok sanırım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://teknoseyir.com/durum/1414003
https://teknoseyir.com/durum/1415120

Güncelleme: Tüketici hakem heyetine değişim için başvuruda bulunmuştum -değişim istedim çünkü para iadesi aldığım bir durumda s10e'ye verdiğim parayla içime sinecek bir telefon alamıyorum.- ve thh beni haklı bulmuş ancak sanırım evkur ayağını diriyor. Stoklarında s10e bulunmadığı için başka bir telefon önereceklermiş. A52 falan önermezler umarım...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Evkur diyor ki Samsung'la iletişime geç, Samsung diyor ki Evkur'la iletişime geç ayıp yahu

Edit:Bir de üstüne Evkur garantı bandının yırtıldığı anlaşılmasın diye garanti bandının üstüne tekrardan daha büyük garanti bantı yapıştırmış bir de jelatinlemiş

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar S10e'yi iade edip S20 Fe almalı mıyım? Yoksa 5000TL'ye kadar önereceğiniz başka bir telefon var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 12

Evkur'dan 2019'un eylül ayında aldığım telefona 2019 nisan ayında sim kartı takılmış bu ne biçim bir iş. Sırf bu yüzden garantiye de başvuramıyorum. Bir de üstüne önceden kimin kullandığı da belli değil, fetöcü çıkmasa bari boşuna silivriyi boylamayalım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

S10e'yi android 11'e güncelledim ancak şöyle bir sorun oluştu: ne zaman kulaklık taksam google asistan arka planda çalışmaya başlıyor ve artık her ne yapıyorsa telefonun tüm kaynaklarını sömürmeye başladı. Her bu bildirimi aldığımda telefon kasmaya başlıyor. Bir de kulaklığı genel olarak oyun oynadığımda taktığım için s10 ile 10fps gibi bir rezillik oluyor. Gerçekten aşırı sinir bozucu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar son zamanlarda hayatımı en mutlu zamanlarımı yaşıyorum ancak alışamadım mutlu olmaya. Kaygı problemlerim ve şu an aklımdan sürekli bunların bitme olasılığı geçiyor. Zihnim ciddi manada çökkün olduğu için uyum sağlayamıyorum bile. Sürekli bir kaygı, bir paranoya içerisindeyim. Kurtulamıyorum bu düşüncelerden ve kafayı yemek üzereyim. Biliyorum biraz iç boğucu ve anlamsız bir yazı oldu ancak bu hislerimi dökebileceğim kimse yok, yalnızca düşüncelerimi paylaşmak istedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 13

Ps4'ün termal macununu yenileyip, genel bir temizlik yapacağım ama hangi termal macunu kullanmam lazım bilmiyorum. Tavsiyeleriniz neler gençler?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Son zamanlarda delirmemek için sebep arıyormuş gibi hissediyorum. Açıkçası "neden delirmemeliyim" sorusuna cevap bulan bana söylesin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap