Sitede son zamanlarda bi yavaşlama, bi hantallık var sanki. Hem telefondan hem bilgisayardan aynı yavaşlığı hissediyorum. Başka fark eden var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İnşaat mühendisliği okuyan ya da okumuş arkadaşlar; fiziğe yatkın birisiyim ancak dersi slaytlara lazer tutarak anlatan bir öğretim görevlisinin, uzaktan eğitimde statik anlatmasına maruz kaldığım için ders kaçırmama rağmen statikte, yapı analizi(a.k.a. kafes sistemler) ve sonraki konularda ciddi ölçüde eksiklerim oldu. Ayrıca ödevleri de içiçe verdiklerinden dolayı mecburen kredisi yüksek olan veya çalışarak notumu yükseltme imkanımın daha yüksek olduğu derslere ağırlık verdim. Şu anda da statik çalışmam için az bir vaktim kaldı ancak ne öğretim görevlisinin "slaytları" ne de uzaktan eğitim sırasında kaydettiği notlar işime yaramakta. Statiği anlamamda yardımcı olacak kaynakları kafama fırlatsanız kafidir. Teşekkürler :d

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mesut Çevik'in, iPhone SE'nin iPhone 8'ile aynı sensörü kullandığını bilmeyip; buna rağmen inceleme yapması ve yorumlarda SE'nin S10e'den daha iyi kamerası olduğunu savunması... Tamam iPhone SE'nin işlem kapasitesi S10e'den daha yüksek ve bazı işler iOS tarafında daha kolay ancak bu kadar kör bir şekilde "editör" olarak bu söylemlerde bulunmasını açıkçası beklemiyordum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 26

Samsung telefonda Samsung müşteri hizmetleri numarası olası dolandırıcılık olarak gözüküyor ahahahah

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8

Türkiye'de, Samsung telefonlarda neden good lock uygulaması kullanılmıyor?

Güncelleme: Sim kartı çıkartıp, vpn ile konumunuzu amerika olarak gösterirseniz çalışıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 10

Sesli harfleri yutmasına alışığız bu samsung'un da yanlış yazdığını ilk defa görüyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Matlab'ta bir değişkenin bellek değeri her değiştiğinde kaydedilmesi için ne yapmam gerekli?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

17 Ekim'de satın aldığım s10e'de amoled yanığı olmaya başladı ve giderek hızlanıyor klavyenin izi gittikçe beliriyor ki ben öyle telefonu yüksek parlaklıkta ya da şarjdayken kullanan birisi de değilim. Yemin ederim amoled kadar gereksiz bir teknoloji yok. Nasıl yavaşlatacağımı da bilmiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap